Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. tr. Juh

Mor. Lieskové – Tr. Bohuslavice 6:0 (3:0)
Po veľmi peknom výkone domáceho mužstva padli pekné góly po pekných akciách, čím bolo toto víťazstvo domácich úplne zaslúžené. V 85. min nemohúcnosť hostí vyvrcholila nepremeneným pokutovým kopom. Za bojovnú a predvedenú hru domáci zožali zaslúžení potlesk od domácich priaznivcov.
Góly: Kukuča P. 2, Šimovec R. 2, Praslička L., Kušnierik V. Rozhodoval: Klimčík, 120 divákov.
Peter Straka

Bošáca – Myjava/T. Lúka B 5:1 (4:0)
Domáci sa konečne v tejto sezóne presadili aj strelecky, keď mali počas celého zápasu neustálu prevahu. Okrem posledných 15 minút, keď hostia chceli ich nepriaznivý stav skorigovať, čo sa im aj podarilo. Domáci začali strelecký koncert už v 5. min gólom Figuru staršieho. Na 2:0 zvýšil v 16. min jeho syn Figura mladší po nedorozumení hosťujúcej obrany. V 30. min zvýšil na 3:0 opäť Figura starší krížnou strelou spoza šestnástky. Skóre prvého polčasu uzavrel v 36. min Kostelan zo skrumáže. Na 5:0 zvýšil v 60. min Kusenda. Hostia potom pridali na bojovnosti a tak ich snaha bola korunovaná gólom v 75. min, ktorý dal Štefánek z trestného kopu.
Góly: Figura st. 2, Figura ml., Kostelan, Kusenda – Štefánek. Rozhodoval: Puna, 200 divákov.
Žiaci: Tr. Bohuslavice – Bošáca 4:3.
Vladimír Kozáček

Kočovce – Beckov 3:1 (2:1)
Domáci sa ujali vedenia už v 2. min Sevaldom po úniku Michaloviča. V 9. min hostia vyrovnali Tehlárom po priamom kope. V 17. min domáci Doboš pekne vystrelil, ale brankár hostí bol na svojom mieste. V 32. min Michalovič z priameho kopu trafil tyč hosťujúcej brány. V nasledujúcej minúte domáci Michalovič unikol po ľavom krídle a s prehľadom dal na 2:1. V druhom polčase sa zápas odohrával medzi šestnástkami. Na konečných 3:1 dal v 88. min Fekete po rohovom kope Kotvana. Podľa priebehu zápasu je víťazstvo domácich zaslúžené.
Góly: Sevald, Michalovič, Fekete – Tehlár. Rozhodoval: Bušo, 150 divákov.
Dorast: 5:2 (1:1) Góly: Gajdošík 2, Rožko, Masaryk, Motola – Pagáč, Macek.
Peter Hrušík

Považany – Bzince p/J. 2:1 (1:1)
V bojovnom zápase obe mužstvá predvádzali výborný futbal, hralo sa vo výbornom tempe. Domáci nepremenili dva pokutové kopy.
Góly: Michalec V. 2 – Hasala. Rozhodoval: Majcher, 250 divákov.
Dorast: 4:0 Góly: Sedlák P. 2, Michalík J., Patrnčiak. Žiaci: Považany – Brunovce 0:1.
Ján Miklovič

Vrbovce – Hrádok 1:0 (0:0)
Veľmi bojovný vyrovnaný zápas na ťažkom teréne. V druhom polčase domáci zvýšili svoje úsilie, ktoré korunovali gólom.
Gól: Hyža. Rozhodoval: Macejka, 100 divákov. ŽK: 1:1.
Žiaci: Vrbovce – Horná Streda 7:1.
(ps)

Kálnica – Lubina 3:4 (1:1)
Domáci potvrdili i v tomto stretnutí, že doma sa im nedarí. Nad stratenými sedemnástimi bodmi z domáceho ihriska sa musia v budúcnosti zamýšľať. Kalničania podali len veľmi slabý výkon, čo snaživí hostia dokázali tri krát využiť na vyrovnanie a v nadstavenom čase dokonca streliť i víťazný gól.
Góly: Hladký M. 2, Pavlech – Hargaš 2, Otiepka, Suchý. Rozhodoval: Tobiáš, 150 divákov. ŽK: 1:0.
Dorast: Kálnica - Krajné 8:0 (6:0) Góly: Krchňavý 4, Čičmanský 3, Važan. Žiaci: Dolné Srnie – Kálnica 1:2 Góly hostí: Dovina, Ševčík.