Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Nový článok

2. KOLO

Krajné - Polianka 8:0 (2:0)
Domáci od úvodu kontrolovali zápas a prvý gól vsietili už v druhej minúte, keď po peknom centri skóroval Andrej Lacho. Ten istý hráč z pokutového kopu zvýšil na 2:0. Ďalšie šance domáci nevyužili, no všetko si vynahradili v druhom polčase, keď po kombinačných akciách sa skóre zastavilo na priepastných 8:0.
Góly: Lacho 4, Stratil 2, Ďuriš, Janček. Stretnutie sledovalo 150 divákov, rozhodoval Galko.
Andrej Škodáček

Jablonka - Kostolné 1:2 (1:0)
Hral sa zápas dobrej úrovne. Domáci v prvom polčase boli o vstrelený gól v 44. minúte lepší. Hostia v druhom polčase nastúpili s odhodlaním vyrovnať. Čo sa im v 54. minúte podarilo. Zápas sa potom odvíjal medzi šestnástkami. O výsledku stretnutia rozhodla hrubá chyba domácej obrany, ktorú hostia využili. Pred 50 divákmi rozhodoval Kováč.
Marián Piešťanský

Bukovec - Vaďovce 2:3 (2:3)
Prvý polčas mali jednoznačnú prevahu hostia, avšak nevyužili naskytnuté šance, čo vyústilo do gólov zo strany domácich, ale aj napriek úvodným dvom gólom, to boli hostia, ktorí štyri minúty pred koncom prvého polčasu obrátili vývoj zápasu pre seba. Po zmene strán sa prejavila bojovná hra domáceho mužstva, avšak na správne zohranú defenzívu hosťujúceho mužstva nenašli recept. Nervozitu zápasu
Góly za hostí: Jaro Bača, Pilát, Šartoric. Žk.: 0-2. Stretnutie sledovalo 40 divákov, rozhodoval Sloboda.
(rb)

Turá Lúka - Chvojnica 6:0 (5:0)
Domáci hráči svojmu súperovi nedali žiadnu šancu na úspech. Od úvodného hvizdu mali hernú prevahu na ihrisku, ktorá vyústila do piatich góloch v prvom polčase. Po zmene strán spečatili víťazstvo ešte jedným presným zásahom.
Góly: Halabrín Peťo 2, Kvasnica, Oravec, Koník, Šedina. Hralo sa čisto, bez kariet. 70 divákov videlo zaslúžené víťazstvo domácich, rozhodoval Ješko. Ján Sabota

Hrašné - Hrachovište 0:1 (0:1)
Päťdesiat divákov videlo priemerný zápas, v ktorom jediný gól padol v prvom polčase. Stretnutie rozhodoval Krajčovič.