Góly: Ostrenka 5, Hujík – Cifrík. Rozhodoval Tanuška, 100 divákov.
Hôrka n/V: Lančarič – Farkaš, Moravčík, Dokša, P. Koritina, Horniak, Matulja, J. Koritina, Hujík, Ostrenka, Černák, striedali Bachorík, Hrabovský, Líška.
Oslany: Obert – Ivanka, Tkáč, Jančich, Šándrik, Černák, Gaži, Cifrík, Oršula, Méč, Ferianc.
(rš)

Podolie – Nováky 0:2 (0:0)
Zápas sa začal útočnými akciami domáceho mužstva, keď veľké šance mali postupne: v 5. minúte Červeňanský, 18. a 20. minúte Augustín a v 40. minúte opäť Augustín skúšal šťastie z uhla, ale brankár hostí mu vyrazil strelu na roh. Hostia sa v prvom polčase vážnejšie nepresadili. V 55. minúte sa prekvapivo hostia dočkali gólu, keď chybu domácej obrany využil Jakubis. Po peknom priamom kope do šibenice zvýšili hostia svoje vedenie už na dvojgólový rozdiel. V druhom polčase pôsobili hostia lepším dojmom a zápas doviedli do víťazného konca. Rozhodoval Faltejsek, 250 divákov.
Góly: Jakubis, Píš. ŽK: M. Hrušovský.
Podolie: Pisca – R. Hrušovský, Ščepko, Krajčík, M. Hrušovský, Marek, Červeňanský, Sedlák, Ivana, Križák, Augustín, striedali Klčo, Helbich.
Nováky: Vaňo – Iliáš, Škríp, Gajdáč, Zaťko, Píš, Argyusi, Jakubis, Gajdoš, Ďuriš, Belko, striedali Sedlák, Hrubina, Čvirik.
DORAST: Podolie – LO Trenčín 12:0. ŽIACI: Podolie – Bošany 5:0.
Peter Srnec

Brezová p/B – Borčice 4:1 (2:1)
Za stáleho dažďa nastúpili domáci proti nováčikovi súťaže. Päť minút sa zdalo, že bude zdatným súperom, no postupne prebrali iniciatívu domáci a stále sa hralo na polovici hostí. Bolo otázkou času, kedy prídu aj góly. V 20. min. domáci prečíslili obranu súpera, Pavlík si vymenil loptu so Šimekom a po zemi dal vedúci gól - 1:0. V 30. min. Šidov roh brankár Hudcovský vyrazil iba pred Šimeka, ktorý bez prípravy trafil k pravej tyči - 2:0. Ihneď po rozohraní, v 31. min. ostal po súboji ležať Šarudi, domáci prestali hrať v domnienke, že sa bude pískať. Nepískalo sa a Kočka svoj únik zakončil na 2:1. Po prestávke domáci nastúpili s odhodlaním čo najskôr rozhodnúť a to sa im aj podarilo. V 55. min. po perfektnej spolupráci Kaveckého so Šimekom zakončil do odkrytej brány Pavlík na 3:1. Po góle prišiel na ihrisko Ondrej Vaca, domáca posila z Hlbokého. Už v 61. min. sa predviedol gólovou prihrávkou Šarudimu, ktorý zakončil efektným lobom na 4:1. Hostia neustále protestovali a naivné, úmyselné fauly Košťála a Kočku mohli byť potrestané aj inou farbou ako len žltou. Po štvrtom góle sa domáci uspokojili, prestali hrať a šance mali zrazu aj hostia. Matuščinovu strelu pod brvno vyškriabal Vajaš na roh, šancu mal Tomanica, tutovku spálil Košťál a ďalšiu jeho strelu s pomocou tyče zlikvidoval Vajaš. V závere dal Košťál z trestného kopu aj gól, no keďže bol nepriamy, nemohol platiť.
ŽK Šarudi - Paška, Košťál, Kočka. Pred 200 divákmi rozhodoval Očkovský.
Brezová p/B: P. Vajaš - Miča, Minárčiny (A. Nemec), Marík, Šido, Michalička, D. Šarudi (Potúček), Kalman (Vaca), Kavecký, Pavlík, Šimek.
Borčice: Hudcovský - Kuric, Ďuriš (Tomanica), Mazáň, Matuščin, Kopačka, Martinko (Košťál), Paška, Maník, Turza, Kočka.
Jozef Komorný

Selec – Trenč. Jastrabie 2:1 (1:0)
Domácim vyšiel vstup do novej súťaže nad očakávanie a po víťazstve vonku tentokrát nezaváhali ani na domácom trávniku. V prvých tridsiatich minútach Selčania ovládli hru, vytvorili si veľký tlak, z ktorého vsietili i úvodný gól. Jeho autorom bol v 20. minúte Dušák. Až v závere polčasu sa dostali k slovu aj hostia, ale svoju veľkú šancu nevyužili. V druhom polčase sa obraz hry úplne zmenil, hostia mali loptu častejšie na kopačkách a domáci môžu ľutovať, že v prvom polčase nestrelili viac gólov. Našťastie Selčania majú Dušáka, ktorý v 85. minúte po jednom z rýchlych protiútokov rozhodol o výsledku stretnutia. Hosťom sa podarilo skrášliť výsledok v 90. minúte, keď R. Glasa potrestal hrubú chybu domácej obrany. Pred 300 divákmi rozhodoval Túbl.
ŽK: Horňák – Cintula, Pavlo.
Selec: Tunega – Mutňanský, Vavruš, R. Puček (Ondriška), Horňák, Paulíny, B. Púček, Raček, Dušák (Gašparík), Masaryk, Puna (Mil. Hrbas).
Trenč. Jastrabie: Jurák – M. Glasa, Beleš, Fodrek, Bročko, Cintula, Kyselica, Pavlo, Piláthy, Halás, Žák (R. Glasa).
Ľuboš Masár

Zem. Kostoľany – Hor. Poruba
3:0 (2:0)
Góly: 35. Radovan Zvalo, 36. Oršula, 90. Mokoš z 11 m, rozhodoval Štrba, 100 divákov
ZEM. KOSTOĽANY: Rybnický – Adamec, Hancko, Jaroslav Oršula, Záhon, Duda, Rolinec, Paukeje, Vladimír. Mokoš, Radovan Zvalo, Adrián Oršula, str. Tomáš Mokoš, Tunega.
J. Záhon

Ostatné výsledky: Kamenec – Púchov B 1:1 (0:1), Prečín - V. Uherce 3:3 (1:2), M. Lednice - Pov. Teplá 4:1 (2:1).

1. Hôrka n/V. 2 2 0 0 7:1 6 (+3)
2. Brezová p/Br. 2 2 0 0 7:2 6 ( 0)
3. Selec 2 2 0 0 5:1 6 (+3)
4. Prievidza B 2 2 0 0 4:1 6 (+3)
5. Púchov B 2 1 1 0 4:1 4 (+1)
6. Z. Kostoľany 2 1 0 1 4:2 3 ( 0)
Malé Lednice 2 1 0 1 4:2 3 (-3)
8. H. Poruba 2 1 0 1 4:3 3 ( 0)