Hôrka n/V: Lančarič – J. Koritina, Zmeko, Hrabovský, P. Koritina, Moravčík, Galbavý, Lokša, Hujík, Ostrenka, Černák, striedali Farkaš, Horniak, Matulja.
Borčice: Gabriš – Tulis, Staňo, Ďuriš, Tomanica, Kopačka, Sedláček, Paška, Maník, Turza, Kočka, striedali Kasenčák, Koštál.
(rš)

Podolie – Brezová p/B 3:1 (2:0)
Domáce mužstvo sa ujalo vedenia už v 3. minúte krásnym gólom Klča. Potom po zaváhaní hosťujúcej obrany nevyužil šancu J. Križák. V 34. minúte po faule na Augustína premenil pokutový kop Ivana a bolo 2:0. V závere mal ešte veľkú príležitosť na skórovanie Augustín, ale svoju šancu nevyužil. Ten istý hráč nepremenil aj v úvode druhého polčasu niekoľko šancí, ale všetko si vynahradil v 56. minúte keď prehodil hosťujúceho brankára – 3:0. Hostia už len znížili v 72. minúte zásluhou Pavlíka na konečných 3:1.
Rozhodoval Volf, 150 divákov.
Podolie: Pisca – R. Hrušovský, Sčepko, Krajčík, M. Hrušovský, Marek, Červeňanský, Klčo, Ivana, Križák, Augustín, striedali Marák.
Brezová p/B: Buzaj – Minarčiný, Šido, Miča, Kalman, Michalička, Pavlík, Šimek, Kavecký, Vasa, Šarudi, striedali Sadloň.
DORAST: Čachtice – Podolie 3:4. Góly hostí: Križák 2, Halan, Udržal.
ŽIACI: Podolie – Handlová 1:4. Gól domácich: Toráč.
Peter Srnec

Selec – Veľké Uherce 2:0 (1:0)
V hodovom zápase za ideálneho futbalového počasia a pred peknou návštevou začali už tradične lepšie domáci. O prvý rozruch sa postarali v 13. minúte, ale v skrumáži pred hosťujúcou bránou sa nikomu nepodarilo dostať loptu do siete. Avšak už o dve minúty poslal domácich do vedenia peknou strelou B. Púček. Potom prevzali na pätnásť minút taktovku hostia, vypracovali si niekoľko rýchlych protiútokov, ale domácu bránu vážnejšie neohrozili. V 33. minúte domáci Puna technickou strelou len tesne minul ľavú žrď hosťujúcej brány. Od tohto momentu až do konca polčasu boli domáci opäť lepším mužstvom. V druhom polčase, hneď na začiatku, Dušák hlavou nedočiahol na centrovanú loptu. V ďalšom priebehu bola hra síce vyrovnaná, ale šance si vytvárali iba domáci hráči. Pekné sólo predviedol v 75. minúte Braňo Púček, keď ušiel až z vlastnej polovice, prešiel cez troch obrancov hostí, ale loptu zastavilo brvno hosťujúcej brány. O zaslúženom víťazstve Selčanov rozhodol v 90. minúte Ondriška, ktorý doklepol do brány prízemný center Paulínyho.
ŽK: Hlavatý – Král, Birka. Rozhodoval Tekel, 400 divákov.
Selec: Tunega – Vavruš, R. Púček (Miloslav Hrbas), Hlavatý (Michal Hrbas), Poliak, Paulíny, B. Púček, Raček, Dušák, Masaryk, Puna (Ondriška).
V. Uherce: Kršiak – Hudok, Gubka (Machala), Svrček, Štálnik, Zeleník, Birka, Žiak, Král, Kováč, Bučko.
DORAST: Selec – Neporadza 7:0. Góly: Ondriška 3, Svatík, Pilát, Králik, Husár. Ľuboš Masár

Pov. Teplá - Tr. Jastrabie
1:1 (1:1)
Góly: 18. Šimík – 40. Piláthy.
Domáci začali lepšie v pozmenenej zostave oproti predchádzajúcemu zápasu. V 7. min Abík vystrelil nad, v 10. min ho napodobnil Pročko a v 12. min Vozatár hlavičkoval nad. O tri minúty Piláthy zaváhal v dobrej šanci. V 18. min po Slaninkovom trestnom kope otvoril skóre Šimík. O päť minút po priamom kope hostí tancovala lopta na brvne a poskakovala po čiare, lenže gól nebol. V 35. min Hrubo po rohu nedal gól, v 40. min po rohu Piláthy zo skrumáže vyrovnal. Do 60. min sa nedialo nič, potom Šimík a Abík prestrelili. Hostia hrozili trestnými kopmi bezúspešne. V 67. min po narážačke Gardiana s Hrubom nebolo zo šance nič. Potom prišli chvíle brankára Zábojníka, keď vychytal niekoľko šancí hostí. Vrátane dorážok. V 90. min domáci kopali trestný kop, ale Vozatár trafil žrď.
Pov. Teplá: Zábojník – Slaninka, Vrábel, Gardian, Kolembus, Jankejech, Urík, Abík, Šimík, Vozatár, Lašček (Hrubo).
Tr. Jastrabie: Jurák – Glasa, Meleš, Kožej, Pročko, Žák, Kyselica, Pavlo, Praženec (Fodrek), Halás, Piláthy.
(jan)

Zem. Kostoľany - Oslany 2:0 (0:0)
Góly: 72. Adamec, 85. J. Oršula, r. Šašo, 250 divákov. Úvod derby zápasu bol veľmi nervózny, mužstvá predvádzali priemerný futbal, domáci zvýšili aktivitu od 20. minúte. A. Oršula A. v priebehu troch minút zahodil dve vyložené príležitosti, hostia sa do šancí dostávali iba sporadicky. Do 2. polčasu nastúpili domáci s veľkým tlakom, 30 minút búšili na jednu bránu. Hostia bránili, v 70 min striedajúci Adamec s prvým dotykom lopty otvoril skóre. Hostia otvorili hru, snažili sa vyrovnať, ale domáci brankár ich dve dobré príležitosti zlikvidoval a v 85. min Oršula poistil domácim víťazstvo.

Ostatné výsledky: Prečín - H. Poruba 0:1 (0:1), Kamenec p/Vt. – Prievidza B/Nováky 0:4 (0:1), M. Lednice - Púchov B 1:0 (1:0).

1. Prievidza B 4 4 0 0 14:1 12 (+6)
2. Hôrka n/V. 4 3 1 0 16:2 10 (+4)
3. Selec 4 3 1 0 7:1 10 (+4)
4. H. Poruba 4 3 0 1 8:3 9 (+3)
5. Z. Kostoľany 4 2 1 1 7:3 7 (+1)
6. Brezová p/Br. 4 2 1 1 9:6 7 (-2)
7. Malé Lednice 4 2 0 2 7:5 6 (-3)
8. Podolie 4 2 0 2 5:6 6 ( 0)