Streda, 12. máj, 2021 | Meniny má PankrácKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. trieda juh - 21. kolo

Bošáca – Lubina 2:1 (1:1)
Hovorí sa, že po hodoch býva bolenie brucha. To platilo o domácich hráčoch, ktorí v minulom kole nastrieľali súperovi sedem gólov, ale v tomto zápase mnoho futbalového umenia neukázali. Síce bojovali, ale úroveň bola, ako keby hral posledný s predposledným. Domáci sa ujali vedenia v 23. min gólom Bera, ktorý sa dobre zorientoval v šestnástke. Hostia v 30. min vyrovnali gólom Huťka po dlhom centri a po nedorozumení domácej obrany. Domáci v druhom polčase sa snažili o víťazný gól, ale výborný hosťujúci brankár Vlado im to dovolil až v poslednej minúte, keď po kope z rohu dal víťazný gól opäť Bero.
Góly: Bero 2 – Huťko. Rozhodoval: Sokol, 220 divákov.
Dorast: 3:1 (1:1). Góly: Žembera D., Šamák, Kopunec – Melicher. Žiaci: Beckov – Bošáca 0:5 (0:2). Góly: Vavro 2, Ochodnický, Kostelan, Kukuča.
Vladimír Kozáček

Brestovec – Mor. Lieskové 7:1 (4:0)
Domáci nenechali nikoho na pochybách, ale skóre je pre hostí kruté, snažili sa stále útočiť, ale domácim dobre zachytal brakár Mareček.
Góly: Mozolák 2, Černák D., Polák, Csanda, Bakoš, Volár – Šimovec R. Rozhodoval: Švancara, 150 divákov.
Ján Majtán

Lubina kop. – Kálnica 0:4 (0:1)
Góly: Pavlech 2, Michalec, Trgo. Rozhodoval: Zemko, 80 divákov.
Dorast: Lúka – Kálnica 1:7 (0:2). Góly: Mladý – Krchňavý 2, Koreň, Marcinech, Gojdošech, Jendrušák, Kuchta. Žiaci: Kálnica – Hrádok 2:0 (1:0). Góly: Krchňavá S., Dedík.

Očkov – Myjava B 0:2 (0:1)
Rozhodoval: Hruda, 80 divákov.

Brezová B/Košariská – Bzince p/J. 0:1 (0:0)
V prvom polčase hostia nastúpili s odhodlaním vyhrať. Asi do 15. min si vytvorili miernu prevahu, zahodili dve gólové šance, potom domáci hru vyrovnali a tak to bolo až do konca polčasu. V druhom polčase domáci nastúpili s chuťou poraziť vedúci celkom tabuľky. Aj sa im to darilo, ale zahodili množstvo vyložených šancí. V 75. min ušiel po ľavej strane Hasala, po strete s obrancom domácich v pokutovom území rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý Hasala sám premenil. Posledných pätnásť minút domáci búšili do hostí, ale vyrovnať sa im už nepodarilo.
Gól: Hasala z pok. kopu. Rozhodoval: Opatovský, 120 divákov.
(sh)

Vrbovce – Hrádok 1:1 (0:0)
Vyrovnaný prvý polčas s nepremenenými šancami na oboch stranách. Druhý polčas domáci vystupňovali svoju iniciatívu, ktorú korunovali gólom a vzápätí o desať minút hostia z ojedinelého protiútoku vyrovnali. Hostí zachránil výborný výkon brankára.
Gól domácich: Hyža L. Rozhodoval: Mrázik, 100 divákov. ŽK: 1:3.
Pavol Sukupčák

Tr. Bohuslavice – Považany 1:0 (1:0)
Gól: Sevald R. Rozhodoval: Horňák, 80 divákov. Dorast: 0:3.

7. Hrádok 21 10 3 8 41:36 33 (+3)
8. Brezová B/Koš. 20 7 2 11 26:29 23 (-7)
9. Tr. Bohuslavice 21 4 8 9 30:43 20 (-13)
10. Mor. Lieskové 21 6 2 13 23:43 20 (-10)
11. Lubina-Kop. 21 5 4 12 31:57 19 (-14)
12. Očkov 21 5 4 12 28:59 19 (-14)
13. Považany 21 4 2 15 21:63 14 (-16)
14.Lubina 20 0 5 15 27:59 5 (-25)

1. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus®
  2. Najbrutálnejšie preteky sveta? Extreme E je Formulou 1 v teréne
  3. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  4. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur
  5. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
  6. Toto je budúcnosť dopravy. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?