Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
4. kolo: Artmedia - Dubnica 0:2 (0:1), Straka, Gorelka, Slovan - Stropkov 3:1, Košice - B. Bystrica 4:0, Trnava - Ružomberok 2:1, Nitra - Michalovce 3:1, Trenčín - Z. Moravce 3:1 (2:1), Zubo, Olej, Polcik, Žilina - Podbrezová 1:0, Inter - Prešov 2:1.
1. Inter 4 3 1 0 9:6 10
2. Trnava 4 3 0 1 9:3 9
3. Dubnica 4 3 0 1 10:6 9
4. Nitra 4 3 0 1 10:7 9
5. Košice 4 2 1 1 8:2 7
6. Trenčín 4 2 1 1 11:8 7
7. Žilina 3 2 1 0 5:2 7
8. Slovan 4 2 1 1 6:4 7
9. Ružomberok 4 2 0 2 7:5 6
10. B. Bystrica 4 2 0 2 7:9 6
11. Prešov 3 1 1 1 8:7 4
12. Michalovce 4 1 1 2 5:9 4
13. Artmedia 4 1 0 3 6:8 3
14. Z. Moravce 4 0 1 3 3:11 1
15. Podbrezová 4 0 0 4 2:8 0
16. Stropkov 4 0 0 4 5:16 0

Skryť Vypnúť reklamu

I. LMD
4. kolo: Artmedia - Dubnica 1:1 (0:0), Rariga. Slovan - Stropkov 6:0, Košice - B. Bystrica 3:1, Trnava - Ružomberok 1:1, Nitra - Michalovce 5:1, Trenčín - Z. Moravce 4:0 (4:0), Mišák, Štefánik, Ivitze, Ďaňovský, Žilina - Podbrezová 1:2, Inter - Prešov 2:0.
1. Nitra 4 3 1 0 18:2 10
2. Košice 4 3 0 1 15:7 9
3. Inter 4 3 0 1 7:5 9
4. Trnava 4 2 2 0 8:2 8
5. Dubnica 4 2 2 0 7:2 8
6. Trenčín 4 2 1 1 11:3 7
7. Slovan 4 2 1 1 11:6 7
8. Žilina 3 2 0 1 6:2 6
9. B. Bystrica 4 1 2 1 11:6 5
10. Ružomberok 4 1 1 2 8:10 4
11. Michalovce 4 1 1 2 5:8 4
12. Podbrezová 4 1 1 2 2:11 4
13. Artmedia 4 0 2 2 2:6 2
14. Prešov 3 0 1 2 1:8 1
15. Stropkov 4 0 1 3 0:15 1
16. Z. Moravce 4 0 0 4 0:19 0

II. LSDZ
SFM Senec - Nitra B 0:0, Levice - Artmedia B 4:0, AAC Trenčín - Šaľa 6:1, Prievidza - Nové Zámky 3:0, PVFA - Myjava 0:0, Púchov - P. Bystrica 0:1, ŠKP Dúbravka - FC Senec 1:3, Dubnica B - Inter B 5:0.
1. Levice 4 4 0 0 15:1 12
2. Dubnica B 4 3 0 1 12:1 9
3. FC Senec 4 3 0 1 8:2 9
4. SFM Senec 4 2 1 1 6:3 7
5. AAC Trenčín 4 2 0 2 10:6 6
6. PVFA 4 1 3 0 6:3 6
7. Prievidza 4 2 0 2 7:7 6
8. Šaľa 4 2 0 2 5:10 6
9. Nitra B 4 1 1 2 3:4 4
10. Púchov 4 1 1 2 4:6 4
11. Myjava 4 1 1 2 4:7 4
12. Artmedia B 4 1 1 2 4:8 4
13. P. Bystrica 4 1 1 2 4:10 4
14. Inter B 4 1 1 2 4:13 4
15. Nové Zámky 4 1 0 3 2:7 3
16. ŠKP Dúbravka 4 1 0 3 4:10 3

Skryť Vypnúť reklamu

II. LMDZ
SFM Senec - Nitra B 1:1, Levice - Artmedia B 2:0, AAC Trenčín - Šaľa 8:1, Prievidza - Nové Zámky 3:1, PVFA - Myjava 3:0, Púchov - P. Bystrica 0:0, Dúbravka - FC Senec 3:1, Dubnica B - Inter B 3:2.
1. PVFA 4 4 0 0 15:1 12
2. Levice 4 4 0 0 12:3 12
3. AAC Trenčín 4 3 1 0 15:4 10
4. Púchov 4 2 2 0 8:2 8
5. Prievidza 4 2 1 1 8:5 7
6. Dúbravka 4 2 1 1 9:7 7
7. Nové Zámky 4 2 0 2 11:8 6
8. Dubnica B 4 2 0 2 6:8 6
9. Nitra B 4 1 2 1 5:9 5
10. FC Senec 4 1 1 2 4:6 4
11. P. Bystrica 4 1 1 2 2:10 4
12. Artmedia B 4 1 0 3 4:7 3
13. Inter B 4 1 0 3 6:10 3
14. SFM Senec 4 0 1 3 3:7 1
15. Myjava 4 0 1 3 2:8 1
16. Šaľa 4 0 1 3 2:17 1

III. LSD
Dun. Streda - ČFK Nitra 4:0, Komárno - Bánovce 2:0, Brezová - Galanta 4:0, Nové Mesto - Chrenová 4:1, Vráble - Topoľčany 1:2, Partizánske - AS Trenčín B 3:3, Senica - Nemšová 2:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (3:1).
1. Senica 3 3 0 0 14:2 9
2. Trnava B 3 3 0 0 10:1 9
3. Topoľčany 3 2 1 0 4:1 7
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 11:6 6
5. Dun. Streda 3 2 0 1 6:5 6
6. AS Trenčín B 3 1 2 0 9:5 5
7. Brezová 3 1 1 1 5:3 4
8. Partizánske 3 1 1 1 7:5 4
9. Komárno 3 1 1 1 5:5 4
10. Nové Mesto 3 1 1 1 7:10 4
11. Chrenová 3 1 0 2 6:9 3
12. Bánovce 3 1 0 2 3:8 3
13. Vráble 3 0 1 2 3:9 1
14. Galanta 3 0 1 2 3:10 1
15. ČFK Nitra 3 0 1 2 0:7 1
16. Nemšová 3 0 0 3 0:7 0

Skryť Vypnúť reklamu

III. LMD
Dun. Streda - ČFK Nitra 2:4, Komárno - Bánovce 2:4, Brezová - Galanta 3:1, Nové Mesto - Chrenová 1:0, Vráble - Topoľčany 0:2, Partizánske - AS Trenčín 0:1, Senica - Nemšová 7:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (1:3).
1. Senica 3 3 0 0 14:1 9
2. Topoľčany 3 3 0 0 8:0 9
3. AS Trenčín 3 3 0 0 8:0 9
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 8:4 6
5. Trnava B 3 2 0 1 7:5 6
6. Brezová 3 2 0 1 5:6 6
7. Partizánske 3 1 1 1 4:4 4
8. Bánovce 3 1 1 1 5:6 4
9. Galanta 3 1 0 2 11:7 3
10. Vráble 3 1 0 2 6:8 3
11. Chrenová 3 1 0 2 3:5 3
12. ČFK Nitra 3 1 0 2 7:10 3
13. Dun. Streda 3 1 0 2 4:8 3
14. Nové Mesto 3 1 0 2 2:7 3
15. Nemšová 3 0 0 3 2:12 0
16. Komárno 3 0 0 3 3:14 0

IV. liga SZ
4. kolo: Holíč - Vrbové 2:1, Piešťany - Dol. Vestenice 3:1, Skalica - Leopoldov 1:1, Led. Rovne - Radošovce 4:1, Ilava - Jaslovské Bohunice 0:3, Tr. Stankovce - Handlová 3:0, Hrnčiarovce - Nováky 1:1, Hlohovec - Moravany 2:1.
1. Piešťany 3 3 0 0 10:4 9
2. Hlohovec 3 2 0 1 9:4 6
3. L.Rovne 3 2 0 1 10:5 6
4. Ilava 3 2 0 1 7:3 6
5. J.Bohunice 3 2 0 1 7:5 6
6. Holíč 3 2 0 1 8:7 6
7. Leopoldov 3 1 1 1 4:3 4
8. Nováky 3 1 1 1 6:6 4
9. Hrnčiarovce 3 1 1 1 3:5 4
10. Tr.Stankovce 2 1 0 1 5:4 3
11. Handlová 3 1 0 2 7:8 3
12. D.Vestenice 3 1 0 2 6:8 3
13. Vrbové 3 1 0 2 5:8 3
14. Moravany 3 1 0 2 4:8 3
15. Skalica 3 0 1 2 3:9 1
16. Radošovce 2 0 0 2 1:9 0

V. liga Sever
4. kolo: Sebedražie – Chynorany 1:2, Zem. Kostoľany – Košeca 3:2, Ladce – Pov. Teplá 5:1, Drietoma – Stará Turá 5:2, Streženice - Horné Ozorovce 1:0, Nová Dubnica - Nitrianske Pravno 3:1, Beluša - Dolné Kočkovce 2:0, Kanianka - Horné Srnie 4:0.
1. N. Dubnica 3 3 0 0 8:2 9
2. Chynorany 3 2 1 0 9:6 7
3. D. Kočkovce 3 2 0 1 8:4 6
4. Drietoma 3 2 0 1 8:5 6
5. Streženice 3 2 0 1 5:2 6
6. N. Pravno 3 2 0 1 9:7 6
7. Kanianka 3 2 0 1 6:5 6
8. Beluša 3 2 0 1 4:3 6
9. Ladce 3 1 1 1 11:8 4
10. H. Ozorovce 3 1 0 2 3:3 3
11. St. Turá 3 1 0 2 4:6 3
12. P. Teplá 3 1 0 2 6:9 3
13. Košeca 3 1 0 2 4:7 3
14. Z. Kostoľany 3 1 0 2 7:11 3
15. Sebedražie 3 0 0 3 2:8 0 16. H. Srnie 3 0 0 3 1:9 0

Majstrovstvá oblasti
3. kolo: Dubodiel - Trenč. Jastrabie 2:1, Nová Ves n/V. - Kálnica 10:0, Melčice-Lieskové - Trenč. Turná 2:2, Ľuborča - Podolie 3:3, Častkovce - Soblahov 1:1, Zamarovce - Omšenie 1:0, Kočovce - Čachtice 7:0, Horná Súča - TTS Trenčín (neodohrané).
1. Nová Ves 3 3 0 0 16:1 9
2. Dubodiel 3 3 0 0 12:4 9
3. Mel.-Lieskové 3 2 1 0 8:5 7
4. Horná Súča 2 2 0 0 10:2 6
5. Tr. Jastrabie 3 2 0 1 10:3 6
6. Kočovce 3 1 1 1 9:7 4
7. Ľuborča 2 1 1 0 4:3 4
8. Častkovce 3 1 1 1 5:4 4
9. Omšenie 2 1 0 1 3:2 3
10. TTS Trenčín 2 1 0 1 7:7 3
11. Zamarovce 3 1 0 2 1:7 3
12. Soblahov 3 0 1 2 2:4 1
13. Podolie 3 0 1 2 6:9 1
14. Trenč. Turná 3 0 1 2 4:11 1
15. Kálnica 3 0 1 2 1:15 1
16. Čachtice 3 0 0 3 3:16 0
POHÁR STRELCOV: Matúš Švajda 5 (Horná Súča), Jakub Ondračka 4 (Horná Súča), Patrik Šebáň 4 (Trenč. Jastrabie), Peter Žiška 4 (Mel. Lieskové), Filip Vráblic 4 (Nová Ves) Vladimír Lacko 3 (Nová Ves), Ján Ondreička 3 (Nová Ves), Ľuboš Horák 3 (Trenč. Jastrabie), Miloš Bajzík 3 (Omšenie) Martin Trnčák 3, (Dubodiel), Michal Michalech 3 (Dubodiel) atď.

II. trieda - Sever
2. kolo: Neporadza - Svinná 3:2, Bobot - Trenč. Teplice 6:2, Selec - Trenč. Teplá 7:1, Drietoma „B“ - Záblatie (neodohrané).
1. Neporadza 2 1 1 0 5:4 4
2. Bobot 1 1 0 0 6:2 3
3. Selec 2 1 0 1 10:7 3
4. Svinná 2 1 0 1 4:4 3
5. Tr. Teplice 2 1 0 1 8:9 3
6. Drietoma “B“ 1 0 1 0 2:2 1
7. Tr. Teplá 2 0 0 2 2:9 0

II. trieda - Juh
2. kolo: Mor. Lieskove - Tr. Bohuslavice 1:5, Považany - Lubina 1:2, Kostolné - Horná Streda 6:0, Lúka - Krajne 1:3, Bošáca, Lubina kop., Brunovce, Dol. Srnie mali voľno.
1. Tr. Bohuslavice 2 2 0 0 10:4 6
2. Lubina 2 2 0 0 6:1 6
3. Krajné 2 1 1 0 5:3 4
4. Dol. Srnie 1 1 0 0 8:1 3
5. Kostolné 2 1 0 1 6:4 3
6. Lúka 2 1 0 1 6:7 3
7. Bošáca 1 0 1 0 2:2 1
8. Považany 2 0 0 2 4:7 0
9. Mor. Lieskové 1 0 0 1 1:5 0
10. Hor. Streda 2 0 0 2 4:11 0
11. Lubina kop. 1 0 0 1 1:8 0

Starší žiaci

I. LSŽZ
SFM Senec - Nitra 0:2, Levice - Inter 2:1, Senica - PVFA 0:1, Myjava - Slovan 1:3, Trnava - AS Trenčín 2:1, Dubnica - Púchov 3:0, P. Bystrica - Artmedia 0:5.
1. Trnava 3 3 0 0 6:1 9
2. Dubnica 3 2 1 0 6:1 7
3. Artmedia 3 2 0 1 6:2 6
4. AS Trenčín 3 2 0 1 6:2 6
5. Slovan 3 2 0 1 7:3 6
6. Inter 3 1 1 1 5:3 4
7. Nitra 3 1 1 1 2:1 4
8. Levice 3 1 1 1 4:5 4
9. PVFA 3 1 1 1 3:4 4
10. Púchov 3 1 1 1 2:4 4
11. Senica 3 1 0 2 2:5 3
12. Myjava 3 0 1 2 2:5 1
13. SFM Senec 3 0 1 2 2:8 1
14. P. Bystrica 3 0 0 3 0:9 0

II. LSŽ
Nitra B - Komárno 2:1, Nové Zámky - Dubnica B 1:1, Štúrovo - Dun. Streda 0:6, AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 2:0, Topoľčany - Vráble 2:0, Prievidza - Trnava B 8:1, Lok. Trnava - Piešťany 1:2. Predohrávka: Trnava B - Nitra B 2:4.
1. Prievidza 4 4 0 0 22:2 12
2. Dun. Streda 4 3 1 0 12:2 10
3. Šaľa 4 3 0 1 14:2 9
4. Lok. Trnava 4 3 0 1 12:3 9
5. Nitra B 4 3 0 1 12:5 9
6. Piešťany 4 3 0 1 10:6 9
7. Nové Zámky 4 2 1 1 9:5 7
8. Topoľčany 4 2 0 2 10:12 6
9. AS Trenčín B 4 1 1 2 5:6 4
10. FC ViOn 4 1 1 2 5:8 4
11. Dubnica B 4 1 1 2 8:16 4
12. Komárno 4 1 0 3 4:10 3
13. Vráble 4 1 0 3 3:9 3
14. Trnava B 5 1 0 4 8:25 3
15. Levice B 4 0 1 3 2:11 1
16. Štúrovo 3 0 0 3 2:16 0

III. liga SZ
2. kolo: Šimonovany – Púchov B 0:5, Led. Rovne – TTS Trenčín odložené na 5. 9. Myjava B – Bánovce 2:5, Nemšová – N. Mesto n/V. 4:4, Handlová – N. Dubnica 1:1, Beluša - Prievidza B 7:4, Partizánske – P. Bystrica B 6:0.
1. Partizánske 2 2 0 0 8:0 6
2. Bánovce 2 2 0 0 9:2 6
3. Púchov B 2 2 0 0 7:1 6
4. N. Mesto 2 1 1 0 10:4 4
5. AAC Trenčín 1 1 0 0 3:1 3
6. Beluša 2 1 0 1 8:7 3
7. Prievidza B 2 1 0 1 7:7 3
8. P. Bystrica B 2 1 0 1 3:7 3
9. Nemšová 2 0 1 1 5:7 1
10. Handlová 2 0 1 1 1:3 1
11. N. Dubnica 2 0 1 1 1:7 1
12. Myjava B 2 0 0 2 3:7 0
13. Led. Rovne 1 0 0 1 0:4 0
14. Šimonovany 2 0 0 2 0:8 0

KS Sever
2. kolo: Bošany - Tr. Stankovce 3:2, Podolie - Stará Turá 0:0, N. Mesto B – Domaniža 1:1, Ladce – Ilava 0:2, Plevník - Horné Srnie 3:2, AS Trenčín C a D. Vestenice voľno.
1. Ilava 2 2 0 0 5:0 6
2. Plevník 2 2 0 0 6:2 6
3. D. Vestenice 1 1 0 0 5:1 3
4. Bošany 1 1 0 0 3:2 3
5. AS Trenčín C 1 1 0 0 1:0 3
6. Tr. Stankovce 2 1 0 1 3:3 3
7. Podolie 1 0 1 0 0:0 1
8. St. Turá 2 0 1 1 0:1 1
9. Domaniža 2 0 1 1 1:4 1
10. N. Mesto B 2 0 1 1 1:4 1
11. Ladce 2 0 0 2 0:3 0
12. H. Srnie 2 0 0 2 3:8 0

Majstrovstvá oblasti
1. kolo: Čachtice - Častkovce 7:0, Tr. Teplice - Tr. Turná 10:0, Horná Streda - Nová Ves 3:1, Vrbovce - Soblahov 1:1, Dol. Súča - Zamarovce 13:0, Mel. Lieskové - Tr. Jastrabie (neodohrané).

II. trieda - Skupina A
1. kolo: Veľká Hradná - Kľúčové 15:1, Mn. Lehota - Bobot 1:6, Skalka - Motešice 2:1, Dubodiel - Tr. Teplá (neodohrané), Dol. Poruba voľno.

II. trieda - Skupina B
1. kolo: Beckov - Záblatie 9:1, Selec - Drietoma 0:5, Zem. Podhradie - Chocholná-Velčice 6:0, Ivanovce - Bošáca 4:2, V. Bierovce/Opat. - Dol. Srnie 13:0.

II. trieda - Skupina C
Kálnica - Potvorice 2:5, Bzince - Hrádok 0:10, Kočovce - Považany 6:1, Turá Lúka a Krajne mali voľno.

Mladší žiaci

I. LMŽZ
SFM Senec - Nitra 1:1, Levice - Inter 0:6, Senica - PVFA 1:1, Myjava - Slovan 0:3, Trnava - AS Trenčín 2:1, Dubnica - Púchov 1:1, P. Bystrica - Artmedia 1:0.
1. Senica 3 2 1 0 15:3 7
2. Dubnica 3 2 1 0 11:1 7
3. Inter 3 2 1 0 12:2 7
4. P. Bystrica 3 2 0 1 6:6 6
5. Slovan 3 1 1 1 5:3 4
6. Nitra 3 1 1 1 4:3 4
7. Myjava 3 1 1 1 5:4 4
8. Trnava 3 1 1 1 2:2 4
9. PVFA 3 1 1 1 2:2 4
10. SFM Senec 3 1 1 1 2:5 4
11. AS Trenčín 3 1 0 2 5:5 3
12. Levice 3 1 0 2 2:15 3
13. Púchov 3 0 1 2 3:7 1
14. Artmedia 3 0 0 3 0:16 0

II. LMŽ
Nitra B - Komárno 5:1, N. Zámky - Dubnica B 5:2, Štúrovo - Dun. Streda 2:5, AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 1:3, Topoľčany - Vráble 2:0, Prievidza - Trnava B 3:1, Lok. Trnava - Piešťany 4:0. Predohrávka: Trnava B - Nitra B 1:2.
1. Lok. Trnava 4 4 0 0 12:0 12
2. Nitra B 4 4 0 0 17:5 12
3. Prievidza 4 3 0 1 12:6 9
4. Topoľčany 4 3 0 1 7:3 9
5. Nové Zámky 4 3 0 1 12:8 9
6. FC ViOn 4 2 2 0 8:1 8
7. Piešťany 4 2 1 1 11:8 7
8. Dun. Streda 4 2 0 2 9:8 6
9. Šaľa 4 2 0 2 11:10 6
10. AS Trenčín B 4 1 1 2 8:16 4
11. Vráble 4 1 0 3 8:9 3
12. Komárno 4 1 0 3 8:14 3
13. Dubnica B 4 1 0 3 7:14 3
14. Levice B 4 1 0 3 6:14 3
15. Trnava B 5 0 0 5 3:12 0
16. Štúrovo 3 0 0 3 2:13 0

III. liga SZ
2. kolo: Šimonovany – Púchov B 3:1, Led. Rovne – TTS Trenčín odložené na 5. 9. Myjava B – Bánovce 0:11, Nemšová – N. Mesto n/V. 1:4, Handlová – N. Dubnica 3:1, Beluša - Prievidza B 0:9, Partizánske – P. Bystrica B 9:0.
1. Bánovce 2 2 0 0 18:0 6
2. Partizánske 2 2 0 0 15:0 6
3. Prievidza B 2 2 0 0 13:1 6
4. N. Mesto 2 2 0 0 8:3 6
5. Púchov B 2 1 0 1 7:3 3
6. AAC Trenčín 1 1 0 0 2:0 3
7. Šimonovany 2 1 0 1 4:5 3
8. Handlová 2 1 0 1 3:7 3
9. Beluša 2 1 0 1 3:9 3
10. N. Dubnica 2 0 0 2 3:7 0
11. Nemšová 2 0 0 2 1:6 0
12. L. Rovne 1 0 0 1 0:7 0
13. P. Bystrica B 2 0 0 2 0:12 0
14. MyjavaB 2 0 0 2 0:17 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  6. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  9. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  10. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 26 780
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 24 016
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 284
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 961
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 712
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 478
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 265
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 617
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 510
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 569
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

FOTO: Plošné testovanie bude prebiehať rovnako ako v novembri

Odberné miesta v okrese Trenčín má najviac ľudí navštíviť cez víkend.

Čaká nás ďalšie kolo testovania.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

V Trenčíne chcú počas víkendu otvoriť 36 odberných miest

Mesto Trenčín chce počas víkendu testovať antigénovými testami v 36 odberných miestach. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

V Trenčíne pribudne ďalšie záchytné parkovisko, bude bezplatné

Jeho kapacita nepresiahne 60 parkovacích miest.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?