Skalica - N. Dubnica 4:0 (1:0)
Vedúce mužstvo tabuľky bolo po celý I. polčas lepším celkom, hoci v úvodnej polhodine dokázali jeho hráči (Bojan, Štepanovský) spáliť až neuveriteľné šance. K zlomu došlo v 30. min, kedy po prihrávke Bojana otvoril Štepanovský skóre – 1:0, keď jeho lopta skončila v sieti prekvapeného Múčku. Na druhej strane domácich podržal brankár Palkech. Do II. polčasu nastúpili hostia so zámerom zvrátiť výsledok a boli domácim vyrovnaným partnerom. V 76. min však ich Dostál zahral na brankovej čiare rukou, dostal červenú kartu a nariadený pokutový kop premenil Bojan na druhý gól domácich – 2:0. Od tejto chvíle boli domáci jasne lepším celkom , čo vyjadrili tretím gólom z kopačky striedajúceho Pudelku po centri Štepanovského, aby potom po najkrajšej akcii stretnutia opäť Bojan zvýšil na konečných a zaslúžených 4:0.
Góly: 76. (11 m) a 85. Bojan, 30. Štepanovský, 80. Pudelka
Rozhodoval: Hancko , ŽK: Bellay – Gramblička, ČK: 76. Dohál (N. Dubnica), 250 divákov.
N. DUBNICA: Múčka – Ruman, Maník, Beňo, Borce, Adamčík (68. Fabian), Burdej (79. Šprocha), Štiffel, Ďuriš (25. Haviar), Dohál, Gramblička
Miroslav Maca
Senica - Trenč. Stankovce 1:4 (1:1)
Stretnutie začali obidve mužstvá opatrne, domáci hráči chceli konečne pretrhnúť domácu sériu bez víťazstva, ale hostia už v prvom polčase ukazovali, že nepredajú kožu lacno, čo dokazovali svojimi rýchlymi útokmi do rozhodenej domácej obrany. Brankár domácich však ich strely postupne zneškodňoval. Domáci vyslali prvú strelu na bránu hostí až v 31. minúte Vajsábelom, z čoho kopali domáci následne roh a kto iný ako Joniak zabezpečil domácim vedenie 1:0. V 40. minúte mal na kopačkách čistú šancu Vajsábel, ale brankár hostí jeho strelu vyrazil. Keď sa už zdalo, že domáci pôjdu do kabín s jednogólovým náskokom, prišiel roh hostí, v domácej šestnástke sa v trme - vrme najlepšie zorientoval Sedláček a bolo 1:1.
Do druhého polčasu nastúpili hostia v snahe čo najskôr skórovať a ich čistú šancu Kowalíka brankár domácich v 46. minúte vyrazil na roh. Hostia v druhom polčase ovládli hru a bolo iba otázkou času, kedy dosiahnu svoj ďalší gól. Ten prišiel v 78. minúte, kedy hosťujúci Kowalík v páde trafil tyč a lopta sa od Mihóka dostala do siete. Tento gól hostí postavil na nohy a v 80. minúte po ideálnom centri dal Sedláček hlavou krásny gól na 1:3. A to ešte nebolo zo strany hostí všetko, nakoľko v 85. minúte, po chybe domáceho brankára loptu do siete doťukol Róbert Novák (bývalý hráč Senice) a bolo 1:4. Víťazstvo hostí bolo po ich výkone najmä v druhom polčase plne zaslúžené.
Góly: Joniak - Sedláček 2, Kowalík, vlastný (Mihók).
Tr.Stankovce: Haško - Poštrk, Barčiak, Bulko, Kapko (Vrága), Ježík, Sedláček, Duda, Basila (Valachovič - Gieci), Kawalík, Novák, tréner Ján Trebatický.
Pred 250 divákmi rozhodoval Čulák.
Maroš Mesíček
Šimonovany – Častkovce 3:2 (2:0)
Domácim vyšiel prvý polčas na výbornú a vsietili dva góly. V druhom polčase síce hostia zápas zdramatizovali, napokon sa z víťazstva radovali predsa len domáci.
Góly: Iliaš, Šulaj, Dima (za domácich).
Bánovce - Ludanice 0:0
Diváci videli vyrovnaný zápas, keď sa hralo prevažne medzi šestnástkami. V 10. min. sa mohli domáci ujať vedenia, ale center Malinu nikto nezakončil. V druhom polčase sa hralo už svižnejšie, mohol uniknúť Šebo, ale zastavil ho Slíž za cenu žltej karty. Potom hra opäť upadla do priemeru, domáci si vytvorili niekoľko šancí, všetko však končilo na výborne chytajúcom Poštrkovi. V 86. min. domáci kopali aj penaltu za ruku, Kolieska však pokutový kop nepremenil, keď brankár Poštrk vyrazil a dorážka Koliesku išla nad. Rozhodoval: Obeda, počet divákov: 300. ŽK: Zajac – Slíž, Frťala, Andrašik.
BÁNOVCE: P. Igaz – Mikuš, Šebo (70. Sidor), Zajac (73. M. Igaz), Filin, Kolieska, Božik, Slovák, Jamrich (50. Vavro), Navrátil, Malina.
Solčany – Borčice 0:4 (0:1)
Zdatný súper nastúpil na trávnik odhodlame a hru začal veľmi agresívne. Už v 10. min. skóruje nechytatelnou strelou Švikruha. Po tomto momente sa hra vyrovnala a prvý polčas ssa dohral v dobrom tempe. Po prestávke nastúpili domáci s väčšou aktivitou na ihrisko, no v 61. min. si otvoril gólový učet Špánik. Domáci však nezložili zbrane a boojovali ďalej ,no strelec druhého gólu najskôr v 68. a potom v 78. minúte bodoval znovu a uzatvoril tak svoj hetrik. Hostia odišli domov so zaslúženým víťazstvom.
Góly: 61., 68. a 78. Španik - 10. Švikruha, Rozhodoval: Tomčík, počet divákov: 250
BORČICE: Kopčan - Pisár, Decký, Štrbák, Mečiar, Kopačka, Turza, Špánik, Gábor (82. Humaj), Švikruha (81. Kozík), Kaňa.
Ostatné výsledky: Chynorany - Hrnčiarovce 2:1 (1:1), Kanianka – Piešťany 2:2 (1:1), Bošany – N. Pravno 5:1 (3:0).
1. Skalica 9 7 1 1 28:5 22
2. T. Stankovce 9 6 2 1 25:5 20
3. Ludanice 9 6 1 2 21:5 19
4. Borčice 9 6 1 2 23:10 19
5. Solčany 9 5 2 2 17:14 17
6. Chynorany 9 5 1 3 17:22 16
7. Bošany 9 4 1 4 18:20 13
8. Bánovce 9 4 1 4 16:23 13
9. Senica 9 3 2 4 17:15 11
10. Častkovce 9 3 1 5 17:20 10
11. Hrnčiarovce 9 3 1 5 11:15 10
12. Šimonovany 9 2 4 3 9:16 10
13. Kanianka 9 2 2 5 22:26 8
14. Piešťany 9 2 2 5 13:18 8
15. N. Dubnica 9 1 1 7 9:24 4
16. N. Pravno 9 1 1 7 8:33 4
N. Pravnu po súťaži odpočítajú 3body