HOKEJ - SLOVNAFT EXTRALIGA

Košice - Trenčín 1:2p (1:1, 0:0, 0:0)

Hokejisti trenčianskej Dukly sú vždy lákadlom, doslova magnetom pre vyznávačov tohto športu na celom Slovensku.

Naposledy „vypredali“ po prvýkrát v tejto sezóne aj Steel arénu v Košiciach, kde sa na ich súboj s Duklou prišlo pozrieť 8340 platiacich divákov. Tí určite neľutovali, nakoľko boli svedkami kvalitného hokeja dvoch hokejovo vyspelých mužstiev z prvej polovice tabuľky.
Trenčania mali veľmi vydarený vstup do zápasu, keď Baláž už v 3. min po zlom striedaní domácich dostal Duklu do vedenia. Hostia po tomto vedúcom úspechu dostali "krídla" a ďalšie góly na hokejke mali Haščák a Húževka. Známe nedáš-dostaneš sa naplnilo aj v tomto meraní síl, keď Javín využil presilovku na vyrovnávajúci gól. Počas nátlakovej hry domácich sa neraz vyznamenal skvelo chytajúci Hála, ktorý doslova čaroval. V druhom dejstve mala dráma svoje pokračovanie, ale bez gólového efektu. Trenčanie nevyužili dve a Košičania jednu presilovku. Pekné akcie sa prelievali na oboch stranách a diváci boli neustále vo vare. Chýbalo však presné finálne zakončenie oku lahodiacich akcii. Rovnako aj v poslednej dvadsaťminútovke to bolo zásluhou oboch tímov skvelé hokejové divadlo, ktorému však chýbalo patričné gólové korenie a preto sa zrodil iba tradičný futbalový výsledok. Zostali nevyužité aj niektoré skvelé tutovky a tak po riadnom hracom čase bol stav nerozhodný - 1:1. K slovu prišlo predĺženie, ktoré však trvalo iba necelé dve minúty, nakoľko húževnatý Húževka vsietil víťazný gól Dukly.

Góly: 13. Javín - 3. Baláž, 62. Húževka.
Vylúčení 6:4 na 2 min, S. Saliji na 10 min, presilovky 1:0, oslabenia 0:0. Pred 8340 divákmi (vypredané) rozhodovali D. Konc - Mášik, M. Novák.
DUKLA: Hála - Homer, Křetinský, Fatyka, Urban, Osina, P. Mikuš, Bobček, Malinský - Čacho, Húževka, Pardavý - Hanzal, Kóňa, Nemec - S. Saliji, Trochta, Marek Haščák - Baláž, Kútny. Tréner: A. Stavjaňa.

Servis

Ostatné výsledky 21. kola:
Nitra - Žilina 2:1, Skalica - L. Mikuláš 5:1, Slovan - Poprad 4:1, Kežmarok - Zvolen 3:5, Košice - Martin 1:0sn. Trenčín mal voľno.
Ostatné výsledky 22. kola:
Martin - Kežmarok 5:2, Zvolen - Slovan 1:4, Poprad - Skalica 5:2, L. Mikuláš - Nitra 4:5.

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  1. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Pri upratovaní našli staršiu pištoľ

Zbraň spolu s nábojmi našli pri upratovaní bytu po nebohom bratovi v Trenčianskych Tepliciach.

Prví ľudia čakali Trenčianskom kraji v radoch už od šiestej ráno

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Trenčín, Prviedza, Považská Bystrica, Púchov a ostatných okresoch kraja.

Odberové miesto funguje aj pri Gymnáziu Ľudovíta Štúra v Trenčíne.

„Panenkovský dloubák“? Neriskujem, že zlyhám, hovorí penaltový špecialista Steinecker

Messi, Totti, Cristiano Ronaldo, či Ibrahimovič by mu mohli čistiť kopačky. Peter Steinecker z Hrádku sa za ostatných šesť sezón ani raz nepomýlil pri kopaní pokutového kopu. V súťažných zápasoch ich už zvládol 20 v sérií.