Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Tepličania si udržujú neporaziteľnosť

Minulý víkend sa odohralo prvého (celkové ôsme) kolo odvetnej časti majstrovstiev Trenčianskeho kraja v hokeji seniorov. Možno ho charakterizovať ako bohaté na góly, v ktorom dominovali favorizované kolektívy.

Pov. Bystrica B – Tr. Teplice 3:9 (1:2, 1:4, 1:3)
Snaživí hostia aj u súpera na Považí jasne naznačili, že neprišli lacno predať svoju kožu. Boli pri streleckej chuti a v 23. min už vyhrávali 2:4. Tepličania postupne zvyšovali obrátky a znenazdajky bolo 2:6. V poslednej tretine - v priebehu štyroch minút vsietili hostia tri góly, čo domácich definitívne položilo na kolená. Hráči z kúpeľov sa predstavili v dobrom svetle a iba potvrdili svoje lídrovske postavenie v tabuľke, keď ešte nestratili ani jeden bod. Bol to duel dobrej úrovne, v ktorom nechýbalo ani povestné korenie v podobe vytúžených gólov.
Góly: Uhliar, Chládek, Švirec – Štábel 3, Nosek 2, Jelínek, Ožvalda, Macák, Marcinek. Nepresne rozhodoval Gargulák.

Nové Mesto n/V. – Ilava 7:3 (3:0, 2:0, 2:3)
Novomešťania na štadióne M. Gáboríka iba potvrdili svoju skvelú formu, keď po nadšenom úvode vyhrávali po dvoch tretinách už 5:0 a jasne naznačili, kto bude na ľade pánom. Hostia z Ilavy sa prebrali z útlmu až v záverečnej tretine, kedy aspoň kozmetický upravili nepriaznivý konečný výsledok. Bol to slušný pohodový duel, v ktorom Novomešťania celkom zaslúžene pokorili svojho súpera, ktorý zostal čo-to dlžní zo svojej predchádzajúcej dobrej formy.
Góly: Sahaj 3, Škára 2, Škvarka, Ďurech – Mrena 2, Cepek. Vylúčení 5:7 na 2 min. Pred 50 divákmi rozhodovali Gallo a Hatala.

Nemšová - Púchov 9:7 (5:3, 0:3, 4:1)
Diváci boli svedkami dobrého merania síl, ktorému nechýbalo takmer nič, vrátane emócii. Oba kolektívy sa striedali vo vedení a o víťazstve Nemšovej sa rozhodlo viacmenej až v poslednej tretine, kedy vsietili štyri góly a inkasovali iba jeden. Bol to bojovný zápas v ktorom sa zrodila bohatá mikulášska gólová nadielka.
Góly: Uharček 3, Slugeň 3, Bohunický, Gašpárek, Demitra – Faktor 2, Ladecký 2, Korený, Kožík, Kvocera. Vylúčení 6:7, rozhodovali Bagin a Kamenický.

7. Púchov 7 1 0 6 22:49 2

n Program 9. kola (14.-16.12.): Ilava – Pov. Bystrica B (odložené na 23.12.), Trenč. Teplice – Nemšová, Púchov – ŠKP Trenčín. Nové Mesto n/V. má voľno.

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  3. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  4. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  5. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  8. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  9. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Testovanie v Myjave je pokojné, priemerne otestujú 62 ľudí za hodinu

Myjavčania sa môžu nechať otestovať na deviatich odberových miestach.

Pri upratovaní našli staršiu pištoľ

Zbraň spolu s nábojmi našli pri upratovaní bytu po nebohom bratovi v Trenčianskych Tepliciach.

Na niektorých miestach dochádzajú testy, inde je situácia pokojná

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Trenčín, Prievidza, Považská Bystrica, Púchov a ostatných okresoch kraja.

„Panenkovský dloubák“? Neriskujem, že zlyhám, hovorí penaltový špecialista Steinecker

Messi, Totti, Cristiano Ronaldo, či Ibrahimovič by mu mohli čistiť kopačky. Peter Steinecker z Hrádku sa za ostatných šesť sezón ani raz nepomýlil pri kopaní pokutového kopu. V súťažných zápasoch ich už zvládol 20 v sérií.