I. LSD
17. kolo: Prešov - Trenčín 1:3 (0:1) Olej 2, Puna (11 m). Stropkov - Artmedia 3:1, B. Bystrica - Dubnica 3:0, Ružomberok - Slovan 3:1, Michalovce - Košice 3:0, Z. Moravce - Trnava 1:4, Podbrezová - Nitra 0:0, Inter - Žilina 0:0.
1. Nitra 17 12 3 2 31:16 39
2. Ružomberok 17 11 2 4 46:18 35
3. Dubnica 17 10 2 5 32:20 32
4. B. Bystrica 17 9 3 5 34:20 30
5. Trnava 17 9 2 6 28:26 29
6. Trenčín 17 8 3 6 45:30 27
7. Košice 17 8 3 6 28:24 27
8. Žilina 17 7 4 6 21:17 25
9. Prešov 17 7 3 7 32:32 24
10. Michalovce 17 7 3 7 29:29 24
11. Slovan 17 6 4 7 25:23 22
12. Inter 17 5 6 6 25:31 21
13. Podbrezová 17 4 5 8 14:19 17
14. Stropkov 17 3 4 10 19:43 13
15. Z. Moravce 17 3 3 11 16:44 12
16. Artmedia 17 2 0 15 14:47 6
I. LMD
17. kolo: Prešov - Trenčín 2:2 (0:0), Mišák, Ďanovský. Stropkov - Artmedia 0:0, B. Bystrica - Dubnica 2:1, Ružomberok - Slovan 1:1, Michalovce - Košice 0:1, Z. Moravce - Trnava 0:3,Podbrezová - Nitra 0:0, Inter - Žilina 2:0.
1. Nitra 17 11 5 1 37:9 38
2. Košice 17 12 0 5 38:16 36
3. Trnava 17 8 6 3 26:9 30
4. Slovan 17 8 5 4 35:17 29
5. Dubnica 17 8 5 4 29:17 29
6. Prešov 17 8 5 4 25:21 29
7. Žilina 17 9 1 7 27:21 28
8. Trenčín 17 7 6 4 32:17 27
9. Inter 17 8 1 8 25:25 25
10. Ružomberok 17 7 3 7 34:26 24
11. Michalovce 17 7 1 9 21:30 22
12. Podbrezová 17 5 6 6 15:25 21
13. B. Bystrica 17 5 5 7 25:20 20
14. Artmedia 17 2 8 7 7:20 14
15. Stropkov 17 1 3 13 6:45 6
16. Z. Moravce 17 0 0 17 3:67 0
V. liga Sever
Z. Kostoľany - N. Pravno 2:1, Drietoma - Beluša 0:3, Ladce - St. Turá 4:3, Košeca - Pov. Teplá 5:0, N. Dubnica - D. Kočkovce 0:1, Streženice - Kanianka 1:1, H. Ozorovce - Chynorany 2:2, Sebedražie - H. Srnie nehralo sa pre nespôsobilý terén - odložené na 25. 3. o 16.00 h.
1. D. Kočkovce 16 11 0 5 34:16 33
2. Beluša 16 10 3 3 32:17 33
3. Kanianka 16 10 2 4 37:20 32
4. Chynorany 16 9 4 3 33:29 31
5. N. Pravno 15 9 0 6 38:29 27
6. N. Dubnica 16 8 2 6 34:26 26
7. Drietoma 16 8 0 8 31:30 24
8. Košeca 16 7 2 7 31:26 23
9. Streženice 16 7 1 8 28:21 22
10. Ladce 16 7 1 8 35:39 22
11. St. Turá 16 6 2 8 26:37 20
12. Z. Kostoľany 16 6 1 9 38:42 19
13. H. Ozorovce 16 6 1 9 23:34 19
14. P. Teplá 16 5 2 9 28:38 17
15. H. Srnie 15 4 2 9 17:31 14
16. Sebedražie 15 2 1 12 15:45 7
II. trieda Juh
Považany – Tr. Bohuslavice 1:2. Góly: Michalík J. – Zámečník, Žachy.
Bošáca – Krajné 0:2 (0:1). Góly: Graf,Pepík.