Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

FUTBAL / IV. LIGA SZ

Borčice – Častkovce 2:2 (1:1)
Vo vyrovnanom zápase domáci nepodali očakávaný výkon. V 21. min dostal Borčice do vedenia Krško, ale v 32. min M. Rusnák vyrovnal. Potom mali šance obe mužstvá, ale do siete trafil až v 85. min hosťujúci Madro - 1:2. Domácich gól nepoložil a z protiútoku Decký vyrovnal.
Góly: 21. Krško, 86. Decký – 32. M. Rusnák, 85. Madro
BORČICE: Kopčan – Krško, Decký, Kuric (Štrbák), Mečiar, Kopačka, Turza, Gábor, Vodecký, Srdan (Staňo), Káňa.
ČASTKOVCE: Lančarič – Čechvala, L. Rusnák, Goňo, Vrábel, Gažo (Burza), Luža (Hevín), M. Rusnák, Kostelan, Madro, Maras.
(VES)

Chynorany - Tr. Stankovce 1:0 (1:0)
Už v druhej minúte pohrozili hostia Palaciewiczom, no strelili len do brankára Gajdoša. V 17. minúte zadák Ondrejkovič dáva prvý aj víťazný gól stretnutia. Domáca obrana mala stále plné ruky práce, no aj tak bránili takmer bezchybne a hosťom sa nepodarilo skórovať. Zápas bol vzhľadom i na šance zaslúženým víťazstvom domácich.
Gól: 17. Ondrejkovič. Rozhodoval: Chlebo, 260 divákov.
TR. STANKOVCE: Haško - Poštrk, Barčiak, Bluko (72. Gieci), Cifranič, Vrága, Sedláček, Novák, Ježík, Palaciewicz (75. Jambor), Brandis.

Bánovce - Kanianka 1:1 (1:0)
Domáci na zápas nastúpili v oklieštenej zostave, keď im chýbal Filin s Kostkom. Od úvodných minút sa hralo prevažne len medzi šestnástkami, keď obe mužstva len nakopávali loptu dopredu. Diváci v tomto zápase veľa futbalovej krásy nevideli, v prvom polčase pohrozil z ľavej strany len Valach, jeho strela smerovala iba nad bránu Gregora. Keď sa už zdalo, že prvý polčas sa skončí bez gólov, tak center Malinu našiel hlavu Masaroviča a bolo 1:0. Po zmene strán sa hra oboch mužstiev podobala z tej prvého polčasu. V 65. min. si hosťujúci Pekár hodil dlhú loptu, v šestnástke ho však nedovolene zastavil Hrabal a Kanianka z nariadeného pokutového kopu vyrovnala. Od tohto momentu prevzali iniciatívu domáci hráči, ale šance Borchu či Jamricha zostali nevyužité. V samotnom závere ešte tutovku spálil Masarovič, keď z piatich metrov mieril len nad.
Góly: 45. Masarovič – 65. Pekár (11 m). Rozhodoval: Jakubek, 300 divákov. ŽK: Raffay, Božik, Zajac.
BÁNOVCE: Igaz – Valach (66. Jamrich), Hrabal, Šebo (84. Borcha), Zajac, Mikuš, Božik, Slovák, Zita (46. Raffay), Masarovič, Malina.

Hrnčiarovce – Nová Dubnica 0:1 (0:1)
Zápas dvoch vyrovnaných súperov okorenený dvomi červenými kartami za oplácanie a údery. V 35. min po zlom odkope od autovej čiary sa odrazená dostala lopta k voľnému Malovcovi, ktorý dal jediný gól zápasu. V druhom polčase sa domáci snažili tlakom prinútiť súpera k chybám, čo sa im však nepodarilo. Pri jednom súboji domáci hráč Minčič fauloval súpera, ten ho udrel a za vzájomnú potýčku obaja videli červenú kartu. Do konca zápasu sa do gólovej šance oba tímy nedostali a body si odnášajú hostia z Novej Dubnice.
Gól: 35. Malovec, ČK: 60. Minčič – 60. Burdej

Ostatné výsledky: Ludanice - Piešťany 1:0 (1:0), Skalica – Senica 1:3, Šimonovany - Bošany 1:1 (1:0), Solčany - Nitr. Pravno 3:1 (1:0).

16. N.Pravno 20 3 2 15 22:75 11

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Kto sa dostal do ideálnej jedenástky jesennej časti VII. ligy Sever?

Vybrali sme ideálnu jedenástku jesene VII. ligy Sever.

Lúpež pre 40 eur. Mužovi hrozí 12-ročný trest

Policajti obvinili 30-ročného muža.

Z kanoniera brankár. Nemusím toľko behať, usmieva sa Jakub Kováč

Z obávaného strelca sa stal gólman. Jakub Kováč minulú jeseň nastrieľal úctyhodných 18 gólov. V tej aktuálnej sa v piatich zápasoch objavil v bráne a Trenčianska Teplá ani raz neprehrala.

Jakub Kováč sa v priebehu sezóny presunul z útoku do brány.