Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. triedy

Sever

Hôrka n/Váhom – Stará Lehota 0:0. Domáci nevyužili prevahu o jedného hráča v poli v druhom polčase. Hostia hrozili len sporadicky z rýchlych protiútokov. Pred 100 divákmi rozhodoval M. Ševčík.
Milan Špánik

Nová Bošáca – Pobedim 5:2 (2:1). Hostia nastúpili len v siedmich v poli bez brankára. Góly za domácich: Salic 2, Moravčík, Gavalec, Hanták. Stretnutie pred 60 divákmi rozhodoval laik.
Ján Jurika

Potvorice – Dolné Srnie 3:0 (0:0). Domáci podali veľmi dobrý výkon a zaslúžene vyhrali.
Góly: Melicher Igor, Moravčík Martin, Malo Martin. Stretnutie pred 80 divákmi rozhodoval Valachovič.
Stanislav Luščík

Bobot – Zemianske Podhradie 2:0 (0:0). Domáci si po ťažkom boji napokon vydreli víťazstvo s veľmi húževnatým súperom. Góly: Berec, Kňaze. Čk.: 0-1. Stretnutie sledovalo 40 divákov, rozhodoval Baláž.
Miroslav Sokolík

Motešice – Opatová n/Váhom 1:0 (1:0). Hostia mali celý zápas pod kontrolou, boli lepší tak v prvom polčase ako aj v tom druhom. Šťastie však stálo na strane domácich, ktorý uhájili jednogólové vedenie a pripísali si cenné tri body proti lídrovi. Rozhodoval Stračiak.
Jozef Riečický

1. Bobot 12 9 3 0 28:6 30 (+12)
2. Opatová n/V. 12 9 1 2 34:9 28 (+10)
3. St. Lehota 12 6 4 2 20:9 22 (+4)
4. Pobedim 12 6 2 4 24:19 20 (+2)
5. Motešice 12 6 0 6 20:29 18 ( 0)
6. Zem. Podhradie 12 5 1 6 29:26 16 (-2)
7. Dol. Srnie 12 4 1 7 12:28 13 (-5)
8. Nová Bošáca 12 3 1 8 17:26 10 (-8)
9. Potvorice 12 3 1 8 19:31 10 (-8)
10. Hôrka n/V. 12 1 2 9 6:26 5 (-13)

Juh

Lubina – Hrašné 1:2 (1:1). Hostia sa ujali vedenia po peknej akcii gólom Bachoríka. Do konca polčasu nevyužili ešte niekoľko veľmi dobrých šancí, ktoré zmaril Michal Vlado, brankár domácich. V druhom polčase domáci zvýšili úsilie, výsledkom čoho bolo vyrovnanie zásluhou Lukáša Horáka avšak po vyrovnaní domáci akoby prestali hrať a hostia prebrali iniciatívu. Gólom Vladimíra Stančíka v nadstavenom čase si pripísali víťazstvo hostia. Pred 200 divákmi rozhodoval Galko.
Pavol Čamek

Bukovec – Vaďovce 3:0 (1:0). Domáci začali od prvej minúty búšiť do svojho súpera, výsledkom čoho bola nastrelená tyčka. Do vedenia sa dostali v 20. minúte po premenenom pokutovom kope. V druhom polčase prvých 15 minút hostia hru vyrovnali, no na gólový úspech to nestačilo a po dvoch rýchlych brejkoch domáci zaslúžene vyhrali. Góly: Gavlas (11m), Dobrucký 2. Hralo sa čisto, bez kariet. Pred 80 divákmi rozhodoval Stacho. Jaroslav Cablk
Jablonka – Priepasné 2:3 (0:0). Hral sa zápas dobrej úrovne. Hostia v 80. minúte strhli víťazstvo na svoju stranu. Góly: Michalička, Serianec - Štetina 2, Tibor Sloboda. Žk.: 0-1. Pred 100 divákmi rozhodoval Podmajerský.
Marián Piešťanský

Polianka – Chvojnica 2:0

Kostolné – Hrachovište 3:0 (1:0). Domáci za neustáleho tlaku z množstva šancí využili tri. Vynikajúci bol hosťujúci brankár Fero Arbét, ktorý v 63 rokoch ukázal niekoľko pekných zásahov. Góly: Luboš Baran, Peter Zelenák, Marek Farkaš. Pred 100 divákmi rozhodoval Klimčík.