Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. triedy

Sever

Potvorice – Hôrka n/V 1:0 (0:0). Počas celého zápasu mali domáci viacej z hry, vypracovali si aj množstvo čistých gólových šancí. Premenili však len jednu po parádnej individuálnej akcii Martina Malu a jeho prihrávku premenil neomylne hlavičkou Martin Moravčík. Hostia sa predstavili vo veľmi dobrom svetle, podržal ich výborný brankár Melenec a že sú v tabuľke posledný je asi omyl. Pred 100 pokojnými divákmi s prehľadom rozhodoval Bušo.
(boš)
Bobot – Nová Bošáca 7:0 (1:0). Domáci jednoznačne zatlačili súpera a predčili ho vo všetkých herných činnostiach, čoho najlepším dôkazom je vysoké skóre zápasu.
Góly: Galko Juraj 3, Jonýs Lukáš, Jonýs Zdeno, Džubina, Sokolík Daniel. Žk.: 0-1. Pred 100 divákmi rozhodoval Cintula.
(bm)

Zem. Podhradie – Motešice 7:0 (3:0). Domáci využili celozápasovú prevahu a škoda nepremenených ďalších šancí, keď skóre mohlo skončiť aj dvojciferným výsledkom.
Góly: Helík Roman 2, Profjeta Ivan 2, Lobík, Žembera, Samotný. Pred 80 divákmi rozhodoval Ďurech.
Ivan Profjeta

Dolné Srnie – Stará Lehota 1:0 (1:0)
(ih)

Pobedim – Opatová n/V 0:2 (0:1). Prvý polčas bol vyrovnaný na oboch stranách, no boli to hostia, ktorí vyhrávali po prvom polčase. V druhom boli lepší hostia, ktorí po chybe domácich potvrdili svoje víťazstvo. Pred 150 divákmi rozhodoval Podmajerský. Tomáš Žitňanský

1. Bobot 15 11 4 0 40:7 37 (+13)
2. Opatová n/V. 15 12 1 2 42:11 37 (+16)

Juh

Jablonka – Lubina 2:1 (1:1). Šesťdesiat divákov videlo prvú jarnú vydretú výhru.
Góly za domácih: Serianec 2. Pred 60 divákmi rozhodoval Stacho.
Marián Piešťanský

Polianka – Bukovec 3:1 (1:0). Vo vyrovnanom zápase zvíťazili domáci, ktorí narozdiel od hostí svoje šance premenili. Góly: Kováčiny Radoslav 2, Tallo – Kostolánsky. Hralo sa čisto, bez kariet. Pred 50 divákmi rozhodoval Majcher.
(ta)

Chvojnica – Kostolné 2:4 (0:1). V prvom polčase diváci videli vyrovnané stretnutie, hostia sa ujali v 30. minúte vedenia, keď v šestnástke domáci zazmätkovali a hostia túto neprehľadnú situáciu využili. V druhom polčase sa roztrhlo vrece s gólmi a po konečnom výsledku 2:4 si hostia pripísali víťazstvo.
Góly: Mišík Peter, Lacuška Marek - Zelenák 3, Lutrich. Pred 50 divákmi rozhodoval Pavlovič.
Nemeček

Priepasné – Hrašné 0:1 (0:0)
Gól: 47.m. Svinkásek Roman (11m). Pred 150 divákmi rozhodoval Ježík.
Vladimír Galandák

Vaďovce – Hrachovište 4:3 (3:2). V zápase sa stretli susedné mužstvá nielen tabuľkovo, ale aj čo sa týka územia. Šťastnejší z tohto duelu vyšli domáci, ktorý predviedli pekný kombinačný futbal.
Góly za domácich: Pelech, Fabián, Sartorys, Kucharík. Pred 70 divákmi rozhodoval laik.