Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / IV. LIGA SZ

Častkovce – Kanianka 2:3 (1:1)
Úvod stretnutia patril domácim, keď dobrú šancu nepremenil Ostrovský a Kostelanovu strelu zastavila tyč. Nedáš-dostaneš potvrdili hostia, ktorí Petrášom a Šnicerom dostali Kanianku do dvojgólového vedenia-. Pohotový Madro však znížil, keď prestrelil dobre chytajúceho Gregora. V druhej časti hrali domáci bez vylúčeneho Vrábela (od 58. min). Záverečným tlakom domáci už iba znížili veľmi dobre hrajúcim Kostelanom. Pred 250 divákmi rozhodoval Abel.
Góly: 23. Madro, 81. Kostelan – 10. Mar. Petráš, 23. Šnicr, 27. Grom. ŽK: M. Rusnák, ČK: Vrábel (Častkovce)
Častkovce: Lančarič – Hevier, (46. Luža), Korytina, (29. L. Rusnák), Gono, Vrábel, Gažo, Ostrovský, M. Rusnák, Kostelan, Madro, Maraz.
PETER HALIENKA

N. Dubnica - Senica 0:1 (0:1)
Domáci začali bez elánu, čo využívali hostia na protiútoky. Už prvý z nich v 12. min premenil na víťazný gól Sekáč. Po góle Novodubničania ožili, ale ich snaha končila pred šestnástkou. Aj úvod druhého polčasu zvládli lepšie hostia, no ani jeden z rýchlych protiútokov gólom neskončil. Až v 70. min Malovec vystrašil Trančíka a v 80. min ďalší priamy kop Ruman poslal hlavou Maník nad. Domáci z náporu nevyťažili nič a prehrali.
GÓL: 12. Sekáč.
N. DUBNICA: Múčka – Burdej, Gramblička, Štiffel, Nosický, Juriga (Bortel), P. Ďuriš, Adamčík, Dohál (Ruman), Malovec, Maník.
SENICA: Trančík – Ferík, Mihok, Bíly, Dojčan, T. Bajan, Hílek (Surový), Rábek, L. Bajan (Hrebíček), Sekáč, Mihál (Joniak).
M. DUŠIČKA

Borčice - Skalica 2:0 (1:0)
Borčice začali náporom, Sedláček v 7. min takmer prekonal z prvej šance brankára. Hneď po rohu Mečiar trafil brvno. V 13. min otvoril skóre nechytateľne Kozík – 1:0. Ten istý hráč v 22. min bránu netrafil a v 26. min po Káňovej akcii nezakončil presne Kopačka so Sedláčkom. Gábor v 33. min takmer nachytal brankára. Hostia pohrozili prvýkrát až v 36. min Šenkom.V 52. min Decký zblízka netrafil, o chvíľu Litomského center skončil na žrdi Kopčanovej brány. Krško v 58. min neprestrelil obranný val a Káňa trafil žrď. Roháčov center v 65. min brankárovi vypadol a pohotový Krško zvýšil na 2:0. Strely Kočku, Káňu a Roháča pochytal brankár a v v 85. min osamotený Šenk loptu minul.
GÓLY: 13. Kozík, 65. Krško.
BORČICE: Kopčan – Krško, Decký, Mečiar, Štrbák, Kočka (Kuric), Kopačka, Gábor, Kozík, Káňa, Sedláček (Roháč).
(VES)

Trenč. Stankovce – Nitr. Pravno 4:0 (1:0)
V stretnutí dobrej úrovne úplne zaslužene víťazstvo domáceho kolektívu, pričom ani hostia nehrali v poli zle, ale domácu bránu neohrozili ani jednou priamou strelou. Gólový účet otvoril v 35. min Brandís, na druhý gól v sieti hosti museli domáci futbalisti čakať do 50. min kedy úspešným strelcom bol Sedláček. V 70. min zvyšil Brandís na 3:0 a gólový stav uzavrel desať minút pred koncom Brandís.
Góly: 35. a 80. Brandís, 52. Sedláček, 70. Basila
Pred 450 divákmi rozhodoval Kováč, ktorý ukázal žlté karty J. Štiffelovi, Valkovi.
Tr. Stankovce: Haško – Vrága, Barčiak, Bulko, Jambor, Basila, Sedláček, Záhumensky (70. Koprivnanský), Ježík, Gieci, Brandis (70. Poštrk).
IVAN ADAMKOVIČ

Ostatné výsledky: Hrnčiarovce – Šimonovany 9:2 (4:1), Piešťany – Bošany 2:1 (0:0),
Ludanice - Solčany 4:0 (3:0), Chynorany - Bánovce 1:2 (1:1), góly: A. Candrák – Šebo 2.

1. Ludanice 27 23 2 2 81:18 71 (+29)
2. Borčice 27 19 4 4 76:25 61 (+19)
3. Tr. Stankovce 27 19 4 4 64:21 61 (+19)
11. Solčany 27 9 6 12 39:50 33 (-6)
12. Hrnčiarovce 27 9 1 17 39:49 28 (-14)
13. N. Dubnica 27 6 9 12 27:46 27 (-14)
14. Bošany 27 8 3 16 34:60 27 (-12)
15. N. Pravno 27 5 2 20 30:90 17 (-22)
16. Šimonovany 27 2 6 19 16:88 12 (-24)

Výsledky z minulého týždňa: Kanianka – Nová Dubnica 0:0, Senica - Piešťany 3:2 (1:1), Skalica – Častkovce 0:8 (0:4), Bánovce - Nitr. Pravno 2:0 (1:0), Chynorany - Ludanice 0:1 (0:0), Solčany - Hrnčiarovce 2:1 (0:0), Šimonovany – Borčice 1:8 (0:4), Bošany - Tr. Stankovce 1:2 (0:0), 88. Kapusta - 46. a 78.Brandis.

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

Pri upratovaní našli staršiu pištoľ

Zbraň spolu s nábojmi našli pri upratovaní bytu po nebohom bratovi v Trenčianskych Tepliciach.

Prví ľudia čakali Trenčianskom kraji v radoch už od šiestej ráno

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Trenčín, Prviedza, Považská Bystrica, Púchov a ostatných okresoch kraja.

„Panenkovský dloubák“? Neriskujem, že zlyhám, hovorí penaltový špecialista Steinecker

Messi, Totti, Cristiano Ronaldo, či Ibrahimovič by mu mohli čistiť kopačky. Peter Steinecker z Hrádku sa za ostatných šesť sezón ani raz nepomýlil pri kopaní pokutového kopu. V súťažných zápasoch ich už zvládol 20 v sérií.