Góly: 69.Puček – 75. Pavlovič, 10., 25., 39. Beňa, ŽK: 5-2 ČK: 1-0
BREZOVÁ: Fišan (Chodúr) – Marík, Nosko, Miča, Pavlovič, Šarudi, Pavlík, Harasník(Orth), Petráš, Gunda, Beňa (Potúček)
Ján Vrkoč

Nová Ves n/V. – Púchov B 4:0 (0:0)
Od začiatku stretnutia zatlačili domáci hráči súpera na jeho polovičku a celý prvý polčas viedli súboj s výborným hosťujúcim brankárom Hrnčiarikom, ale prekonať sa im ho nepodarilo. V druhom polčase už z prvého útoku nastrelil Gábriš žrď a odrazenú loptu poslal do siete Ondris. V 60. min našiel center Jambora hlavu Korytinu, ktorý z bezprostrednej blízkosti pridal druhý gól v stretnutí. Po rohovom kope Lohrenčíka v 77. min Gábriš prudkou strelou zvýšil stav stretnutia na 3:0. V 78. min po vyšachovaní hosťujúcej obrany sa ocitol Lohrenčík sám pred bránou hostí a uzatvoril stav stretnutia.
Góly: 46. Ondris, 60. Korytina, 77. Gábriš, 78. Lohrenčík. ŽK: Mojík, Hrnčiarik P., rozhodoval: Jančo, 150 divákov
NOVÁ VES: Zubo – Gúčik, Urban, Gablech, Ondris, Hanko, Gábriš, Korytina, Jambor, Petruš, Nemethy (Lohrenčík, Jaroš, Kunda)
PÚCHOV B: Hrnčiarik P. – Vlasatý, Michalička, Poliak, Mihálik, Samko, Mojík, Pagáč P., Hrnčiarik P., Pagáč E., Deneš (Rubala, Pastorek)
Pavol Pristaš

Podolie – Zem. Kostoľany 3:1 (1:1)
Domáce mužstvo v 5. min nevyužilo pokutový kop, ktorý nepremenil Ščepko. Ďalšie šance mal Červeňanský a Ivana, ale výborný brankár hostí Zvalo všetko zneškodnil. Hostia z rýchleho protiútoku vsietil gól po zaváhaní obrany Oršula. Do polčasu domáci svoje šance nevyužili. V druhom polčase sa presadili domáci, keď Červeňanský zvyšoval na 2:1 a v poslednej minúte stretnutia vsietil talentovaný Križák gól. Najlepším hráčom na ihrisku bol brankár hostí Zvalo.
Góly: 24., 59. Červeňanský, 90. Križák - 20. Oršula. Hralo sa bez kariet. Rozhodoval: Adamkovič, 150 divákov
PODOLIE: Bango – Hrušovský R., Ščepko, Majerník, Hrušovský M., Klčo, Červeňanský, Luštík, Ivana, Križák, Kačerek (Gúčik)
ZEM. KOSTOĽANY: Zvalo – Huleny, Výškrabka, Obžera, Hanko, Duda, Doboš, Oršula, Bokoš, Zvalo, Marko (Hulíny, Bajgler)
Peter Srnec

Prečín - V. Bielice 5:1 (2:1)
Prečín vyvinul maximálnu snahu o výhru a od prvej minúty a hostí takmer k ničomu nepustil. Domáci mali viac smoly, keď dvakrát trafili žrď a zahodili dva sólové úniky. Až v 33. min po Rosinovom rohu Sádecký prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. V 38. min sa potvrdilo nedáš dostaneš a z prvej strely na bránu vyrovnal Beňuška. Domáci nepoľavili a výborný výkon zavŕšil v 45. min šatňovým gólom pod brvno Michel. Nástup do druhej časti patril Prečínu a po vyšachovaní obrany Masaryk po Birošíkovej prihrávke zvýšil na 3:1. Tlak pokračoval a Masaryk upravil na 4:1 v 68. min. V 73. min Kopáč po prekrásnej akcii dal piaty góla Prečín si výhru za poctivý výkon zaslúžil.
GÓLY: 48. a 68. Masaryk, 33. Sádecký, 45. Michel, 73. Kopáč – 38. Beňuška.

Ladce - Tr. Jastrabie 0:1 (0:0)
Ladce doplatili na neplodnú prevahu, keď v prvom polčase dobré šance nevyužili Marián Habánek, E. Mražík, Martinka a Zábojník. V 57. min Martinka mieril tesne vedľa a o minútu ho napodobnil J. Váň. Keď sa domáci tlak stupňoval, v 63. min neodpískal rozhodca penaltu po faule na K. Mražíka a hosti v 65. min dali Mikušíkom vedúci gól. Ladce sa snažili, ale nevyrovnal ani Martinka, ktorý v 90. min išiel sám na bránu.
GÓL: 65. Mikušík.
TR. JASTRABIE: Hruška – M. Glasa, Doktor, Fodrek, Fišer, Cintula, Praženec, Beleš, Mikušík, Vavro, Sidor (striedal R. Glasa, Kendera, Halás).
F. GACH

Kamenec p/Vt. – H. Poruba 3:0 (0:0)
Domáci boli od začiatku iniciatívnejší, avšak v prvom polčase sa gólovo nepresadili. Šance, ktoré si vypracovali v závere pokazili. Tlak domáceho mužstva pokračoval aj v druhom polčase. Domáci sa gólov dočkali až v záverečnej polhodine. V 65. min striedajúci Šimo pri prvom kontakte s loptou vsietil, neskôr ďalšími dvomi gólmi skompletizoval čistý hattrick. Bolo to zaslúžene víťazstvo domácich, ktorí podali zodpovedný výkon. Hostia sa prezentovali len tvrdosťou. V závere už fyzicky nestačili.
GÓLY: 65. a 75. a 85. Šimo, R: Kahún, 340 divákov.
H. PORUBA: Leško – Živčic, Bagin, Barkač, Krajčí, Majerík, A. Staňo, Buchta, Buček, T. Staňo, Prostenák, str. Papp, Kasenčák, Meliš.
(ŠN)

Nováky – Oslany 3:2 (3:0)
V okresnom derby sa od úvodných sekúnd hralo o každý kúsok trávnika, domáci hráči udávali tón. V 21. min z trestného kopu technickou strelou otvoril skóre kapitán domácich Škríp. V 38. min vyzvŕtal hosťujúcich obrancov mladý Senaj, naservíroval loptu Gatialovi a bolo 2:0. Slovanisti sa nestihli spamätať z gólu a Nemec zvýšil na 3:0. Po zmene strán futblisti Oslian zaskočili domácich, a Ferianc strelou hneď v úvodnej minúte, prekonal Domaníka. Gólom hostia ožili a novácky gólman bol neustále v strehu. V 82. min Jančich pridal druhý gól hostí a začala dráma. Nováčania však zmobilizovali sily a dôležité tri body získali. V 90. min domáci Štefan trafil do žrde.
GÓLY: 21. Škríp, 38. Gatial, 39. Nemec.- 46. Ferianc, 82. Š. Jančich. R: Gančár 300 divákov
(ĽĎ)

Kočovce - Veľké Uherce 4:1 (2:0)
Góly: 15. 60. 80. Timko, 13. Hošek – 53. Bartoš J. ŽK: Pichler – Bartoš ČK: Kukučka
Rozhodoval: Ferenci, 200 divákov

1. Brezová p/Br. 28 26 1 1 87:12 79 (+37)
2. Nová Ves n/V. 28 24 1 3 94:24 73 (+31)
3. Kočovce 28 23 3 2 81:28 72 (+30)
4. Z. Kostoľany 28 13 2 13 39:49 41 (-1)
5. Ladce 28 12 4 12 53:42 40 (-2)
6. V. Uherce 28 10 6 12 44:49 36 (-6)
7. Prečín 28 10 6 12 51:58 36 (-6)
8. Tr. Jastrabie 28 9 7 12 36:39 34 (-8)