Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
30. kolo: Žilina – Trenčín 2:1 (1:0), Polcik, Michalovce - Dubnica 1:1 (1:0), Božoň, ČK: Urgela (DCA), Artmedia - B. Bystrica 3:2, Ružomberok - Stropkov 8:1, Z. Moravce - Slovan 3:3, Podbrezová - Košice 1:1, Prešov - Trnava 2:3, Inter - Nitra 3:2.
1. Nitra 30 19 6 5 62:28 63
2. Trnava 30 19 4 7 61:41 61
3. Ružomberok 30 19 3 8 84:35 60
4. Dubnica 30 18 4 8 63:33 58
5. B. Bystrica 30 14 7 9 63:44 49
6. Slovan 30 12 8 10 51:41 44
7. Žilina 30 12 8 10 41:32 44
8. Košice 30 12 7 11 51:47 43
9. Trenčín 30 11 7 12 62:53 40
10. Inter 30 10 10 10 41:49 40
11. Prešov 30 10 6 14 46:58 36
12. Michalovce 30 10 5 15 44:57 35
13. Podbrezová 30 8 10 12 25:36 34
14. Stropkov 30 6 7 17 32:75 25
15. Z. Moravce 30 6 4 20 30:76 22
16. Artmedia 30 4 4 22 33:84 16

Skryť Vypnúť reklamu

I. LMD
30. kolo: Žilina - Trenčín 2:1 (1:1), Rybanský, Michalovce - Dubnica 0:2 (0:0), Chromý, Behinec, Artmedia - B. Bystrica 1:3, Ružomberok - Stropkov 2:0, Z. Moravce - Slovan 1:1, Podbrezová - Košice 2:1, Prešov - Trnava 2:1, Inter - Nitra 2:4.
1. Nitra 30 19 7 4 72:19 64
2. Žilina 30 19 3 8 54:29 60
3. Slovan 30 17 8 5 69:30 59
4. Trenčín 30 15 8 7 68:30 53
5. Trnava 30 13 10 7 44:20 49
6. Ružomberok 30 14 6 10 53:37 48
7. Prešov 30 13 9 8 42:38 48
8. Košice 30 15 2 13 54:41 47
9. Dubnica 30 13 7 10 57:41 45
10. B. Bystrica 30 13 6 11 43:33 45
11. Podbrezová 30 11 10 9 36:42 43
12. Inter 30 11 2 17 40:51 35
13. Michalovce 30 9 2 19 27:57 29
14. Artmedia 30 6 10 14 23:45 28
15. Stropkov 30 3 5 22 14:79 14
16. Z. Moravce 30 1 1 28 8:112 4

II. LSDZ
Nitra B - FC Senec 4:0, Myjava - Nové Zámky 2:0, Púchov - Levice 2:0, ŠKP Dúbravka - Šaľa 4:2, P. Bystrica - AAC Trenčín 1:3. Dubnica B - SFM Senec 2:2, Artmedia B - Prievidza 1:0, Inter B - PVFA 0:3.
1. AAC Trenčín 30 23 4 3 83:21 73
2. Levice 30 19 5 6 64:24 62
3. PVFA 30 15 5 10 62:35 50
4. Dubnica B 30 14 7 9 59:40 49
5. Nitra B 30 14 5 11 70:45 47
6. Myjava 30 12 7 11 38:35 43
7. Šaľa 30 13 4 13 42:46 43
8. SFM Senec 30 10 10 10 32:43 40
9. Dúbravka 30 12 4 14 37:65 40
10. Artmedia B 30 11 4 15 40:53 37
11. Prievidza 30 11 3 16 49:60 36
12. FC Senec 30 10 6 14 35:49 36
13. Inter B 30 11 3 16 44:66 36
14. Púchov 30 10 4 16 36:48 34
15. Nové Zámky 30 9 6 15 43:51 33
16. P. Bystrica 30 5 5 20 33:86 20

Skryť Vypnúť reklamu

II. LMDZ
Nitra B - FC Senec 3:0, Myjava - Nové Zámky 5:0, Púchov - Levice 3:1, ŠKP Dúbravka - Šaľa 3:0, P. Bystrica - AAC Trenčín 1:3. Dubnica B - SFM Senec 1:3. Artmedia B - Prievidza 6:0. Inter B - PVFA 1:3.
1. Nitra B 30 20 6 4 73:30 66
2. Artmedia B 30 18 4 8 74:37 58
3. Púchov 30 16 8 6 74:33 56
4. AAC Trenčín 30 15 11 4 58:32 56
5. Dubnica B 30 17 3 10 58:44 54
6. PVFA 30 15 6 9 54:28 51
7. Inter B 30 15 4 11 65:42 49
8. Levice 30 13 8 9 51:39 47
9. Dúbravka 30 12 6 12 57:43 42
10. SFM Senec 30 11 9 10 41:33 42
11. Nové Zámky 30 12 4 14 72:88 40
12. Prievidza 30 9 7 14 35:66 34
13. Myjava 30 6 7 17 23:70 25
14. P. Bystrica 30 5 5 20 33:76 20
15. FC Senec 30 4 4 22 17:64 16
16. Šaľa 30 4 4 22 23:83 16

III. LSD
Galanta - AS Trenčín B 2:6, ČFK Nitra – Komárno 6:4, Senica – Vráble 3:1, Dun. Streda - Trnava B 1:0, Lok. Trnava - Partizánske 2:3, Nemšová - Brezová 1:1, N. Mesto - Bánovce 5:2, Topoľčany – Chrenová 3:0 kont., hostia nepricestovali.
1. Lok. Trnava 30 24 3 3 91:23 75
2. Trnava B 30 22 4 4 81:22 70
3. Dun. Streda 30 21 3 6 93:31 66
4. Senica 30 20 4 6 97:38 64
5. Topoľčany 30 15 7 8 50:30 52
6. Brezová 30 13 9 8 49:37 48
7. Vráble 30 13 6 11 53:49 45
8. Nové Mesto 30 12 5 13 50:58 41
9. Nemšová 30 10 8 12 36:46 38
10. AS Trenčín B 30 10 7 13 61:58 37
11. Galanta 30 10 2 18 48:78 32
12. ČFK Nitra 30 8 3 19 41:71 27
13. Partizánske 30 8 2 20 37:76 26
14. Bánovce 30 7 4 19 31:85 25
15. Komárno 30 7 2 21 40:89 23
16. Chrenová 30 4 3 23 43:110 15

Skryť Vypnúť reklamu

III. LMD
Galanta - Trenčín B 2:2, ČFK Nitra – Komárno 3:2, Senica – Vráble 7:0, Dun. Streda - Trnava B 0:6, Lok. Trnava - Partizánske 8:1, Nemšová - Brezová 0:0, N. Mesto - Bánovce 5:2, Topoľčany - Chrenová 3:0 kont., hostia nepricestovali.
1. AS Trenčín B 30 24 3 3 114:26 75
2. Senica 30 23 2 5 93:21 71
3. Lok. Trnava 30 22 4 4 111:30 70
4. Trnava B 30 21 5 4 93:23 68
5. Dun. Streda 30 18 5 7 114:50 59
6. Topoľčany 30 17 3 10 55:39 54
7. Vráble 30 14 5 11 80:55 47
8. Brezová 30 14 2 14 45:60 44
9. ČFK Nitra 30 14 1 15 57:63 43
10. Bánovce 30 10 4 16 49:76 34
11. Chrenová 30 10 2 18 47:75 32
12. Galanta 30 9 2 19 47:72 29
13. Partizánske 30 8 3 19 42:101 27
14. Nemšová 30 5 3 22 41:85 18
15. Nové Mesto 30 5 1 24 32:121 16
16. Komárno 30 3 1 26 32:155 10

IV. liga SZ
30. kolo: Skalica - Trenčianske Stankovce 1:3 (1:0), Leopoldov - Holíč 5:1, Radošovce - Hrnčiarovce 0:4, J. Bohunice - Hlohovec, Piešťany - Nováky 9:0, Handlová - Dolné Vestenice 1:3 (1:0), Led. Rovne - Ilava 1:2, Vrbové - Moravany predohrali (4:2).
1. J.Bohunice 30 27 0 3 123:27 81
2. Piešťany 30 25 2 3 123:36 77
3. D.Vestenice 30 18 4 8 87:52 58
4. Leopoldov 30 17 3 10 64:45 54
5. Tr.Stankovce 30 17 0 13 82:44 51
6. Nováky 30 14 6 10 58:62 48
7. Vrbové 30 12 7 11 69:65 43
8. Hlohovec 30 14 1 15 56:69 43
9. Ilava 30 14 1 15 52:65 43
10. Hrnčiarovce 30 12 2 16 64:90 38
11. L.Rovne 30 11 2 17 60:83 35
12. Skalica 30 9 7 14 45:60 34
13. Moravany 30 9 5 16 66:80 32
14. Handlová 30 5 6 19 41:93 21
15. Holíč 30 5 4 21 44:97 19
16. Radošovce 30 3 6 21 28:94 15

V. liga Sever
Chynorany - Košeca 1:1, Nitr. Pravno - H. Ozorovce 0:2, St. Turá - Zem. Kostoľany 0:5, H. Srnie - Ladce 1:2, D. Kočkovce - Sebedražie 3:0, Beluša - N. Dubnica 1:2, Kanianka - Drietoma 1:1, Streženice - Pov. Teplá 4:1. Dohrávka: H. Srnie – H. Ozorovce 1:2.
1. D. Kočkovce 30 22 1 7 76:29 67
2. Beluša 30 18 6 6 65:33 60
3. N. Dubnica 30 18 4 8 69:43 58
4. Kanianka 30 16 7 7 66:35 55
5. H. Ozorovce 30 16 3 11 73:53 51
6. Drietoma 30 15 4 11 57:46 49
7. Chynorany 30 14 6 10 57:58 48
8. Streženice 30 14 4 12 51:31 46
9. N. Pravno 30 14 3 13 54:60 45
10. Z. Kostoľany 30 13 3 14 77:73 42
11. Košeca 30 12 3 15 60:59 39
12. St. Turá 30 10 4 16 53:71 34
13. Ladce 30 9 2 19 45:70 29
14. Pov. Teplá 30 8 4 18 44:79 28
15. H. Srnie 30 6 2 22 32:73 20
16. Sebedražie 30 5 4 21 23:89 19

Majstrovstvá oblasti
28. kolo: Trenč. Jastrabie - Ľuborča 2:2, TTS Trenčín - Kálnica 4:0, Čachtice - Trenč. Turná 2:0, Dubodiel - Podolie 9:0, Kočovce - Soblahov 4:2, Horná Súča - Omšenie 1:2, Nová Ves - Zamarovce 11:2, Mel.-Lieskové - Častkovce 3:1.
1. Dubodiel 27 21 5 1 100:18 68
2. Nová Ves n/V. 27 20 4 3 117:45 64
3. Ľuborča 26 19 4 3 91:37 61
4. TTS Trenčín 28 17 2 9 72:40 53
5. Tr. Jastrabie 28 13 6 9 59:42 45
6. Melčice-Lieskové 27 12 5 10 61:52 41
7. Častkovce 28 11 6 11 61:65 39
8. Soblahov 27 11 3 13 55:49 36
9. Podolie 28 11 2 15 75:70 35
10. Horná Súča 28 11 2 15 68:79 35
11. Zamarovce 27 10 3 14 46:83 33
12. Tr. Turná 27 9 4 14 40:63 31
13. Kočovce 28 9 3 16 53:92 30
14. Omšenie 27 7 2 18 43:95 23
15. Čachtice 27 6 3 18 57:89 21
16. Kálnica 28 4 2 22 25:104 14

II. trieda Juh
28. kolo: Dolné Srnie - Krajné 3:4, Brunovce - Mor. Lieskové 2:1, Lubina kop. - Považany 2:1, Trenč. Bohuslavice - Bošáca 2:1, Kostolné, Lúka, Lubina, Horná Streda - voľno.
1. Krajné 22 19 3 0 96:19 60
2. Dolné Srnie 21 16 1 4 95:40 49
3. Lúka n/V. 22 15 1 6 61:35 46
4. Tr. Bohuslavice 21 12 2 7 59:53 38
5. Brunovce 21 11 2 8 58:41 35
6. Bošáca 21 9 3 9 66:31 30
7. Mor. Lieskové 20 8 4 8 53:39 28
8. Považany 22 8 4 10 51:53 28
9. Lubina 22 7 3 12 38:46 24
10. Kostolné 21 3 1 17 34:65 10
11. Lubina kopanice 20 3 1 16 28:108 10
12. Horná Streda 21 3 1 17 28:137 10

Starší žiaci

I. LSŽZ
Nitra - Levice 3:0, Myjava - Púchov 2:0, P. Bystrica - Dubnica 0:2, Trnava - Artmedia 4:0, SFM Senec - Slovan 0:1, Trenčín - PVFA 0:0, Senica - Inter predohrali (1:1).
1. AS Trenčín 26 21 3 2 58:16 66
2. Trnava 26 19 3 4 59:22 60
3. Inter 26 16 6 4 51:19 54
4. Dubnica 26 14 7 5 44:21 49
5. Slovan 26 13 5 8 60:34 44
6. Nitra 26 12 6 8 60:22 42
7. Levice 26 11 6 9 45:48 39
8. Myjava 26 8 7 11 34:28 31
9. Púchov 26 9 4 13 32:37 31
10. Senica 26 7 6 13 27:41 27
11. PVFA 26 5 8 13 18:30 23
12. SFM Senec 26 6 4 16 22:54 22
13. Artmedia 26 5 4 17 24:71 19
14. P. Bystrica 26 1 1 24 7:98 4

II. LSŽ
Nitra B - Prievidza 3:0, Nové Zámky - Topoľčany 2:0, Štúrovo - Piešťany 5:1, Vráble - Dun. Streda 1:0, Levice B - FC ViOn 2:5, Komárno - Lok. Trnava 1:1, Dubnica B - Šaľa 3:1, Trnava B - AS Trenčín B 1:0.
1. Prievidza 30 23 5 2 81:17 74
2. Nové Zámky 30 21 4 5 68:21 67
3. Šaľa 30 19 4 7 79:28 61
4. Lok. Trnava 30 18 4 8 66:24 58
5. Nitra B 30 16 4 10 71:42 52
6. Komárno 30 13 4 13 42:48 43
7. Piešťany 30 11 5 14 39:53 38
8. Dubnica B 30 11 4 15 39:51 37
9. Levice B 30 11 4 15 48:66 37
10. Topoľčany 30 10 6 14 44:52 36
11. Trnava B 30 11 3 16 64:76 36
12. AS Trenčín B 30 11 3 16 44:62 36
13. Vráble 30 11 2 17 39:54 35
14. FC ViOn 30 10 4 16 51:76 34
15. Dun. Streda 30 9 6 15 43:42 33
16. Štúrovo 30 3 2 25 30:136 11

III. LSŽS
Handlová - Nové Mesto 1:3, P. Bystrica B - Šimonovany 1:3, Prievidza B - Myjava B 1:6, Púchov B - Lednické Rovne 3:3, Partizánske - Beluša 8:1, TTS Trenčín - Nová Dubnica 5:0, Bánovce - Nemšová 3:1.
1. N. Mesto 26 23 1 2 124:26 70
2. TTS Trenčín 26 21 3 2 78:29 66
3. Bánovce 26 17 2 7 85:29 53
4. L. Rovne 26 15 3 8 47:27 48
5. Nemšová 26 14 3 9 77:51 45
6. Partizánske 26 13 2 11 69:52 41
7. N. Dubnica 26 10 4 12 43:63 34
8. Púchov B 26 10 3 13 52:43 33
9. Myjava B 26 10 3 13 45:55 33
10. Prievidza B 26 8 3 15 31:70 27
11. Šimonovany 26 8 0 18 40:79 24
12. Handlová 26 5 5 16 24:72 20
13. P. Bystrica B 26 5 5 16 28:77 20
14. Beluša 26 4 1 21 33:118 13

KS Sever
St. Turá – Bošany 3:0 kont. (hostia na zápas nepricestovali). H. Srnie - Podolie 7:0, Plevník - D. Vestenice 3:0, N. Mesto B - Ilava 2:1, Tr. Stankovce - Domaniža 6:0, Ladce a AS Trenčín C mali voľno. Dohrávka: AS Trenčín C – H. Srnie 11:0.
1. D. Vestenice 22 17 4 1 69:16 55
2. Tr. Stankovce 22 14 3 5 70:27 45
3. Plevník 22 13 5 4 54:32 44
4. AS Trenčín C 22 10 3 9 58:38 33
5. St. Turá 22 10 3 9 36:24 33
6. Ladce 22 9 6 7 34:34 33
7. Ilava 22 9 3 10 47:39 30
8. Domaniža 22 8 3 11 32:50 27
9. Bošany 22 8 2 12 25:48 26
10. N. Mesto B 22 6 3 13 26:59 21
11. H. Srnie 22 3 3 16 32:79 12
12. Podolie 22 3 6 13 10:47 12
ŠTK: Podolie – Po skončení sezóny sa im odrátali tri body.

Majstrovstvá oblasti
24. kolo: Častkovce - Mel.-Lieskové 3:5, Čachtice - Nová Ves 3:1, Trenč. Teplice - Soblahov 2:2, Hor. Súča - Trenč. Jastrabie 2:2, Horná Streda - Zamarovce 0:2, Vrbovce - Dolná Súča 7:1.
1. Tr. Jastrabie 22 20 2 0 162:14 62
2. Horná Súča 22 18 3 1 116:20 57
3. Soblahov 22 15 3 4 90:40 48
4. Tr. Teplice 23 12 5 6 70:37 41
5. Dolná Súča 22 11 2 9 97:52 35
6. Vrbovce 22 10 4 8 59:44 34
7. Melčice-Lieskové 22 10 0 12 43:56 30
8. Čachtice 22 9 1 12 53:64 28
9. Častkovce 22 8 1 13 49:86 25
10. Tr. Turná 22 8 0 14 57:106 24
11. Nová Ves n/V. 21 4 7 10 35:64 19
12. Horná Streda 22 2 0 20 21:182 6
13. Zamarovce 22 1 2 19 19:106 5

II. trieda - skupina A
17. kolo: Kľúčové - Trenčianska Teplá 0:3, Bobot - Veľká Hradná 1:3, Motešice - Dolná Poruba 3:3, Skalka - Mníchova Lehota 4:6, Dubodiel - voľno.
1. Veľká Hradná 16 11 1 4 74:34 34
2. Dubodiel 15 10 2 3 46:17 32
3. Bobot 15 10 0 5 64:31 30
4. Motešice 15 9 1 5 84:30 28
5. Dolná Poruba 15 7 1 7 64:42 22
6. Tr. Teplá 14 6 2 6 40:49 20
7. Skalka n/V. 15 5 0 10 35:65 15
8. Mn. Lehota 15 4 1 10 46:77 13
9. Kľúčové 14 1 0 13 22:130 3

II. trieda - skupina B
17. kolo: Drietoma - Záblatie 9:1, Chocholná-Velčice - Beckov 2:1, Bošáca - Selec 2:1, Dol. Srnie - Zem. Podhradie 1:6, V. Bierovce/Opat. - Ivanovce 6:4.
1. Zem. Podhradie 17 14 2 1 69:5 44
2. V. Bierovce/Opat. 18 14 0 4 113:23 42
3. Drietoma 17 10 2 5 48:38 32
4. Bošáca 17 9 2 6 59:43 29
5. Chocholná-Velčice 17 8 1 8 61:47 25
6. Beckov 16 8 0 8 30:25 24
7. Ivanovce 16 6 0 10 33:55 18
8. Selec 17 5 1 11 31:62 16
9. Dolné Srnie 17 3 0 14 19:88 9
10. Záblatie 16 3 0 13 22:99 9

II. trieda - skupina C
16. kolo: Krajné - Turá Lúka 0:2, Považany - Kálnica 0:13, Kočovce - Bzince p/J. 10:4, Potvorice, Hrádok - voľno.
1. Krajné 14 11 0 3 61:14 33
2. Kálnica 13 9 0 4 91:24 27
3. Turá Lúka 13 8 3 2 40:23 27
4. Potvorice 14 7 2 5 74:27 23
5. Hrádok 13 7 0 6 40:46 21
6. Považany 13 4 2 7 27:62 14
7. Kočovce 13 3 0 10 36:91 9
8. Bzince p/J. 13 0 1 12 12:94 1

Mladší žiaci

I. LMŽZ
Nitra - Levice 7:0, Myjava - Púchov 4:0, P. Bystrica - Dubnica 0:5, Trnava - Artmedia 3:0, SFM Senec - Slovan 0:4, Trenčín - PVFA 1:5, Senica - Inter predohrali (3:0).
1. Nitra 26 21 1 4 95:16 64
2. Senica 26 20 2 4 73:33 62
3. Dubnica 26 16 6 4 63:19 54
4. Trnava 26 16 6 4 65:23 54
5. AS Trenčín 26 15 2 9 61:38 47
6. PVFA 26 14 5 7 42:20 47
7. Slovan 26 13 5 8 50:30 44
8. Inter 26 10 5 11 41:33 35
9. Myjava 26 9 4 13 34:38 31
10. SFM Senec 26 4 5 17 20:51 17
11. Levice 26 3 8 15 14:60 17
12. Púchov 26 4 4 18 11:52 16
13. P. Bystrica 26 5 1 20 21:95 16
14. Artmedia 26 3 4 19 8:90 13

II. LMŽ
Nitra B - Prievidza 2:3, Nové Zámky - Topoľčany 0:1, Štúrovo - Piešťany 1:2, Vráble - Dun. Streda 2:0, Levice B - FC ViOn 0:1, Komárno - Lok. Trnava 2:10, Dubnica B - Šaľa 3:0, Trnava B - AS Trenčín B 1:3.
1. Lok. Trnava 30 25 2 3 111:16 77
2. Prievidza 30 24 3 3 106:26 75
3. Nitra B 30 23 2 5 124:28 71
4. Topoľčany 30 19 5 6 57:20 62
5. FC ViOn 30 17 8 5 55:22 59
6. Piešťany 30 16 6 8 70:44 54
7. Dubnica B 30 16 5 9 65:47 53
8. Nové Zámky 30 14 8 8 64:49 50
9. AS Trenčín B 30 10 3 17 53:78 33
10. Šaľa 30 9 2 19 36:73 29
11. Trnava B 30 8 3 19 48:60 27
12. Vráble 30 7 4 19 29:72 25
13. Dun. Streda 30 8 1 21 53:107 25
14. Levice B 30 7 3 20 31:73 24
15. Komárno 30 6 1 23 44:108 19
16. Štúrovo 30 2 2 26 18:141 8

III. LMŽS
Handlová - N. Mesto 0:4, P. Bystrica B - Šimonovany 0:9, Prievidza B - Myjava B 0:4, Púchov B - L. Rovne 0:3, Partizánske - Beluša 4:0, TTS Trenčín - N. Dubnica 2:2, Bánovce - Nemšová 11:0.
1. Bánovce 26 23 1 2 150:16 70
2. Prievidza B 26 21 1 4 100:29 64
3. N. Mesto 26 18 4 4 80:25 58
4. Partizánske 26 17 3 6 93:37 54
5. L. Rovne 26 16 4 6 77:41 52
6. TTS Trenčín 26 15 4 7 68:36 49
7. Púchov B 26 12 5 9 53:28 41
8. N. Dubnica 26 10 3 13 50:58 33
9. Šimonovany 26 10 1 15 54:71 31
10. Myjava B 26 8 2 16 27:87 26
11. Handlová 26 6 3 17 27:59 21
12. Nemšová 26 3 2 21 23:84 11
13. P. Bystrica B 26 3 1 22 14:130 10
14. Beluša 26 3 0 23 17:132 9

Majstrovstvá oblasti
19. kolo: Svinná - Trenč. Stankovce 0:2, Očkov - Nové Mesto 0:10, Stará Turá - Dolná Súča 0:3.
1. Dolná Súča 19 16 1 2 106:19 49
2. Trenč. Stankovce 19 15 1 3 81:21 46
3. Stará Turá 19 11 3 5 73:23 36
4. Nové Mesto n/V. 19 5 1 13 43:90 16
5. Svinná 20 5 1 14 29:86 16
6. Očkov 18 1 1 16 10:103 4

Prípravky

O Majstra oblasti 2007/08
3. turnaj - jarná časť - usporiadateľ FK ŠVS Bradlan Brezová pod Bradlom - 5.6. 2008: Brezová p/Br. - Dolná Súča 1:0, Brezová p/Br. - Stará Turá 5:0, Stará Turá - Dolná Súča 0:4, Brezová p/BR. - Nemšováí 3:0 kont., Dolná Súča - Nemšová 3:0 kont., Stará Turá - Nemšová 3:0 kont.
FKS Nemšová sa na turnaj pre nedostatok hráčov nedostavila a ospravedlnila sa. TTS Trenčín mal voľno.
1. Dolná Súča 21 20 0 1 127:24 60
2. Brezová p/Br. 18 14 0 4 66:31 42
3. Nemšová 18 6 1 11 40:59 19
4. St. Turá 21 4 1 16 22:80 13
5. TTSTrenčín 18 2 1 15 18:79 7

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  3. Aj matematika sa dá skrotiť
  4. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  6. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  8. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  9. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  10. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  1. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  2. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  3. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  4. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  5. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  6. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  7. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  8. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  9. Novinka medzi prefabrikátmi
  10. Virtuálne prechádzky ako pomoc turistom pri orientácií
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 869
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 421
  3. Aká je chémia vôní 12 544
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 10 907
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 396
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 915
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 655
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 278
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 797
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 6 373
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Ilustračná fotografia.

Slovensko sa podľa premiéra z hľadiska epidemiologickej situácie nachádza v pasci

"Testy nemáme zabezpečené a som zvedavý, kto sem príde pred Vianocami a povie, že bude lockdown," pýtal sa premiér.

Predseda vlády SR Igor Matovič prichádza na zasadnutie Ústredného krízového štábu 25. novembra 2020 v Bratislave.

Matovič: Niektoré školy sa otvoria, testovanie preberám do vlastných rúk

Premiér SR Igor Matovič preberá pilotné testovanie žiakov na ochorenie COVID-19 do vlastných rúk.

Predseda vlády SR Igor Matovič.

Radnica má záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta

Dubnická samospráva už niekoľko rokov deklaruje svoj záujem vybudovať cyklotrasu do miestnej časti Prejta.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Žilina chce krajšiu stanicu. Železnice tlačí do spoločného projektu

Samospráva predstavila plán obnovy hanby Žiliny.

Už ste čítali?