Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. triedy

Sever

Hôrka n/Váhom – Dolné Srnie 2:1 (2:0). Hral sa slušný zápas, pohľadný pre divákov. Hostia sa pustili do záverečného náporu neskoro a domáci výsledok už udržali do konca. Góly za domácich: Godál Lukáš, Steinecker Marek. Pred 80 divákmi rozhodoval Ďurech.
Milan Španik

Motešice – Nová Bošáca 3:2 (1:1). Po bojovnom výkone zvíťazili domáci hráči. Hostia sa v druhom polčase dostali do vedenia, ale domáci zvýšenou bojovnosťou otočili zápas a zaslúžene vyhrali. Pred 60 divákmi rozhodoval Baláž.
Milan Filo

Stará Lehota – Potvorice 1:5 (1:1). Mužstvá predviedli vyrovnaný výkon v prvom polčase. Domáci nepremenili šance a v druhom polčase dostali v priebehu siedmych minút štyri góly. Góly: Motola – Moravčík 3, Vantrčiak, Kerak. Pred 80 divákmi rozhodoval Malec.
(pe)

Opatová n/V. – Bobot 4:0 (2:0). Priebeh jarnej súťaže naznačoval, že o víťazovi súťaže sa rozhodne v poslednom stretnutí. Opatová v zápase jasne dominovala a víťazstvo si zaslúžila. Stretnutie sa hralo v príjemnom počasí pred peknou návštevou 450 divákov, ktorí si vychutnávajú postup do vyššej súťaže. Góly: Liška Jozef, Hasenovič Miro, Kovačanský Peter, Mato Palo. Rozhodoval Truhlík, Majcher.
Jozef Riečický

Pobedim – Zem. Podhradie 4:4

1. Opatová n/V. 18 15 1 2 54:12 46 (+19)

Juh

Lubina – Priepasné 2:3 (2:1). Domáci sa ujali vedenia a už v 10. minúte viedli dvojgólovým rozdielom. Od tohto momentu hostia prebrali iniciatívu, domáci poľavili a trestom im boli tri góly vo vlastnej sieti. Góly: Škulec, Hargaš – Mosnáček, Sloboda, Krajčovič. Pred 120 divákmi rozhodoval Sloboda.
(ej)

Kostolné – Bukovec 9:1 (3:0). Diváci videli futbal len na jednu bránku. Domáci hráči si z chuti zastrieľali a svojmu súperovi nasúkali deväť gólov. Pred 80 divákmi rozhodoval Macejka.
Branislav Belák

Hrašné – Jablonka 8:0 (5:0). Góly: Zmeko 3, Bachorík 2, Horňák, Perička, vlastný. Pred 300 divákmi rozhodoval Maráz.
Vladimír Galandák

Hrachovište – Polianka 1:6. Domáci podali podpriemerný výkon čomu svedčí aj skóre.
Gól za domácich: Šimna. Pred 30 divákmi rozhodoval laik.
(fa)

Vaďovce – Chvojnica 6:4 (4:2). V záverečnom zápase sezóny začiatok vychádzal lepšie hosťom, ktorí využili úvodné minúty letargie domáceho mužstva a už v 14. minúte sa ujali vedenia zásluhou Kolára. Domáci okamžite odpovedali o dve minúty na to z kopačky Lopušana. Hostia však znova udreli a po nedorozumení medzi brankárom a obrancami, dorazil loptu do brány Mišík. O pár minút bolo opäť vyrovnané Michalíkom. Domáca húževnatosť sa prejavila ešte dvoma gólmi v prvom polčase z kopačiek Michalíka a Kopušana. Po zmene strán gólostroj domáceho mužstva pokračoval, keď v 53. minúte sa presadil krásnou strelou Straka. Následný útlm v domácich radoch využili hostia, keď znižoval dvoma presnými zásahmi Míček. Domáce mužstvo si však výhru nenechalo ujsť a výhru poistil Michalík v 82. minúte po faule v pokutovom území, keď premenil pokutový kop. Stretnutie sledovalo 60 divákov, rozhodoval Bušo.