Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

FUTBAL / MAJSTROVSTVÁ OBLASTI

Veľká Hradná – Stará Turá 2:6 (0:1)
Domáci proti vedúcemu mužstvu začali výborne, vypracovali si niekoľko gólových príležitosť, avšak stará bolesť domácich je nepremieňanie šancí. Do polčasu nepremenili oba tímy penalty. Domáci od polčasu rezignovali a o víťazstve hostí nebolo pochýb. Domáci mali možnosť kopať 11m kop i v druhom polčase, no i ten nepremenili. Pozn. dokedy si domáci hráči budú robiť z divákov dobrý deň???
Góly: Ježík J 2 – Peterka 2, Durec 2, Magula, Nemec. ŽK: Jažík P. – Arbecík, Magula. Rozhodoval: Sokol, 110 divákov
František Kováč

Tr. Teplá – Čachtice 1:2 (0:0)
V prvom polčase sa obe mužstvá akoby hľadali a prítomným divákom ukázali iba nepresné prihrávky a málo futbalovej krásy. Za zmienku stojí nastrelená spojnica brány Šubertom z priameho kopu. V 33. min šli dvaja hosťujúci hráči na osamoteného brankára, ale Čupalka odolal. V 42. min nepochopiteľne Martinus z 1 metra netrafil loptu, nieto ešte bránu. V druhom polčase v 48. min trafil Šubert a domáci šli do vedenia. V 61. min Šubert hlavičkoval, ale brankár hostí vytlačil loptu na brvno a o dve min Imriška J. vyrovnal na 1:1. V 79. min poslal hostí do vedenia Imriška D. , ktoré si hostia do konca zápasu v pohode ubránili a domáci tím sa so svojimi priaznivcami rozlúčili 4. prehrou v rade.
Góly: Šubert – Imriška D., Imriška J., ŽK: Janiš J. – Balala M.. Rozdoval: Pavlovič, 150 divákov
Ivan Dobiáš

Soblahov – Horná Súča 1:2 (0:1)
V zápase v ktorom išlo hosťom o všetko začali nebojácne a v 7. min sa ujali vedenia gólom Kučeráka. Prejav hry domácich pôsobil v prvom polčase bezradne, nakoľko boli oslabený o vykartovaných hráčov. V druhom polčase vyrovnal v 61. min peknou hlavičkou Šlesár, avšak po chybe domáceho brankára v 82. min stanovil konečný výsledok na 1:2 nestarnúci Kučerák. Priemerný zápas sledovalo 150 divákov.
Góly: Šlesár – Kučerák 2. Rozhodoval: Cintula, 150 divákov
Marián Šedivý

Tr. Turná – Dubodiel 4:0 (2:0)

Kálnica – H. Srnie 3:2 (0:2)
Zápas dvoch rozdielnych polčasov. Domáci začali stretnutie s pocitom veľkej dôležitosti, z čoho pramenili chyby v obrane, ktoré po ojedinelých útokoch využili pohyblivý hostia. Najskôr v 14. min Štefánekom a v 22. min zvyšoval Šimko Pavol. Domáci nastúpili do druhého polčasu s vedomým, že nemajú čo stratiť s dvomi zmenami v zostave, čo prinieslo nečakaný zvrat vo vývoji stretnutia. Kálničania neustále útočili a obranu hostí dostávali do neriešiteľných situácií, z čoho pramenili góly. V 53. min znižoval na 1:2 Vojtech P., vyrovnanie na 2:2 zabezpečil Marek Hladký a v 69. min na veľkú radosť domácich divákov na konečných 3:2 upravil kapitán Lintner Marcel. Tvrdé, obojstranne rýchle stretnutie s prehľadom rozhodoval Žákech.
Góly: Vojtech P., Hladký M., Lintner – Štefánek, Šimko, ŽK:0:3. Rozhodoval: Žákech, 150 divákov
Dušan Filip

Kľúčové – Mel.-Lieskové 0:3

Chocholná-Vel. – Bzince p/J. 8:1 (6:1)
Nováčikovský súboj začal veľmi opatrne, ale už v 3. min sa dostali domáci do vedenia. Hostia v 6. min reagovali a vyrovnali z rohového kopu. V 10. min domáci zvýšili Jánom Tuharským na 2:1, v 12. min 3:1 a v 30. min na 4:1. Hostia boli odovzdaným súperom, ktorý sa iba bránil a boli radi, že zápas vôbec odohrali. Na 5:1 zvyšoval Lobík strelou do šibenice. Ďalším strelcom bol Lukša na 6:1. Na 7:1 zvyšoval Tuharský Ján a ten istý hráč zakončil skóre na 8:1.
Góly: Tuharský J. 3, Lobík 2, Lukša M., Neumann ŽK: 0:1 Rozhodoval: Stračiak, 150 divákov
Vladislav Chlapík

Dolná Poruba – Ľuborča 2:1 (0:0)
Zápas sa hral v nervóznej atmosfére hlavne zo strany domácich a preto sa polčas skončil 0:0. V druhom polčase v 60. min skóroval Dorička. V 68. min gólom Tršku hostia vyrovnali na 1:1. V 79. min Horniak rozjasal divákov gólom na 2:1 a rozjasal domácich priaznivcov.
Góly: Horniak, Dorička – Trška, ŽK: Galko – Pšenčík. Rozhodoval: Rožník, 150 divákov