Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal - vyžrebovanie jesennej časti 2008/09

Dorast

III. liga - starší + mladší
1. kolo - 3. 8. Trnava B - J. Bohunice, P. Bystrica - Sereď, AS Trenčín B - Vráble, ČFK Nitra - Hurbanovo, Partizánske - N. Mesto, Topoľčany - N. Zámky, Nemšová - Brezová p/B., Galanta - Senica, 2. kolo - 10. 8. J. Bohunice - Senica, Brezová p/B. - Galanta, N. Zámky - Nemšová, N. Mesto - Topoľčany, Hurbanovo - Partizánske, Vráble - ČFK Nitra, Sereď - AS Trenčín B, Trnava B - P. Bystrica, 3. kolo - 17. 8. P. Bystrica - J. Bohunice, AS Trenčín B - Trnava B, ČFK Nitra - Sereď, Partizánske - Vráble, Topoľčany - Hurbanovo, Nemšová - N. Mesto, Galanta - N. Zámky, Senica - Brezová p/B., 4. kolo - 24. 8. J. Bohunice - Brezová p/B., N. Zámky - Senica, N. Mesto - Galanta, Hurbanovo - Nemšová, Vráble - Topoľčany, Sereď - Partizánske, Trnava B - ČFK Nitra, P. Bystrica - AS Trenčín B, 5. kolo - 31. 8. AS Trenčín B - J. Bohunice, ČFK Nitra - P. Bystrica, Partizánske - Trnava B, Topoľčany - Sereď, Nemšová - Vráble, Galanta - Hurbanovo, Senica - N. Mesto, Brezová p/B. - N. Zámky, 6. kolo - 7. 9. J. Bohunice - N. Zámky, N. Mesto - Brezová p/B., Hurbanovo - Senica, Vráble - Galanta, Sereď - Nemšová, Trnava B - Topoľčany, P. Bystrica - Partizánske, AS Trenčín B - ČFK Nitra, 7. kolo - 14. 9. ČFK Nitra - J. Bohunice, Partizánske - AS Trenčín B, Topoľčany - P. Bystrica, Nemšová - Trnava B, Galanta - Sereď, Senica - Vráble, Brezová p/B. - Hurbanovo, N. Zámky - N. Mesto, 8. kolo - 21. 9. J. Bohunice - N. Mesto, Hurbanovo - N. Zámky, Vráble - Brezová p/B., Sereď - Senica, Trnava B - Galanta, P. Bystrica - Nemšová, AS Trenčín B - Topoľčany, ČFK Nitra - Partizánske, 9. kolo - 28. 9. Partizánske - J. Bohunice, Topoľčany - ČFK Nitra, Nemšová - AS Trenčín B, Galanta - P. Bystrica, Senica - Trnava B, Brezová p/B. - Sereď, N. Zámky - Vráble, N. Mesto - Hurbanovo, 10. kolo - 5. 10. J. Bohunice - Hurbanovo, Vráble - N. Mesto, Sereď - N. Zámky, Trnava B - Brezová p/B., P. Bystrica - Senica, AS Trenčín B - Galanta, ČFK Nitra - Nemšová, Partizánske - Topoľčany, 11. kolo - 12. 10. Topoľčany - J. Bohunice, Nemšová - Partizánske, Galanta - ČFK Nitra, Senica - AS Trenčín B, Brezová p/B. - P. Bystrica, N. Zámky - Trnava B, N. Mesto - Sereď, Hurbanovo - Vráble, 12. kolo - 19. 10. J. Bohunice - Vráble, Sereď - Hurbanovo, Trnava B - N. Mesto, P. Bystrica - N. Zámky, AS Trenčín B - Brezová p/B., ČFK Nitra - Senica, Partizánske - Galanta, Topoľčany - Nemšová, 13. kolo - 26. 10. Nemšová - J. Bohunice, Galanta - Topoľčany, Senica - Partizánske, Brezová p/B. - ČFK Nitra, N. Zámky - AS Trenčín B, N. Mesto - P. Bystrica, Hurbanovo - Trnava B, Vráble - Sereď, 14. kolo - 2. 11. J. Bohunice - Sereď, Trnava B - Vráble, P. Bystrica - Hurbanovo, AS Trenčín B - N. Mesto, ČFK Nitra - N. Zámky, Partizánske - Brezová p/B., Topoľčany - Senica, Nemšová - Galanta, 15. kolo - 9. 11. Galanta - J. Bohunice, Senica - Nemšová, Brezová p/B. - Topoľčany, N. Zámky - Partizánske, N. Mesto - ČFK Nitra, Hurbanovo - AS Trenčín B, Vráble - P. Bystrica, Sereď - Trnava B

Skryť Vypnúť reklamu

IV. liga SZ
1. kolo - 3. 8. o 14.30 h Ilava - Skalica, Led. Rovne - Piešťany, D. Kočkovce - T. Stankovce, Leopoldov - Nováky, Hlohovec - Vrbové, Handlová - Hrnčiarovce, Boleráz - Bánovce, D. Vestenice - Moravany, 2. kolo - 10. 8. o 14.30 h Skalica - Moravany, Bánovce - D. Vestenice, Hrnčiarovce - Boleráz, Vrbové - Handlová, Nováky - Hlohovec, T. Stankovce - Leopoldov, Piešťany - D. Kočkovce, Ilava - Led. Rovne, 3. kolo - 17. 8. o 14.30 h Led. Rovne - Skalica, D. Kočkovce - Ilava, Leopoldov - Piešťany, Hlohovec - T. Stankovce, Handlová - Nováky, Boleráz - Vrbové, D. Vestenice - Hrnčiarovce, Moravany - Bánovce, 4. kolo - 24. 8. o 14.30 h Skalica - Bánovce, Hrnčiarovce - Moravany, Vrbové - D. Vestenice, Nováky - Boleráz, T. Stankovce - Handlová, Piešťany - Hlohovec, Ilava - Leopoldov, Led. Rovne - D. Kočkovce, 5. kolo - 31. 8. o 14.30 h D. Kočkovce - Skalica, Leopoldov - Led. Rovne, Hlohovec - Ilava, Handlová - Piešťany, Boleráz - T. Stankovce, D. Vestenice - Nováky, Moravany - Vrbové, Bánovce - Hrnčiarovce, 6. kolo - 7. 9. o 13.30 h Skalica - Hrnčiarovce, Vrbové - Bánovce, Nováky - Moravany, T. Stankovce - D. Vestenice, Piešťany - Boleráz, Ilava - Handlová, Led. Rovne - Hlohovec, D. Kočkovce - Leopoldov, 7. kolo - 14. 9. o 13.30 h Leopoldov - Skalica, Hlohovec - D. Kočkovce, Handlová - Led. Rovne, Boleráz - Ilava, D. Vestenice - Piešťany, Moravany - T. Stankovce, Bánovce - Nováky, Hrnčiarovce - Vrbové, 8. kolo - 21. 9. o 13.00 h Skalica - Vrbové, Nováky - Hrnčiarovce, T. Stankovce - Bánovce, Piešťany - Moravany, Ilava - D. Vestenice, Led. Rovne - Boleráz, D. Kočkovce - Handlová, Leopoldov - Hlohovec, 9. kolo - 28. 9. o 13.00 h Hlohovec - Skalica, Handlová - Leopoldov, Boleráz - D. Kočkovce, D. Vestenice - Led. Rovne, Moravany - Ilava, Bánovce - Piešťany, Hrnčiarovce - T. Stankovce, Vrbové - Nováky, 10. kolo - 5. 10. o 12.00 h Skalica - Nováky, T. Stankovce - Vrbové, Piešťany - Hrnčiarovce, Ilava - Bánovce, Led. Rovne - Moravany, D. Kočkovce - D. Vestenice, Leopoldov - Boleráz, Hlohovec - Handlová, 11. kolo - 12. 10. o 12.00 h Handlová - Skalica, Boleráz - Hlohovec, D. Vestenice - Leopoldov, Moravany - D. Kočkovce, Bánovce - Led. Rovne, Hrnčiarovce - Ilava, Vrbové - Piešťany, Nováky - T. Stankovce, 12. kolo - 19. 10. o 11.30 h Skalica - T. Stankovce, Piešťany - Nováky, Ilava - Vrbové, Led. Rovne - Hrnčiarovce, D. Kočkovce - Bánovce, Leopoldov - Moravany, Hlohovec - D. Vestenice, Handlová - Boleráz, 13. kolo - 26. 10. o 11.30 h Boleráz - Skalica, D. Vestenice - Handlová, Moravany - Hlohovec, Bánovce - Leopoldov, Hrnčiarovce - D. Kočkovce, Vrbové - Led. Rovne, Nováky - Ilava, T. Stankovce - Piešťany, 14. kolo - 2. 11. o 11.00 h Skalica - Piešťany, Ilava - T. Stankovce, Led. Rovne - Nováky, D. Kočkovce - Vrbové, Leopoldov - Hrnčiarovce, Hlohovec - Bánovce, Handlová - Moravany, Boleráz - D. Vestenice, 15. kolo - 9. 11. o 11.00 h D. Vestenice - Skalica, Moravany - Boleráz, Bánovce - Handlová, Hrnčiarovce - Hlohovec, Vrbové - Leopoldov, Nováky - D. Kočkovce, T. Stankovce - Led. Rovne, Piešťany - Ilava

Skryť Vypnúť reklamu

V. liga Sever
1. kolo - 3. 8. o 14.30 h H. Ozorovce - Drietoma, N. Rudno - Plevník, Streženice - N. Dubnica, Košeca - Dubodiel, H. Srnie - Stará Turá, Chynorany - Z. Kostoľany, N. Pravno - Ladce, Beluša - Kanianka, 2. kolo - 10. 8. o 14.30 h Drietoma - Kanianka, Ladce - Beluša, Z. Kostoľany - N. Pravno, Stará Turá - Chynorany, Dubodiel - H. Srnie, N. Dubnica - Košeca, Plevník - Streženice, H. Ozorovce - N. Rudno, 3. kolo - 17. 8. o 14.30 h N. Rudno - Drietoma, Streženice - H. Ozorovce, Košeca - Plevník, H. Srnie - N. Dubnica, Chynorany - Dubodiel, N. Pravno - Stará Turá, Beluša - Z. Kostoľany, Kanianka - Ladce, 4. kolo - 24. 8. o 14.30 h Drietoma - Ladce, Z. Kostoľany - Kanianka, Stará Turá - Beluša, Dubodiel - N. Pravno, N. Dubnica - Chynorany, Plevník - H. Srnie, H. Ozorovce - Košeca, N. Rudno - Streženice, 5. kolo - 31. 8. o 14.30 h Streženice - Drietoma, Košeca - N. Rudno, H. Srnie - H. Ozorovce, Chynorany - Plevník, N. Pravno - N. Dubnica, Beluša - Dubodiel, Kanianka - Stará Turá, Ladce - Z. Kostoľany, 6. kolo - 7. 9. o 13.30 h Drietoma - Z. Kostoľany, Stará Turá - Ladce, Dubodiel - Kanianka, N. Dubnica - Beluša, Plevník - N. Pravno, H. Ozorovce - Chynorany, N. Rudno - H. Srnie, Streženice - Košeca, 7. kolo - 14. 9. o 13.30 h Košeca - Drietoma, H. Srnie - Streženice, Chynorany - N. Rudno, N. Pravno - H. Ozorovce, Beluša - Plevník, Kanianka - N. Dubnica, Ladce - Dubodiel, Z. Kostoľany - Stará Turá, 8. kolo - 21. 9. o 13.00 h Drietoma - Stará Turá, Dubodiel - Z. Kostoľany, N. Dubnica - Ladce, Plevník - Kanianka, H. Ozorovce - Beluša, N. Rudno - N. Pravno, Streženice - Chynorany, Košeca - H. Srnie, 9. kolo - 28. 9. o 13.00 h H. Srnie - Drietoma, Chynorany - Košeca, N. Pravno - Streženice, Beluša - N. Rudno, Kanianka - H. Ozorovce, Ladce - Plevník, Z. Kostoľany - N. Dubnica, Stará Turá - Dubodiel, 10. kolo - 5. 10. o 12.00 h Drietoma - Dubodiel, N. Dubnica - Stará Turá, Plevník - Z. Kostoľany, H. Ozorovce - Ladce, N. Rudno - Kanianka, Streženice - Beluša, Košeca - N. Pravno, H. Srnie - Chynorany, 11. kolo - 12. 10. o 12.00 h Chynorany - Drietoma, N. Pravno - H. Srnie, Beluša - Košeca, Kanianka - Streženice, Ladce - N. Rudno, Z. Kostoľany - H. Ozorovce, Stará Turá - Plevník, Dubodiel - N. Dubnica, 12. kolo - 19. 10. o 11.30 h Drietoma - N. Dubnica, Plevník - Dubodiel, H. Ozorovce - Stará Turá, N. Rudno - Z. Kostoľany, Streženice - Ladce, Košeca - Kanianka, H. Srnie - Beluša, Chynorany - N. Pravno, 13. kolo - 26. 10. o 11.30 h N. Pravno - Drietoma, Beluša - Chynorany, Kanianka - H. Srnie, Ladce - Košeca, Z. Kostoľany - Streženice, Stará Turá - N. Rudno, Dubodiel - H. Ozorovce, N. Dubnica - Plevník, 14. kolo - 2. 11. o 11.00 h Drietoma - Plevník, H. Ozorovce - N. Dubnica, N. Rudno - Dubodiel, Streženice - Stará Turá, Košeca - Z. Kostoľany, H. Srnie - Ladce, Chynorany - Kanianka, N. Pravno - Beluša, 15. kolo - 9. 11. o 11.00 h Beluša - Drietoma, Kanianka - N. Pravno, Ladce - Chynorany, Z. Kostoľany - H. Srnie, Stará Turá - Košeca, Dubodiel - Streženice, N. Dubnica - N. Rudno, Plevník - H. Ozorovce

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
1. kolo - 3.8. Omšenie - Podolie, Čachtice - Mel.-Lieskové, Svinná - N. Ves n/V., TTS Trenčín - Častkovce, Zamarovce - Tr. Jastrabie, Horná Súča - Soblahov, Ľuborča - Drietoma B, Krajné - Tr. Turná, 2. kolo - 9.8. Podolie - Tr. Turná, Mel.-Lieskové - Svinná, N. Ves - TTS Trenčín, Častkovce - Zamarovce, Tr. Jastrabie - H. Súča, Soblahov - Ľuborča, Drietoma B - Krajné, Omšenie - Čachtice, 3. kolo - 17.8. Čachtice - Podolie, TTS Trenčín - Mel.-Lieskové, Zamarovce - N. Ves, H.Súča - Častkovce, Ľuborča - Tr. Jastrabie, Krajné - Soblahov, Tr. Turná - Drietoma B, Svinná - Omšenie, 4. kolo - 24.8. Podolie - Drietoma B, Mel.-Lieskové - Zamarovce, N. Ves - H. Súča, Častkovce - Ľuborča, Tr. Jastrabie - Krajné, Soblahov - Tr. Turná, Omšenie - TTS Trenčín, Čachtice - Svinná, 5. kolo - 30.8. Svinná - Podolie, H. Súča - Mel.-Lieskové, Ľuborča - N. Ves, Krajné - Častkovce, Tr. Turná - Tr. Jastrabie, Drietoma B - Soblahov, Zamarovce - Omšenie, TTS Trenčín - Čachtice, 6. kolo - 7.9. Podolie - Soblahov, Mel.-Lieskové - Ľuborča, N. Ves - Krajné, Častkovce - Tr. Turná, Tr. Jastrabie - Drietoma B, Omšenie - H. Súča, Čachtice Zamarovce, Svinná - TTS Trenčín, 7. kolo - 14.9. TTS Trenčín - Podolie, Krajné - Mel.-Lieskové, Tr. Turná - N. Ves, Drietoma B - Častkovce, Soblahov - Tr. Jastrabie, Ľuborča - Omšenie, H. Súča - Čachtice, Zamarovce - Svinná, 8. kolo - 20.9. Podolie - Tr. Jastrabie, Mel.-Lieskové - Tr. Turná, N. Ves - Drietoma B, Častkovce - Soblahov, Omšenie - Krajné, Čachtice - Ľuborča, Svinná - H. Súča, 9. kolo - 28.9. Zamarovce - Podolie, Drietoma B - Mel.-Lieskové, Soblahov - N. Ves, Tr. Jastrabie - Častkovce, Tr. Turná - Omšenie, Krajné - Čachtice, Ľuborča - Svinná, H. Súča - TTS Trenčín, 10. kolo - 5.10. Podolie - Častkovce, Mel.-Lieskové - Soblahov, N. Ves - Tr. Jastrabie, Omšenie - Drietoma B, Čachtice - Tr. Turná, Svinná - Krajné, TTS Trenčín - Ľuborča, Zamarovce - H. Súča, 11. kolo - 11.10. H. Súča - Podolie, Tr. Jastrabie - Mel.-Lieskové, Častkovce - N. Ves, Soblahov - Omšenie, Drietoma B - Čachtice, Tr. Turná - Svinná, Krajné - TTS Trenčín, Ľuborča - Zamarovce, 12. kolo - 19.10. Podolie - N. Ves, Mel.-Lieskové - Častkovce, Omšenie - Tr. Jastrabie, Čachtice - Soblahov, Svinná - Drietoma B, TTS Trenčín - Tr. Turná, Zamarovce - Krajné, H. Súča - Ľuborča, 13. kolo - 26.10. Ľuborča - Podolie, N. Ves - Mel.-Lieskové, Častkovce - Omšenie, Tr. Jastrabie - Čachtice, Soblahov - Svinná, Drietoma B - TTS Trenčín, Tr. Turná - Zamarovce, Krajné - H. Súča, 14. kolo - 1.11. Podolie - Mel.-Lieskové, Omšenie - N. Ves, Čachtice - Častkovce, Svinná - Tr. Jastrabie, TTS Trenčín - Soblahov, Zamarovce - Drietoma B, H. Súča - Tr. Turná, Ľuborča - Krajné, 15. kolo - 9.11. Krajné - Podolie, Mel.-Lieskové - Omšenie, N. Ves - Čachtice, Častkovce - Svinná, Tr. Jastrabie - TTS Trenčín, Soblahov - Zamarovce, Drietoma B - H. Súča, Tr. Turná - Ľuborča

II. TRIEDA SEVER
1. kolo - 23.8. Trenč Teplice - voľno, Záblatie - Dolná Poruba, Kľúčové - Ivanovce, Tr. Teplá - Dolná Súča, Beckov - Bobot, 2. kolo - 31.8. Bobot - voľno, Dol. Poruba - Kľúčové, Ivanovce - Tr. Teplá, Dol. Súča - Beckov, Tr. Teplice - Záblatie, 3. kolo - 7.9. Záblatie - voľno, Tr. Teplá - Dol. Poruba, Beckov - Ivanovce, Bobot - Dol. Súča, Kľúčové - Tr. Teplice, 4. kolo - 13.9. Dolná Súča - voľno, Dol. Poruba - Beckov, Ivanovce - Bobot, Tr. Teplice - Tr. Teplá, Záblatie - Kľúčové, 5. kolo - 21.9., Klúčové - voľno, Bobot - Dol. Poruba, Dol. Súča - Ivanovce, Beckov - Tr. Teplice, Tr. Teplá - Záblatie, 6. kolo - 28.9. Ivanovce - voľno, Dol. Poruba - Dol. Súča, Tr. Teplice - Bobot, Záblatie - Beckov, Kľúčové - Tr. Teplá, 7. kolo - 4.10. Tr. Teplá - voľno, Ivanovce - Dol. Poruba, Dol. Súča - Tr. Teplice, Bobot - Záblatie, Beckov - Kľúčové, 8. kolo - 12.10. Dol. Poruba - voľno, Tr. Teplice - Ivanovce, Záblatie - Dol. Súča, Kľúčové - Bobot, Tr. Teplá - Beckov, 9. kolo - 19.10. Beckov - voľno, Dol. Poruba - Tr. Teplice, Ivanovce - Záblatie, Dol. Súča - Kľúčové, Bobot - Tr. Teplá

II. TRIEDA JUH
1. kolo - 10.8. Lubina kop. - Mor. Lieskové, Považany - Turá Lúka, Dolné Srnie - Lúka, voľno - Bošáca, Kálnica - Horná Streda, Vrbovce - Tr. Bohuslavice, Lubina - Hrašné, 2. kolo - 16.8. Mor. Lieskové - Hrašné, Turá Lúka - Dol. Srnie, Lúka - voľno, Bosáca - Kálnica, H. Streda - Vrbovce, Tr. Bohuslavice - Lubina, Lubina kop. - Považany, 3. kolo - 24.8. Považany - Mor. Lieskové, voľno - Turá Lúka, Kálnica - Lúka, Vrbovce - Bošáca, Lubina - H. Streda, Hrašné - Tr. Bohuslavice, Dol. Srnie - Lubina kop., 4. kolo - 31.8. Mor. Lieskové - Tr. Bohuslavice, Turá Lúka - Kálnica, Lúka - Vrbovce, Bošáca - Lubina, H. Streda - Hrašné, Lubina kop. - voľno, Považany - Dol. Srnie, 5. kolo - 6.9. Dol. Srnie - Mor. Lieskové, Vrbovce - Turá Lúka, Lubina - Lúka, Hrašné - Bošáca, Tr. Bohuslavice - H. Streda, Kálnica - Lubina kop., voľno - Považany, 6. kolo - 14.9. Mor. Lieskové - H. Streda, Turá Lúka - Lubina, Lúka - Hrašné, Bošáca - Tr. Bohuslavice, Lubina kop. - Vrbovce, Považany - Kálnica, Dol. Srnie - voľno, 7. kolo - 21.9. voľno - Mor. Lieskové, Hrašné - Turá Lúka, Tr. Bohuslavice - Lúka, H. Streda - Bošáca, Lubina - Lubina kop., Vrbovce - Považany, Kálnica - D. Srnie, 8. kolo - 27.9. Mor. Lieskové - Bošáca, Turá Lúka - Tr. Bohuslavice, Lúka - H. Streda, Lubina kop. - Hrašné, Považany - Lubina, D. Srnie - Vrbovce, voľno - Kálnica, 9. kolo - 5.10. Kálnica - Mor. Lieskové, H. Streda - Turá Lúka, Bošáca - Lúka, Tr. Bohuslavice - Lubina kop., Hrašné - Považany, Lubina - D. Srnie, Vrbovce - voľno, 10. kolo - 12.10. Mor. Lieskové - Lúka, Turá Lúka - Bošáca, Lubina kop. - H. Streda, Považany - Tr. Bohuslavice, D. Srnie - Hrašné, voľno - Lubina, Kálnica - Vrbovce, 11. kolo - 18.10. Vrbovce - Mor. Lieskové, Lúka - Turá Lúka, Bošáca - Lubina kop., H. Streda - Považany, Tr. Bohuslavice - D. Srnie, Hrašné - voľno, Lubina - Kálnica, 12. kolo - 26.10. Mor. Lieskové - Turá Lúka, Lubina kop. - Lúka, Považany - Bošáca, D. Srnie - H. Streda, voľno - Tr. Bohuslavice, Kálnica - Hrašné, Vrbovce - Lubina, 13. kolo - 2.11. Lubina - Mor. Lieskové, Turá Lúka - Lubina kop., Lúka - Považany, Bošáca - D. Srnie, H. Streda - voľno, Tr. Bohuslavice - Kálnica, Hrašné - Vrbovce

Starší žiaci

II. liga
1. kolo - 2.-3. 8. Piešťany - Topoľčany, Levice B - Lok. Trnava, Trenčín B - Šaľa, ČFK Nitra - Komárno, N. Mesto - N. Zámky, P. Bystrica - Trnava B, Galanta - Nitra B, Vráble - Dubnica B, 2. kolo - 9.-10. 8. Topoľčany - Dubnica B, Nitra B - Vráble, Trnava B - Galanta, N. Zámky - P. Bystrica, Komárno - N. Mesto, Šaľa - ČFK Nitra, Lok. Trnava - Trenčín B, Piešťany - Levice B, 3. kolo - 16.-17. 8. Levice B - Topoľčany, Trenčín B - Piešťany, ČFK Nitra - Lok. Trnava, N. Mesto - Šaľa, P. Bystrica - Komárno, Galanta - N. Zámky, Vráble - Trnava B, Dubnica B - Nitra B, 4. kolo - 23.-24. 8. Topoľčany - Nitra B, Trnava B - Dubnica B, N. Zámky - Vráble, Komárno - Galanta, Šaľa - P. Bystrica, Lok. Trnava - N. Mesto, Piešťany - ČFK Nitra, Levice B - Trenčín B, 5. kolo - 30.-31. 8. Trenčín B - Topoľčany, ČFK Nitra - Levice B, N. Mesto - Piešťany, P. Bystrica - Lok. Trnava, Galanta - Šaľa, Vráble - Komárno, Dubnica B - N. Zámky, Nitra B - Trnava B, 6. kolo - 6.-7. 9. Topoľčany - Trnava B, N. Zámky - Nitra B, Komárno - Dubnica B, Šaľa - Vráble, Lok. Trnava - Galanta, Piešťany - P. Bystrica, Levice B - N. Mesto, Trenčín B - ČFK Nitra, 7. kolo - 13.-14. 9. ČFK Nitra - Topoľčany, N. Mesto - Trenčín B, P. Bystrica - Levice B, Galanta - Piešťany, Vráble - Lok. Trnava, Dubnica B - Šaľa, Nitra B - Komárno, Trnava B - N. Zámky, 8. kolo - 20.-21. 9. Topoľčany - N. Zámky, Komárno - Trnava B, Šaľa - Nitra B, Lok. Trnava - Dubnica B, Piešťany - Vráble, Levice B - Galanta, Trenčín B - P. Bystrica, ČFK Nitra - N. Mesto, 9. kolo - 27.-28. 9. N. Mesto - Topoľčany, P. Bystrica - ČFK Nitra, Galanta - Trenčín B, Vráble - Levice B, Dubnica B - Piešťany, Nitra B - Lok. Trnava, Trnava B - Šaľa, N. Zámky - Komárno, 10. kolo - 4.-5. 10. Topoľčany - Komárno, Šaľa - N. Zámky, Lok. Trnava - Trnava B, Piešťany - Nitra B, Levice B - Dubnica B, Trenčín B - Vráble, ČFK Nitra - Galanta, N. Mesto - P. Bystrica, 11. kolo - 11.-12. 10. P. Bystrica - Topoľčany, Galanta - N. Mesto, Vráble - ČFK Nitra, Dubnica B - Trenčín B, Nitra B - Levice B, Trnava B - Piešťany, N. Zámky - Lok. Trnava, Komárno - Šaľa, 12. kolo - 18.-19. 10. Topoľčany - Šaľa, Lok. Trnava - Komárno, Piešťany - N. Zámky, Levice B - Trnava B, Trenčín B - Nitra B, ČFK Nitra - Dubnica B, N. Mesto - Vráble, P. Bystrica - Galanta, 13. kolo - 25.-26. 10. Galanta - Topoľčany, Vráble - P. Bystrica, Dubnica B - N. Mesto, Nitra B - ČFK Nitra, Trnava B - Trenčín B, N. Zámky - Levice B, Komárno - Piešťany, Šaľa - Lok. Trnava, 14. kolo - 1.-2. 11. Topoľčany - Lok. Trnava, Piešťany - Šaľa, Levice B - Komárno, Trenčín B - N. Zámky, ČFK Nitra - Trnava B, N. Mesto - Nitra B, P. Bystrica - Dubnica B, Galanta - Vráble, 15. kolo - 8.-9. 11. Vráble - Topoľčany, Dubnica B - Galanta, Nitra B - P. Bystrica, Trnava B - N. Mesto, N. Zámky - ČFK Nitra, Komárno - Trenčín B, Šaľa - Levice B, Lok. Trnava - Piešťany

III. liga Sever
1. kolo - 16.-17. 8. Bánovce - Prievidza B, Partizánske - D. Vestenice, N. Dubnica - Handlová, Šimonovany - Myjava B, Nemšová - TTS Trenčín, Beluša - Práznovce, Led. Rovne - Púchov B, 2. kolo - 23.-24. 8. Prievidza B - Púchov B, Práznovce - Led. Rovne, TTS Trenčín - Beluša, Myjava B - Nemšová, Handlová - Šimonovany, D. Vestenice - N. Dubnica, Bánovce - Partizánske, 3. kolo - 30.-31. 8. Partizánske - Prievidza B, N. Dubnica - Bánovce, Šimonovany - D. Vestenice, Nemšová - Handlová, Beluša - Myjava B, Led. Rovne - TTS Trenčín, Púchov B - Práznovce, 4. kolo - 6.-7. 9. Prievidza B - Práznovce, TTS Trenčín - Púchov B, Myjava B - Led. Rovne, Handlová - Beluša, D. Vestenice - Nemšová, Bánovce - Šimonovany, Partizánske - N. Dubnica, 5. kolo - 13.-14. 9. N. Dubnica - Prievidza B, Šimonovany - Partizánske, Nemšová - Bánovce, Beluša - D. Vestenice, Led. Rovne - Handlová, Púchov B - Myjava B, Práznovce - TTS Trenčín, 6. kolo - 20.-21. 9. Prievidza B - TTS Trenčín, Myjava B - Práznovce, Handlová - Púchov B, D. Vestenice - Led. Rovne, Bánovce - Beluša, Partizánske - Nemšová, N. Dubnica - Šimonovany, 7. kolo - 27.-28. 9. Šimonovany - Prievidza B, Nemšová - N. Dubnica, Beluša - Partizánske, Led. Rovne - Bánovce, Púchov B - D. Vestenice, Práznovce - Handlová, TTS Trenčín - Myjava B, 8. kolo - 4.-5. 10. Prievidza B - Myjava B, Handlová - TTS Trenčín, D. Vestenice - Práznovce, Bánovce - Púchov B, Partizánske - Led. Rovne, N. Dubnica - Beluša, Šimonovany - Nemšová, 9. kolo - 11.-12. 10. Nemšová - Prievidza B, Beluša - Šimonovany, Led. Rovne - N. Dubnica, Púchov B - Partizánske, Práznovce - Bánovce, TTS Trenčín - D. Vestenice, Myjava B - Handlová, 10. kolo - 18.-19. 10. Prievidza B - Handlová, D. Vestenice - Myjava B, Bánovce - TTS Trenčín, Partizánske - Práznovce, N. Dubnica - Púchov B, Šimonovany - Led. Rovne, Nemšová - Beluša, 11. kolo - 25.-26. 10. Beluša - Prievidza B, Led. Rovne - Nemšová, Púchov B - Šimonovany, Práznovce - N. Dubnica, TTS Trenčín - Partizánske, Myjava B - Bánovce, Handlová - D. Vestenice, 12. kolo - 1.-2. 11. Prievidza B - D. Vestenice, Bánovce - Handlová, Partizánske - Myjava B, N. Dubnica - TTS Trenčín, Šimonovany - Práznovce, Nemšová - Púchov B, Beluša - Led. Rovne, 13. kolo - 8.-9. 11. Led. Rovne - Prievidza B, Púchov B - Beluša, Práznovce - Nemšová, TTS Trenčín - Šimonovany, Myjava B - N. Dubnica, Handlová - Partizánske, D. Vestenice - Bánovce

KS Sever
1. kolo - 16.-17. 8. Bošany - Plevník, Nováky - N. Mesto B, Ilava - Stupné, T. Jastrabie - Kanianka, T. Stankovce - St. Turá B, Domaniža - voľno, H. Srnie - Ladce, 2. kolo - 23.-24. 8. Plevník - Ladce, voľno - H. Srnie, St. Turá B - Domaniža, Kanianka - T. Stankovce, Stupné - T. Jastrabie, N. Mesto B - Ilava, Bošany - Nováky, 3. kolo - 30.-31. 8. Nováky - Plevník, Ilava - Bošany, T. Jastrabie - N. Mesto B, T. Stankovce - Stupné, Domaniža - Kanianka, H. Srnie - St. Turá B, Ladce - voľno, 4. kolo - 6.-7. 9. Plevník - voľno, St. Turá B - Ladce, Kanianka - H. Srnie, Stupné - Domaniža, N. Mesto B - T. Stankovce, Bošany - T. Jastrabie, Nováky - Ilava, 5. kolo - 13.-14. 9. Ilava - Plevník, T. Jastrabie - Nováky, T. Stankovce - Bošany, Domaniža - N. Mesto B, H. Srnie - Stupné, Ladce - Kanianka, voľno - St. Turá B, 6. kolo - 20.-21. 9. Plevník - St. Turá B, Kanianka - voľno, Stupné - Ladce, N. Mesto B - H. Srnie, Bošany - Domaniža, Nováky - T. Stankovce, Ilava - T. Jastrabie, 7. kolo - 27.-28. 9. T. Jastrabie - Plevník, T. Stankovce - Ilava, Domaniža - Nováky, H. Srnie - Bošany, Ladce - N. Mesto B, voľno - Stupné, St. Turá B - Kanianka, 8. kolo - 4.-5. 10. Plevník - Kanianka, Stupné - St. Turá B, N. Mesto B - voľno, Bošany - Ladce, Nováky - H. Srnie, Ilava - Domaniža, T. Jastrabie - T. Stankovce, 9. kolo - 11.-12. 10. T. Stankovce - Plevník, Domaniža - T. Jastrabie, H. Srnie - Ilava, Ladce - Nováky, voľno - Bošany, St. Turá B - N. Mesto B, Kanianka - Stupné, 10. kolo - 18.-19. 10. Plevník - Stupné, N. Mesto B - Kanianka, Bošany - St. Turá B, Nováky - voľno, Ilava - Ladce, T. Jastrabie - H. Srnie, T. Stankovce - Domaniža, 11. kolo - 25.-26. 10. Domaniža - Plevník, H. Srnie - T. Stankovce, Ladce - T. Jastrabie, voľno - Ilava, St. Turá B - Nováky, Kanianka - Bošany, Stupné - N. Mesto B, 12. kolo - 1.-2. 11. Plevník - N. Mesto B, Bošany - Stupné, Nováky - Kanianka, Ilava - St. Turá B, T. Jastrabie - voľno, T. Stankovce - Ladce, Domaniža - H. Srnie, 13. kolo - 8.-9. 11. H. Srnie - Plevník, Ladce - Domaniža, voľno - T. Stankovce, St. Turá B - T. Jastrabie, Kanianka - Ilava, Stupné - Nováky, N. Mesto B - Bošany

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
1. kolo - 17.8. Tr. Teplice - Krajné, Mel.-Lieskové - Z. Podhradie, Zamarovce - Podolie, Častkovce - Vrbovce, Soblahov - voľno, H. Súča - Tr. Turná, Dolná Súča - voľno, 2. kolo - 24.8. Krajné - voľno, Z. Podhradie - Zamarovce, Podolie - Častkovce, Vrbovce - voľno, Soblahov - H. Súča, Tr. Turná - D. Súča, Tr. Teplice - Mel.-Lieskové, 3. kolo - 31.8. Mel.-Lieskové - Krajné, Častkovce - Z. Podhradie, Podolie - voľno, H. Súča - Vrbovce, D. Súča - Soblahov, Tr. Turná - voľno, Zamarovce - Tr. Teplice, 4. kolo - 7.9. Krajné - Tr. Turná, Z. Podhradie - voľno, Podolie - H. Súča, Vrbovce - D. Súča, Soblahov - voľno, Tr. Teplice - Častkovce, Mel.-Lieskové - Zamarovce, 5. kolo - 14.9. Zamarovce - Krajné, H. Súča - Z. Podhradie, D. Súča - Podolie, Vrbovce - voľno, Tr. Turná - Soblahov, Tr. Teplice - voľno, Častkovce - Mel.-Lieskové, 6. kolo - 21.9. Krajné - Soblahov, Z. Podhradie - D. Súča, Podolie - voľno, Vrbovce - Tr. Turná, Tr. Teplice - H. Súča, Mel.-Lieskové - voľno, Zamarovce - Častkovce, 7. kolo - 28.9. Častkovce - Krajné, Z. Podhradie - voľno, Tr. Turná - Podolie, Soblahov - Vrbovce, D. Súča - Tr. Teplice, H. Súča - Mel.-Lieskové, Častkovce - voľno, 8. kolo - 5.10. Krajné - Vrbovce, Z. Podhradie - Tr. Turná, Podolie - Soblahov, Tr. Teplice - voľno, Mel.-Lieskové - D. Súča, Zamarovce - H. Súča, Častkovce - voľno, 9. kolo - 12.10. Krajné - voľno, Soblahov - Z. Podhradie, Vrbovce - Podolie, Tr. Turná - Tr. Teplice, Mel.-Lieskové - voľno, D. Súča - Zamarovce, H. Súča - Častkovce, 10. kolo - 19.10. Krajné - Podolie, Z. Podhradie - Vrbovce, Tr. Teplice - Soblahov, Mel.-Lieskové - Tr. Turná, Zamarovce - voľno, Častkovce - D. Súča, H. Súča - voľno, 11. kolo - 26.10. H. Súča - Krajné, Podolie - Z. Podhradie, Vrbovce - Tr. Teplice, Soblahov - Mel.-Lieskové, Tr. Turná - Zamarovce, Častkovce - voľno, D. Súča - voľno, 12. kolo - 2.11. Krajné - Z. Podhradie, Tr. Teplice - Podolie, Mel.-Lieskové - Vrbovce, Zamarovce - Soblahov, Častkovce - Tr. Turná, Horná Súča - Dolná Súča, 13. kolo - 9.11. D. Súča - Krajné, Z. Podhradie - Tr. Teplice, Podolie - Mel.-Lieskové, Vrbovce - Zamarovce, Soblahov - Častkovce, Tr. Turná - voľno, H. Súča - voľno

II. TRIEDA - SKUPINA A
1. kolo - 24.8. Dol. Poruba - Skalka n/V., Neporadza - Dubodiel, Opatová n/V. - Mníchova Lehota, Veľká Hradná - Bobot, Tr. Teplá - Motešice, 2. kolo - 31.8. Skalka - Motešice, Dubodiel - Opatová, Mn. Lehota - V. Hradná, Bobot - Tr. Teplá, Dol. Poruba - Neporadza, 3. kolo - 7.9. Neporadza - Skalka, V. Hradná - Dubodiel, Tr. Teplá - Mn. Lehota, Motešice - Bobot, Opatová - Dol. Poruba, 4. kolo - 14.9. Skalka - Bobot, Dubodiel - Tr. Teplá, Mn. Lehota - Motešice, Dol. Poruba - V. Hradná, Neporadza - Opatová, 5. kolo - 21.9. Opatová - Skalka, Motešice - Dubodiel, Bobot - Mn. Lehota, Tr. Teplá - Dol. Poruba, V. Hradná - Neporadza, 6. kolo - 28.9. Skalka - Mn. Lehota, Dubodiel - Bobot, Dol. Poruba - Motešice, Neporadza - Tr. Teplá, Opatová - V. Hradná, 7. kolo - 5.10. V. Hradná - Skalka, Mn. Lehota - Dubodiel, Bobot - Dol. Poruba, Motešice - Neporadza, Tr. Teplá - Opatová, 8. kolo - 12.10. Skalka - Dubodiel, Dol. Poruba - Mn. Lehota, Neporadza - Bobot, Opatová - Motešice, V. Hradná - Tr. Teplá, 9. kolo - 19.10. Tr. Teplá - Skalka, Dubodiel - Dol. Poruba, Mn. Lehota - Neporadza, Bobot - Opatová, Motešice - V. Hradná

II. TRIEDA - SKUPINA B
1. kolo - 24.8. Selec - voľno, Dol. Srnie - Kľúčové, Bošáca - Mor. Lieskové, Drietoma - Chocholná/Vel., V. Bierovce/Opat. - Záblatie, 2. kolo - 31.8. Záblatie - voľno, Kľúčové - Bošáca, Mor. Lieskové - Drietoma, Chocholná/Vel. - V. Bierovce/Opat., Selec - Dol. Srnie, 3. kolo - 7.9. Dol. Srnie - voľno, Drietoma - Kľúčové, V. Bierovce/Opat. - Mor. Lieskové, Záblatie - Chocholná/Vel., Bošáca - Selec, 4. kolo - 14.9. Chocholná/Vel. - voľno, Kľúčové - V. Bierovce/Opat., Mor. Lieskové - Záblatie, Selec - Drietoma, Dol. Srnie - Bošáca, 5. kolo - 21.9. Bošáca - voľno, Záblatie - Kľúčové, Chocholná/Vel.- Mor. Lieskové, V. Bierovce/Opat. - Selec, Drietoma - Dol. Srnie, 6. kolo - 28.9. Mor. Lieskové - voľno, Kľúčové - Chocholná/Vel., Selec - Záblatie, Dol. Srnie - V. Bierovce/Opat., Bošáca - Drietoma, 7. kolo - 5.10. Drietoma - voľno, Mor. lieskové - Kľúčové, Chocholná/Vel. - Selec, Záblatie - Dol. Srnie, V. Bierovce/Opat. - Bošáca, 8. kolo - 12.10. Kľúčové - voľno, Selec - Mor. Lieskové, Dol. Srnie - Chocholná/Vel., Bošáca - Záblatie, Drietoma - V. Biuerovce/Opat., 9. kolo - 19.10. V. Bierovce/Opat. - voľno, Kľúčové - Selec, Mor. Lieskové - Dol. Srnie, Chocholná/Vel.- Bošáca, Záblatie - Drietoma

II. TRIEDA - SKUPINA C
1. kolo - 24.8. Považany - N. Ves n/V., Bzince p/J.- Kálnica, Čachtice - Hradok, Potvorice - Kočovce, Turá Lúka - Horná Streda, 2. kolo - 31.8. N. Ves - H. Streda, Kálnica - Čachtice, Hradok - Potvorice, Kočovce - Turé Lúka, Považany - Bzince, 3. kolo - 7.9. Bzince - N. Ves, Potvorice - Kálnica, Turá Lúka - Hradok, H. Streda - Kočovce, Čachtice - Považany, 4. kolo - 14.9. N. Ves - Kočovce, Kálnica - Turá Lúka, Hradok - H. Streda, Považany - Potvorice, Bzince - Čachtice, 5. kolo - 21.9. Čachtice - N. Ves, H. Streda - Kálnica, Kočovce - Hradok, Turá Lúka - Považany, Potvorice - Bzince, 6. kolo - 28.9. N. Ves - Hradok, Kálnica - Kočovce, Považany - H. Streda, Bzince - Turá Lúka, Čachtice - Potvorice, 7. kolo - 5.10. Potvorice - N. Ves, Hradok - Kálnica, Kočovce - Považany, H. Streda - Bzince, Turá Lúka - Čachtice, 8. kolo - 12.10. N. Ves - Kálnica, Považany - Hradok, Bzince - Kočovce, Čachtice - H. Streda, Potvorice - Turá Lúka, 9. kolo - 19.10., Turá Lúka - N. Ves, Kálnica - Považany, Hradok - Bzince, Kočovce - Čachtice, H. Streda - Potvorice

Mladší žiaci

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
1. kolo - 17.8. Očkov - Čachtice, Tr. Stankovce - Ivanovce, Stará Turá - N. Mesto n/V. B, Dolná Súča - voľno, Veľká Hradná - voľno, 2. kolo - 24.8. Čachtice - voľno, Ivanovce - St. Turá, N. Mesto B - voľno, D. Súča - V. Hradná, Očkov - Tr. Stankovce, 3. kolo - 31.8. Tr. Stankovce - Čachtice, Ivanovce - voľno, V. Hradná - N. Mesto B, D. Súča - voľno, St. Turá - Očkov, 4. kolo - 7.9. Čachtice - D. Súča, Ivanovce - V. Hradná, N. Mesto B - voľno, Očkov - voľno, Tr. Stankovce - St. Turá, 5. kolo - 14.9. St. Turá - Čachtice, Ivanovce - voľno, D. Súča - N. Mesto B, V. Hradná - Očkov, Tr. Stankovce - voľno, 6. kolo - 21.9. Čachtice - N. Mesto B, Ivanovce - D. Súča, Očkov - voľno, Tr. Stankovce - V. Hradná, St. Turá - voľno, 7. kolo - 28.9. Čachtice - voľno, N. Mesto B - Ivanovce, D. Súča - Očkov, Tr. Stankovce - voľno, V. Hradná - St. Turá, 8. kolo - 5.10. Čachtice - Ivanovce, Očkov - N. Mesto B, Tr. Stankovce - D. Súča, St. Turá - voľno, V. Hradná - voľno, 9. kolo - 12.10. V. Hradná - Čachtice, Ivanovce - Očkov, N. Mesto B - Tr. Stankovce, D. Súča - St.Turá

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Budovanie zelenej značky
  5. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  6. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  7. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  8. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  9. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  10. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 816
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 933
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 941
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 172
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 722
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 638
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 496
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 401
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 391
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 249
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Ilustračná foto

Vo Fakultnej nemocnici (FN) Trenčín je momentálne hospitalizovaných 95 pacientov s ochorením COVID-19, 12 z nich je napojených na umelú pľúcnu ventiláciu.

11 h
Ilustračné foto.

Zastupiteľstvo Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) nesúhlasí s návrhom reformy súdnej mapy.

12 h
Bytovky v Bánovciach nad Bebravou.

Obyvatelia jedného z bytových domov na ulici K nemocnici v Bánovciach nad Bebravou zostali od pondelka v karanténe.

13 h
Ilustračné foto.

Od 20. januára sa stala rozhodnutím Ministerstva zdravotníctva SR oficiálnym vakcinačným centrom aj nemocnica v Bánovciach nad Bebravou.

14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

15 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

20 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Už ste čítali?