Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
9. kolo: AAC Trenčín - AS Trenčín 2:0 (0:0), Gajdošík, Bombicz. Ružomberok - Dubnica 0:1 (0:0), Urban. Košice - Trnava 1:1, Bardejov - Nitra 1:2, B. Bystrica - Inter 3:1, Žilina - Prešov 3:0, Stropkov - Podbrezová 3:0, Michalovce - Slovan 2:1. Dohrávka 2. kola: Slovan - Košice 2:1.
1. Dubnica 9 8 0 1 22:4 24
2. B. Bystrica 9 6 3 0 24:10 21
3. Ružomberok 9 6 0 3 19:6 18
4. AS Trenčín 9 5 1 3 15:10 16
5. Trnava 9 4 3 2 11:7 15
6. Slovan 8 5 0 3 15:13 15
7. Nitra 8 4 1 3 15:15 13
8. Žilina 8 3 2 3 10:7 11
9. Michalovce 9 3 2 4 16:18 11
10. Prešov 8 3 1 4 13:12 10
11. Inter 9 3 1 5 10:24 10
12. Košice 9 2 3 4 15:13 9
13. AAC Trenčín 9 2 2 5 9:17 8
14. Stropkov 9 1 4 4 9:19 7
15. Bardejov 9 1 2 6 8:23 5
16. Podbrezová 9 1 1 7 7:20 4

Skryť Vypnúť reklamu

I. LMD
9. kolo: AAC Trenčín - AS Trenčín 1:2 (1:2), Stupka - Trebatický, Horčičák. Ružomberok - Dubnica 1:0 (0:0), Košice - Trnava 0:0, Bardejov - Nitra 0:3, B. Bystrica - Inter 0:1, Žilina - Prešov 1:0, Stropkov - Podbrezová 1:0, Michalovce - Slovan 1:1. Dohrávka 2. kola: Slovan - Košice 2:1.
1. Ružomberok 9 7 2 0 18:3 23
2. Žilina 8 7 0 1 13:6 21
3. Košice 9 5 2 2 17:4 17
4. B. Bystrica 9 5 1 3 15:5 16
5. Slovan 8 4 3 1 15:9 15
6. Inter 9 4 2 3 14:10 14
7. Trnava 9 3 4 2 14:7 13
8. Nitra 8 3 3 2 13:9 12
9. Prešov 8 3 2 3 10:7 11
10. AS Trenčín 9 3 2 4 10:12 11
11. Podbrezová 9 3 2 4 11:15 11
12. Bardejov 9 3 0 6 7:18 9
13. Dubnica 9 2 1 6 10:19 7
14. AAC Trenčín 9 2 1 6 10:20 7
15. Michalovce 9 1 2 6 5:19 5
16. Stropkov 9 1 1 7 4:25 4

II. LSDZ
Nitra B - PVFA 5:0, Lok. Trnava - Levice 2:0, Dun. Streda - Šaľa 6:2, FC ViOn - Púchov 1:0, SFM Senec - Dúbravka 2:0, Myjava - Artmedia 2:1, Slovan B - Prievidza 0:0, Dubnica B - Inter B 3:1. Dohrávka: Šaľa - Myjava 1:2.
1. Dun. Streda 9 7 1 1 19:8 22
2. FC ViOn 9 7 1 1 18:7 22
3. Artmedia B 9 6 0 3 20:8 18
4. Lok. Trnava 9 5 1 3 23:13 16
5. Nitra B 9 5 1 3 17:12 16
6. PVFA 9 5 1 3 19:17 16
7. SFM Senec 9 4 2 3 10:11 14
8. Dubnica B 9 4 1 4 27:20 13
9. Myjava 9 4 1 4 10:10 13
10. Prievidza 9 3 3 3 14:15 12
11. Inter B 9 3 2 4 15:16 11
12. Slovan B 9 2 3 4 6:10 9
13. Dúbravka 9 2 3 4 10:22 9
14. Púchov 9 2 1 6 9:15 7
15. Levice 9 1 2 6 4:18 5
16. Šaľa 9 0 1 8 5:24 1

Skryť Vypnúť reklamu

II. LMDZ
Nitra B - PVFA 3:1, Lok. Trnava - Levice 2:0, Dun. Streda - Šaľa 9:2, FC ViOn - Púchov 0:1, SFM Senec - Dúbravka 3:0, Myjava - Artmedia 0:2, Slovan B - Prievidza 4:0, Dubnica B - Inter B 2:0. Dohrávka: Šaľa - Myjava 1:1.
1. Slovan B 9 8 0 1 22:8 24
2. Artmedia 9 7 1 1 29:8 22
3. Dubnica B 9 6 0 3 29:11 18
4. Lok. Trnava 9 6 0 3 22:11 18
5. Púchov 9 6 0 3 21:12 18
6. Inter B 9 5 1 3 22:13 16
7. Myjava 9 4 3 2 17:12 15
8. SFM Senec 9 5 0 4 9:14 15
9. Nitra B 9 4 1 4 19:9 13
10. Dun. Streda 9 4 0 5 17:14 12
11. PVFA 9 4 0 5 15:17 12
12. Levice 9 3 1 5 12:22 10
13. Prievidza 9 2 1 6 12:24 7
14. Dúbravka 9 2 0 7 8:20 6
15. FC ViOn 9 1 0 8 7:38 3
16. Šaľa 9 0 2 7 6:34 2

III. LSD
ČFK Nitra - Partizánske 3:1, Sereď - Senica 2:1, Vráble - Brezová 0:1, J. Bohunice - N. Mesto 2:0, P. Bystrica - Nemšová 4:0, Trenčín B - Topoľčany 1:0, Trnava B - Galanta 4:0, Hurbanovo - N. Zámky 1:2.
1. AS Trenčín B 8 7 1 0 24:6 22
2. Brezová p/B. 8 6 1 1 17:4 19
3. Senica 8 6 0 2 21:7 18
4. Trnava B 8 5 1 2 17:8 16
5. Sereď 8 5 0 3 22:17 15
6. N. Zámky 8 5 0 3 16:19 15
7. Vráble 8 4 0 4 19:16 12
8. Topoľčany 8 4 0 4 15:12 12
9. J. Bohunice 8 4 0 4 9:7 12
10. P. Bystrica 8 3 1 4 14:15 10
11. N. Mesto 8 3 0 5 16:13 9
12. Nemšová 8 2 3 3 9:13 9
13. ČFK Nitra 8 2 1 5 10:14 7
14. Hurbanovo 8 1 3 4 7:17 6
15. Partizánske 8 0 2 6 10:28 2
16. Galanta 8 0 1 7 4:34 1

Skryť Vypnúť reklamu

III. LMD
ČFK Nitra - Partizánske 5:0, Vráble - Brezová 2:0, Trnava B - Galanta 3:1, Hurbanovo - N. Zámky 0:8, Sereď - Senica 0:3, Trenčín B - Topoľčany 2:0, J. Bohunice - N. Mesto 1:1, P. Bystrica - Nemšová 3:0.
1. Senica 8 7 1 0 30:4 22
2. Trnava B 8 7 0 1 33:5 21
3. AS Trenčín B 8 6 0 2 24:5 18
4. ČFK Nitra 8 5 2 1 19:3 17
5. P. Bystrica 8 5 1 2 16:6 16
6. N. Zámky 8 4 2 2 20:8 14
7. N. Mesto 8 4 2 2 22:16 14
8. Vráble 8 3 3 2 19:10 12
9. Brezová p/B. 8 3 1 4 10:15 10
10. Galanta 8 1 4 3 13:17 7
11. J. Bohunice 8 2 1 5 8:25 7
12. Topoľčany 8 2 0 6 7:24 6
13. Nemšová 8 1 2 5 10:19 5
14. Hurbanovo 8 1 1 6 7:29 4
15. Sereď 8 1 1 6 5:30 4
16. Partizánske 8 1 1 6 9:36 4

IV. liga SZ
8. kolo: Skalica - Vrbové 3:1, Nováky - Hrnčiarovce 3:0, Piešťany - Moravany 0:2, Leopoldov - Hlohovec 0:1, D. Kočkovce - Handlová 0:5, L. Rovne - Boleráz 1:1, Ilava - D. Vestenice 1:1, Tr. Stankovce - Bánovce 1:1.
1. Boleráz 8 6 2 0 30:11 20
2. Handlová 8 6 2 0 20:5 20
3. L. Rovne 8 4 4 0 17:12 16
4. Bánovce 8 4 3 1 19:10 15
5. Piešťany 8 4 2 2 28:11 14
6. Moravany 8 3 3 2 17:10 12
7. Skalica 8 4 0 4 9:10 12
8. Nováky 8 3 2 3 12:15 11
9. Hlohovec 8 3 2 3 9:13 11
10. D. Vestenice 8 2 3 3 16:13 9
11. Ilava 8 2 3 3 13:16 9
12. Hrnčiarovce 8 2 2 4 9:13 8
13. Tr. Stankovce 8 1 3 4 10:16 6
14. D. Kočkovce 8 2 0 6 7:30 6
15. Leopoldov 8 1 1 6 6:13 4
16. Vrbové 8 0 2 6 4:28 2

V. liga Sever
Dubodiel - Z. Kostoľany 4:0, Plevník - Kanianka 3:1, N. Dubnica - Ladce 8:1, Drietoma - S. Turá 0:1, Košeca - H. Srnie 10:2, Streženice - Chynorany 3:1, N. Rudno - N. Pravno 3:4, H. Ozorovce - Beluša 4:2.
1. N. Dubnica 8 6 2 0 38:8 20
2. Plevník 8 6 0 2 19:7 18
3. Dubodiel 8 5 2 1 24:9 17
4. N. Pravno 8 4 1 3 15:19 13
5. N. Rudno 8 4 0 4 18:16 12
6. St. Turá 8 3 3 2 11:10 12
7. Beluša 8 3 1 4 17:13 10
8. Košeca 8 3 1 4 20:27 10
9. Kanianka 8 2 3 3 10:12 9
10. Drietoma 8 2 3 3 10:13 9
11. Streženice 8 2 3 3 12:18 9
12. H. Srnie 8 2 3 3 13:22 9
13. Chynorany 8 2 2 4 7:15 8
14. Ladce 8 1 5 2 7:15 8
15. Z. Kostoľany 8 2 1 5 10:19 7
16. H. Ozorovce 8 1 2 5 9:17 5

Majstrovstvá oblasti
7. kolo: TTS Trenčín - Podolie 4:1, Krajné - Mel.-Lieskové 4:1, Trenč. Turná - Nová Ves 2:1, Drietoma „B“ - Častkovce 4:0, Soblahov - Trenč. Jastrabie 2:1, Ľuborča - Omšenie 2:1, Horná Súča - Čachtice 3:0, Zamarovce - Svinná 3:5
1. TTS Trenčín 7 5 1 1 20:6 16
2. Soblahov 7 5 1 1 21:7 16
3. Drietoma B 7 4 1 2 15:11 13
4. Ľuborča 7 4 1 2 17:14 13
5. Častkovce 7 4 1 2 17:14 13
6. Tr. Jastrabie 7 4 0 3 24:8 12
7. Omšenie 7 4 0 3 16:11 12
8. Svinná 7 4 0 3 16:14 12
9. Čachtice 7 3 1 3 24:14 10
10. Krajné 7 3 1 3 12:22 10
11. Horná Súča 7 3 0 4 18:16 9
12. Nová Ves n/V. 6 2 0 4 7:11 6
13. Zamarovce 7 2 0 5 13:24 6
14. Podolie 7 2 0 5 9:22 6
15. Melčice-Lieskové 7 1 1 5 9:28 4
16. Tr. Turná 6 1 0 5 3:19 3

II. trieda Sever
4. kolo: Dol. Poruba - Beckov 9:0, Ivanovce - Bobot 3:2, Trenč. Teplice - Trenč. Teplá 1:6, Záblatie - Kľúčové 2:1.
1. Dolná Poruba 4 3 0 1 16:5 9
2. Ivanovce 4 3 0 1 16:6 9
3. Dolná Súča 3 2 0 1 17:7 6
4. Bobot 3 2 0 1 16:9 6
5. Tr. Teplá 4 2 0 2 12:8 6
6. Kľúčové 4 2 0 2 8:6 6
7. Záblatie 3 2 0 1 8:8 6
8. Tr. Teplice 3 0 0 3 4:14 0
9. Beckov 4 0 0 4 3:37 0

II. trieda Juh
6. kolo: Turá Lúka - Lubina 1:2, Lúka - Hrašné 2:2, Bošáca - Tr. Bohuslavice 3:0, Lubina kop. - Vrbovce 2:1, Považany - Kalnica 2:0, Mor. Lieskové - Horná Streda 10:0.
1. Považany 5 5 0 0 17:2 15
2. Tr. Bohuslavice 6 4 1 1 15:9 13
3. Kálnica 6 4 0 2 30:5 12
4. Bošáca 5 4 0 1 20:4 12
5. Lubina 6 4 0 2 20:11 12
6. Mor. Lieskové 6 3 1 2 30:8 10
7. Dolné Srnie 4 2 1 1 16:9 7
8. Hrašné 6 1 2 3 9:33 5
9. Vrbovce 6 1 1 4 11:21 4
10. Turá Lúka 4 1 0 3 7:13 3
11. Horná Streda 6 1 0 5 7:28 3
12. Lubina kopanice 5 1 0 4 3:34 3
13. Lúka n/V. 5 0 2 3 5:13 2

Starší žiaci

I. LSŽZ
Nitra - SFM Senec 10:0, Slovan - Inter 4:2, Trenčín - Levice 5:0, Kostolište - Prievidza 2:0, Trnava - Myjava 3:0, Dubnica - PVFA 4:1, Púchov - Senica 1:3.
1. Trenčín 8 8 0 0 23:4 24
2. Nitra 8 7 0 1 32:5 21
3. Slovan 8 6 1 1 19:12 19
4. Trnava 8 6 0 2 26:7 18
5. Dubnica 8 4 2 2 21:9 14
6. Senica 8 4 1 3 28:14 13
7. Inter 8 4 0 4 16:13 12
8. Prievidza 8 3 0 5 8:11 9
9. SFM Senec 8 3 0 5 4:30 9
10. PVFA 8 2 1 5 9:15 7
11. Myjava 8 1 2 5 6:14 5
12. Púchov 8 1 2 5 8:19 5
13. Levice 8 1 1 6 5:29 4
14. Kostolište 8 1 0 7 3:26 3

II. LSŽ
Šaľa - Nitra B 2:8, Komárno - Trnava B 0:4, Levice B - Galanta 1:2, Piešťany - Vráble 1:2, Topoľčany - N. Zámky 6:0, Trenčín B - P. Bystrica 0:4, Lok. Trnava - Dubnica B 1:1, ČFK Nitra - N. Mesto – nehrali pre nespôsobilý terén.
1. ČFK Nitra 7 6 1 0 14:3 19
2. P. Bystrica 8 6 0 2 20:7 18
3. Vráble 8 5 2 1 17:10 17
4. Lok. Trnava 8 5 1 2 15:5 16
5. Topoľčany 8 5 1 2 16:10 16
6. Nitra B 8 5 0 3 31:14 15
7. Galanta 8 4 2 2 13:9 14
8. Dubnica B 8 3 3 2 11:6 12
9. Piešťany 8 3 1 4 11:10 10
10. Trnava B 8 3 0 5 14:14 9
11. N. Mesto 7 3 0 4 5:10 9
12. AS Trenčín B 8 2 3 3 11:18 9
13. Levice B 8 2 0 6 7:14 6
14. N. Zámky 8 1 2 5 9:26 5
15. Komárno 8 1 1 6 6:23 4
16. Šaľa 8 0 1 7 5:26 1

III. LSŽS
D. Vestenice - L. Rovne 4:2, N. Dubnica - Šimonovany 6:0, Prievidza B - TTS Trenčín 6:2, Handlová - Púchov B 0:1, Myjava B - Práznovce 1:2. Bánovce - Nemšová 4:1, Partizánske - Beluša 1:3.
1. Bánovce 6 6 0 0 26:6 18
2. D. Vestenice 6 5 0 1 17:3 15
3. Beluša 6 4 1 1 19:6 13
4. Prievidza B 6 4 0 2 17:8 12
5. Púchov B 6 4 0 2 7:5 12
6. L. Rovne 6 3 0 3 15:11 9
7. Práznovce 6 3 0 3 12:13 9
8. Myjava B 6 2 2 2 8:7 8
9. N. Dubnica 6 2 1 3 15:9 7
10. TTS Trenčín 6 2 1 3 9:17 7
11. Nemšová 6 1 2 3 8:17 5
12. Partizánske 6 1 1 4 7:14 4
13. Handlová 6 1 0 5 5:26 3
14. Šimonovany 6 0 0 6 2:25 0

KS Sever
Nováky - Tr. Stankovce 0:4, Plevník - St. Turá 3:0, Ilava - Tr. Jastrabie 0:2, Bošany - Domaniža 3:1. N. Mesto - H. Srnie 3:3, Stupné - Ladce 7:1.
1. Bošany 6 6 0 0 25:3 18
2. Tr. Jastrabie 6 5 0 1 21:5 15
3. Tr. Stankovce 6 4 1 1 20:9 13
4. Plevník 5 4 0 1 19:6 12
5. N. Mesto 6 3 2 1 15:10 11
6. H. Srnie 5 3 1 1 8:5 10
7. Domaniža 5 2 1 2 12:7 7
8. Stupné 6 2 1 3 16:14 7
9. Ladce 5 1 1 3 3:17 4
10. St. Turá 5 1 0 4 4:16 3
11. Nováky 6 1 0 5 5:18 3
12. Kanianka 5 0 1 4 0:15 1
13. Ilava 6 0 0 6 3:26 0

Majstrovstvá oblasti
5. kolo: Zamarovce - Krajné 3:0, H. Súča - Z. Podhradie 6:1, D. Súča - Podolie 1:1, Tr. Turná - Soblahov 3:4, Častkovce - Mel.-Lieskové 3:0.
1. Častkovce 5 5 0 0 21:3 15
2. Horná Súča 5 3 0 2 24:11 9
3. Zamarovce 5 3 0 2 22:14 9
4. Zem. Podhradie 4 2 0 2 21:11 6
5. Dolná Súča 4 1 3 0 10:8 6
6. Soblahov 2 1 1 0 5:3 4
7. Tr. Turná 3 1 1 1 8:10 4
8. Podolie 4 1 1 2 7:16 4
9. Vrbovce 3 1 0 2 7:9 3
10. Krajné 3 1 0 2 4:6 3
11. Melčice-Lieskové 4 1 0 3 7:17 3
12. Tr. Teplice 4 0 0 4 2:30 0

II. trieda - skupina A
4. kolo: Skalka - Bobot 3:0 kont., Dubodiel - Tr. Teplá 9:0, Mn. Lehota - Motešice 1:7, D. Poruba - V. Hradná 4:0, Neporadza - Opatová 0:15.
1. Opatová n/V. 4 4 0 0 35:2 12
2. Dubodiel 4 3 0 1 31:2 9
3. Dolná Poruba 4 3 0 1 37:9 9
4. Skalka n/V. 4 3 0 1 14:12 9
5. Motešice 4 2 0 2 12:10 6
6. Bobot 4 2 0 2 7:6 6
7. Tr. Teplá 4 2 0 2 14:15 6
8. Veľká Hradná 4 1 0 3 1:11 3
9. Mníchova Lehota 4 0 0 4 2:26 0
10. Neporadza 4 0 0 4 4:64 0

II. trieda - skupina B
4. kolo: Kľúčové - V. Bierovce/Opat. 0:20, Mor. Lieskové - Záblatie 0:6, Selec - Drietoma 3:2, Dol. Srnie - Bošáca 1:3.
1. V. Bierovce/Opat. 4 4 0 0 53:0 12
2. Drietoma 4 3 0 1 40:4 9
3. Selec 3 3 0 0 21:2 9
4. Bošáca 4 3 0 1 13:8 9
5. Záblatie 3 2 0 1 17:3 6
6. Dolné Srnie 3 1 0 2 3:16 3
7. Mor. Lieskové 4 0 0 4 1:24 0
8. Kľúčové 4 0 0 4 2:44 0
9. Chocholná-Velčice 3 0 0 3 0:49 0

II. trieda - skupina C
4. kolo: Nová Ves - Kočovce 5:1, Kalnica - Turá Lúka 11:3, Považany - Potvorice 6:0, Bzince p/J. - Čachtice 6:3.
1. Považany 4 4 0 0 25:3 12
2. Bzince p/J. 4 3 0 1 18:9 9
3. Kálnica 4 3 0 1 17:10 9
4. Turá Lúka 3 2 0 1 29:13 6
5. Potvorice 4 2 0 2 12:12 6
6. Čachtice 4 1 0 3 8:13 3
7. Kočovce 2 0 0 2 0:13 0
8. Nová Ves n/V. 2 0 0 2 2:18 0
9. Hrádok 3 0 0 3 6:26 0

Mladží žiaci

I. LMŽZ
Nitra - SFM Senec 5:0, Trenčín - Levice 0:1, Slovan - Inter 2:1, Kostolište - Prievidza 1:6, Trnava - Myjava 5:1, Dubnica - PVFA 0:2, Púchov - Senica 0:2.
1. Nitra 8 7 1 0 31:5 22
2. Slovan 8 7 0 1 26:7 21
3. Trnava 8 5 2 1 20:7 17
4. PVFA 8 5 2 1 14:4 17
5. Inter 8 5 1 2 13:7 16
6. Prievidza 8 4 2 2 22:12 14
7. Trenčín 8 4 1 3 13:11 13
8. Dubnica 8 4 0 4 16:15 12
9. Senica 8 4 0 4 11:11 12
10. Levice 8 2 1 5 10:23 7
11. Púchov 8 1 1 6 8:19 4
12. SFM Senec 8 1 1 6 6:20 4
13. Kostolište 8 1 0 7 15:32 3
14. Myjava 8 0 0 8 2:34 0

II. LMŽ
Šaľa - Nitra B 4:0, Komárno - Trnava B 3:1, Levice B - Galanta 3:2, Piešťany - Vráble 2:1, Topoľčany - N. Zámky 0:2, Trenčín B - P. Bystrica 3:0, Lok. Trnava - Dubnica B 2:3, ČFK Nitra - N. Mesto - nehrali pre terén.
1. Šaľa 8 6 1 1 31:11 19
2. ČFK Nitra 7 6 1 0 24:8 19
3. Piešťany 8 6 0 2 29:8 18
4. AS Trenčín B 8 6 0 2 24:10 18
5. Nitra B 8 5 2 1 18:10 17
6. Levice B 8 5 0 3 17:16 15
7. N. Zámky 8 4 1 3 24:8 13
8. Trnava B 8 3 3 2 14:11 12
9. Dubnica B 8 3 2 3 16:18 11
10. Lok. Trnava 8 3 1 4 16:17 10
11. Vráble 8 3 0 5 10:16 9
12. Komárno 8 3 0 5 16:28 9
13. Galanta 8 2 1 5 11:19 7
14. N. Mesto 7 1 0 6 8:28 3
15. P. Bystrica 8 1 0 7 10:31 3
16. Topoľčany 8 0 0 8 2:31 0

III. LMŽS
D. Vestenice - L. Rovne 0:3, N. Dubnica - Šimonovany 14:0, Prievidza B - TTS Trenčín 5:1, Handlová - Púchov B 0:0, Myjava B - Práznovce 6:2. Partizánske - Beluša 16:0, Bánovce - Nemšová 7:0.
1. Bánovce 6 6 0 0 54:5 18
2. Partizánske 6 5 0 1 38:10 15
3. Handlová 6 4 1 1 26:5 13
4. Myjava B 6 4 1 1 17:5 13
5. TTS Trenčín 6 4 0 2 21:6 12
6. N. Dubnica 6 4 0 2 26:15 12
7. L. Rovne 6 3 0 3 9:6 9
8. Púchov B 6 2 2 2 7:10 8
9. Práznovce 6 2 1 3 8:19 7
10. D. Vestenice 6 2 0 4 8:20 6
11. Nemšová 6 2 0 4 4:20 6
12. Prievidza B 6 1 1 4 13:16 4
13. Šimonovany 6 0 0 6 1:42 0
14. Beluša 6 0 0 6 1:54 0

Majstrovstvá oblasti
5. kolo: Dolná Súča - Nové Mesto n/V. 3:2, Veľká Hradná - Očkov 6:0.
1. Stará Turá 4 3 0 1 18:7 9
2. Čachtice 3 3 0 0 9:2 9
3. Nové Mesto n/V. B 3 2 0 1 11:4 6
4. Veľká Hradná 4 2 0 2 11:7 6
5. Dolná Súča 3 2 0 1 4:4 6
6. Tr. Stankovce 4 1 0 3 5:7 3
7. Očkov 4 1 0 3 2:20 3
8.Ivanovce 3 0 0 3 5:14 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 33 839
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 32 834
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 853
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 10 183
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 152
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 578
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 912
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 633
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 588
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 599
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Mobilné odberové miesto.

Trenčianska župa spolu so svojimi organizáciami pomôže samosprávam so zabezpečením plošného testovania obyvateľstva na ochorenie COVID-19 tak, ako jej to ukladá Uznesenie vlády SR č. 30 zo 17. januára 2021.

8 h

V rukách polície skončili dvaja utečenci z Líbye, ktorí sa do Trenčína priviezli na nápravách kamióna prichádzajúceho z Turecka.

10 h
Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne.

Dištančné vzdelávanie bude pokračovať až dovtedy, kým sa nezmení epidemiologická situácia.

11 h
Trenčiansky samosprávny kraj.

V roku 2019 sa TSK podarilo znížiť celkový dlh o 3,6 percentného bodu.

11 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

16 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

15 h

Muža našli už bez známok života.

21 h

Prírodná pamiatka očarí v každom ročnom období.

20. jan

Už ste čítali?