Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
10. kolo: AS Trenčín - Stropkov 5:2 (0:0), Ďanovský 2, Mazáň, Královič. Prešov - AAC Trenčín 5:0 (4:0). Dubnica - B. Bystrica 2:1 (1:0), Varga, vlastný. Podbrezová - Michalovce 2:0. Inter - Žilina 1:3, Nitra - Ružomberok 3:1, Košice - Bardejov 1:1. Zápas Trnava - Slovan sa hrá 4. 11.
1. Dubnica 10 9 0 1 24:5 27
2. B. Bystrica 10 6 3 1 25:12 21
3. AS Trenčín 10 6 1 3 20:12 19
4. Ružomberok 10 6 0 4 20:9 18
5. Nitra 9 5 1 3 18:16 16
6. Trnava 9 4 3 2 11:7 15
7. Slovan 8 5 0 3 15:13 15
8. Žilina 9 4 2 3 13:8 14
9. Prešov 9 4 1 4 18:12 13
10. Michalovce 10 3 2 5 16:20 11
11. Košice 10 2 4 4 16:14 10
12. Inter 10 3 1 6 11:27 10
13. AAC Trenčín 10 2 2 6 9:22 8
14. Podbrezová 10 2 1 7 9:20 7
15. Stropkov 10 1 4 5 11:24 7
16. Bardejov 10 1 3 6 9:24 6

Skryť Vypnúť reklamu

I. LMD
10. kolo: AS Trenčín – Stropkov 4:1 (3:1), Malec 2, Trebatický, Kozic. Prešov - AAC Trenčín 3:1 (1:1), vlastný. Dubnica - B. Bystrica 1:4 (1:2), Kassa. Podbrezová - Michalovce 1:0, Inter - Žilina 1:2, Nitra - Ružomberok 3:0, Košice - Bardejov 4:0. Zápas Trnava – Slovan sa hrá 4. 11.
1. Žilina 9 8 0 1 15:7 24
2. Ružomberok 10 7 2 1 18:6 23
3. Košice 10 6 2 2 21:4 20
4. B. Bystrica 10 6 1 3 19:6 19
5. Nitra 9 4 3 2 16:9 15
6. Slovan 8 4 3 1 15:9 15
7. Prešov 9 4 2 3 13:8 14
8. Inter 10 4 2 4 15:12 14
9. AS Trenčín 10 4 2 4 14:13 14
10. Podbrezová 10 4 2 4 12:15 14
11. Trnava 9 3 4 2 14:7 13
12. Bardejov 10 3 0 7 7:22 9
13. Dubnica 10 2 1 7 11:23 7
14. AAC Trenčín 10 2 1 7 11:23 7
15. Michalovce 10 1 2 7 5:20 5
16. Stropkov 10 1 1 8 5:29 4

II. LSDZ
Prievidza - Nitra B 1:1, Levice - PVFA 2:1, Šaľa - FC ViOn 0:2, ŠKP Dúbravka - Dun. Streda 1:3, Artmedia - Dubnica B 2:0, Lok. Trnava - Myjava 2:2, Púchov - Slovan B 0:4, Inter B - SFM Senec 0:1.
1. Dun. Streda 10 8 1 1 22:9 25
2. FC ViOn 10 8 1 1 20:7 25
3. Artmedia B 10 7 0 3 22:8 21
4. Lok. Trnava 10 5 2 3 25:15 17
5. Nitra B 10 5 2 3 18:13 17
6. SFM Senec 10 5 2 3 11:11 17
7. PVFA 10 5 1 4 20:19 16
8. Myjava 10 4 2 4 12:12 14
9. Dubnica B 10 4 1 5 27:22 13
10. Prievidza 10 3 4 3 15:16 13
11. Slovan B 10 3 3 4 10:10 12
12. Inter B 10 3 2 5 15:17 11
13. Dúbravka 10 2 3 5 11:25 9
14. Levice 10 2 2 6 6:19 8
15. Púchov 10 2 1 7 9:19 7
16. Šaľa 10 0 1 9 5:26 1

Skryť Vypnúť reklamu

II. LMDZ
Prievidza - Nitra B 0:1, Levice - PVFA 1:3, Šaľa - FC ViOn 0:2, ŠKP Dúbravka - Dun. Streda 0:3, Artmedia - Dubnica B 2:0, Lok. Trnava - Myjava 1:1, Púchov - Slovan B 0:3, Inter B - SFM Senec 2:1
1. Slovan B 10 9 0 1 25:8 27
2. Artmedia 10 8 1 1 31:8 25
3. Lok. Trnava 10 6 1 3 23:12 19
4. Inter B 10 6 1 3 24:14 19
5. Dubnica B 10 6 0 4 29:13 18
6. Púchov 10 6 0 4 21:15 18
7. Nitra B 10 5 1 4 20:9 16
8. Myjava 10 4 4 2 18:13 16
9. Dun. Streda 10 5 0 5 20:14 15
10. PVFA 10 5 0 5 18:18 15
11. SFM Senec 10 5 0 5 10:16 15
12. Levice 10 3 1 6 13:25 10
13. Prievidza 10 2 1 7 12:25 7
14. Dúbravka 10 2 0 8 8:23 6
15. FC ViOn 10 2 0 8 9:38 6
16. Šaľa 10 0 2 8 6:36 2

III. LSD
Topoľčany - ČFK Nitra 0:2, Brezová - Sereď 4:0, Galanta - P. Bystrica 1:6, N. Zámky - Vráble 8:2, Nové Mesto - Hurbanovo 13:2, Senica - Trnava B 2:0, Nemšová - Trenčín B 3:1, Partizánske - J. Bohunice 0:5.
1. Brezová p/B. 9 7 1 1 21:4 22
2. AS Trenčín B 9 7 1 1 25:9 22
3. Senica 9 7 0 2 23:7 21
4. N. Zámky 9 6 0 3 24:21 18
5. Trnava B 9 5 1 3 17:10 16
6. J. Bohunice 9 5 0 4 14:7 15
7. Sereď 9 5 0 4 22:21 15
8. P. Bystrica 9 4 1 4 20:16 13
9. N. Mesto 9 4 0 5 29:15 12
10. Topoľčany 9 4 0 5 15:14 12
11. Nemšová 9 3 3 3 12:14 12
12. Vráble 9 4 0 5 21:24 12
13. ČFK Nitra 9 3 1 5 12:14 10
14. Hurbanovo 9 1 3 5 9:30 6
15. Partizánske 9 0 2 7 10:33 2
16. Galanta 9 0 1 8 5:40 1

Skryť Vypnúť reklamu

III. LMD
Topoľčany - ČFK Nitra 2:2, Brezová - Sereď 3:1, Galanta - P. Bystrica 1:1, N. Zámky - Vráble 1:2, Nové Mesto - Hurbanovo 15:0, Senica - Trnava B 0:2, Partizánske - J. Bohunice 0:1, Nemšová - Trenčín B 0:3.
1. Trnava B 9 8 0 1 35:5 24
2. Senica 9 7 1 1 30:6 22
3. AS Trenčín B 9 7 0 2 27:5 21
4. ČFK Nitra 9 5 3 1 21:5 18
5. N. Mesto 9 5 2 2 37:16 17
6. P. Bystrica 9 5 2 2 17:7 17
7. Vráble 9 4 3 2 21:11 15
8. N. Zámky 9 4 2 3 21:10 14
9. Brezová p/B. 9 4 1 4 13:16 13
10. Galanta 9 2 4 3 18:18 10
11. J. Bohunice 9 3 1 5 9:25 10
12. Topoľčany 9 2 1 6 9:26 7
13. Nemšová 9 1 2 6 10:22 5
14. Partizánske 9 1 1 7 9:37 4
15. Hurbanovo 9 1 1 7 7:44 4
16. Sereď 9 1 0 8 6:37 3

IV. liga SZ
9. kolo: Hlohovec - Skalica 6:0, Vrbové - Nováky 2:1, D. Vestenice - L. Rovne 1:2, Handlová - Leopoldov 4:1, Bánovce - Piešťany 3:4, Boleráz - D. Kočkovce 4:2, Moravany - Ilava 7:1, Hrnčiarovce - Tr. Stankovce 1:4.
1. Boleráz 9 8 1 0 38:12 25
2. Handlová 9 7 2 0 24:6 23
3. L. Rovne 9 5 3 1 17:16 18
4. Piešťany 9 5 2 2 32:14 17
5. Moravany 9 4 3 2 24:11 15
6. Bánovce 9 4 3 2 22:14 15
7. Hlohovec 9 4 2 3 15:13 14
8. Skalica 9 4 0 5 9:16 12
9. Nováky 9 3 2 4 13:17 11
10. D. Vestenice 9 2 3 4 17:15 9
11. Tr. Stankovce 9 2 3 4 14:17 9
12. Ilava 9 2 3 4 14:23 9
13. Hrnčiarovce 9 2 2 5 10:17 8
14. D. Kočkovce 9 2 0 7 9:34 6
15. Vrbové 9 1 2 6 6:29 5
16. Leopoldov 9 1 1 7 7:17 4

V. liga Sever
St. Turá - Dubodiel 0:2, Z. Kostoľany - N. Dubnica 0:5, Ladce - Plevník 1:2, Chynorany - Košeca 4:1, Kanianka - H. Ozorovce 2:0, Beluša - N. Rudno 1:2, N. Pravno - Streženice 1:0, H. Srnie - Drietoma 0:1.
1. N. Dubnica 9 7 2 0 43:8 23
2. Plevník 9 7 0 2 21:8 21
3. Dubodiel 9 6 2 1 26:9 20
4. N. Pravno 9 5 1 3 16:19 16
5. N. Rudno 9 5 0 4 20:17 15
6. Kanianka 9 3 3 3 12:12 12
7. St. Turá 9 3 3 3 11:12 12
8. Drietoma 9 3 3 3 11:13 12
9. Chynorany 9 3 2 4 11:16 11
10. Beluša 9 3 1 5 18:15 10
11. Košeca 9 3 1 5 21:31 10
12. Streženice 9 2 3 4 12:19 9
13. H. Srnie 9 2 3 4 13:23 9
14. Ladce 9 1 5 3 8:17 8
15. Z. Kostoľany 9 2 1 6 10:24 7
16. H. Ozorovce 9 1 2 6 9:19 5

Majstrovstvá oblasti
8. kolo: Podolie - Trenč. Jastrabie 0:3, Mel. Lieskové - Trenč. Turná 1:4, Nová Ves - Drietoma B 1:1, Častkovce - Soblahov 1:5, Omšenie - Krajné 6:0, Čachtice - Ľuborča 1:1, Svinná - Hor. Súča 0:7, TTS Trenčín - Zamarovce 1:1.
1. Soblahov 8 6 1 1 26:8 19
2. TTS Trenčín 8 5 2 1 21:7 17
3. Tr. Jastrabie 8 5 0 3 27:8 15
4. Omšenie 8 5 0 3 22:11 15
5. Drietoma B 8 4 2 2 16:12 14
6. Ľuborča 8 4 2 2 18:15 14
7. Častkovce 8 4 1 3 18:19 13
8. Horná Súča 8 4 0 4 25:16 12
9. Svinná 8 4 0 4 16:21 12
10. Čachtice 8 3 2 3 25:15 11
11. Krajné 8 3 1 4 12:28 10
12. Tr. Turná 8 3 0 5 9:21 9
13. Nová Ves n/V. 8 2 1 5 9:14 7
14. Zamarovce 8 2 1 5 14:25 7
15. Podolie 8 2 0 6 9:25 6
16. Melčice-Lieskové 8 1 1 6 10:32 4

II. trieda Sever
5. kolo: Bobot - Dol. Poruba 4:0, Dol. Súča - Ivanovce 10:1, Beckov - Tr. Teplice 3:8, Tr. Teplá - Záblatie 1:6, Kľúčové voľno.
1. Dolná Súča 4 3 0 1 27:8 9
2. Bobot 4 3 0 1 20:9 9
3. Dolná Poruba 5 3 0 2 16:9 9
4. Záblatie 4 3 0 1 14:9 9
5. Ivanovce 5 3 0 2 17:16 9
6. Kľúčové 4 2 0 2 8:6 6
7. Tr. Teplá 5 2 0 3 13:14 6
8. Tr. Teplice 4 1 0 3 12:17 3
9. Beckov 5 0 0 5 6:45 0

II. trieda Juh
7. kolo: Hrašné - Turá Lúka 1:4, Tr. Bohuslavice - Lúka 4:1, Hor. Streda - Bošáca 0:1, Lubina - Lubina kop. 6:0, Vrbovce - Považany 1:5, Kálnica - Dol. Srnie 7:1, Mor. Lieskové voľno.
1. Považany 6 6 0 0 22:3 18
2. Tr. Bohuslavice 7 5 1 1 19:10 16
3. Kálnica 7 5 0 2 37:6 15
4. Bošáca 6 5 0 1 21:4 15
5. Lubina 7 5 0 2 26:11 15
6. Mor. Lieskové 6 3 1 2 30:8 10
7. Dolné Srnie 5 2 1 2 17:16 7
8. Turá Lúka 5 2 0 3 11:14 6
9. Hrašné 7 1 2 4 10:37 5
10. Vrbovce 7 1 1 5 12:26 4
11. Horná Streda 7 1 0 6 7:29 3
12. Lubina kopanice 6 1 0 5 3:40 3
13. Lúka n/V. 6 0 2 4 6:17 2

Starší žiaci

I. LSŽZ
Levice – Kostolište 4:1, Inter – Trnava 2:2, Senica – Dubnica 1:1, Prievidza – Púchov 0:1, Myjava – AS Trenčín 0:4, SFM Senec – Slovan 0:5, PVFA – Nitra - hostia nepricestovali kvôli zdravotným problémom.
1. Trenčín 9 9 0 0 27:4 27
2. Slovan 9 7 1 1 24:12 22
3. Nitra 8 7 0 1 32:5 21
4. Trnava 9 6 1 2 28:9 19
5. Dubnica 9 4 3 2 22:10 15
6. Senica 9 4 2 3 29:15 14
7. Inter 9 4 1 4 18:15 13
8. Prievidza 9 3 0 6 8:12 9
9. SFM Senec 9 3 0 6 4:35 9
10. Púchov 9 2 2 5 9:19 8
11. PVFA 8 2 1 5 9:15 7
12. Levice 9 2 1 6 9:30 7
13. Myjava 9 1 2 6 6:18 5
14. Kostolište 9 1 0 8 4:30 3

II. LSŽ
Nitra B - Lok. Trnava 1:0, P. Bystrica - ČFK Nitra 2:1, N. Mesto - Topoľčany 1:1, N. Zámky - Komárno 7:0, Vráble - Levice B 8:0, Galanta - Trenčín B 1:3, Trnava B - Šaľa 1:2, Dubnica B - Piešťany 1:0.
1. P. Bystrica 9 7 0 2 22:8 21
2. Vráble 9 6 2 1 25:10 20
3. ČFK Nitra 8 6 1 1 15:5 19
4. Nitra B 9 6 0 3 32:14 18
5. Topoľčany 9 5 2 2 17:11 17
6. Lok. Trnava 9 5 1 3 15:6 16
7. Dubnica B 9 4 3 2 11:7 15
8. Galanta 9 4 2 3 14:12 14
9. AS Trenčín B 9 3 3 3 14:19 12
10. Piešťany 9 3 1 5 11:11 10
11. N. Mesto 8 3 1 4 6:11 10
12. Trnava B 9 3 0 6 15:16 9
13. N. Zámky 9 2 2 5 16:26 8
14. Levice B 9 2 0 7 7:22 6
15. Šaľa 9 1 1 7 7:27 4
16. Komárno 9 1 1 7 7:29 4

III. LSŽS
Šimonovany - Prievidza B 0:1, Beluša - N. Dubnica 0:1, Nemšová - Partizánske 4:1, L. Rovne - Bánovce n/B 0:2, Púchov B - D. Vestenice 1:2, Práznovce - Handlová 8:1, TTS Trenčín - Myjava B 1:4.
1. Bánovce 7 7 0 0 28:6 21
2. D. Vestenice 7 6 0 1 19:4 18
3. Prievidza B 7 5 0 2 18:8 15
4. Beluša 7 4 1 2 19:7 13
5. Práznovce 7 4 0 3 20:14 12
6. Púchov B 7 4 0 3 8:7 12
7. Myjava B 7 3 2 2 12:8 11
8. N. Dubnica 7 3 1 3 16:9 10
9. L. Rovne 7 3 0 4 15:13 9
10. Nemšová 7 2 2 3 12:18 8
11. TTS Trenčín 7 2 1 4 10:21 7
12. Partizánske 7 1 1 5 8:18 4
13. Handlová 7 1 0 6 6:34 3
14. Šimonovany 7 0 0 7 2:26 0

KS Sever
Ladce - Nové Mesto 0:7, St. Turá - Kanianka 1:2, H. Srnie - Bošany 2:4, Tr. Jastrabie - Plevník 1:2, Domaniža - Nováky 3:0, Tr. Stankovce - Ilava 4:3.
1. Bošany 7 7 0 0 29:5 21
2. Tr. Stankovce 7 5 1 1 24:12 16
3. Tr. Jastrabie 7 5 0 2 22:7 15
4. Plevník 6 5 0 1 21:7 15
5. N. Mesto B 7 4 2 1 22:10 14
6. Domaniža 6 3 1 2 15:7 10
7. H. Srnie 6 3 1 2 10:9 10
8. Stupné 6 2 1 3 16:14 7
9. Kanianka 6 1 1 4 2:16 4
10. Ladce 6 1 1 4 3:24 4
11. St. Turá 6 1 0 5 5:18 3
12. Nováky 7 1 0 6 5:21 3
13. Ilava 7 0 0 7 6:30 0

Majstrovstvá oblasti
6. kolo: Krajné - Soblahov 5:2, Zem. Podhradie - Dol. Súča 0:1, Vrbovce - Trenč. Turná 3:2, Trenč. Teplice - Hor. Súča 0:6, Zamarovce - Častkovce 3:5, Podolie a Mel.-Lieskové voľno.
1. Častkovce 6 6 0 0 26:6 18
2. Horná Súča 6 4 0 2 30:11 12
3. Zamarovce 6 3 0 3 25:19 9
4. Dolná Súča 5 2 3 0 11:8 9
5. Soblahov 4 2 1 1 11:11 7
6. Zem. Podhradie 5 2 0 3 21:12 6
7. Krajné 4 2 0 2 9:8 6
8. Vrbovce 4 2 0 2 10:11 6
9. Tr. Turná 5 1 1 3 13:17 4
10. Podolie 4 1 1 2 7:16 4
11. Melčice-Lieskové 4 1 0 3 7:17 3
12. Tr. Teplice 5 0 0 5 2:36 0

II. trieda - skupina A
5. kolo: Opatová - Skalka 8:2, Motešice - Dubodiel 2:4, Bobot - Mn. Lehota 8:0, Tr. Teplá - Dol. Poruba 4:3, V. Hradná - Neporadza 9:1.
1. Opatová n/V. 5 5 0 0 43:4 15
2. Dubodiel 5 4 0 1 35:4 12
3. Dolná Poruba 5 3 0 2 40:13 9
4. Bobot 5 3 0 2 15:6 9
5. Tr. Teplá 5 3 0 2 18:18 9
6. Skalka n/V. 5 3 0 2 16:20 9
7. Motešice 5 2 0 3 14:14 6
8. Veľká Hradná 5 2 0 3 10:12 6
9. Mníchova Lehota 5 0 0 5 2:34 0
10. Neporadza 5 0 0 5 5:73 0

II. trieda - skupina B
5. kolo: Záblatie - Kľúčové 16:0, Chocholná/Vel. - Mor. Lieskové 0:10, V. Bierovce/Opat. - Selec 1:1, Drietoma - Dol. Srnie 3:0, Bošáca voľno.
1. V. Bierovce/Opat. 5 4 1 0 54:1 13
2. Drietoma 5 4 0 1 43:4 12
3. Selec 4 3 1 0 22:3 10
4. Záblatie 4 3 0 1 33:3 9
5. Bošáca 4 3 0 1 13:8 9
6. Mor. Lieskové 5 1 0 4 11:24 3
7. Dolné Srnie 4 1 0 3 3:19 3
8. Kľúčové 5 0 0 5 2:60 0
9. Chocholná-Velčice 4 0 0 4 0:59 0

II. trieda - skupina C
5. kolo: Čachtice - Nová Ves 6:1, Kočovce - Hrádok 5:4, Turá Lúka - Považany 1:2, Potvorice - Bzince p/J. 3:3, Kálnica voľno.
1. Považany 5 5 0 0 27:4 15
2. Bzince p/J. 5 3 1 1 21:12 10
3. Kálnica 4 3 0 1 17:10 9
4. Potvorice 5 2 1 2 15:15 7
5. Turá Lúka 4 2 0 2 30:15 6
6. Čachtice 5 2 0 3 14:14 6
7. Nová Ves n/V. 4 1 0 3 10:25 3
8. Kočovce 4 1 0 3 6:24 3
9. Hrádok 4 0 0 4 10:31 0

Mladší žiaci

I. LMŽZ
Levice – Kostolište 3:0, Inter – Trnava 0:1, Senica – Dubnica 1:0, Prievidza – Púchov 1:0, Myjava – AS Trenčín 0:5, SFM Senec – Slovan 2:2, PVFA – Nitra 0:2.
1. Nitra 9 8 1 0 33:5 25
2. Slovan 9 7 1 1 28:9 22
3. Trnava 9 6 2 1 21:7 20
4. Prievidza 9 5 2 2 23:12 17
5. PVFA 9 5 2 2 14:6 17
6. Trenčín 9 5 1 3 18:11 16
7. Inter 9 5 1 3 13:8 16
8. Senica 9 5 0 4 12:11 15
9. Dubnica 9 4 0 5 16:16 12
10. Levice 9 3 1 5 13:23 10
11. SFM Senec 9 1 2 6 8:22 5
12. Púchov 9 1 1 7 8:20 4
13. Kostolište 9 1 0 8 15:35 3
14. Myjava 9 0 0 9 2:39 0

II. LMŽ
Nitra B - Lok. Trnava 2:1, P. Bystrica - ČFK Nitra 1:4, N. Mesto - Topoľčany 1:6, N. Zámky - Komárno 4:1, Vráble - Levice B 0:3, Galanta - Trenčín B 3:1, Trnava B - Šaľa 1:1, Dubnica B - Piešťany 1:2.
1. ČFK Nitra 8 7 1 0 28:9 22
2. Piešťany 9 7 0 2 31:9 21
3. Šaľa 9 6 2 1 32:12 20
4. Nitra B 9 6 2 1 20:11 20
5. AS Trenčín B 9 6 0 3 25:13 18
6. Levice B 9 6 0 3 20:16 18
7. N. Zámky 9 5 1 3 28:9 16
8. Trnava B 9 3 4 2 15:12 13
9. Dubnica B 9 3 2 4 17:20 11
10. Lok. Trnava 9 3 1 5 17:19 10
11. Galanta 9 3 1 5 14:20 10
12. Vráble 9 3 0 6 10:19 9
13. Komárno 9 3 0 6 17:32 9
14. P. Bystrica 9 1 0 8 11:35 3
15. Topoľčany 9 1 0 8 8:32 3
16. N. Mesto 8 1 0 7 9:34 3

III. LMŽS
Šimonovany - Prievidza B 1:5, Beluša - N. Dubnica 1:8, Nemšová - Partizánske 0:7, L. Rovne - Bánovce n/B 0:5, Púchov B - D. Vestenice 5:0, Práznovce - Handlová 0:1, TTS Trenčín - Myjava B 3:1.
1. Bánovce 7 7 0 0 59:5 21
2. Partizánske 7 6 0 1 45:10 18
3. Handlová 7 5 1 1 27:5 16
4. TTS Trenčín 7 5 0 2 26:7 15
5. N. Dubnica 7 5 0 2 34:16 15
6. Myjava B 7 4 1 2 18:8 13
7. Púchov B 7 3 2 2 12:10 11
8. L. Rovne 7 3 0 4 9:11 9
9. Prievidza B 7 2 1 4 18:19 7
10. Práznovce 7 2 1 4 8:20 7
11. D. Vestenice 7 2 0 5 8:25 6
12. Nemšová 7 2 0 5 4:27 6
13. Šimonovany 7 0 0 7 2:47 0
14. Beluša 7 0 0 7 2:62 0

Majstrovstvá oblasti
6. kolo: Čachtice - Nové Mesto 0:8, Ivanovce - Dol. Súča 4:9, Tr. Stankovce - V. Hradná 2:1, Očkov a St. Turá voľno.
1. Nové Mesto n/V. B 4 3 0 1 19:4 9
2. Stará Turá 4 3 0 1 18:7 9
3. Dolná Súča 4 3 0 1 13:8 9
4. Čachtice 4 3 0 1 9:10 9
5. Veľká Hradná 5 2 0 3 12:9 6
6. Tr. Stankovce 5 2 0 3 7:8 6
7. Očkov 4 1 0 3 2:20 3
8.Ivanovce 4 0 0 4 9:23 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  4. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  5. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  6. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  9. Hygge ako životný štýl
  10. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 42 916
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 26 733
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 15 294
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 196
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 752
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 685
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 393
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 365
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 282
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 146
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Ilustračná foto

Vo Fakultnej nemocnici (FN) Trenčín je momentálne hospitalizovaných 95 pacientov s ochorením COVID-19, 12 z nich je napojených na umelú pľúcnu ventiláciu.

2 h
Ilustračné foto.

Zastupiteľstvo Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) nesúhlasí s návrhom reformy súdnej mapy.

2 h
Bytovky v Bánovciach nad Bebravou.

Obyvatelia jedného z bytových domov na ulici K nemocnici v Bánovciach nad Bebravou zostali od pondelka v karanténe.

4 h
Ilustračné foto.

Od 20. januára sa stala rozhodnutím Ministerstva zdravotníctva SR oficiálnym vakcinačným centrom aj nemocnica v Bánovciach nad Bebravou.

5 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24 h

Policajti prosia verejnosť o pomoc.

24. jan

Skríningové testovanie na Kysuciach prebehlo bez problémov.

22 h

Testovanie pokračuje aj v nedeľu. V okrese Púchov je priebežná pozitivita pod pol percenta.

24. jan

Už ste čítali?