Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. triedy

Sever

V. Bierovce/Opatovce – Beckov 10:0 (4:0). Domáci od začiatku stretnutia nenechali nič na náhodu a už v prvých piatich minútach iba vďaka beckovskému brankárovi bolo 0:0. Hra sa uspokojila, ale medzi 17. min a 30. min domáci potvrdili svoju prevahu, keď dva krát Peter Marcinát a Markech upravili na 3:0. Gólom do šatne na 4:0 potvrdil svoj hatrick Marcinát. Druhý polčas začal rozhárane, ale po 65. min začala explózia domácich, keď sa tri krát presadil Ševčík, k tomu sa pridali Fero, Breznický a na 10:0 završoval kapitán Fabián. Hostia pôsobili sympatickým dojmom, tri štyri šance im zlikvidoval domáci brankár, ale kvalita bola jednoznačne na strane domácich. Stretnutie prebehlo v priateľskom duchu. Góly: Marcinát 3, Ševčík 3, Markech, Fero, Breznický, Fabián. Rozhodoval: Dohál, 100 divákov. ŽK: 0:1.
Peter Oravec

Drietoma – Ivanovce 4:2 (1:1). Už úvodná minúta bola pre domáce mužstvo úspešná. Po peknej kombinačnej akcii v páde skóroval Zajac. Zdalo sa, že domáci budú mať hru pod kontrolou, ale začali v rozohrávkach robiť chyby, z čoho ťažili hostia z rýchlych protiútokov. Po takejto chybe v 25 min. síce na dva krát ale predsa skóroval Kopunec a bolo 1:1. Do konca polčasu ešte mali hostia možnosťž skórovať, ale v domácej bráne bol pozorný (hráč) Margetin. Druhý polčas začal podobne prvému, lebo domáci Horňák už v 49. min dostal domácich do vedenia. Po góle domáci poľavili a opäť vynikal v domácej bráne Margetin. V 70. min po faule na Bečára nariadenú jedenástku premenil Gabrhel. O osem minút neskôr po prudkej prihrávke skóroval opäť Gabrhel na 4:1. Neprešla ani minúta a hostia znižovali na 4:2, ale o gól sa pričinili domáci hráči vlastencom. Hostia dohrávali stretnutie veľmi nervózne, lebo viacej sa venovali debate s rozhodcom. Koniec zápasu už domáci udržali a pripísali si povinné body. Po dlhšej dobe štyri drietomské mužstvá bodovali naplno. Góly: Gabrhel 2, Horňák, Zajac – Kopunec, vlastný. Rozhodoval: Hruda, 120 divákov.
Marián Šugra

Svinná – Mn. Lehota 1:1 (1:1). Gól domácich: Pavlas. Rozhodoval: Ďurech, 140 divákov.
Neporadza – Dol. Súča 2:2 (1:1). Góly: Dlábik 2. Rozhodoval: Stacho, 110 divákov. ČK: 1:0.
TTS Trenčín – Zamarovce 2:3
Skalka n/V. – Opatová n/V. 1:2
Záblatie – Kľúčové 3:2 (1:1)

1. V. Bierovce/Opat. 8 7 0 1 32:11 21 (+9)
9. Kľúčové 8 3 2 3 18:14 11 (-1)
10. Mníchova Lehota 8 3 1 4 21:17 10 (+1)
11. Svinná 8 0 6 2 6:10 6 (-9)
12. Beckov 8 1 1 6 11:32 4 (-5)
13. TTS Trenčín 8 1 0 7 13:35 3 (-9)
14. Ivanovce 8 0 2 6 9:24 2 (-7)
Neporadzi odrátajú po skončení súťaže 3 body.

Juh

T. Lúka – Tr. Bohuslavice 3:0 (0:0)
Góly: Poláček 2, Bruško, 150 divákov.
Krajné – Hor. Streda 2:0 (0:0)
Góly: Mikláš, Grác. Rozhodoval: Bulko, 50 divákov.
Myjava B – Hrašné 3:0 (1:0)
Góly: Bogora 2, Strnátka. Rozhodoval: Murín, 100 divákov.
Lúka n/V. – Vrbovce 1:2 (0:2)
Góly hostí: Petrák 2. Rozhodoval: Oppenberger, 50 divákov.
Bzince p/J. – Brestovec 1:1 (1:1)
Góly: Hasala – Csanda. Rozhodoval: Koprivňanský, 100 divákov. ŽK: 0:1. ČK: 0:1.
Brezová B/Košariská – Hrádok 7:3 (3:0)
Góly domácich: Šido 2, Beňo 2, Nemec, Poláček, Kotúček. Rozhodoval: Jančo, 80 divákov.
Považany – Lubina kop. 4:0 (1:0)
Góly: Michalec 2, Tulis 2. Rozhodoval: Bušo, 70 divákov.

1. Myjava B 8 7 1 0 29:5 22 (+7)
2. Vrbovce 8 7 1 0 24:10 22 (+10)
3. Brezová B 8 6 0 2 26:15 18 (+6)
4. Bzince p/J. 8 4 2 2 19:9 14 (-1)
5. Turá Lúka 8 4 2 2 19:15 14 (+2)
6. Brestovec 8 3 3 2 23:14 12 ( 0)