Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. triedy

Sever

Mn. Lehota – TTS Trenčín 3:0 (3:0). Hráči TTS Trenčín, ktorí súd na trinástom miesto so ziskom troch bodov za jedno víťazstvo a domáci, ktorí boli na desiatom miesto boli v tomto zápase favoritom. Za posledné dva roky majú domáci hráči s mužstvom hostí nie dobrú bilanciu, keď zo štyroch zápasov len raz vyhrali. A tak domáci fanúšikovia čakali od domácich už aj víťazstvo. Domáci začali náporom a už v 16. min viedli 1:0 gólom Krajču. Do polčasu pridali ešte dva góly Bachyncom a po prvom polčase zaslúžene viedli 3:0. V druhom polčase nemali hostia čo stratiť a tak pridali na obrátkach, lepšie sa pohybovali, ale gól nedali. Domácim ako keby dochádzal dych a výsledok do konca zápasu už ubránili. V 74. min odpískal rozhodca Murín pokutový kop pre domácich, ale Hoos ho nepremenil, keď netrafil bránku. Domáci vyhrali zaslúžene. Góly: Bachynec 2, Krajčo. Rozhodoval: Murín, 30 divákov.
Július Hrnčár

Zamarovce – Neporadza 2:1 (1:0). V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas, domáci sa ujali vedenia v 23. min po uličke Kostolanského do prázdnej brány zasunul Dragula. V 30. min chytil domáci brankár Minárech hosťom tutovku. V druhom polčase sa hra prelínala z jednej strany na druhú, obe mužstvá si vypracovali viaceré šance a domáci v 75. min zvýšili Dragulom na 2:0. V 84. min hostia znížili na 2:1 a v nadstavenom čase domáci brankár Minárech vytiahol svoj bravúrny zákrok, keď vyrazil loptu, ktorá smerovala do šibenice a udržal tak domácim víťazstvo. Góly domácich: Dragula 2. Rozhodoval: Valo, 50 divákov.
Milan Skovajsa

Dolná Súča – Skalka n/V. 1:0 (1:0). V derby zápase popredných mužstiev tabuľky začali lepšie domáci. V 15. min priťukol Krajčo loptu Valaštinovi, ten zo šestnástky vystrelil a lopta prešla medzi nohy brankára hostí do brány. V 45. min pohrozili aj hostia, ale ich strelu Marenčák bravúrne vytlačil na roh. Druhý polčas bol podobný prvému, hralo sa väčšinou medzi šestnástkami. Na ťažkom teréne si mužstvá vypracovali minimum šancí a sa na výsledku už nič nezmenilo. Opäť sa ukázalo, že sobota nie je dobrým dňom na hranie majstrovských zápasov na dedine. Na tento derby zápas prišlo iba 100 divákov. Gól: Valaštin. Rozhodoval: Valápka, 100 divákov.
Jaroslav Šedivý

Záblatie – Opatová n/V. 3:1 (3:0). Domácim stačil priemerný výkon na pohodlné víťazstvo. Góly: Múdry, Urban V., Čakloš – Vengrin z pok. kopu. Rozhodoval: Otiepka, 120 divákov.
Ján Šťastný

Beckov – Svinná 3:2 (1:2). Domáci opäť nastúpili na svoj dôležitý zápas, ale úvod patril hosťom ktorý boli aktívnejší. V 20. min bol faulovaný v 16-tke domáci hráč a Neboháč otvoril skóre. V 22. min po priamom kope excelentne hostia vyrovnali Fialom a v 25. min po nedorozumení obrany a brankára sa ujali vedenia Vondrom. Do prestávky sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a hostia opäť začali lepšie, ale domácim sa podarilo v 65. min vyrovnať po skrumáži Koštialom. Hral sa nervózny zápas, lebo obom mužstvám išlo o veľa a hostia mali viac z hry a ich gólové šance riešil domáci brankár. Platí pravidlo nedáš-dostaneš a 82. min poslal opäť domácich do vedenia Pálka na 3:2, ktorý vystrelil peknou strelou domácim 3 body. Góly: Neboháč (11 m), Koštial, Pálka - Fiala,Vondra. Rozhodoval: Podmajerský, 80 divákov.
Vladimír Školár

Ivanovce – V. Bierovce/Opatovce 1:1 (1:0). Gól hostí: Ševčík. Rozhodoval: Podhradský.

Kľúčové – Drietoma 2:2 (0:2). Rozhodoval: Bušo, 50 divákov.

1. V. Bierovce/Opat. 9 7 1 1 33:12 22 (+10)
8. Neporadza 9 4 2 3 23:20 14 (-1)
9. Mníchova Lehota 9 4 1 4 24:17 13 (+1)
10. Kľúčové 9 3 3 3 20:16 12 (-3)
11. Beckov 9 2 1 6 14:34 7 (-5)
12. Svinná 9 0 6 3 8:13 6 (-9)
13. Ivanovce 9 0 3 6 10:25 3 (-9)
14. TTS Trenčín 9 1 0 8 13:38 3 (-9)
Neporadzi odrátajú po skončení súťaže 3 body.

Juh

Hrádok – Krajné 2:1 (2:0). V 15. min zahrávali domáci priamy kop, strela Korytinu skončila iba v múre obrany hostí. Ale o dve minúty si to vynahradil, keď na ľavej strane útoku výborne zapracoval Anton Pánik, prihral Korytinovi a jeho nádherná tvrdá strela z 20-metrov skončila v sieti. V 45. min zahrával Korytina z ľavej strany opäť priamy kop, jeho stralu brankár hostí vyrazil a Muller pri pokuse o dorážku bol faulovaný. Pokutový kop bezpečne premenil domáci kapitán Pavlovič. Hneď v prvej minúte druhého polčasu zahrala ležérne domáca obrana, keď nechal pokojne prejsť pred hranicu pokutového územia útočníka hostí Lacha, ktorý vyslal na bránu ľahkú strelu a tá pod padajúcim domácim brankárom skončila v sieti. V 79. min mal gól na kopačke Muller, ale jeho strelu z tesnej blízkosti brankár hostí vyrazil. V 85. min netrafil prázdnu bránu hostí striedajúci Ocet, v 87. min vo vyloženej šanci trafil Muller iba žrď a tak v zápase, v ktorom domáci zlíhali v koncovke, keď nevyužili niekoľko vyložených príležitostí na skórovanie sa zrodil najtesnejší výsledok 2:1. Góly: Korytina, Pavlkovič z pok. kopu – Lacho. Rozhodoval: Maretta, 100 divákov.
Vlastimil Otrubný

Tr. Bohuslavice – Myjava B 2:1 (1:1). Góly: Kopunec, Bližniak. Rozhodoval: Ďurech, 80 divákov.

Vrbovce – Bzince p/J. 2:2 (1:1). Bojovný zápas dvoch vyspelých mužstiev sa skončil spravodlivou remízou. Góly domácich: Petrák, Sabota. Rozhodoval: Jančo, 80 divákov.
Pavol Sukupčák

Lubina kop. – Lúka n/V. 1:4 (0:2). Nakoľko sa nedostavil na zápas hlavný rozhodca, zápas nepresne rozhodoval laik z Lúky, ktorý poškodil domáce mužstvo, ktoré podáva voči zápasu protest. Gól domácich: Barč. Rozhodoval: laik zo strany hostí, 50 divákov.
Brestovec – Brezová B/Košariská 3:1 (1:0). Gól: Beňo. Rozhodoval: Obeda, 100 divákov.

7. Turá Lúka 9 4 2 3 20:17 14 (+2)
8. Tr. Bohuslavice 9 3 2 4 18:17 11 (-1)
9. Horná Streda 9 3 1 5 12:25 10 (-2)
10. Lúka n/V. 9 3 0 6 16:20 9 (-6)
11. Hrašné 9 2 3 4 15:20 9 (-3)
12. Považany 9 2 2 5 17:31 8 (-7)
13. Lubina kopanice 9 1 2 6 13:30 5 (-10)
14. Krajné 9 1 0 8 7:31 3 (-9)
Lúke n/V. odrátajú po skončení súťaže 3body.

9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Trenčianska župa je čoraz viac eko, spolupracuje už aj so včelármi

Cieľom spoločného memoranda je podpora oblasti environmentálnej výchovy, zlepšovanie stavu životného prostredia na území kraja či spoločná realizácia projektov.