Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. triedy

Sever

Modrová – Omšenie 1:6 (0:2). Góly: Marián Bielik 3, Homola Daniel, Tvrdoň Ján 2. Pred 30 divákmi rozhodoval Čič.
Viliam Václav

Stará Lehota – Hôrka n/V 4:2 (1:1). Za príjemného jesenného počasia mali domáci väčšiu časť zápasu územnú prevahu, ktorú využili na strelenie štyroch gólov. Góly: Lukáš Domin 2, Dechet, Hrebík (11 m). Pred 30 divákmi rozhodoval objektívne Valápka.
Anton Briška

Zem. Podhradie – Horňany 2:1 (1:1). Domáci využili celozápasovú prevahu a rozhodujúci gól strelili v druhom polčase, zásluhou ktorého sa tešili z troch bodov. Góly za domácich: Helík Roman, Krivý. Pred 20 divákmi rozhodoval Hruda.
Ivan Profjeta

Nová Bošáca – Motešice 2:3 (0:3). Zápas dobrej úrovne. Hostia sa prejavili ako kombinačný celok s dobrým ťahom na bránu. Po prestávke sa domáci prebrali a stačili ešte znížiť na rozdiel jedného gólu. Góly: Kusenda, Salic. Pred 30 divákmi rozhodoval Sokol.
Ján Jurika

Mor. Lieskové – Potvorice 4:1 (3:0). Gól za hostí: Matúš Moravčík. Stretnutie rozhodoval Zemko.

7. Potvorice 11 4 2 5 16:23 14 (-1)
8. Zem. Podhradie 11 4 1 6 17:25 13 (-2)
9. St. Lehota 11 3 1 7 22:23 10 (-5)
10. Hôrka n/V. 11 3 1 7 18:30 10 (-8)
11. N. Bošáca 11 3 1 7 18:33 10 (-5)
12. Modrová 11 0 0 11 10:70 0 (-15)

Juh

Priepasné – Lubina 6:1 (3:1). Domáci boli jednoznačne lepším mužstvom. Góly: Krásny 2, Palo Holič (11m), Tibor Sloboda, Ľubo Málek, Krajčovič. Čk.: 0-1. Pred 100 divákmi rozhodoval Malec.
Ján Holíč

Hrachovište – Chvojnica 0:0. Domáci pokračovali v slabých výkonoch aj v poslednom zápase. Žk.: 0-2. Stretnutie sledovalo 20 divákov, rozhodoval Sloboda.
František Arbét

Očkov – Bukovec 9:1 (4:0). Hostia podali snaživý výkon, ale na vyspelé domáce mužstvo nestačili. Celý zápas domáci hrali veľmi dobre a rozstrieľali svojho súpera. Góly: Ervín Valo 3, Burza 2, Rehák 2, Masár, Matuliak. Pred 80 divákmi rozhodoval Svetkovič.
Vojtech Cagala

Pobedim – Brunovce 1:6 (1:1). Góly: Luščík Marek 2, Ján Bartovič 2, Lukáš Cibulka, Martin Majerník. Rozhodoval Oppenberger.
(mm)

Polianka – Jablonka 1:2 (0:0). Góly za hostí: Michalička, Serianec. Rozhodoval laik Vanek.
(mp)

Vaďovce – Kostolné 0:2 (0:2). Okrem susedov sa stretli aj mužstvá z rôznych pólov tabuľky. Diváci nakoniec tlieskali domácim, ktorí podali veľmi dobrý výkon aj napriek dvom inkasovaným gólom ešte do prestávky. Diváci videli na jednej strane bojovnosť slabšieho a na druhej nemohúcnosť silnejšieho. Domáci ukázali, že vedia hrať aj proti silnejším mužstvám. Žk.: 0-2. Pred 60 divákmi rozhodoval Horňák.