Nedeľa, 9. august, 2020 | Meniny má ĽubomíraKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. triedy

Sever

Záblatie – V. Bierovce/Opatovce 0:2 (0:2). Góly: Barták P., Marcinát. Rozhodoval: Murín, 80 divákov.

Opatová n/V. – Beckov 2:1 (1:1). Mužstvo Opatovej chcelo využiť výhodu domáceho prostredia na zisk troch bodov. Od úvodných minút si vytvorilo územnú prevahu. Boli to však hostia, ktorí z ojedinelého protiútoku šli do vedenia. Domácim sa do polčasu podarilo vyrovnať. V druhom polčase sa hra odohrávala medzi šestnástkami s minimom šancí na oboch stranách, domáci napokon gólom v záverečných minútach strhli víťazstvo na svoju stranu. Futbal sa hral za ideálneho futbalového počasia v neideálnom hracom dni – sobota. Góly: Hasenovič, Čaja. Rozhodoval: J. Ševčík, 40 divákov.
Jozef Riečický

Dol. Súča – Mn. Lehota 2:1 (2:0). Góly: Oliš 2. Rozhodoval: Stacho, 100 divákov.

Neporadza – TTS Trenčín 1:4.

Zamarovce – Drietoma 3:1.

Skalka n/V. – Svinná 2:0 (0:0).

Kľúčové – Ivanovce 5:0 (3:0)

1. V. Bierovce/Opat. 15 12 1 2 50:20 37 (+16)
14. TTS Trenčín 15 2 0 13 22:61 6 (-12)
Neporadzi odrátajú po skončení súťaže 3 body.

Juh

Hrašné – Brezová B/Košariská 1:1 (0:0). Gól hostí: Beňo. Rozhodoval: Sokol, divákov

Lúka n/V. – T. Lúka 1:3 (0:2). Gól hostí: Kuben. Rozhodoval: Stračiak, 50 divákov.

Bzince p/J. – Krajné 0:1 (0:0). V Bzinciach za ideálneho slnečného počasia sa hral priemerný futbal. Hostia prišli pre bod a nakoniec získali tri. Hra sa odvíjala viac menej medzi šestnástkami a hráči Krajného z jedinej šance zápasu dali víťazný gól. Gól: Šťastný. Rozhodoval: Macejka, 150 divákov.
(ik)

Brestovec – Hrádok 3:1 (1:0). Obojstranne pekný zápas so zaslúženým víťazstvom domácich. Na 3:1 zvyšoval svojím prvým gólom za domácich Peter Vojtek. Góly: Polák V. 2, Vojtek P. – Pánik. Rozhodoval: Galko, 150 divákov.
Ján Majtán

Vrbovce – Horná Streda 1:0 (1:0). Vyrovnaný a bojovný zápas, v ktorom vyhrali šťastnejší domáci. Aj keď mali smolu a nastrelili dve žrde. Gól: Mareček. Rozhodoval: Čič, 120 divákov.
Pavol Sukupčák

Lubina kop. – Tr. Bohuslavice 1:1 (1:1). Domáci na svoj prvý zápas, nakoľko v minulom kole pre nespôsobilý terén nehrali, i napriek štyrom chýbajúcim hráčom základnej zostavy zanechali najmä v prvom polčase dobrý dojem. V 25. min domáci strelili gól, avšak ich radosť bola predčasná, nakoľko rozhodca pre údajný ofsajd gól neuznal. Hra sa odvíjala medzi šestnástkami, avšak domáci mali v prvom polčase navrch a dve čisté gólové šance ostali nevyužité. Hostí v tejto chvíli zachránil dobre chytajúci brankár Režný. V 28. min sa domáci predsa dočkali, keď strelu Peťovského z dvadsiatich metrov si nešťastne vrazil do vlastnej bránky hráč Tinka. Zdalo sa, že polčas skončí jednogólovým vedením domácich, boli to hostia, ktorí v nadstavenom čase prvého polčase po peknej akcii Macejku skóroval Mitánek. Tak skončil i prvý polčas. V druhom polčase mali viac z hry hostia, avšak svoje dobré šance nedokázali zúžitkovať. Práve nakoniec domáci mohli dve minúty pred koncom zápasu nakloniť víťazstvo na svoju stranu, avšak lopta skončila mimo brány. Góly: vlastný – Mitánek. Rozhodoval: Hruda, 50 divákov.
(dm)

Považany – Myjava „B“ 1:1 (1:0). Gól hostí: Štajger P. Rozhodoval: Horňák, 50 divákov.

7. Bzince p/J. 15 6 3 6 33:24 21 (-3)
8. Tr. Bohuslavice 15 5 5 5 30:27 20 (-1)
9. Hrašné 14 5 4 5 22:26 19 (-2)
10. Horná Streda 15 6 1 8 23:38 19 (-2)
11. Lúka n/V. 15 5 1 9 29:33 16 (-8)
12. Považany 14 2 5 7 22:41 11 (-13)
13. Krajné 15 3 1 11 13:44 10 (-11)
14. Lubina kopanice 14 1 3 10 16:51 6 (-18)
Lúke n/V. odrátajú po skončení súťaže 3body.

1. Desať chorvátskych hotelov v obľúbených letoviskách Slovákov
  2. Kedysi to bolo sídlo nerestí, dnes sa tam chodia študenti učiť
  3. Kde dovolenkujú Slováci v čase korony?
  4. Spojení navždy
  5. Hitom leta sú cyklopočítače Mio - pre zábavu i výkon!
  6. Letná potravinová zbierka Tesca presiahla už 15 ton!
  7. Kedysi to bolo sídlo nerestí, dnes sa tam chodia študenti učiť
  8. Kde dovolenkujú Slováci v čase korony?

VI. LIGA: Moravčík zostrelil Ľuborču, Drienkovci Očkov

Dnešné kolo VI. ligy poriadne ovplyvnilo horúce počasie.

Veľkým Bierovciam/Opatovciam akoby horúčava ani nevadila a súperovi nastrieľali šesť gólov.

Mesto Trenčín dostane príspevok viac než 81-tisíc eur na energetický audit 15 budov

Mesto Trenčín dostane prostredníctvom Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry nenávratný finančný príspevok vo výške viac než 81-tisíc eur na energetický audit 15 budov.

Súboj najlepších dvoch mužstiev minulého ročníka pre Banskú Bystricu

Dubnickí futbalisti sa takmer po mesiaci stretli so súperom z Banskej Bystrice opäť. V poslednom meraní síl vyhrala Dubnica presvedčivo 4:1 a získala majstrovský titul. Dnes hráči nevedeli prekonať hosťujúceho brankára a podľahli Banskej Bystrici najtesnejším rozdielom 1:0.

Zľava: Patrik Vajda z MFK Banská Bystrica a Marek Kuzma z FK Dubnica nad Váhom.

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej a myjavskej pôrodnici. Ich fotky boli zverejnené v MY Trenčianskych novinách.