Nedeľa, 25. február, 2018 | Meniny má Frederik(a)

FUTBAL / II. triedy

Sever

Záblatie – V. Bierovce/Opatovce 0:2 (0:2). Góly: Barták P., Marcinát. Rozhodoval: Murín, 80 divákov.

Opatová n/V. – Beckov 2:1 (1:1). Mužstvo Opatovej chcelo využiť výhodu domáceho prostredia na zisk troch bodov. Od úvodných minút si vytvorilo územnú prevahu. Boli to však hostia, ktorí z ojedinelého protiútoku šli do vedenia. Domácim sa do polčasu podarilo vyrovnať. V druhom polčase sa hra odohrávala medzi šestnástkami s minimom šancí na oboch stranách, domáci napokon gólom v záverečných minútach strhli víťazstvo na svoju stranu. Futbal sa hral za ideálneho futbalového počasia v neideálnom hracom dni – sobota. Góly: Hasenovič, Čaja. Rozhodoval: J. Ševčík, 40 divákov.
Jozef Riečický

Dol. Súča – Mn. Lehota 2:1 (2:0). Góly: Oliš 2. Rozhodoval: Stacho, 100 divákov.

Neporadza – TTS Trenčín 1:4.

Zamarovce – Drietoma 3:1.

Skalka n/V. – Svinná 2:0 (0:0).

Kľúčové – Ivanovce 5:0 (3:0)

1. V. Bierovce/Opat. 15 12 1 2 50:20 37 (+16)
14. TTS Trenčín 15 2 0 13 22:61 6 (-12)
Neporadzi odrátajú po skončení súťaže 3 body.

Juh

Hrašné – Brezová B/Košariská 1:1 (0:0). Gól hostí: Beňo. Rozhodoval: Sokol, divákov

Lúka n/V. – T. Lúka 1:3 (0:2). Gól hostí: Kuben. Rozhodoval: Stračiak, 50 divákov.

Bzince p/J. – Krajné 0:1 (0:0). V Bzinciach za ideálneho slnečného počasia sa hral priemerný futbal. Hostia prišli pre bod a nakoniec získali tri. Hra sa odvíjala viac menej medzi šestnástkami a hráči Krajného z jedinej šance zápasu dali víťazný gól. Gól: Šťastný. Rozhodoval: Macejka, 150 divákov.
(ik)

Brestovec – Hrádok 3:1 (1:0). Obojstranne pekný zápas so zaslúženým víťazstvom domácich. Na 3:1 zvyšoval svojím prvým gólom za domácich Peter Vojtek. Góly: Polák V. 2, Vojtek P. – Pánik. Rozhodoval: Galko, 150 divákov.
Ján Majtán

Vrbovce – Horná Streda 1:0 (1:0). Vyrovnaný a bojovný zápas, v ktorom vyhrali šťastnejší domáci. Aj keď mali smolu a nastrelili dve žrde. Gól: Mareček. Rozhodoval: Čič, 120 divákov.
Pavol Sukupčák

Lubina kop. – Tr. Bohuslavice 1:1 (1:1). Domáci na svoj prvý zápas, nakoľko v minulom kole pre nespôsobilý terén nehrali, i napriek štyrom chýbajúcim hráčom základnej zostavy zanechali najmä v prvom polčase dobrý dojem. V 25. min domáci strelili gól, avšak ich radosť bola predčasná, nakoľko rozhodca pre údajný ofsajd gól neuznal. Hra sa odvíjala medzi šestnástkami, avšak domáci mali v prvom polčase navrch a dve čisté gólové šance ostali nevyužité. Hostí v tejto chvíli zachránil dobre chytajúci brankár Režný. V 28. min sa domáci predsa dočkali, keď strelu Peťovského z dvadsiatich metrov si nešťastne vrazil do vlastnej bránky hráč Tinka. Zdalo sa, že polčas skončí jednogólovým vedením domácich, boli to hostia, ktorí v nadstavenom čase prvého polčase po peknej akcii Macejku skóroval Mitánek. Tak skončil i prvý polčas. V druhom polčase mali viac z hry hostia, avšak svoje dobré šance nedokázali zúžitkovať. Práve nakoniec domáci mohli dve minúty pred koncom zápasu nakloniť víťazstvo na svoju stranu, avšak lopta skončila mimo brány. Góly: vlastný – Mitánek. Rozhodoval: Hruda, 50 divákov.
(dm)

Považany – Myjava „B“ 1:1 (1:0). Gól hostí: Štajger P. Rozhodoval: Horňák, 50 divákov.

1. Vrbovce 15 10 2 3 40:19 32 (+8)
2. Brezová B 15 10 1 4 41:26 31 (+10)
3. Myjava B 15 9 3 3 43:13 30 (+9)
4. Brestovec 15 7 4 4 41:26 25 (+1)
5. Hrádok 15 7 4 4 34:27 25 (+4)
6. Turá Lúka 14 7 3 4 31:23 24 (+6)
7. Bzince p/J. 15 6 3 6 33:24 21 (-3)
8. Tr. Bohuslavice 15 5 5 5 30:27 20 (-1)