FUTBAL / II. triedy

Sever

Beckov - Kľúčové 0:3 (0:2). Na tažkom teréne za stáleho dažďa sa hral bojovný futbal. Úvod patril domácim, ale platilo nedáš-dostaneš, keď hostia v 17. min otvorili skóre Gajdošíkom a v 21. min zvýšil Vydrnák na 0:2. Do polčasu sa snažili domáci vyrovnať, ale bez gólového efektu. V druhom polčase sa hralo v réžii domácich, no ani tie najvyloženejšie šance neskončili gólom. Opäť prišiel trest v 75. min, keď Vavruš strelou z 30 m upravil na 0:3. Hostia vyťažili z minima maximum. Góly: Gajdošík, Vydrnák, Vavruš. Rozhodoval Galko, 50 divákov. Vladimír Školár

Drietoma – TTS Trenčín 4:0 (4:0). Domáci v prvom jarnom kole rozhodli zápas už v prvom polčase po veľmi pekných kombinačných akciách. Druhý polčas umnou hrou si ustrážili výsledok. Góly: Sokolovič 2, Horňák 2. Rozhodoval: Bušo, 50 divákov. Peter Gabrhel
Svinná – Neporadza 3:1 (2:1). Góly: Fiala, Ševčík, Valas – Dlábik. Rozhodoval: Cintula, 70 divákov.(ik)

Veľké Bierovce/Opatovce – Skalka n/V 4:0 (1:0). Domáci v prvom jarnom zápase na ťažkom teréne v kompletnej zostave začali veľmi dobre. V 8. min netradičný strelec Hanáč otvoril skóre na 1:0. Do konca polčasu bola hra skôr trápením. Hosťujúci tím hral veľmi dobre a domácim spôsoboval problémy. V druhom polčase za neustáleho dažďa domáci využili svoju rýchlosť, variabilitu hráčov. Po skrumáži zvyšoval na 2:0 Barták Juraj a v priebehu nasledujúcich minút Peter Marcinát dvakrát zakončil a bolo 4:0. Hosťov treba pochváliť za predvedenú hru, avšak neboli efektívny a na základe toho domáci jednoznačne zvíťazili 4:0. Góly: Peter Marcinát 2, Barták, Hanáč ŽK: 2-1. Rozhodoval: Bulko 65 divákov
Peter Oravec

Ivanovce – Záblatie 1:1 (0:0). Gól domácich: Ťazim. Rozhodoval: Macejka, 50 divákov.

Mn. Lehota – Opatová n/V. – nehralo sa pre nespôsobilý terén.

Zamarovce – Dol. Súča 1:1 (1:1). Góly: Minárech – Pleva T. Rozhodoval: Vitko, 90 divákov.

1. V. Bierovce/Op. 14 11 1 2 48:20 34 (+13)
14. TTS Trenčín 14 1 0 13 18:60 3 (-15)
Neporadzi odrátajú po skončení súťaže 3 body.

Juh

Brezová B/Košariská – Myjava B 2:1 (0:0). Za pekného ale veterného jarného počasia privítali Košariská lídra tabuľky St. Myjavu. V prvom polčase hrali obe mužstvá opatrne, čo bolo vidieť aj na skóre. V druhom polčase sa v 55. min hostia ujali vedenia po rohovom kope. Vyzeralo to tak, že zápas skončí jednogólovým rozdielom, ale domáci svojou húževnatosťou a bojovnosťou vývoj stretnutia zvrátili, keď v 75. min po pravej strane ušiel Matúš Beňo, prihral Lubovi Barbierikovi, ten hlavou vyrovnal na 1:1 a v 87. min po peknej prihrávke Dušana Šlahora Radovan Danko z otočky upravil na konečných 2:1. Góly domácich: Barbierik, Danko. Rozhodoval: Jančo, 80 divákov.
(sh)

Turá Lúka – Považany - odložené na 9. apríla.

Krajné – Lúka n/V. 3:1 (0:1). Rozhodoval: Valápka, 50 divákov.

Hrádok – Bzince p/J. 4:1 (2:1). Na domácej lavičke mal premiéru nový tréner Marcel Nemethy. Už v 3. min založili domáci útok, Korytina prihral Pagáčovi a ten otvoril skóre zápasu. V 17. min domáci zvýšili, keď Tóno Pánik prihral Korytinovi, ktorý z dvadsiatich metrov nádherne trafil a bolo 2:0. Hneď po rozhoratí sa dostali hostia po prvý krát do šestnástky domácich a bol z toho roh. Po jeho zahraní sa dostal k lopte kapitán hostí Kovačovic Tomáš, ktorý znížil na 1:2. V 59. min zahrával Korytina z ľavej strany priamy kop, jeho krížna centrovaná lopta skončila v sieti, čo znamenalo stav 3:1. V 83. min nový hráč v domácom drese Kotula vysunul Tona Pánika, ktorý po šprinte z polovice ihriska obišiel i brankára a do prázdnej bránky stanovil konečný výsledok na 4:1. Góly: Korytina 2, Pagáč, Pánik A. – Kovačovic T. Rozhodoval: Švancara, 100 divákov. Vlastimil Otrubný

Horná Streda – Brestovec 3:1 (1:0). Gól hostí: Polák V. Rozhodoval: Rožník, 100 divákov.

Tr. Bohuslavice – Vrbovce 3:1 (2:1). Góly: Bližniak 3. Rozhodoval: Šálek, 60 divákov.