Sobota, 28. máj, 2022 | Meniny má Viliam

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
18. kolo: AS Trenčín - Nitra 3:1 (1:1), Holúbek, Mazán, Štefánik. AAC Trenčín - Žilina 0:1 (0:1),. Trnava - Inter 1:4, Podbrezová - Košice 2:0, Slovan - Bardejov 0:2, Michalovce - Ružomberok 2:2, Stropkov - B. Bystrica 3:1. Zápas Prešov - Dubnica sa nehral.
1. Dubnica 17 16 0 1 43:7 48
2. B. Bystrica 18 11 4 3 46:19 37
3. Nitra 18 11 2 5 42:25 35
4. Trnava 18 9 4 5 29:22 31
5. Prešov 17 9 2 6 28:18 29
6. Ružomberok 18 8 4 6 37:26 28
7. Žilina 18 8 4 6 29:27 28
8. AS Trenčín 18 8 2 8 30:29 26
9. Slovan 18 6 4 8 25:32 22
10. Michalovce 18 6 3 9 27:35 21
11. Inter 18 6 3 9 22:36 21
12. Košice 18 5 5 8 30:29 20
13. Podbrezová 18 4 4 10 18:31 16
14. AAC Trenčín 18 4 3 11 21:40 15
15. Bardejov 18 3 4 11 19:44 13
16. Stropkov 18 3 4 11 18:44 13

SkryťVypnúť reklamu

I. LMD
18. kolo: AS Trenčín - Nitra 1:1 (0:0), Bretschneider. AAC Trenčín - Žilina 1:3 (1:2), Stupka (11 m). Prešov - Dubnica 0:1, Trnava - Inter 1:0,. Podbrezová - Košice 0:1, Slovan - Bardejov 5:0, Michalovce - Ružomberok 1:1, Stropkov - B. Bystrica 0:2.
1. Ružomberok 18 14 3 1 37:8 45
2. Košice 18 13 2 3 43:10 41
3. B. Bystrica 18 11 2 5 31:13 35
4. Žilina 18 10 4 4 26:19 34
5. Slovan 18 9 6 3 39:20 33
6. Inter 18 9 3 6 34:21 30
7. Nitra 18 7 7 4 31:20 28
8. Trnava 18 8 4 6 24:17 28
9. AS Trenčín 18 7 5 6 26:22 26
10. Prešov 18 8 2 8 27:24 26
11. Podbrezová 18 5 4 9 21:33 19
12. Dubnica 18 4 4 10 23:36 16
13. Bardejov 18 4 4 10 16:37 16
14. AAC Trenčín 18 3 1 14 17:48 10
15. Michalovce 18 1 5 12 14:43 8
16. Stropkov 18 2 2 14 9:47 8

II. LSDZ
Levice - Dúbravka 2:0, Šaľa - Inter B 0:2, FC ViOn - D. Streda 0:0, Nitra B - Dubnica B 3:3, Púchov - Artmedia 1:2, PVFA - Myjava 0:0, Slovan B - SFM Senec 1:0, Prievidza - Lok. Trnava hrajú 25. 3.
1. Dun. Streda 18 14 2 2 39:16 44
2. FC ViOn 18 12 4 2 29:10 40
3. Artmedia 18 12 1 5 36:20 37
4. Nitra B 17 10 3 4 46:23 33
5. Slovan B 18 8 5 5 29:20 29
6. PVFA 18 8 4 6 38:30 28
7. Inter B 18 8 3 7 35:30 27
8. Dubnica B 18 6 4 8 43:35 22
9. Myjava 17 6 4 7 20:21 22
10. Prievidza 17 6 4 7 22:28 22
11. Levice 18 6 4 8 18:27 22
12. SFM Senec 18 6 4 8 16:25 22
13. Lok. Trnava 17 6 3 8 32:32 21
14. Púchov 18 4 2 12 21:42 14
15. Dúbravka 17 3 4 10 16:40 13
16. Šaľa 17 0 1 16 7:48 1

SkryťVypnúť reklamu

II. LMDZ
Nitra B - Dubnica B 0:0, FC ViOn - Dun. Streda 2:4, Levice - Dúbravka 3:2, Šaľa - Inter B 0:4, Púchov - Artmedia 1:1, PVFA - Myjava 1:0, Slovan B - SFM Senec 4:0. Prievidza - Lok. Trnava hrajú 25. 3.
1. Slovan B 18 14 2 2 35:14 44
2. Artmedia 18 13 3 2 54:17 42
3. PVFA 18 11 1 6 37:24 34
4. Inter B 18 10 2 6 42:23 32
5. Nitra B 17 10 2 5 32:18 32
6. Dubnica B 18 9 4 5 36:16 31
7. Lok. Trnava 17 10 1 6 37:22 31
8. Púchov 18 10 1 7 35:31 31
9. Dun. Streda 18 9 1 8 34:28 28
10. Levice 18 8 2 8 26:34 26
11. Myjava 17 5 8 4 22:18 23
12. SFM Senec 18 5 1 12 16:39 16
13. FC ViOn 18 5 1 12 23:51 16
14. Prievidza 17 3 2 12 19:41 11
15. Dúbravka 17 2 1 14 16:39 7
16. Šaľa 17 0 2 15 12:61 2

III. LSD
ČFK Nitra - Vráble 1:0, Topoľčany - N. Mesto 2:1, Trenčín B - Sereď 2:1, Nemšová - N. Zámky 1:0, Galanta - Brezová 0:1, Partizánske - Hurbanovo 1:0, P. Bystrica - Trnava B 2:1, Senica - J. Bohunice 1:1.
1. Brezová p/B. 17 14 2 1 43:7 44
2. Senica 17 12 2 3 38:9 38
3. AS Trenčín B 17 12 1 4 44:16 37
4. J. Bohunice 17 11 1 5 34:15 34
5. Trnava B 17 9 2 6 34:24 29
6. N. Mesto 17 9 0 8 53:28 27
7. N. Zámky 17 9 0 8 36:35 27
8. ČFK Nitra 17 8 1 8 30:28 25
9. Vráble 17 8 0 9 33:37 24
10. Sereď 17 8 0 9 39:45 24
11. Topoľčany 17 7 1 9 27:29 22
12. P. Bystrica 17 7 1 9 32:36 22
13. Nemšová 17 6 4 7 19:28 22
14. Partizánske 17 3 4 10 22:43 13
15. Hurbanovo 17 1 3 13 13:61 6
16. Galanta 17 0 2 15 9:65 2

SkryťVypnúť reklamu

III. LMD
ČFK Nitra - Vráble 2:0, Topoľčany - N. Mesto 3:3, Galanta - Brezová 2:1, Nemšová - N. Zámky 2:0, Trenčín B - Sereď 8:0, Partizánske - Hurbanovo 5:0, P. Bystrica - Trnava B 0:1, Senica - J. Bohunice 2:2.
1. Trnava B 17 15 1 1 54:9 46
2. AS Trenčín B 17 13 2 2 59:11 41
3. Senica 17 11 4 2 49:16 37
4. ČFK Nitra 17 9 4 4 40:14 31
5. P. Bystrica 17 9 3 5 31:14 30
6. Brezová p/B. 17 9 1 7 30:26 28
7. N. Mesto 17 8 3 6 51:34 27
8. Vráble 17 7 4 6 33:27 25
9. N. Zámky 17 6 6 5 36:19 24
10. Galanta 17 5 5 7 26:30 20
11. J. Bohunice 17 6 2 9 27:40 20
12. Topoľčany 17 5 5 7 21:35 20
13. Nemšová 17 5 2 10 18:34 17
14. Partizánske 17 3 1 13 17:61 10
15. Sereď 17 2 0 15 9:65 6
16. Hurbanovo 17 1 1 15 10:76 4

IV. liga SZ
17. kolo: Moravany - Skalica 1:1, D. Vestenice - Bánovce 0:3, Handlová - Vrbové 4:1, Hlohovec - Nováky 1:1, Boleráz - Hrnčiarovce 4:0, Led. Rovne - Ilava 1:3, Leopoldov - Tr. Stankovce 1:1, D. Kočkovce - Piešťany 1:5.
1. Piešťany 17 11 4 2 69:20 37
2. Boleráz 17 11 4 2 51:19 37
3. Handlová 17 11 3 3 45:22 36
4. L. Rovne 17 9 6 2 41:22 33
5. Bánovce 17 9 4 4 37:27 31
6. Hlohovec 16 9 3 4 38:22 30
7. Moravany 16 7 4 5 42:25 25
8. Skalica 17 7 3 7 17:25 24
9. Tr. Stankovce 17 6 5 6 32:26 23
10. Nováky 17 6 4 7 24:33 22
11. Ilava 17 4 4 9 29:40 16
12. Leopoldov 17 4 3 10 16:27 15
13. D. Kočkovce 17 5 0 12 24:58 15
14. D. Vestenice 16 3 3 9 21:37 12
15. Hrnčiarovce 17 3 3 11 17:51 12
16. Vrbové 16 1 3 12 11:60 6

V. liga Sever
Kanianka - Drietoma 4:0, Chynorany - S. Turá 4:0, N. Rudno - H. Ozorovce 4:0, N. Pravno - Z. Kostoľany 10:2, H. Srnie - Dubodiel 0:5, Streženice - Plevník 0:3, Košeca - N. Dubnica 4:2, Beluša - Ladce 1:0.
1. Dubodiel 16 11 3 2 54:12 36
2. Plevník 16 11 3 2 37:12 36
3. N. Dubnica 16 10 3 3 65:23 33
4. Beluša 16 9 1 6 34:20 28
5. Chynorany 16 8 3 5 29:25 27
6. Košeca 16 8 1 7 41:43 25
7. Kanianka 16 6 5 5 26:19 23
8. N. Rudno 16 7 2 7 36:31 23
9. St. Turá 16 6 5 5 24:25 23
10. N. Pravno 16 7 2 7 32:37 23
11. Streženice 16 5 5 6 24:29 20
12. Drietoma 16 4 5 7 17:30 17
13. H. Srnie 16 3 4 9 25:49 13
14. Ladce 16 2 6 8 15:32 12
15. Z. Kostoľany 16 3 2 11 26:59 11
16. H. Ozorovce 16 2 2 12 14:53 8

Starší žiaci

I. LSŽZ
Levice - Nitra 1:3, Prievidza - Myjava 1:2, Senica - Inter 3:1, Dubnica - Slovan 0:0, PVFA - SFM Senec 8:3, Kostolište - Trenčín 0:1, Púchov - Trnava 0:0.
1. Trenčín 15 14 0 1 34:5 42
2. Nitra 15 13 0 2 49:9 39
3. Trnava 15 10 2 3 45:13 32
4. Senica 15 9 2 4 46:19 29
5. Dubnica 15 8 5 2 36:13 29
6. Slovan 15 8 3 4 32:23 27
7. PVFA 15 6 1 8 25:26 19
8. Púchov 15 5 4 6 15:23 19
9. Inter 15 5 2 8 23:24 17
10. SFM Senec 15 5 1 9 12:54 16
11. Prievidza 14 3 0 11 11:27 9
12. Myjava 15 2 2 11 9:28 8
13. Kostolište 15 2 1 12 9:42 7
14. Levice 14 2 1 11 12:52 7

II. LSŽ
Vráble - Nitra B 1:3, P. Bystrica - N. Zámky 1:1, ČFK Nitra - Šaľa 1:0, Galanta - Trnava B 2:1, Dubnica - Topoľčany 1:2, Levice B - Piešťany 0:0, N. Mesto - Komárno 5:0, Trenčín B - Lok. Trnava 1:0. Dohrávka: Dubnica B - Vráble 0:0.
1. ČFK Nitra 17 13 2 2 37:13 41
2. P. Bystrica 17 12 3 2 41:12 39
3. Topoľčany 17 9 4 4 34:18 31
4. Nitra B 17 10 0 7 53:31 30
5. Piešťany 17 8 4 5 27:16 28
6. Vráble 17 8 4 5 29:22 28
7. Galanta 17 8 4 5 25:21 28
8. Lok. Trnava 17 8 3 6 32:17 27
9. AS Trenčín B 17 8 3 6 28:30 27
10. Dubnica B 17 7 4 6 23:17 25
11. N. Mesto 17 7 1 9 20:26 22
12. N. Zámky 17 5 5 7 26:40 20
13. Levice B 17 4 2 11 13:37 14
14. Šaľa 17 4 1 12 21:44 13
15. Trnava B 17 3 1 13 22:33 10
16. Komárno 17 1 1 15 8:62 4

Mladší žiaci

I. LMŽZ
Levice - Nitra 0:2, Prievidza - Myjava 4:0, Senica - Inter 0:2, Dubnica - Slovan 1:0, PVFA - SFM Senec 4:0, Kostolište - Trenčín 2:0, Púchov - Trnava 0:2.
1. Nitra 15 12 2 1 46:7 38
2. Slovan 15 11 2 2 44:14 35
3. Inter 15 10 2 3 25:11 32
4. PVFA 15 9 2 4 32:10 29
5. Trnava 15 8 3 4 27:18 27
6. Senica 15 8 1 6 23:16 25
7. Dubnica 15 7 1 7 27:23 22
8. Trenčín 15 6 3 6 25:25 21
9. Prievidza 14 6 2 6 29:28 20
10. SFM Senec 15 5 2 8 26:31 17
11. Levice 14 5 2 7 16:32 17
12. Kostolište 15 3 0 12 23:52 9
13. Púchov 15 2 2 11 12:29 8
14. Myjava 15 0 0 15 2:61 0

II. LMŽ
Vráble - Nitra B 2:1, P. Bystrica - N. Zámky 0:4, N. Mesto - Komárno 2:2, ČFK Nitra - Šaľa 2:1, Galanta - Trnava B 4:0, Levice B - Piešťany 5:1, Dubnica - Topoľčany 5:0, Trenčín B - Lok. Trnava 3:1. Dohrávka: Dubnica B - Vráble 5:0.
1. ČFK Nitra 17 12 2 3 55:25 38
2. Šaľa 17 11 3 3 76:20 36
3. Nitra B 17 11 3 3 38:21 36
4. N. Zámky 17 11 1 5 56:15 34
5. AS Trenčín B 17 11 0 6 39:28 33
6. Dubnica B 17 10 2 5 52:28 32
7. Piešťany 17 9 1 7 40:38 28
8. Galanta 17 7 3 7 28:30 24
9. Levice B 17 7 2 8 28:38 23
10. Vráble 17 7 1 9 23:36 22
11. Komárno 17 6 4 7 28:44 22
12. Trnava B 17 5 6 6 29:25 21
13. Lok. Trnava 17 5 4 8 34:30 19
14. P. Bystrica 17 3 0 14 20:58 9
15. Topoľčany 17 2 1 14 16:69 7
16. N.Mesto 17 2 1 14 22:79 7

Najčítanejšie na My Trenčín

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kali, Tina, Yael i Spievankovo vandrujú po slovenských vodách
  2. Top jedenásť pláží na Baleárskych ostrovoch: ktorú si vyberiete?
  3. Odliv mozgov pokračuje. Ako dostať mladých domov?
  4. Lenivá kuchárka: Zdravý obed či večeru uvaríte za pár drobných
  5. Kúpele sú liečivý celok, Thermia jeho kráľovná!
  6. Bratislavský realitný trh oživí GALVANIA rezidencie
  7. Slovenských tridsiatnikov láka zakladanie fondov
  8. Leto v Rakúsku: Keď vás cisár pozve k stolu
  1. Poškriabali vám auto, keď ste niekde parkovali?
  2. Ako si vyberať pohodlnú obuv nielen do práce? Toto sú naše tipy!
  3. Agresívne brzdenie alebo poistný podvod? Mal palubnú kameru!
  4. Darček na Deň detí? Repasovaný telefón môže byť skvelou voľbou
  5. Zdravé zateplenie za jeden deň: čo neviete o fúkanej izolácii
  6. Wüstenrot minulý rok úspešne naštartoval nový obchodný model
  7. Dve zľavy na jedného: Toto predĺženie v PLANEO je vaša šanca!
  8. Top jedenásť pláží na Baleárskych ostrovoch: ktorú si vyberiete?
  1. Lenivá kuchárka: Zdravý obed či večeru uvaríte za pár drobných 14 662
  2. Leto v Rakúsku: Keď vás cisár pozve k stolu 6 394
  3. Top jedenásť pláží na Baleárskych ostrovoch: ktorú si vyberiete? 6 151
  4. Odliv mozgov pokračuje. Ako dostať mladých domov? 5 591
  5. Ako umocniť svoju lásku k Chorvátsku? Vlastným apartmánom! 2 011
  6. Stovky hodín výcviku. Stať sa gondolierom je zaslúžená prestíž 1 951
  7. Kali, Tina, Yael i Spievankovo vandrujú po slovenských vodách 1 802
  8. Zodpovedné nakupovanie chráni biodiverzitu pre budúce generácie 1 304

Blogy SME

  1. Peter Slamenik: Špeciálna amnestia
  2. Miro Jankes: Májový výber (2022)
  3. Helena Smihulova Laucikova: Májové snenie
  4. Štefan Vidlár: Navrácený syn
  5. Věra Tepličková: Revolúcia zamatová versus za/Matovičová
  6. Miriam Studeničová: Nepremeškajme jedinečný deň – 30. máj!
  7. Ján Škerko: Viktor Orbán je rozbíjač európskej jednoty a trieska pod nechtom
  8. Kristína Behúňová: Bikepacking po španielsky: Z Valencie cez Castilla-La Mancha
  1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť III) 9 625
  2. Ján Valchár: Bitka pri Cušime, Admirál Kuznecov alebo dve frašky ruskej flotily 9 453
  3. Monika Kusendová: Malofatranská hrebeňovka alebo 4-dňové sólo dobrodružstvo s ruksakom po horách 4 791
  4. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa 4 156
  5. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 2 928
  6. Jana Melišová: Oplatí sa žiť na dlh? 2 759
  7. Slovenské národné stredisko pre ľudské práva: Kam až zájdu návrhy na obmedzovanie prístupu k interrupciám? 2 691
  8. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 2 529
  1. Lívia Hlavačková: Je Ajurvéda naozaj taká prastará, ako vravia?
  2. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
  3. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
  5. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  6. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  8. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Úspešná malá výtvarníčka Sára Lužná so svojou pedagogičkou Miroslavou Lacovou.

Sedemročná školáčka Sára Lužná zo Starej Turej triumfovala v prestížnej svetovej súťaži v japonskom Tokiu.


5 h

Mesto zmenu názoru vysvetľuje víťazstvom v súťaži o Európske hlavné mesto kultúry v roku 2026, aktuálne rieši dodatočné statické analýzy.


(JÁ) 13 h

Profesionálni hasiči súťažili vo výstupe do štvrtého podlažia cvičnej veže, v behu na 100 metrov cez prekážky, v štafete štyrikrát 100 metrov a v požiarnom útoku.


TASR 13 h

Trenčianski pyrotechnici zasahovali v obci Moravské Lieskové.


TASR 27. máj

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prípadom sa zaoberá mestská polícia aj sociálne oddelenie.


23 h

Prezident námestovského klubu je presvedčený, že na Oravu budú ostatné mužstvá spomínať len v tom dobrom.


27. máj

Festival Pohoda tento rok oslávi 25. výročie svojho založenia.


25. máj

Zlodeji sklad navštevovali dlhšiu dobu, ukradnuté veci konzumovali aj vo vedľajších miestnostiach.


27. máj

Blogy SME

  1. Peter Slamenik: Špeciálna amnestia
  2. Miro Jankes: Májový výber (2022)
  3. Helena Smihulova Laucikova: Májové snenie
  4. Štefan Vidlár: Navrácený syn
  5. Věra Tepličková: Revolúcia zamatová versus za/Matovičová
  6. Miriam Studeničová: Nepremeškajme jedinečný deň – 30. máj!
  7. Ján Škerko: Viktor Orbán je rozbíjač európskej jednoty a trieska pod nechtom
  8. Kristína Behúňová: Bikepacking po španielsky: Z Valencie cez Castilla-La Mancha
  1. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť III) 9 625
  2. Ján Valchár: Bitka pri Cušime, Admirál Kuznecov alebo dve frašky ruskej flotily 9 453
  3. Monika Kusendová: Malofatranská hrebeňovka alebo 4-dňové sólo dobrodružstvo s ruksakom po horách 4 791
  4. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa 4 156
  5. Ján Valchár: Odvaha plukovníka Chodarjonoka alebo ako to nie je o odvahe 2 928
  6. Jana Melišová: Oplatí sa žiť na dlh? 2 759
  7. Slovenské národné stredisko pre ľudské práva: Kam až zájdu návrhy na obmedzovanie prístupu k interrupciám? 2 691
  8. Juraj Kumičák: Ako Rusi veľkú vojnu vyhrali... (časť I) 2 529
  1. Lívia Hlavačková: Je Ajurvéda naozaj taká prastará, ako vravia?
  2. Jiří Ščobák: Bude nový II. pilier lepší? Dožijeme sa exodu z dlhopisových fondov?
  3. Monika Nagyova: Výhody emočného prejedania sa
  4. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 39. - Arktída - Letecká expedícia Amundsena s Ellsworthom na severný pól -1925
  5. Jiří Ščobák: Víte, co je Gerasimova doktrína?
  6. Jiří Ščobák: Vydrží Rusko dlhú ekonomickú vojnu? Nevyčerpajú sa spojenci?
  7. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 38. - Arktída - Amundsenova expedícia na lodi Maud (1918 - 1925)
  8. Jiří Ščobák: Mohu zemřít, ale nebudu žít jako otrok

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu