FUTBAL / II. triedy

Sever

Svinná – Ivanovce 2:0 (0:0). V zápase plnom nevyužitých gólových šancí premenili domáci aspoň dve. Hralo sa v priateľskej atmosfére, v ktorej vybojovala Svinná prvé jesenné víťazstvo. Pre zaujímavosť vekový rozdiel medzi strelcami gólov bol 26 rokov. Góly: Fiala, Košík. Rozhodoval: Ševčík, 120 divákov.
(ik)

Záblatie – Dol. Súča 2:4 (0:1). Góly: vlastný, Šťastný – Hlavek 2, Valaštin, Kramár. ŽK: 3:3. Rozhodoval: Puna, 120 divákov.

Kľúčové – Opatová n/V. 2:0 (1:0)
Drietoma – V. Bierovce/Opatovce 3:2 (0:0). Pred krásnou diváckou kulisou sa začalo susedské derby oneskorene pre príchod rozhodcov. Od úvodného hvizdu sa obe mužstvá s chuťou pustili do hry. Prvá gólová šanca sa naskytla hosťom už v 3. min, ale lopta opečiatkovala domáce brvno. Hostia sa svojou aktvivitou viac presadzovali proti domácim. V 18. min po faule Sula rozhodca prísne ukázal na pokutový kop. Loptu si postavil Barták, ale domáci brankár ju bravúrne vyrazil. V 25. min hostia opäť opečiatkovali domáce brvno a následne sa aj lopta dostala do brány, ale gól pre ofsajd neplatil. Hostia prvý polčas mali viac z hry, ale do kabín sa odchádzalo za stavu 0:0. V 50. min po zlej rozohrávke domáceho obrancu sa k lopte dostal Barták a podkopnutá lopta skončila v sieti. O tri minúty neskôr po faule na domáceho Horňáka nariadenú jedenástku premenil Lacko na 1:1. Po vyrovnaní hostia opäť zahadzovali tutovky a v 63. min prišiel trest po rohu Nepovíma sa najlepšie zorientoval Horňák a s prehľadom domácich dostal do vedenia. V 83. min po evidentnom faule na domáceho hráča rozhodca nechal pokračovať v hre a z následnej prihrávky Marcinát vyrovnal stretnutie. Do konca stretnutia ostávali dve minúty, domáci sa opäť dočkali vedenia, keď do prázdnej brány dorážal Bariš. Domáci víťazstvo už udržali, ale hostia mali právo sa hnevať, ale len na seba, lebo nepremenili veľa gólových šancí v celom zápase. Góly: Lacko, Horňák, Bariš – Barták, Marcinát. Rozhodoval: Opatovský, 200 divákov. ŽK: 2:2.
Marián Šugra

TTS Trenčín – Beckov 3:7 (0:4). Pre domácich to bol šesťbodový a existenčný zápas, preto chceli naplno bodovať. Hostia ale nenechali nič na náhodu a povzbudení domácou výhrou nad Svinnou a stúpajúcou formou sa ujali vedenia na začiatku zápasu Matlákom 0:1. Gól domácich znervóznil, hostí upokojil a do polčasu zvýšili svoje skóre na 0:4, keď ešte skórovali Koštiaľ, Matlák a Bošanský. V druhom polčase hostia nepoľavili v streleckom ťažení a Onderčo zvyšoval na 0:5. Domácim sa podarilo skorigovať dvoma gólmi na 2:5, ale hostia vzápätí gólmi Onderču a Pálku zvýšili na 2:7. Domácim sa opäť podarilo znížiť a druhý polčas vyrovnať na konečných 3:3, resp. 3:7. Bolo to zaslúžené víťazstvo hostí z blízkosti Trenčianskeho hradu Matúša Čáka, ktorý dobyli troma bodmi, ktoré si odvážajú Ctiborovci pod Beckovský hrad. Góly: Sameš 2, Štefánek - Matlák 2, Onderčo 2, Koštial, Bošanský, Pálka. Rozhodoval: Malec.
Vladimír Školár

Neporadza – Mn. Lehota 0:2
Skalka n/V. – Zamarovce 1:2

1. Dolná Súča 10 7 2 1 38:16 23 (+8)
2. V. Bierovce/Op. 10 7 1 2 35:15 22 (+10)
14. TTS Trenčín 10 1 0 9 16:45 3 (-12)
Neporadzi odrátajú po skončení súťaže 3 body.

Juh

Brezová B/Košariská – Krajné 4:0 (3:0). Za pekného jesenného počasia sa hral na Košariskách priemerný futbal. Domáci mali väčšinu zápasu prevahu, nepremenili veľké množstvo šancí. Hostia produkovali veľké množstvo chýb, dokonca za stavu 1:0 nepremenili pokutový kop. Veľmi dobre rozhodoval rozhodca Valo s asistentom Oppenbergerom.
Góly: Nosko, Danko, Beňo, Čmela. Rozhodoval: Valo, 80 divákov.
(sh)

Turá Lúka – Hrádok 2:0 (1:0). Rozhodoval: Podhradský, 120 divákov.

Myjava B – Horná Streda 5:0 (0:0). Domáci vyhrali zasúžene. Hostia v prvom polčase nepremenili pokutový kop. Góly: Adamec 2, Augustín, Viselka, Sládeček. Rozhodoval: Jančo, 50 divákov.
M. Šimonyi

Považany – Tr. Bohuslavice 2:2 (0:0). Góly: Kubica P. 2 – Ondrášek, Tinka. Rozhodoval: Stračiak, 120 divákov.

Lúka n/V. – Hrašné 3:0 (1:0). Góly: Kusovský 2, Fekete. Rozhodoval: Otiepka, 80 divákov.
Bzince p/J. – Lubina kop. 4:1 (1:0). V Bzinciach hralo mužstvo zo spodu tabuľky, avšak predviedlo veľmi sympatický dojem. A aj keď domáci mali územnú prevahu, hostia sa nevzdávali. Prvý polčas po strele zo 40-metrov vyhrávali domáci 1:0. V druhom polčase pridali Bzinčania ďalšie tri góly avšak ani to kopaničiarov nezlomilo a nakoniec dali aspoň zaslúžený čestný gól a potom v priebehu zápasu nebolo vidieť, že hrajú dve rozdielne mužstvá z hornej a dolnej polovice tabuľky.
Góly: Kovačovic T. 3, Hložka – Ševčík. Rozhodoval: Bečka, 200 divákov.
(ik)

Brestovec – Vrbovce 3:2 (0:1). Góly hostí: Sabota, Petrák. Rozhodoval: Oppenberger, 200 divákov.

1. Myjava B 10 8 1 1 35:7 25 (+7)
2. Vrbovce 10 7 2 1 28:15 23 (+8)
3. Brezová B 10 7 0 3 31:18 21 (+6)
4. Bzince p/J. 10 5 3 2 25:12 18 ( 0)
5. Brestovec 10 5 3 2 29:17 18 ( 0)
6. Turá Lúka 10 5 2 3 22:17 17 (+2)
7. Hrádok 10 4 3 3 22:18 15 (+3)
8. Tr. Bohuslavice 10 3 3 4 20:19 12 ( 0)