Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. triedy

Sever

Potvorice – Stará Lehota 2:1 (0:1). Zápas bude v riešení ŠTK nakoľko sú nejasnosti okolo registrácie jedného z hráčov Potvoríc.

Omšenie – Dolné Srnie 6:0 (1:0).

Hôrka n/V – Nová Bošáca 1:1 (0:0). Domáci nevyužili ani vyložené šance, hostia sa ujali vedenia po štandardnej situácii. Domáci vyrovnali, na ťažkom premočenom teréne podali veľmi dobrý výkon obaja brankári. Góly: Zemko Štefan – Puko Miroslav. Žk.: 1-2. Pred 50 divákmi rozhodoval Podmajerský.
Milan Špánik

Modrová – Zem. Podhradie 1:5 (1:3). Góly za hostí: Roman Helík 3, Mizerák Pavol 2, rozhodoval Jančo.
(ip)

Horňany – Mor. Lieskové 3:0 (2:0). V slušne hranom zápase rozhodli o svojom víťazstve domáci, ktorí prejavili väčšiu túžbu po troch bodoch. Okrem troch góloch zahodili ďalšie tri tutovky. Hosťom nepomohla ani perfektná podpora vlastného fanklubu, ktorý im závidí každý klub v súťaži. Góly: Šmehyl Michal, Masár, Podhorský Martin. Žk.: 1-4. Pred 100 divákmi rozhodoval Žákech.
(lo)

Bobot – Motešice 5:3 (4:1). V Bobotskom derby si domáci po famóznom prvom polčase a výrazne slabšom druhom dejstve ukoristili tri cenné body pre seba. Prvé dejstvo okorenil svojim hattrickom Lukáš Jonis a domáci tak odchádzali do kabín s trojgólovým náskokom. Motešice však zabojovali a veľmi dobrým výkonom znížili na rozdiel jediného gólu. Bobot dobrým striedaním ku koncu zápasu zrazil hostí na kolená a domácich posunul k víťazstvu Džubina. Góly: Jonis Lukáš 3, Kňaze, Džubina – Richtárek, Obranec 2. Žk.: 0-1. Čk.: 0-1 (75. m.). Pred 200 divákmi rozhodoval Dohál.

Juh

Lubina – Očkov 1:5 (0:3). Hostia nastúpili sebavedome, čo potvrdili aj v prvom polčase, keď vyhrávali už trojgólovým rozdielom. V druhom polčase domáci znížili na 1:3 a po vylúčení hosťujúceho hráča na chvíľu prevzali iniciatívu v zápase. Hostia však posledných dvadsať minút dvoma gólmi zvýšili na 5:1. Hostia boli jednoznačne lepší, skúsenejší a zaslúžene vyhrali. Gól za domácich: Hargaš. Pred 100 divákmi rozhodoval Sokol. Pavol Čamek

Hrachovište – Pobedim 2:2 (2:2). Zápas nepremenených šancí zo strany domácich, ktorí nastúpili zo snahou zvíťaziť. Vedenia sa ujali v 20. minúte Šimnom. Hostia už o šesť minút vyrovnali Zervanom a v 35. minúte išli do vedenia zásluhou Žitňanského. Domáci už o štyri minúty vyrovnali opäť Šimnom. Druhý polčas domáci zatlačili, ale v 60. minút po ojedinelom útoku hostí zahrali domáci rukou vo vlastnej šestnástke a rozhodca nariadil pokutový kop. Prvú strelu brankár domácich zneškodnil, ale pre porušenie pravidla rozhodca nechal kop opakovať. Aj druhú strelu brankár domácich zneškodnil. Za domácich nastúpil v bránke jubilant 64-ročný brankár Arbét. Pred 60 divákmi rozhodoval Svetkovič.
(za)

Chvojnica – Polianka 5:3 (1:0). Zaslúžené víťazstvo domácich. Góly: Mišík Marián, Holkovič 2, Zloch, vlastný – Kováčiny Radoslav 3. Hralo sa čisto, bez kariet. Pred 40 divákmi rozhodoval laik Vávra.
Pavol Šiška

Brunovce – Priepasné 1:0 (0:0). V druhom polčase menšia prevaha domácich. Jediný gól v zápase strelil v 80. minúte Luščík. Stretnutie sledovalo 200 divákov. (mm)
Jablonka – Kostolné 1:2 (1:2). Prvý polčas hostia boli lepší, ale v druhom domáci hru vyrovnali a zaslúžili si aspoň bod remízu. Góly: Otruba – Masár Róbert 2. Pred 70 divákmi rozhodoval M. Ševčík.

5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 558

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

1 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

2 h
Plošné testovanie na Covid-19.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Trenčíne.