Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. triedy

Sever

Mn. Lehota – TTS Trenčín 3:0 (3:0). Hráči TTS Trenčín, ktorí súd na trinástom miesto so ziskom troch bodov za jedno víťazstvo a domáci, ktorí boli na desiatom miesto boli v tomto zápase favoritom. Za posledné dva roky majú domáci hráči s mužstvom hostí nie dobrú bilanciu, keď zo štyroch zápasov len raz vyhrali. A tak domáci fanúšikovia čakali od domácich už aj víťazstvo. Domáci začali náporom a už v 16. min viedli 1:0 gólom Krajču. Do polčasu pridali ešte dva góly Bachyncom a po prvom polčase zaslúžene viedli 3:0. V druhom polčase nemali hostia čo stratiť a tak pridali na obrátkach, lepšie sa pohybovali, ale gól nedali. Domácim ako keby dochádzal dych a výsledok do konca zápasu už ubránili. V 74. min odpískal rozhodca Murín pokutový kop pre domácich, ale Hoos ho nepremenil, keď netrafil bránku. Domáci vyhrali zaslúžene. Góly: Bachynec 2, Krajčo. Rozhodoval: Murín, 30 divákov.
Július Hrnčár

Zamarovce – Neporadza 2:1 (1:0). V prvom polčase sa hral vyrovnaný zápas, domáci sa ujali vedenia v 23. min po uličke Kostolanského do prázdnej brány zasunul Dragula. V 30. min chytil domáci brankár Minárech hosťom tutovku. V druhom polčase sa hra prelínala z jednej strany na druhú, obe mužstvá si vypracovali viaceré šance a domáci v 75. min zvýšili Dragulom na 2:0. V 84. min hostia znížili na 2:1 a v nadstavenom čase domáci brankár Minárech vytiahol svoj bravúrny zákrok, keď vyrazil loptu, ktorá smerovala do šibenice a udržal tak domácim víťazstvo. Góly domácich: Dragula 2. Rozhodoval: Valo, 50 divákov.
Milan Skovajsa

Dolná Súča – Skalka n/V. 1:0 (1:0). V derby zápase popredných mužstiev tabuľky začali lepšie domáci. V 15. min priťukol Krajčo loptu Valaštinovi, ten zo šestnástky vystrelil a lopta prešla medzi nohy brankára hostí do brány. V 45. min pohrozili aj hostia, ale ich strelu Marenčák bravúrne vytlačil na roh. Druhý polčas bol podobný prvému, hralo sa väčšinou medzi šestnástkami. Na ťažkom teréne si mužstvá vypracovali minimum šancí a sa na výsledku už nič nezmenilo. Opäť sa ukázalo, že sobota nie je dobrým dňom na hranie majstrovských zápasov na dedine. Na tento derby zápas prišlo iba 100 divákov. Gól: Valaštin. Rozhodoval: Valápka, 100 divákov.
Jaroslav Šedivý

Záblatie – Opatová n/V. 3:1 (3:0). Domácim stačil priemerný výkon na pohodlné víťazstvo. Góly: Múdry, Urban V., Čakloš – Vengrin z pok. kopu. Rozhodoval: Otiepka, 120 divákov.
Ján Šťastný

Beckov – Svinná 3:2 (1:2). Domáci opäť nastúpili na svoj dôležitý zápas, ale úvod patril hosťom ktorý boli aktívnejší. V 20. min bol faulovaný v 16-tke domáci hráč a Neboháč otvoril skóre. V 22. min po priamom kope excelentne hostia vyrovnali Fialom a v 25. min po nedorozumení obrany a brankára sa ujali vedenia Vondrom. Do prestávky sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a hostia opäť začali lepšie, ale domácim sa podarilo v 65. min vyrovnať po skrumáži Koštialom. Hral sa nervózny zápas, lebo obom mužstvám išlo o veľa a hostia mali viac z hry a ich gólové šance riešil domáci brankár. Platí pravidlo nedáš-dostaneš a 82. min poslal opäť domácich do vedenia Pálka na 3:2, ktorý vystrelil peknou strelou domácim 3 body. Góly: Neboháč (11 m), Koštial, Pálka - Fiala,Vondra. Rozhodoval: Podmajerský, 80 divákov.
Vladimír Školár

Ivanovce – V. Bierovce/Opatovce 1:1 (1:0). Gól hostí: Ševčík. Rozhodoval: Podhradský.

Kľúčové – Drietoma 2:2 (0:2). Rozhodoval: Bušo, 50 divákov.

1. V. Bierovce/Opat. 9 7 1 1 33:12 22 (+10)
8. Neporadza 9 4 2 3 23:20 14 (-1)
9. Mníchova Lehota 9 4 1 4 24:17 13 (+1)
10. Kľúčové 9 3 3 3 20:16 12 (-3)
11. Beckov 9 2 1 6 14:34 7 (-5)
12. Svinná 9 0 6 3 8:13 6 (-9)
13. Ivanovce 9 0 3 6 10:25 3 (-9)
14. TTS Trenčín 9 1 0 8 13:38 3 (-9)
Neporadzi odrátajú po skončení súťaže 3 body.

Juh

Hrádok – Krajné 2:1 (2:0). V 15. min zahrávali domáci priamy kop, strela Korytinu skončila iba v múre obrany hostí. Ale o dve minúty si to vynahradil, keď na ľavej strane útoku výborne zapracoval Anton Pánik, prihral Korytinovi a jeho nádherná tvrdá strela z 20-metrov skončila v sieti. V 45. min zahrával Korytina z ľavej strany opäť priamy kop, jeho stralu brankár hostí vyrazil a Muller pri pokuse o dorážku bol faulovaný. Pokutový kop bezpečne premenil domáci kapitán Pavlovič. Hneď v prvej minúte druhého polčasu zahrala ležérne domáca obrana, keď nechal pokojne prejsť pred hranicu pokutového územia útočníka hostí Lacha, ktorý vyslal na bránu ľahkú strelu a tá pod padajúcim domácim brankárom skončila v sieti. V 79. min mal gól na kopačke Muller, ale jeho strelu z tesnej blízkosti brankár hostí vyrazil. V 85. min netrafil prázdnu bránu hostí striedajúci Ocet, v 87. min vo vyloženej šanci trafil Muller iba žrď a tak v zápase, v ktorom domáci zlíhali v koncovke, keď nevyužili niekoľko vyložených príležitostí na skórovanie sa zrodil najtesnejší výsledok 2:1. Góly: Korytina, Pavlkovič z pok. kopu – Lacho. Rozhodoval: Maretta, 100 divákov.
Vlastimil Otrubný

Tr. Bohuslavice – Myjava B 2:1 (1:1). Góly: Kopunec, Bližniak. Rozhodoval: Ďurech, 80 divákov.

Vrbovce – Bzince p/J. 2:2 (1:1). Bojovný zápas dvoch vyspelých mužstiev sa skončil spravodlivou remízou. Góly domácich: Petrák, Sabota. Rozhodoval: Jančo, 80 divákov.
Pavol Sukupčák

Lubina kop. – Lúka n/V. 1:4 (0:2). Nakoľko sa nedostavil na zápas hlavný rozhodca, zápas nepresne rozhodoval laik z Lúky, ktorý poškodil domáce mužstvo, ktoré podáva voči zápasu protest. Gól domácich: Barč. Rozhodoval: laik zo strany hostí, 50 divákov.
Brestovec – Brezová B/Košariská 3:1 (1:0). Gól: Beňo. Rozhodoval: Obeda, 100 divákov.

Hor. Streda – T. Lúka 2:1

Hrašné – Považany 3:2 (1:1)

1. Vrbovce 9 7 2 0 26:12 23 (+8)
2. Myjava B 9 7 1 1 30:7 22 (+7)
3. Brezová B 9 6 0 3 27:18 18 (+6)
4. Brestovec 9 4 3 2 26:15 15 ( 0)
5. Bzince p/J. 9 4 3 2 21:11 15 ( 0)
6. Hrádok 9 4 3 2 22:16 15 (+3)