Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. triedy

Sever

Záblatie – Drietoma 2:1 (1:1). V prestižnom zápase o kaplnku ukázali domáci bojovné srdce, dokázali otočiť nepriaznivý stav. Po góloch Brleja od tyčky a Minárika z priameho kopu porazili herne lepších hostí. Najlepší hráč zápasu bol domáci brankár Zverbík, o ktorom sa určite bude hosťujúcim hráčom ešte dlho snívať. Góly: Brlej, Minárik – Poruban. Rozhodoval: Tabak, 150 divákov.
Ján Šťastný

Svinná – Zamarovce 0:0. Rozhodoval: Čič, 100 divákov.

Mn. Lehota – V. Bierovce/Opatovce 3:4 (3:1). Prvý polčas boli lepší domáci, ktorí aj viedli 3:1. Ale v druhom polčase domáci nezachytili nástup hostí, ktorí od 48. min do 65. min otočili na 3:4 a zaslúžene vyhrali. Góly domácich: Hos 2, Krajčo. Rozhodoval: Stračiak, 100 divákov. Július Hrnčár

Beckov - Ivanovce 1:1 (1:0). Domáci v šesťbodovom zápase začali náporom a už 7. min Neboháč otvoril pätičkou skóre zápasu. Domáci Neboháč bol pri chuti, mohol dať do 17. min štyri góly a dokonca polčasu sa dostaval do viacerých šancí a sám mohol dať do polčasu šesť gólov, ale polčas skončil iba 1:0. V druhom polčase vycítili hostia šancu na vyrovnanie a úvod patril im a v 55. min vyrovnali po priamom kope Fabiánom. Po vyrovnaní hra znervóznela a domáci začali robiť chyby a hosťom to vyhovovalo. Hostia odohrali rozdielny polčas oproti prvému a z minima vyťažili maximum. Domáci si môžu spytovať svedomie za prvý polčas. Rozhodoval: Klimčík, 80 divákov
Vladimír Školár

Dol. Súča – TTS Trenčín 12:2 (6:1). Góly: Hlávek 7, Krajčo 4, Gajdošík – Mušuta, Štefánek. Rozhodoval: Bušo, 100 divákov.

Kľúčové – Skalka n/V. 2:1

Opatová n/V. – Neporadza 3:3 (0:1). Opatová chcela v domácom prostredí bodovať naplno, nevyužila však viaceré vyložené príležitosti. To hostia dokonale využili, čo sa prejavilo vedením 3:1 pre hostí, keď góly padli po hrubých chybách domácej obrany. Po záverečnom tlaku bola spokojnosť aj s remízou, keď vyrovnávajúci gól padol v záverečnej minúte. Góly domácich: Vengrin, Palo, Kovačik. Rozhodoval: Majcher, 100 divákov.
(jr)

1. V. Bierovce/Opat. 7 6 0 1 22:11 18 (+9)
14. Ivanovce 7 0 2 5 7:20 2 (-7)
Neporadzi odrátajú po skončení súťaže 3 body.

Juh

Bzince p/J. – Brezová B/Košariská 3:1 (2:1). Góly: Kovačovic T., Chorvát, Less - Šlahor. Rozhodoval: Švancara, 100 divákov.

Hrašné – T. Lúka 2:2 (2:2)

Tr. Bohuslavice – Krajné 4:1

Hor. Streda – Hrádok 1:2 (0:1). Góly hostí: Muller, Pavlovič z pok. kopu. Rozhodoval: Oppenberger, 80 divákov.

Lubina kop. – Myjava B 1:5 (0:3). Hostia potvrdili úlohu favorita, i keď nastúpili so štyrmi hráčmi A-mužstva. Začiatok zápasu im vyšiel stopercentne, keď už v 2. min hoci nevydarenou strelou, ktorá skončila v sieti, otvoril skóre Strnádka. V 10. min bol to Vyselka, ktorý zvyšoval na 0:2. Hoci domáci mali dobrú šancu znížiť na 1:2, čo sa im však nepodarilo, po troch dorážkach, keď vynikajúco zasiahol brankár hostí. V 34. min zvýšil Augustín na 0:3 a o výsledku bolo rozhodnuté. Tak skončil i prvý polčas. Do druhého polčasu chceli domáci zvrátiť výsledok, avšak hostia svojou technickou hrou im to nedovolili. V 74. min za faul v šestnástke Adamec zvýšil na 0:4. V 79. min bol to Vyselka Marek, ktorý zvyšoval už na 0:5. Domáci však ani po tomto stave nerezignovali a bol to Gulán, ktorý v 84. min zápasu vsietil čestný gól domácich. Hostia si za predvedený výkon tri body zaslúžili, avšak domáci im po tejto prehre svojich fanúšikov nesklamali. Góly: Gulan – Vyselka J., Augustín, Vyselka Ma., Strnádka, Adamec. Rozhodoval: Bulko, 80 divákov.
(dm)

Vrbovce – Považany 7:2 (5:1). Domáci boli po celý čas lepším mužstvom, svoju prevahu vyjadrili i gólmi. Hostia v druhom polčase zvýšili aktivitu a podarilo sa im streliť gól. Góly domácich: Petrák 3, Mareček M., Mareček P, Vávra M., Sabota. 80 divákov.
(ps)

Brestovec – Lúka n/V. 5:3 (2:2). Domáci mali viac z hry, ale hosťom sa podarilo do polčasu vyrovnať. Ale zvýšeným úsilím v druhom polčase sa im podarilo rozhodnúť o svojom víťazstve. Góly: Csanda 2, Černák D., Mozolák 2 – Poláček M., Kusovský, Mladý. Rozhodoval: Nedveď, 100 divákov.