Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
7. kolo: B. Bystrica - AS Trenčín 3:1 (1:1), Mišák, AAC Trenčín - Slovan 0:1 (0:1), Košice - Dubnica 0:1 (0:0), Vavrík, Nitra - Trnava 0:3, Bardejov - Inter 2:2, Ružomberok - Prešov 2:0, Žilina - Podbrezová 1:0, Stropkov - Michalovce 1:3.
8. kolo: AS Trenčín – Žilina 2:1 (1:1), Holúbek, Mazáň, Podbrezová - AAC Trenčín 1:2 (0:0), Herák, Šuška, Dubnica – Bardejov 3:0 (2:0), F. Vavrík, Urgela, Riečičiar, Trnava – Michalovce 0:0, Slovan – Stropkov 3:0, Prešov - B. Bystrica 0:2, Inter – Ružomberok 0:1, Nitra - Košice 2:2.
1. Dubnica 8 7 0 1 21:4 21
2. Ružomberok 8 6 0 2 19:5 18
3. B. Bystrica 8 5 3 0 21:9 18
4. AS Trenčín 8 5 1 2 15:8 16
5. Trnava 8 4 2 2 10:6 14
6. Slovan 6 4 0 2 12:10 12
7. Prešov 7 3 1 3 13:9 10
8. Nitra 7 3 1 3 13:14 10
9. Inter 8 3 1 4 9:21 10
10. Košice 7 2 2 3 13:10 8
11. Žilina 7 2 2 3 7:7 8
12. Michalovce 8 2 2 4 14:17 8
13. AAC Trenčín 8 1 2 5 7:17 5
14. Bardejov 8 1 2 5 7:21 5
15. Podbrezová 8 1 1 6 7:17 4
16. Stropkov 8 0 4 4 6:19 4

Skryť Vypnúť reklamu

I. LMD
7. kolo: B. Bystrica - AS Trenčín 3:0 (2:0), AAC Trenčín - Slovan 1:3 (0:0), Kadera, Košice - Dubnica 1:0 (1:0), Nitra - Trnava 2:0, Bardejov - Inter 3:2, Ružomberok - Prešov 1:0, Žilina - Podbrezová 2:4, Stropkov - Michalovce 1:1.
8. kolo: AS Trenčín – Žilina 0:1 (0:1), Podbrezová - AAC Trenčín 0:2 (0:0), Chládek, Kadera, Dubnica – Bardejov 4:0 (3:0), T. Tuček, Múdry, Behanec, Kosiba, Trnava – Michalovce 5:0, Slovan – Stropkov 5:0, Prešov - B. Bystrica 0:0, Inter – Ružomberok 0:0, Nitra - Košice 0:1.
1. Ružomberok 8 6 2 0 17:3 20
2. Žilina 7 6 0 1 12:6 18
3. Košice 7 5 1 1 16:2 16
4. B. Bystrica 8 5 1 2 15:4 16
5. Trnava 8 3 3 2 14:7 12
6. Slovan 6 3 2 1 12:7 11
7. Prešov 7 3 2 2 10:6 11
8. Inter 8 3 2 3 13:10 11
9. Podbrezová 8 3 2 3 11:14 11
10. Nitra 7 2 3 2 10:9 9
11. Bardejov 8 3 0 5 7:15 9
12. AS Trenčín 8 2 2 4 8:11 8
13. Dubnica 8 2 1 5 10:18 7
14. AAC Trenčín 8 2 1 5 9:18 7
15. Michalovce 8 1 1 6 4:19 4
16. Stropkov 8 0 1 7 3:25 1

Skryť Vypnúť reklamu

II. LSDZ
7. kolo: Slovan B – Nitra B 1:2, FC ViOn – PVFA 4:2, Dubnica B – Šaľa 4:0, Dun. Streda – Prievidza 4:3, Artmedia - Levice 3:0, Lok. Trnava – Inter B 5:1, SFM Senec – Púchov 3:1, Myjava – Dúbravka 3:0.
8. kolo: Levice - Nitra B 0:4, Prievidza - FC ViOn 0:0, Púchov - Dun. Streda 0:1, Šaľa - SFM Senec 0:2, PVFA - Slovan B 4:0, Artmedia - Lok. Trnava 4:0, ŠKP Dúbravka - Dubnica B 4:2, Inter B - Myjava 1:0.
1. FC ViOn 8 6 1 1 17:7 19
2. Dun. Streda 8 6 1 1 13:6 19
3. Artmedia B 8 6 0 2 19:6 18
4. PVFA 8 5 1 2 19:12 16
5. Lok. Trnava 8 4 1 3 21:13 13
6. Nitra B 8 4 1 3 12:12 13
7. Inter B 8 3 2 3 14:13 11
8. Prievidza 8 3 2 3 14:15 11
9. SFM Senec 8 3 2 3 8:11 11
10. Dubnica B 8 3 1 4 24:19 10
11. Dúbravka 8 2 3 3 10:20 9
12. Slovan B 8 2 2 4 6:10 8
13. Myjava 7 2 1 4 6:8 7
14. Púchov 8 2 1 5 9:14 7
15. Levice 8 1 2 5 4:16 5
16. Šaľa 7 0 1 6 2:16 1

Skryť Vypnúť reklamu

II. LMDZ
7. kolo: Slovan B – Nitra B 2:1, FC ViOn – PVFA 1:4, Dubnica B – Šaľa 4:0, Dun. Streda – Prievidza 1:0, Artmedia - Levice 9:0, Lok. Trnava – Inter B 5:2, SFM Senec – Púchov 2:1, Myjava – Dúbravka 1:0.
8. kolo: Levice - Nitra B 3:2, Prievidza - FC ViOn 8:1, Púchov - Dun. Streda 3:2, Šaľa - SFM Senec 1:2, PVFA - Slovan B 0:2, Artmedia - Lok. Trnava 2:1, ŠKP Dúbravka - Dubnica B 3:4, Inter B - Myjava 4:1.
1. Slovan B 8 7 0 1 18:8 21
2. Artmedia 8 6 1 1 27:8 19
3. Inter B 8 5 1 2 22:11 16
4. Dubnica B 8 5 0 3 27:11 15
5. Lok. Trnava 8 5 0 3 20:11 15
6. Púchov 8 5 0 3 20:12 15
7. Myjava 7 4 2 1 16:9 14
8. PVFA 8 4 0 4 14:14 12
9. SFM Senec 8 4 0 4 6:14 12
10. Nitra B 8 3 1 4 16:8 10
11. Levice 8 3 1 4 12:20 10
12. Dun. Streda 8 3 0 5 8:12 9
13. Prievidza 8 2 1 5 12:20 7
14. Dúbravka 8 2 0 6 8:17 6
15. FC ViOn 8 1 0 7 7:37 3
16. Šaľa 7 0 1 6 3:24 1

III. LSD
Topoľčany - P. Bystrica 2:0, ČFK Nitra - J. Bohunice 0:2, N. Zámky - Nové Mesto 4:1, Brezová - Hurbanovo 3:0, Galanta - Sereď 0:5, Senica - Vráble 1:0, Partizánske - Trenčín B 0:0, Nemšová - Trnava B 1:1.
1. AS Trenčín B 7 6 1 0 23:6 19
2. Senica 7 6 0 1 20:5 18
3. Brezová p/B. 7 5 1 1 16:4 16
4. Trnava B 7 4 1 2 13:8 13
5. Sereď 7 4 0 3 20:16 12
6. Vráble 7 4 0 3 19:15 12
7. Topoľčany 7 4 0 3 15:11 12
8. N. Zámky 7 4 0 3 14:18 12
9. N. Mesto 7 3 0 4 16:11 9
10. Nemšová 7 2 3 2 9:9 9
11. J. Bohunice 7 3 0 4 7:7 9
12. P. Bystrica 7 2 1 4 10:15 7
13. Hurbanovo 7 1 3 3 6:15 6
14. ČFK Nitra 7 1 1 5 7:13 4
15. Partizánske 7 0 2 5 9:25 2
16. Galanta 7 0 1 6 4:30 1

III. LMD
Topoľčany - P. Bystrica 2:0, ČFK Nitra - J. Bohunice 4:0, N. Zámky - Nové Mesto 1:1, Brezová - Hurbanovo 4:1, Galanta - Sereď 5:1, Senica - Vráble 1:0, Partizánske - Trenčín B 1:5, Nemšová - Trnava B 0:3.
1. Senica 7 6 1 0 27:4 19
2. Trnava B 7 6 0 1 30:4 18
3. AS Trenčín B 7 5 0 2 22:5 15
4. ČFK Nitra 7 4 2 1 14:3 14
5. P. Bystrica 7 4 1 2 13:6 13
6. N. Mesto 7 4 1 2 21:15 13
7. N. Zámky 7 3 2 2 12:8 11
8. Brezová p/B. 7 3 1 3 10:13 10
9. Vráble 7 2 3 2 17:10 9
10. Galanta 7 1 4 2 12:14 7
11. Topoľčany 7 2 0 5 7:22 6
12. J. Bohunice 7 2 0 5 7:24 6
13. Nemšová 7 1 2 4 10:16 5
14. Hurbanovo 7 1 1 5 7:21 4
15. Partizánske 7 1 1 5 9:31 4
16. Sereď 7 1 1 5 5:27 4

IV. liga SZ
7. kolo: Leopoldov - Skalica 2:1, Hlohovec - D. Kočkovce 5:3, Bánovce - Nováky 1:1,Moravany - Tr. Stankovce 3:1, Hrnčiarovce - Vrbové 2:0, D. Vestenice - Piešťany 2:3, Handlová - Led. Rovne 2:2.
1. Handlová 7 5 2 0 15:5 17
2. Boleráz 6 5 1 0 23:9 16
3. L. Rovne 7 4 3 0 16:11 15
4. Piešťany 7 4 2 1 28:9 14
5. Bánovce 7 4 2 1 18:9 14
6. Moravany 7 2 3 2 15:10 9
7. Skalica 7 3 0 4 6:9 9
8. D. Vestenice 7 2 2 3 15:12 8
9. Ilava 6 2 2 2 11:9 8
10. Hrnčiarovce 7 2 2 3 9:10 8
11. Hlohovec 7 2 2 3 8:13 8
12. Nováky 7 2 2 3 9:15 8
13. D. Kočkovce 7 2 0 5 7:25 6
14. Tr. Stankovce 7 1 2 4 9:15 5
15. Leopoldov 7 1 1 5 6:12 4
16. Vrbové 7 0 2 5 3:25 2

V. liga Sever
Z. Kostoľany - St. Turá 3:1, Chynorany - N. Rudno 0:4, Ladce - Dubodiel 1:1, Kanianka - N. Dubnica 2:2, Beluša - Plevník 2:1, H. Srnie - Streženice 2:2, Košeca - Drietoma 1:3, N. Pravno - H. Ozorovce 4:0.
1. N. Dubnica 7 5 2 0 30:7 17
2. Plevník 7 5 0 2 16:6 15
3. Dubodiel 7 4 2 1 20:9 14
4. N. Rudno 7 4 0 3 15:12 12
5. Beluša 7 3 1 3 15:9 10
6. N. Pravno 7 3 1 3 11:16 10
7. St. Turá 7 2 3 2 10:10 9
8. Kanianka 7 2 3 2 9:9 9
9. H. Srnie 7 2 3 2 11:12 9
10. Drietoma 7 2 3 2 10:12 9
11. Ladce 7 1 5 1 6:7 8
12. Chynorany 7 2 2 3 6:12 8
13. Z. Kostoľany 7 2 1 4 10:15 7
14. Košeca 7 2 1 4 10:25 7
15. Streženice 7 1 3 3 9:17 6
16. H. Ozorovce 7 0 2 5 5:15 2

Majstrovstvá oblasti
6. kolo: Podolie - Soblahov 0:3, Mel. Lieskové - Ľuborča 2:2, Nová Ves - Krajné 0:3, Častkovce - Trenč. Turná 2:0, Trenč. Jastrabie - Drietoma B 0:1, Omšenie - Horná Súča 3:1, Čachtice - Zamarovce 6:0, Svinná - TTS Trenčín 0:3.
1. Soblahov 6 4 1 1 19:6 13
2. TTS Trenčín 6 4 1 1 16:5 13
3. Častkovce 6 4 1 1 17:10 13
4. Tr. Jastrabie 6 4 0 2 23:6 12
5. Omšenie 6 4 0 2 15:9 12
6. Čachtice 6 3 1 2 24:11 10
7. Ľuborča 6 3 1 2 15:13 10
8. Drietoma B 6 3 1 2 11:11 10
9. Svinná 6 3 0 3 11:11 9
10. Krajné 6 2 1 3 8:21 7
11. Horná Súča 6 2 0 4 15:16 6
12. Nová Ves n/V. 6 2 0 4 7:11 6
13. Zamarovce 6 2 0 4 10:19 6
14. Podolie 6 2 0 4 8:18 6
15. Melčice-Lieskové 6 1 1 4 8:24 41
6. Tr. Turná 6 1 0 5 3:19 3

II. trieda Sever
3. kolo: Beckov - Ivanovce 0:8, Bobot - Dol. Súča 5:3, Kľúčové - Trenč. Teplice 3:1.
1. Dolná Súča 3 2 0 1 17:7 6
2. Ivanovce 3 2 0 1 13:4 6
3. Bobot 2 2 0 0 14:6 6
4. Kľúčové 3 2 0 1 7:4 6
5. Dolná Poruba 3 2 0 1 7:5 6
6. Záblatie 2 1 0 1 6:7 3
7. Tr. Teplá 3 1 0 2 6:7 3
8. Tr. Teplice 2 0 0 2 3:8 0
9. Beckov 3 0 0 3 3:28 0

II. trieda Juh
5. kolo: Dol. Srnie - Mor. Lieskové 3:3, Vrbovce - Turá Lúka 3:4, Hrašné - Bošáca 0:6, Tr. Bohuslavice - H.Streda 3:0, Kálnica - Lubina kop. 17:0.
1. Tr. Bohuslavice 5 4 1 0 15:6 13
2. Kálnica 5 4 0 1 30:3 12
3. Považany 4 4 0 0 15:2 12
4. Bošáca 4 3 0 1 17:4 9
5. Lubina 5 3 0 2 18:10 9
6. Mor. Lieskové 5 2 1 2 20:8 7
7. Dolné Srnie 4 2 1 1 16:9 7
8. Vrbovce 5 1 1 3 10:19 4
9. Hrašné 5 1 1 3 7:31 4
10. Turá Lúka 3 1 0 2 6:11 3
11. Horná Streda 5 1 0 4 7:18 3
12. Lúka n/V. 4 0 1 3 3:11 1
13. Lubina kopanice 4 0 0 4 1:33 0

Starší žiaci

I. LSŽZ
Dubnica - Nitra 2:3, Levice - Trnava 0:4, Senica - Kostolište 7:0, Prievidza - AS Trenčín 1:2, PVFA - Púchov 0:0, Myjava - Slovan 1:3.
1. Trenčín 7 7 0 0 18:4 21
2. Nitra 7 6 0 1 22:5 18
3. Slovan 7 5 1 1 15:10 16
4. Trnava 7 5 0 2 23:7 15
5. Dubnica 7 3 2 2 17:8 11
6. Senica 7 3 1 3 25:13 10
7. Inter 6 3 0 3 11:9 9
8. Prievidza 7 3 0 4 8:9 9
9. SFM Senec 6 3 0 3 4:17 9
10. PVFA 7 2 1 4 8:11 7
11. Myjava 7 1 2 4 6:11 5
12. Púchov 7 1 2 4 7:16 5
13. Levice 7 1 1 5 5:24 4
14. Kostolište 7 0 0 7 1:26 0

II. LSŽ
P. Bystrica - Levice B 3:0, Vráble - Lok. Trnava 1:2, Trnava B - N. Zámky 5:0, Komárno - Nitra B 2:4, Dubnica - Šaľa 4:0, Galanta - Piešťany 1:1, ČFK Nitra - Topoľčany 1:0, N. Mesto - Trenčín B 1:3. Dohrávka: Šaľa - Vráble 1:3.
1. ČFK Nitra 7 6 1 0 14:3 19
2. Lok. Trnava 7 5 0 2 14:4 15
3. P. Bystrica 7 5 0 2 16:7 15
4. Vráble 7 4 2 1 15:9 14
5. Topoľčany 7 4 1 2 10:10 13
6. Nitra B 7 4 0 3 23:12 12
7. Dubnica B 7 3 2 2 10:5 11
8. Galanta 7 3 2 2 11:8 11
9. Piešťany 7 3 1 3 10:8 10
10. AS Trenčín B 7 2 3 2 11:14 9
11. N. Mesto 7 3 0 4 5:10 9
12. Trnava B 7 2 0 5 10:14 6
13. Levice B 7 2 0 5 6:12 6
14. N. Zámky 7 1 2 4 9:20 5
15. Komárno 7 1 1 5 6:19 4
16. Šaľa 7 0 1 6 3:18 1

III. LSŽS
N. Dubnica - Prievidza B 0:3, Šimonovany - Partizánske 1:4, Beluša - Bánovce 1:3, Nemšová - D. Vestenice 0:4, Led. Rovne - Handlová 7:1, Púchov B - Myjava B 1:0, Práznovce - Trenčín 0:2.
1. Bánovce 5 5 0 0 22:5 15
2. D. Vestenice 5 4 0 1 13:1 12
3. Beluša 5 3 1 1 16:5 10
4. L. Rovne 5 3 0 2 13:7 9
5. Prievidza B 5 3 0 2 11:6 9
6. Púchov B 5 3 0 2 6:5 9
7. Myjava B 5 2 2 1 7:5 8
8. TTS Trenčín 5 2 1 2 7:11 7
9. Práznovce 5 2 0 3 10:12 6
10. Nemšová 5 1 2 2 7:13 5
11. N. Dubnica 5 1 1 3 9:9 4
12. Partizánske 5 1 1 3 6:11 4
13. Handlová 5 1 0 4 5:25 3
14. Šimonovany 5 0 0 5 2:19 0

KS Sever
Ladce - Kanianka 0:0, H. Srnie - Stupné 1:0, Ilava - Plevník 2:5, Domaniža – N. Mesto 2:3, Tr. Jastrabie - Nováky 3:1, Tr. Stankovce - Bošany 0:3.
1. Bošany 5 5 0 0 22:2 15
2. Tr. Jastrabie 5 4 0 1 19:5 12
3. Tr. Stankovce 5 3 1 1 16:9 10
4. N. Mesto 5 3 1 1 12:7 10
5. Plevník 4 3 0 1 16:6 9
6. H. Srnie 4 3 0 1 5:2 9
7. Domaniža 4 2 1 1 11:4 7
8. Stupné 5 1 1 3 9:13 4
9. Ladce 4 1 1 2 2:10 4
10. Nováky 5 1 0 4 5:14 3
11. St. Turá 4 1 0 3 4:13 3
12. Kanianka 5 0 1 4 0:15 1
13. Ilava 5 0 0 5 3:24 0

Majstrovstvá oblasti
4. kolo: Krajné - Tr. Turná 0:3, Podolie - Hor. Súča 0:8, Vrbovce - Dol. Súča 3:5, Trenč. Teplice - Častkovce 1:7, Mel.-Lieskové - Zamarovce 1:2.
1. Častkovce 4 4 0 0 18:3 12
2. Zem. Podhradie 3 2 0 1 20:5 6
3. Horná Súča 4 2 0 2 18:10 6
4. Zamarovce 4 2 0 2 19:14 6
5. Dolná Súča 3 1 2 0 9:7 5
6. Soblahov 2 1 1 0 5:3 4
7. Tr. Turná 3 1 1 1 8:10 4
8. Krajné 2 1 0 1 4:3 3
9. Vrbovce 3 1 0 2 7:9 3
10. Melčice-Lieskové 3 1 0 2 7:14 3
11. Podolie 3 1 0 2 6:15 3
12. Tr. Teplice 4 0 0 4 2:30 0

II. trieda - skupina A
3. kolo: Neporadza - Skalka 3:8, V. Hradná - Dubodiel 0:6, Trenč. Teplá - Mn. Lehota 8:0, Motešice - Bobot 2:1, Opatová - Dol. Poruba 8:1
1. Opatová n/V. 3 3 0 0 20:2 9
2. Dolná Poruba 3 2 0 1 33:9 6
3. Dubodiel 3 2 0 1 22:2 6
4. Tr. Teplá 3 2 0 1 14:6 6
5. Bobot 3 2 0 1 7:3 6
6. Skalka n/V. 3 2 0 1 11:12 6
7. Motešice 3 1 0 2 5:9 3
8. Veľká Hradná 3 1 0 2 1:7 3
9. Mníchova Lehota 3 0 0 3 1:19 0
10. Neporadza 3 0 0 3 4:49 0

II. trieda - skupina B
3. kolo: Drietoma - Kľúčové 13:0, V. Bierovce/Opat. - Mor. Lieskové 10:0, Záblatie - Chocholná/Vel. 0:6, Bošáca - Selec 0:6.
1. Drietoma 3 3 0 0 38:1 9
2. V. Bierovce/Opat. 3 3 0 0 33:0 9
3. Selec 2 2 0 0 18:0 6
4. Bošáca 3 2 0 1 10:7 6
5. Záblatie 2 1 0 1 11:3 3
6. Dolné Srnie 2 1 0 1 2:13 3
7. Mor. Lieskové 3 0 0 3 1:18 0
8. Kľúčové 3 0 0 3 2:24 0
9. Chocholná-Velčice 3 0 0 3 0:49 0

II. trieda - skupina C
3. kolo: Bzince p/J.- Nová Ves 6:2, Potvorice - Kálnica 3:4, Turá Lúka - Hrádok 16:2, Čachtice - Považany 1:4.
1. Turá Lúka 3 3 0 0 29:2 9
2. Považany 3 3 0 0 19:3 9
3. Bzince p/J. 3 2 0 1 12:6 6
4. Potvorice 3 2 0 1 12:6 6
5. Kálnica 3 2 0 1 6:7 6
6. Čachtice 3 1 0 2 5:7 3
7. Nová Ves n/V. 3 1 0 2 5:18 3
8. Horná Streda 2 0 0 2 0:6 0
9. Kočovce 2 0 0 2 0:13 0
10. Hrádok 3 0 0 3 6:26 0

Mladší žiaci

I. LMŽZ
Dubnica - Nitra 0:2, Levice - Trnava 0:4, Senica - Kostolište 4:1, Prievidza - AS Trenčín 1:2, PVFA - Púchov 3:0, Myjava - Slovan 0:4.
1. Nitra 7 6 1 0 26:5 19
2. Slovan 7 6 0 1 24:6 18
3. Trnava 7 4 2 1 15:6 14
4. PVFA 7 4 2 1 12:4 14
5. Inter 6 4 1 1 10:5 13
6. Trenčín 7 4 1 2 13:10 13
7. Dubnica 7 4 0 3 16:13 12
8. Prievidza 7 3 2 2 16:11 11
9. Senica 7 3 0 4 9:11 9
10. SFM Senec 6 1 1 4 6:13 4
11. Púchov 7 1 1 5 8:17 4
12. Levice 7 1 1 5 9:23 4
13. Kostolište 7 1 0 6 14:26 3
14. Myjava 7 0 0 7 1:29 0

II. LMŽ
Komárno - Nitra B 3:4, P. Bystrica - Levice B 0:2, Vráble - Lok. Trnava 3:2, Trnava B - N. Zámky 2:2, Dubnica - Šaľa 0:4, Galanta - Piešťany 1:5, ČFK Nitra - Topoľčany 2:0, N. Mesto - Trenčín B 2:3. Dohrávka: Šaľa - Vráble 3:0.
1. ČFK Nitra 7 6 1 0 24:8 19
2. Nitra B 7 5 2 0 18:6 17
3. Piešťany 7 5 0 2 27:7 15
4. AS Trenčín B 7 5 0 2 21:10 15
5. Šaľa 7 4 1 2 25:14 13
6. Trnava B 7 3 3 1 13:8 12
7. Levice B 7 4 0 3 14:14 12
8. Vráble 7 4 0 3 12:12 12
9. N. Zámky 7 3 1 3 22:8 10
10. Lok. Trnava 7 3 1 3 14:14 10
11. Dubnica B 7 2 2 3 13:16 8
12. Galanta 7 2 1 4 9:16 7
13. Komárno 7 2 0 5 13:27 6
14. P. Bystrica 7 1 0 6 10:28 3
15. N. Mesto 7 1 0 6 8:28 3
16. Topoľčany 7 0 0 7 2:29 0

III. LMŽS
N. Dubnica - Prievidza B 3:1, Šimonovany - Partizánske 0:4, Beluša - Bánovce 0:12, Nemšová - D. Vestenice 1:0, Led. Rovne - Handlová 0:1, Púchov B - Myjava B 1:1, Práznovce - Trenčín 0:8.
1. Bánovce 5 5 0 0 47:5 15
2. Handlová 5 4 0 1 26:5 12
3. TTS Trenčín 5 4 0 1 20:1 12
4. Partizánske 5 4 0 1 22:10 12
5. Myjava B 5 3 1 1 11:3 10
6. N. Dubnica 5 3 0 2 12:15 9
7. Púchov B 5 2 1 2 7:10 7
8. Práznovce 5 2 1 2 6:13 7
9. L. Rovne 5 2 0 3 6:6 6
10. D. Vestenice 5 2 0 3 8:17 6
11. Nemšová 5 2 0 3 4:13 6
12. Prievidza B 5 0 1 4 8:15 1
13. Šimonovany 5 0 0 5 1:28 0
14. Beluša 5 0 0 5 1:38 0

Majstrovstvá oblasti
4. kolo: Čachtice - Dol. Súča 2:0, Ivanovce - V. Hradná 2:4, Trenč. Stankovce - Stará Turá 0:3.
1. Stará Turá 4 3 0 1 18:7 9
2. Čachtice 3 3 0 0 9:2 9
3. Nové Mesto n/V. B 2 2 0 0 9:1 6
4. Dolná Súča 2 1 0 1 1:2 3
5. Trenč. Stankovce 4 1 0 3 5:7 3
6. Veľká Hradná 3 1 0 2 5:7 3
7. Očkov 3 1 0 2 2:14 3
8.Ivanovce 3 0 0 3 5:14 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 37 854
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 381
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 987
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 248
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 949
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 8 335
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 292
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 905
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 679
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 574
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Alma.art premieňa elektroodpad na ozdobný hmyz.

11m

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

5 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

5 h
Plošné testovanie na Covid-19.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Trenčíne.

6 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

20 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

18 h

Už ste čítali?