Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
3. kolo: Nitra - AS Trenčín 0:2 (0:1), Ďanovský, Marček, Žilina - AAC Trenčín 3:1 (1:0), Bombicz, Dubnica - Prešov 2:0 (1:0), Varga, Urban, Inter - Trnava 2:1, Košice - Podbrezová 5:2, Bardejov - Slovan 0:4, Ružomberok - Michalovce 4:1, B. Bystrica - Stropkov 0:0.
1. Ružomberok 3 3 0 0 13:1 9
2. Košice 2 2 0 0 9:3 6
3. Dubnica 3 2 0 1 8:3 6
4. AS Trenčín 3 2 0 1 6:4 6
5. Nitra 3 2 0 1 5:3 6
6. Inter 3 2 0 1 4:9 6
7. B. Bystrica 3 1 2 0 4:3 5
8. Prešov 3 1 1 1 8:3 4
9. Trnava 3 1 1 1 4:4 4
10. Bardejov 3 1 1 1 4:7 4
11. Slovan 2 1 0 1 5:4 3
12. Žilina 3 1 0 2 5:5 3
13. Stropkov 3 0 2 1 2:9 2
14. AAC Trenčín 3 0 1 2 3:7 1
15. Michalovce 3 0 0 3 3:10 0
16. Podbrezová 3 0 0 3 2:10 0

Skryť Vypnúť reklamu

I. LMD
3. kolo: Nitra - AS Trenčín 1:1 (1:0), vlastný (Šesták), Žilina - AAC Trenčín 3:0 (1:0), Dubnica - Prešov 0:5 (0:2), Inter - Trnava 2:2, Košice - Podbrezová 6:1, Bardejov - Slovan 0:1, Ružomberok - Michalovce 4:0, B. Bystrica - Stropkov 4:0.
1. Ružomberok 3 3 0 0 10:0 9
2. Žilina 3 3 0 0 6:1 9
3. Prešov 3 2 1 0 7:1 7
4. Košice 2 2 0 0 10:1 6
5. B. Bystrica 3 2 0 1 8:3 6
6. Bardejov 3 2 0 1 4:1 6
7. Slovan 2 1 1 0 3:2 4
8. AS Trenčín 3 1 1 1 5:5 4
9. Inter 3 1 1 1 5:5 4
10. Nitra 3 0 3 0 4:4 3
11. Trnava 3 0 2 1 2:3 2
12. Podbrezová 3 0 2 1 2:7 2
13. Dubnica 3 0 1 2 2:8 1
14. Stropkov 3 0 0 3 0:8 0
15. AAC Trenčín 3 0 0 3 1:10 0
16. Michalovce 3 0 0 3 0:10 0

II. LSDZ
3. kolo: Dubnica B - Nitra B 5:1, Dun. Streda - FC ViOn 2:0, Dúbravka - Levice 1:1, Inter B - Šaľa 3:0, Artmedia B - Púchov 2:1, Lok. Trnava - Prievidza 3:0, SFM Senec - Slovan B 2:1, Myjava - PVFA 0:2.
4. kolo: Levice - FC ViOn 1:3, Šaľa - Artmedia 1:2, Nitra B - SFM Senec 2:1, Slovan B - Dun. Streda 1:0, Púchov - Lok. Trnava 2:1, PVFA - Dubnica B 6:4, Prievidza - Myjava 3:0, ŠKP Dúbravka - Inter B 0:0.
1. PVFA 4 4 0 0 12:6 12
2. FC ViOn 4 3 0 1 11:5 9
3. Prievidza 4 2 1 1 8:6 7
4. Slovan B 4 2 1 1 5:3 7
5. Dun. Streda 4 2 1 1 3:1 7
6. Nitra B 4 2 1 1 5:7 7
7. Dúbravka 4 1 3 0 4:3 6
8. Artmedia B 4 2 0 2 4:5 6
9. Inter B 3 1 2 0 6:3 5
10. Lok. Trnava 4 1 1 2 7:6 4
11. Levice 4 1 1 2 3:5 4
12. SFM Senec 4 1 1 2 3:7 4
13. Púchov 3 1 0 2 4:5 3
14. Dubnica B 4 1 0 3 12:14 3
15. Šaľa 4 0 1 3 2:7 1
16. Myjava 4 0 1 3 0:6 1

Skryť Vypnúť reklamu

II. LMDZ
3. kolo: Dubnica B - Nitra B 0:1, Dun. Streda - FC ViOn 4:0, Dúbravka - Levice 2:1, Inter B - Šaľa 6:0, Artmedia B - Púchov 0:5, Lok. Trnava - Prievidza 1:2, SFM Senec - Slovan B 0:3, Myjava - PVFA 2:0.
4. kolo: Nitra B - SFM Senec 4:0, Levice - FC ViOn 4:0, Šaľa - Artmedia 0:3, Slovan B - Dun. Streda 4:0, Púchov - Lok. Trnava 2:0, PVFA - Dubnica B 3:1, Prievidza - Myjava 2:2, ŠKP Dúbravka - Inter B 0:1.
1. Púchov 3 3 0 0 11:0 9
Inter B 3 3 0 0 11:0 9
3. Artmedia 4 3 0 1 13:6 9
4. Slovan B 4 3 0 1 10:7 9
5. Myjava 4 2 2 0 10:3 8
6. Levice 4 2 1 1 8:4 7
7. Nitra B 4 2 1 1 6:2 7
8. Lok. Trnava 4 2 0 2 5:6 6
9. Dúbravka 4 2 0 2 4:6 6
10. Prievidza 4 1 1 2 4:12 4
11. Dubnica B 4 1 0 3 11:8 3
12. Dun. Streda 4 1 0 3 4:6 3
13. PVFA 4 1 0 3 6:11 3
14. SFM Senec 4 1 0 3 1:11 3
15. FC ViOn 4 1 0 3 5:16 3
16. Šaľa 4 0 1 3 2:13 1

Skryť Vypnúť reklamu

III. LSD
Sereď - Partizánske 5:1, N. Zámky - Senica 1:8, Hurbanovo - Nemšová 0:0, Nové Mesto - Galanta 6:0, Trnava B - ČFK Nitra 2:0, Vráble - Topoľčany 3:1, J. Bohunice - Brezová 1:0, P. Bystrica - Trenčín B 1:5.
1. AS Trenčín B 4 4 0 0 19:5 12
2. N. Mesto 4 3 0 1 14:4 9
3. Senica 4 3 0 1 13:4 9
4. Vráble 4 3 0 1 12:11 9
5. Brezová p/B. 4 2 1 1 8:2 7
6. Trnava B 4 2 0 2 6:4 6
7. Sereď 4 2 0 2 11:11 6
8. J. Bohunice 4 2 0 2 4:4 6
9. Topoľčany 4 2 0 2 8:9 6
10. N. Zámky 4 2 0 2 8:14 6
11. Nemšová 4 1 2 1 5:4 5
12. Hurbanovo 4 1 2 1 4:6 5
13. ČFK Nitra 4 1 0 3 6:8 3
14. P. Bystrica 4 1 0 3 3:12 3
15. Partizánske 4 0 1 3 7:15 1
16. Galanta 4 0 0 4 2:17 0

III. LMD
Vráble – Topoľčany 7:0, N. Zámky - Senica 0:2, Sereď - Partizánske 1:4, Hurbanovo - Nemšová 1:1, Nové Mesto - Galanta 5:1, Trnava B - ČFK Nitra 1:0, J. Bohunice - Brezová 2:1, P. Bystrica - Trenčín B 1:0.
1. N. Mesto 4 4 0 0 20:5 12
2. Senica 4 3 1 0 14:3 10
3. AS Trenčín B 4 3 0 1 13:3 9
4. Trnava B 4 3 0 1 11:3 9
5. P. Bystrica 4 3 0 1 9:4 9
6. ČFK Nitra 4 2 1 1 9:3 7
7. N. Zámky 4 2 1 1 8:5 7
8. Vráble 4 1 2 1 11:6 5
9. Hurbanovo 4 1 1 2 5:7 4
10. Partizánske 4 1 1 2 7:11 4
11. Brezová p/B. 4 1 1 2 4:10 4
12. Galanta 4 0 3 1 5:9 3
13. J. Bohunice 4 1 0 3 5:15 3
14. Topoľčany 4 1 0 3 5:16 3
15. Nemšová 4 0 1 3 5:10 1
16. Sereď 4 0 0 4 2:23 0

IV. liga SZ
4. kolo: Skalica - Bánovce 0:4 (0:2), Nováky - Boleráz 1:3, Vrbové - D. Vestenice 1:5 (0:4), Piešťany - Hlohovec 5:0 (2:0), Hrnčiarovce - Moravany 1:1 (1:0), Kankara - Mitošinka, Led. Rovne - D. Kočkovce 2:1, Ilava - Leopoldov 1:1, Tr. Stankovce - Handlová 1:3.
1. Handlová 4 4 0 0 10:2 12
2. Piešťany 4 3 1 0 22:3 10
3. Boleráz 4 3 1 0 16:5 10
4. Bánovce 4 3 0 1 8:10 9
5. Ilava 4 2 2 0 10:5 8
6. L. Rovne 4 2 2 0 9:7 8
7. Nováky 4 2 0 2 5:8 6
8. Hrnčiarovce 4 1 2 1 6:5 5
9. D. Vestenice 4 1 1 2 6:5 4
10. Tr. Stankovce 4 1 1 2 4:6 4
11. Skalica 4 1 0 3 1:7 3
12. D. Kočkovce 4 1 0 3 3:17 3
13. Moravany 4 0 2 2 2:7 2
14. Hlohovec 4 0 2 2 1:7 2
15. Leopoldov 4 0 1 3 4:9 1
16. Vrbové 4 0 1 3 2:14 1

V. liga Sever
Z. Kostoľany - Kanianka 1:2, Drietoma - Ladce 2:2, Dubodiel - N. Pravno 7:3 (5:0), N. Dubnica - Chynorany 5:1, Plevník - H. Srnie 2:0, N. Rudno - Streženice 2:0, St. Turá - Beluša 2:2, H. Ozorovce - Košeca 2:3.
1. Plevník 4 4 0 0 11:3 12
2. N. Dubnica 4 3 1 0 23:4 10
3. Dubodiel 4 3 1 0 16:4 10
4. N. Rudno 4 3 0 1 9:5 9
5. Beluša 4 2 1 1 12:4 7
6. N. Pravno 4 2 1 1 7:9 7
7. Ladce 4 1 3 0 3:2 6
8. St. Turá 4 1 2 1 6:6 5
9. Drietoma 4 1 2 1 4:5 5
10. Chynorany 4 1 1 2 4:7 4
11. Kanianka 4 1 1 2 2:5 4
12. Streženice 4 1 0 3 3:11 3
13. Košeca 4 1 0 3 4:20 3
14. H. Srnie 4 0 2 2 3:9 2
15. H. Ozorovce 4 0 1 3 4:7 1
16. Z. Kostoľany 4 0 0 4 2:12 0

Majstrovstvá oblasti
3. kolo: Čachtice - Podolie 7:1, TTS Trenčín - Mel.-Lieskové (doposiaľ neodohrané), Zamarovce - Nová Ves 1:3, Horná Súča -Častkovce 2:5, Ľuborča - Trenč. Jastrabie 0:6, Krajné - Soblahov 0:7, Trenč. Turná - Drietoma B (doposiaľ neodohrané), Svinná - Omšenie 3:0.
1. Tr. Jastrabie 3 3 0 0 12:3 9
2. Čachtice 3 2 0 1 13:5 6
3. Omšenie 3 2 0 1 9:4 6
4. Soblahov 3 2 0 1 10:5 6
5. TTS Trenčín 2 2 0 0 4:0 6
6. Nová Ves n/V. 3 2 0 1 6:3 6
7. Častkovce 3 2 0 1 10:7 6
8. Ľuborča 3 2 0 1 8:7 6
9. Svinná 3 1 0 2 6:6 3
10. Drietoma B 2 1 0 1 4:6 3
11. Melčice-Lieskové 2 1 0 1 4:8 3
12. Krajné 3 1 0 2 4:10 3
13. Podolie 3 1 0 2 5:13 3
14. Horná Súča 3 0 0 3 5:10 0
15. Tr. Turná 2 0 0 2 0:6 0
16. Zamarovce 3 0 0 3 5:12 0

II. trieda Juh
2. kolo: Mor. Lieskové - Hrašné 13:0, Turá Lúka - Dol. Srnie (doposiaľ neodohrané), Bošáca - Kálnica 1:0, Horná Streda - Vrbovce 9:1, Trenč. Bohuslavice - Lubina 3:2, Lubina kop. - Považany 1:5, Lúka voľno.
1. Mor. Lieskové 2 2 0 0 16:0 6
2. Považany 2 2 0 0 8:2 6
3. Tr. Bohuslavice 2 2 0 0 8:3 6
4. Lubina 2 1 0 1 12:3 3
5. Kálnica 2 1 0 1 6:2 3
6. Dolné Srnie 1 1 0 0 5:2 3
7. Bošáca 1 1 0 0 1:0 3
8. Horná Streda 2 1 0 1 7:7 3
9. Turá Lúka 1 0 0 1 1:3 0
10. Lúka n/V. 1 0 0 1 2:5 0
11. Lubina kopanice 2 0 0 2 1:8 0
12. Vrbovce 2 0 0 2 2:11 0
13. Hrašné 2 0 0 2 0:23 0

Starší žiaci

I. LSŽZ
3. kolo: Dubnica - Trnava 2:0, Púchov - AS Trenčín 0:3, PVFA – Slovan 0:1, Senica – SFM Senec 9:0, Prievidza – Inter 0:3, Kostolište – Nitra 0:1, Levice - Myjava 1:1.
n 4. kolo: Nitra - Myjava 3:1, Inter - Levice 3:1, SFM Senec - Prievidza 1:0, Slovan - Senica 3:2, Trnava - PVFA 4:0, Kostolište - Púchov 1:3, AS Trenčín - Dubnica 3:0.
1. Trenčín 4 4 0 0 10:0 12
2. Slovan 4 3 1 0 8:5 10
3. Trnava 4 3 0 1 15:2 9
4. Nitra 4 3 0 1 14:2 9
5. Inter 4 3 0 1 11:5 9
6. Dubnica 4 2 1 1 9:4 7
7. Prievidza 4 2 0 2 3:4 6
8. SFM Senec 4 2 0 2 3:15 6
9. Senica 4 1 1 2 13:10 4
10. PVFA 4 1 0 3 4:7 3
11. Púchov 4 1 0 3 5:13 3
12. Myjava 4 0 2 2 4:7 2
13. Levice 4 0 1 3 2:16 1
14. Kostolište 4 0 0 4 1:12 0

II. LSŽ
Topoľčany - Nitra B 0:4, Komárno - Galanta 1:1, Piešťany - ČFK Nitra 0:1, Levice B - Trenčín B 2:1, N. Zámky - Vráble 2:2, Šaľa - P. Bystrica 0:2, Lok. Trnava - N. Mesto 2:0, Trnava B - Dubnica 1:0.
1. P. Bystrica 4 4 0 0 13:1 12
2. ČFK Nitra 4 4 0 0 8:1 12
3. Topoľčany 4 3 0 1 5:6 9
4. Vráble 4 2 2 0 8:6 8
5. Galanta 4 2 1 1 7:5 7
6. Lok. Trnava 4 2 0 2 7:3 6
7. Levice B 4 2 0 2 6:5 6
8. Trnava B 4 2 0 2 4:5 6
9. N. Mesto 4 2 0 2 3:6 6
10. Dubnica B 4 1 1 2 3:3 4
11. N. Zámky 4 1 1 2 7:8 4
12. AS Trenčín B 4 1 1 2 4:9 4
13. Nitra B 4 1 0 3 8:8 3
14. Piešťany 4 1 0 3 5:7 3
15. Šaľa 4 0 1 3 2:8 1
16. Komárno 4 0 1 3 2:11 1

III. LSŽS
D. Vestenice - N. Dubnica 3:0, Handlová - Šimonovany 5:1, Prievidza B - Púchov B 0:1, Práznovce - Led. Rovne 3:2, TTS Trenčín - Nemšová 1:1, Myjava B - Beluša 1:1, Bánovce - Partizánske 4:1. Dohrávka: Led. Rovne – Púchov B 1:0
1. D. Vestenice 2 2 0 0 7:0 6
2. Bánovce 2 2 0 0 8:4 6
3. Myjava B 2 1 1 0 2:1 4
4. N. Dubnica 2 1 0 1 8:4 3
5. Práznovce 1 1 0 0 3:2 3
6. L. Rovne 2 1 0 1 3:3 3
7. Púchov B 2 1 0 1 1:1 3
8. Handlová 2 1 0 1 6:9 3
9. Beluša 1 0 1 0 1:1 1
10. Nemšová 1 0 1 0 1:1 1
11. TTS Trenčín 1 0 1 0 1:1 1
12. Prievidza B 2 0 0 2 3:5 0
13. Šimonovany 2 0 0 2 1:6 0
14. Partizánske 2 0 0 2 1:8 0

KS Sever
Kanianka - Tr. Stankovce 0:4, N. Mesto - Ilava 6:0, Bošany - Nováky 5:0 (4:0), P. Chrenko 3, D. Guniš, D. Vierik. Plevník - Ladce 7:0, Stupné - Tr. Jastrabie 0:5, St. Turá - Domaniža 0:5, H. Srnie malo voľno.
1. Tr. Jastrabie 2 2 0 0 12:0 6
2. Tr. Stankovce 2 2 0 0 9:1 6
3. Bošany 2 2 0 0 8:0 6
4. N. Mesto 2 2 0 0 8:1 6
5. Domaniža 1 1 0 0 5:0 3
6. Plevník 2 1 0 1 7:3 3
7. H. Srnie 1 1 0 0 2:0 3
8. Stupné 2 1 0 1 4:5 3
9. Nováky 2 0 0 2 1:7 0
10. St. Turá 2 0 0 2 1:10 0
11. Ladce 2 0 0 2 0:9 0
12. Ilava 2 0 0 2 0:10 0
13. Kanianka 2 0 0 2 0:11 0

Majstrovstvá oblasti
1. kolo: Trenč. Teplice - Krajné 0:4, Mel. Lieskové - Zem. Podhradie 0:12, Zamarovce - Podolie 2:6, Častkovce - Vrbovce 3:0 kont. Horná Súča - Trenč. Turná 8:3, Dolná Súča a Soblahov voľno

Mladší žiaci

I. LMŽZ
3. kolo: Dubnica - Trnava 0:3, Púchov - AS Trenčín 1:2, PVFA – Slovan 3:0, Senica – SFM Senec 2:1, Prievidza – Inter 1:1, Kostolište – Nitra 2:4, Levice - Myjava 5:0.
n 4. kolo: Nitra - Myjava 8:1, Inter - Levice 3:1, SFM Senec - Prievidza 2:4, Slovan - Senica 3:0, Trnava - PVFA 1:1, Kostolište - Púchov 4:2, AS Trenčín - Dubnica 0:2.
1. Nitra 4 4 0 0 21:4 12
2. Prievidza 4 3 1 0 13:3 10
3. Inter 4 3 1 0 7:3 10
4. Slovan 4 3 0 1 8:4 9
5. PVFA 4 2 1 1 6:2 7
6. Trnava 4 2 1 1 8:5 7
7. Trenčín 4 2 0 2 8:8 6
8. Dubnica 4 2 0 2 6:6 6
9. Senica 4 2 0 2 5:6 6
10. Levice 4 1 0 3 6:10 3
11. Púchov 4 1 0 3 5:9 3
12. Kostolište 4 1 0 3 9:14 3
13. SFM Senec 4 0 0 4 3:11 0
14. Myjava 4 0 0 4 1:21 0

II. LMŽ
Topoľčany - Nitra B 0:6, Komárno - Galanta 1:3, Piešťany - ČFK Nitra 1:3, Levice B - Trenčín B 1:0, N. Zámky - Vráble 1:2, Šaľa - P. Bystrica 4:1, Lok. Trnava - Nové Mesto 5:0, Trnava B - Dubnica 2:2.
1. ČFK Nitra 4 3 1 0 16:6 10
2. Nitra B 4 3 1 0 13:3 10
3. AS Trenčín B 4 3 0 1 12:5 9
4. Dubnica B 4 2 2 0 9:5 8
5. Šaľa 4 2 1 1 15:9 7
6. Trnava B 4 2 1 1 8:6 7
7. N. Zámky 4 2 0 2 17:4 6
8. Piešťany 4 2 0 2 12:6 6
9. Lok. Trnava 4 2 0 2 9:9 6
10. Galanta 4 2 0 2 6:6 6
11. Levice B 4 2 0 2 7:9 6
12. Vráble 4 2 0 2 5:7 6
13. P. Bystrica 4 1 0 3 8:19 3
14. N. Mesto 4 1 0 3 4:16 3
15. Komárno 4 0 0 4 4:19 0
16. Topoľčany 4 0 0 4 2:18 0

III. LMŽS
D. Vestenice - Nová Dubnica 2:6, Handlová - Šimonovany 2:1, Prievidza B - Púchov B 1:2, Práznovce - Lednické Rovne 2:1, TTS Trenčín - Nemšová 4:0, Myjava B - Beluša 6:0, Bánovce - Partizánske 7:2. Dohrávka: Lednické Rovne – Púchov B 2:3
1. Myjava B 2 2 0 0 9:0 6
2. Bánovce 2 2 0 0 13:5 6
3. N. Dubnica 2 2 0 0 8:3 6
4. Púchov B 2 2 0 0 5:3 6
5. Partizánske 2 1 0 1 12:7 3
6. TTS Trenčín 1 1 0 0 4:0 3
7. Práznovce 1 1 0 0 2:1 3
8. Handlová 2 1 0 1 3:3 3
9. L. Rovne 2 0 0 2 3:5 0
10. Prievidza B 2 0 0 2 4:8 0
11. Šimonovany 2 0 0 2 1:5 0
12. Nemšová 1 0 0 1 0:4 0
13. Beluša 1 0 0 1 0:6 0
14. D. Vestenice 2 0 0 2 2:16 0

Majstrovstvá oblasti
1. kolo: Očkov - Čachtice 1:5, Trenčianske Stankovce - Ivanovce (doposiaľ neodohrané), Stará Turá - Nové Mesto nad Váhom B (doposiaľ neodohrané), Dolná Súča a Veľká Hradnávoľno

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Aká je chémia vôní
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  1. Darček? Špičková autonavigácie Mio Spirit 8670 Full EÚ Lifetime!
  2. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  3. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 31 235
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 16 156
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 15 671
  4. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 10 092
  5. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 9 149
  6. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 8 935
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 922
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 494
  9. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 241
  10. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 020
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

FOTO: Novorodenci z trenčianskej a myjavskej pôrodnice

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej a myjavskej pôrodnici. Ich fotky boli zverejnené v MY Trenčianskych novinách.

A. Doležal: Dokumentácia na panelovú cestu pri Trenčíne sa momentálne kontroluje

Dokumentácia na tzv. panelovú cestu pri Trenčíne je momentálne predmetom kontroly pred vyhlásením verejného obstarávania.

Do modernizácie svojich nemocníc investuje TSK v budúcom roku 9,3 milióna eur

Ako informoval predseda TSK Jaroslav Baška, už v tomto roku začal kraj s budovaním nového urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou (NsP) Prievidza so sídlom v Bojniciach.

Na chrípku ochoreli tento týždeň v Trenčianskom kraji iba dvaja ľudia

Lekári v Trenčianskom samosprávnom kraji nahlásili tento týždeň na regionálne úrady verejného zdravotníctva 263 akútnych respiračných ochorení.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

AKTUALIZOVANÉ o 20.14 - doplnené o vyjadrenie Arriva Nitra

Nitra vybrala nového dopravcu, Arriva v súťaži neuspela

Dvaja neúspešní účastníci súťaže môžu podať námietky.

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Zlatomoravský vajda zomrel. Ešte bude mela, hovoria miestni

Podľa ľudí blízkych komunite ešte nie je isté, kto ho nahradí.

Nad Pribylinou zhorela drevenica

Drevenica zhorela do tla.

Už ste čítali?