Štvrtok, 25. február, 2021 | Meniny má Frederik(a)KrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal - vyžrebovanie jesennej časti 2008/09

Dorast

III. liga - starší + mladší
1. kolo - 3. 8. Trnava B - J. Bohunice, P. Bystrica - Sereď, AS Trenčín B - Vráble, ČFK Nitra - Hurbanovo, Partizánske - N. Mesto, Topoľčany - N. Zámky, Nemšová - Brezová p/B., Galanta - Senica, 2. kolo - 10. 8. J. Bohunice - Senica, Brezová p/B. - Galanta, N. Zámky - Nemšová, N. Mesto - Topoľčany, Hurbanovo - Partizánske, Vráble - ČFK Nitra, Sereď - AS Trenčín B, Trnava B - P. Bystrica, 3. kolo - 17. 8. P. Bystrica - J. Bohunice, AS Trenčín B - Trnava B, ČFK Nitra - Sereď, Partizánske - Vráble, Topoľčany - Hurbanovo, Nemšová - N. Mesto, Galanta - N. Zámky, Senica - Brezová p/B., 4. kolo - 24. 8. J. Bohunice - Brezová p/B., N. Zámky - Senica, N. Mesto - Galanta, Hurbanovo - Nemšová, Vráble - Topoľčany, Sereď - Partizánske, Trnava B - ČFK Nitra, P. Bystrica - AS Trenčín B, 5. kolo - 31. 8. AS Trenčín B - J. Bohunice, ČFK Nitra - P. Bystrica, Partizánske - Trnava B, Topoľčany - Sereď, Nemšová - Vráble, Galanta - Hurbanovo, Senica - N. Mesto, Brezová p/B. - N. Zámky, 6. kolo - 7. 9. J. Bohunice - N. Zámky, N. Mesto - Brezová p/B., Hurbanovo - Senica, Vráble - Galanta, Sereď - Nemšová, Trnava B - Topoľčany, P. Bystrica - Partizánske, AS Trenčín B - ČFK Nitra, 7. kolo - 14. 9. ČFK Nitra - J. Bohunice, Partizánske - AS Trenčín B, Topoľčany - P. Bystrica, Nemšová - Trnava B, Galanta - Sereď, Senica - Vráble, Brezová p/B. - Hurbanovo, N. Zámky - N. Mesto, 8. kolo - 21. 9. J. Bohunice - N. Mesto, Hurbanovo - N. Zámky, Vráble - Brezová p/B., Sereď - Senica, Trnava B - Galanta, P. Bystrica - Nemšová, AS Trenčín B - Topoľčany, ČFK Nitra - Partizánske, 9. kolo - 28. 9. Partizánske - J. Bohunice, Topoľčany - ČFK Nitra, Nemšová - AS Trenčín B, Galanta - P. Bystrica, Senica - Trnava B, Brezová p/B. - Sereď, N. Zámky - Vráble, N. Mesto - Hurbanovo, 10. kolo - 5. 10. J. Bohunice - Hurbanovo, Vráble - N. Mesto, Sereď - N. Zámky, Trnava B - Brezová p/B., P. Bystrica - Senica, AS Trenčín B - Galanta, ČFK Nitra - Nemšová, Partizánske - Topoľčany, 11. kolo - 12. 10. Topoľčany - J. Bohunice, Nemšová - Partizánske, Galanta - ČFK Nitra, Senica - AS Trenčín B, Brezová p/B. - P. Bystrica, N. Zámky - Trnava B, N. Mesto - Sereď, Hurbanovo - Vráble, 12. kolo - 19. 10. J. Bohunice - Vráble, Sereď - Hurbanovo, Trnava B - N. Mesto, P. Bystrica - N. Zámky, AS Trenčín B - Brezová p/B., ČFK Nitra - Senica, Partizánske - Galanta, Topoľčany - Nemšová, 13. kolo - 26. 10. Nemšová - J. Bohunice, Galanta - Topoľčany, Senica - Partizánske, Brezová p/B. - ČFK Nitra, N. Zámky - AS Trenčín B, N. Mesto - P. Bystrica, Hurbanovo - Trnava B, Vráble - Sereď, 14. kolo - 2. 11. J. Bohunice - Sereď, Trnava B - Vráble, P. Bystrica - Hurbanovo, AS Trenčín B - N. Mesto, ČFK Nitra - N. Zámky, Partizánske - Brezová p/B., Topoľčany - Senica, Nemšová - Galanta, 15. kolo - 9. 11. Galanta - J. Bohunice, Senica - Nemšová, Brezová p/B. - Topoľčany, N. Zámky - Partizánske, N. Mesto - ČFK Nitra, Hurbanovo - AS Trenčín B, Vráble - P. Bystrica, Sereď - Trnava B

Skryť Vypnúť reklamu

IV. liga SZ
1. kolo - 3. 8. o 14.30 h Ilava - Skalica, Led. Rovne - Piešťany, D. Kočkovce - T. Stankovce, Leopoldov - Nováky, Hlohovec - Vrbové, Handlová - Hrnčiarovce, Boleráz - Bánovce, D. Vestenice - Moravany, 2. kolo - 10. 8. o 14.30 h Skalica - Moravany, Bánovce - D. Vestenice, Hrnčiarovce - Boleráz, Vrbové - Handlová, Nováky - Hlohovec, T. Stankovce - Leopoldov, Piešťany - D. Kočkovce, Ilava - Led. Rovne, 3. kolo - 17. 8. o 14.30 h Led. Rovne - Skalica, D. Kočkovce - Ilava, Leopoldov - Piešťany, Hlohovec - T. Stankovce, Handlová - Nováky, Boleráz - Vrbové, D. Vestenice - Hrnčiarovce, Moravany - Bánovce, 4. kolo - 24. 8. o 14.30 h Skalica - Bánovce, Hrnčiarovce - Moravany, Vrbové - D. Vestenice, Nováky - Boleráz, T. Stankovce - Handlová, Piešťany - Hlohovec, Ilava - Leopoldov, Led. Rovne - D. Kočkovce, 5. kolo - 31. 8. o 14.30 h D. Kočkovce - Skalica, Leopoldov - Led. Rovne, Hlohovec - Ilava, Handlová - Piešťany, Boleráz - T. Stankovce, D. Vestenice - Nováky, Moravany - Vrbové, Bánovce - Hrnčiarovce, 6. kolo - 7. 9. o 13.30 h Skalica - Hrnčiarovce, Vrbové - Bánovce, Nováky - Moravany, T. Stankovce - D. Vestenice, Piešťany - Boleráz, Ilava - Handlová, Led. Rovne - Hlohovec, D. Kočkovce - Leopoldov, 7. kolo - 14. 9. o 13.30 h Leopoldov - Skalica, Hlohovec - D. Kočkovce, Handlová - Led. Rovne, Boleráz - Ilava, D. Vestenice - Piešťany, Moravany - T. Stankovce, Bánovce - Nováky, Hrnčiarovce - Vrbové, 8. kolo - 21. 9. o 13.00 h Skalica - Vrbové, Nováky - Hrnčiarovce, T. Stankovce - Bánovce, Piešťany - Moravany, Ilava - D. Vestenice, Led. Rovne - Boleráz, D. Kočkovce - Handlová, Leopoldov - Hlohovec, 9. kolo - 28. 9. o 13.00 h Hlohovec - Skalica, Handlová - Leopoldov, Boleráz - D. Kočkovce, D. Vestenice - Led. Rovne, Moravany - Ilava, Bánovce - Piešťany, Hrnčiarovce - T. Stankovce, Vrbové - Nováky, 10. kolo - 5. 10. o 12.00 h Skalica - Nováky, T. Stankovce - Vrbové, Piešťany - Hrnčiarovce, Ilava - Bánovce, Led. Rovne - Moravany, D. Kočkovce - D. Vestenice, Leopoldov - Boleráz, Hlohovec - Handlová, 11. kolo - 12. 10. o 12.00 h Handlová - Skalica, Boleráz - Hlohovec, D. Vestenice - Leopoldov, Moravany - D. Kočkovce, Bánovce - Led. Rovne, Hrnčiarovce - Ilava, Vrbové - Piešťany, Nováky - T. Stankovce, 12. kolo - 19. 10. o 11.30 h Skalica - T. Stankovce, Piešťany - Nováky, Ilava - Vrbové, Led. Rovne - Hrnčiarovce, D. Kočkovce - Bánovce, Leopoldov - Moravany, Hlohovec - D. Vestenice, Handlová - Boleráz, 13. kolo - 26. 10. o 11.30 h Boleráz - Skalica, D. Vestenice - Handlová, Moravany - Hlohovec, Bánovce - Leopoldov, Hrnčiarovce - D. Kočkovce, Vrbové - Led. Rovne, Nováky - Ilava, T. Stankovce - Piešťany, 14. kolo - 2. 11. o 11.00 h Skalica - Piešťany, Ilava - T. Stankovce, Led. Rovne - Nováky, D. Kočkovce - Vrbové, Leopoldov - Hrnčiarovce, Hlohovec - Bánovce, Handlová - Moravany, Boleráz - D. Vestenice, 15. kolo - 9. 11. o 11.00 h D. Vestenice - Skalica, Moravany - Boleráz, Bánovce - Handlová, Hrnčiarovce - Hlohovec, Vrbové - Leopoldov, Nováky - D. Kočkovce, T. Stankovce - Led. Rovne, Piešťany - Ilava

Skryť Vypnúť reklamu

V. liga Sever
1. kolo - 3. 8. o 14.30 h H. Ozorovce - Drietoma, N. Rudno - Plevník, Streženice - N. Dubnica, Košeca - Dubodiel, H. Srnie - Stará Turá, Chynorany - Z. Kostoľany, N. Pravno - Ladce, Beluša - Kanianka, 2. kolo - 10. 8. o 14.30 h Drietoma - Kanianka, Ladce - Beluša, Z. Kostoľany - N. Pravno, Stará Turá - Chynorany, Dubodiel - H. Srnie, N. Dubnica - Košeca, Plevník - Streženice, H. Ozorovce - N. Rudno, 3. kolo - 17. 8. o 14.30 h N. Rudno - Drietoma, Streženice - H. Ozorovce, Košeca - Plevník, H. Srnie - N. Dubnica, Chynorany - Dubodiel, N. Pravno - Stará Turá, Beluša - Z. Kostoľany, Kanianka - Ladce, 4. kolo - 24. 8. o 14.30 h Drietoma - Ladce, Z. Kostoľany - Kanianka, Stará Turá - Beluša, Dubodiel - N. Pravno, N. Dubnica - Chynorany, Plevník - H. Srnie, H. Ozorovce - Košeca, N. Rudno - Streženice, 5. kolo - 31. 8. o 14.30 h Streženice - Drietoma, Košeca - N. Rudno, H. Srnie - H. Ozorovce, Chynorany - Plevník, N. Pravno - N. Dubnica, Beluša - Dubodiel, Kanianka - Stará Turá, Ladce - Z. Kostoľany, 6. kolo - 7. 9. o 13.30 h Drietoma - Z. Kostoľany, Stará Turá - Ladce, Dubodiel - Kanianka, N. Dubnica - Beluša, Plevník - N. Pravno, H. Ozorovce - Chynorany, N. Rudno - H. Srnie, Streženice - Košeca, 7. kolo - 14. 9. o 13.30 h Košeca - Drietoma, H. Srnie - Streženice, Chynorany - N. Rudno, N. Pravno - H. Ozorovce, Beluša - Plevník, Kanianka - N. Dubnica, Ladce - Dubodiel, Z. Kostoľany - Stará Turá, 8. kolo - 21. 9. o 13.00 h Drietoma - Stará Turá, Dubodiel - Z. Kostoľany, N. Dubnica - Ladce, Plevník - Kanianka, H. Ozorovce - Beluša, N. Rudno - N. Pravno, Streženice - Chynorany, Košeca - H. Srnie, 9. kolo - 28. 9. o 13.00 h H. Srnie - Drietoma, Chynorany - Košeca, N. Pravno - Streženice, Beluša - N. Rudno, Kanianka - H. Ozorovce, Ladce - Plevník, Z. Kostoľany - N. Dubnica, Stará Turá - Dubodiel, 10. kolo - 5. 10. o 12.00 h Drietoma - Dubodiel, N. Dubnica - Stará Turá, Plevník - Z. Kostoľany, H. Ozorovce - Ladce, N. Rudno - Kanianka, Streženice - Beluša, Košeca - N. Pravno, H. Srnie - Chynorany, 11. kolo - 12. 10. o 12.00 h Chynorany - Drietoma, N. Pravno - H. Srnie, Beluša - Košeca, Kanianka - Streženice, Ladce - N. Rudno, Z. Kostoľany - H. Ozorovce, Stará Turá - Plevník, Dubodiel - N. Dubnica, 12. kolo - 19. 10. o 11.30 h Drietoma - N. Dubnica, Plevník - Dubodiel, H. Ozorovce - Stará Turá, N. Rudno - Z. Kostoľany, Streženice - Ladce, Košeca - Kanianka, H. Srnie - Beluša, Chynorany - N. Pravno, 13. kolo - 26. 10. o 11.30 h N. Pravno - Drietoma, Beluša - Chynorany, Kanianka - H. Srnie, Ladce - Košeca, Z. Kostoľany - Streženice, Stará Turá - N. Rudno, Dubodiel - H. Ozorovce, N. Dubnica - Plevník, 14. kolo - 2. 11. o 11.00 h Drietoma - Plevník, H. Ozorovce - N. Dubnica, N. Rudno - Dubodiel, Streženice - Stará Turá, Košeca - Z. Kostoľany, H. Srnie - Ladce, Chynorany - Kanianka, N. Pravno - Beluša, 15. kolo - 9. 11. o 11.00 h Beluša - Drietoma, Kanianka - N. Pravno, Ladce - Chynorany, Z. Kostoľany - H. Srnie, Stará Turá - Košeca, Dubodiel - Streženice, N. Dubnica - N. Rudno, Plevník - H. Ozorovce

Skryť Vypnúť reklamu

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
1. kolo - 3.8. Omšenie - Podolie, Čachtice - Mel.-Lieskové, Svinná - N. Ves n/V., TTS Trenčín - Častkovce, Zamarovce - Tr. Jastrabie, Horná Súča - Soblahov, Ľuborča - Drietoma B, Krajné - Tr. Turná, 2. kolo - 9.8. Podolie - Tr. Turná, Mel.-Lieskové - Svinná, N. Ves - TTS Trenčín, Častkovce - Zamarovce, Tr. Jastrabie - H. Súča, Soblahov - Ľuborča, Drietoma B - Krajné, Omšenie - Čachtice, 3. kolo - 17.8. Čachtice - Podolie, TTS Trenčín - Mel.-Lieskové, Zamarovce - N. Ves, H.Súča - Častkovce, Ľuborča - Tr. Jastrabie, Krajné - Soblahov, Tr. Turná - Drietoma B, Svinná - Omšenie, 4. kolo - 24.8. Podolie - Drietoma B, Mel.-Lieskové - Zamarovce, N. Ves - H. Súča, Častkovce - Ľuborča, Tr. Jastrabie - Krajné, Soblahov - Tr. Turná, Omšenie - TTS Trenčín, Čachtice - Svinná, 5. kolo - 30.8. Svinná - Podolie, H. Súča - Mel.-Lieskové, Ľuborča - N. Ves, Krajné - Častkovce, Tr. Turná - Tr. Jastrabie, Drietoma B - Soblahov, Zamarovce - Omšenie, TTS Trenčín - Čachtice, 6. kolo - 7.9. Podolie - Soblahov, Mel.-Lieskové - Ľuborča, N. Ves - Krajné, Častkovce - Tr. Turná, Tr. Jastrabie - Drietoma B, Omšenie - H. Súča, Čachtice Zamarovce, Svinná - TTS Trenčín, 7. kolo - 14.9. TTS Trenčín - Podolie, Krajné - Mel.-Lieskové, Tr. Turná - N. Ves, Drietoma B - Častkovce, Soblahov - Tr. Jastrabie, Ľuborča - Omšenie, H. Súča - Čachtice, Zamarovce - Svinná, 8. kolo - 20.9. Podolie - Tr. Jastrabie, Mel.-Lieskové - Tr. Turná, N. Ves - Drietoma B, Častkovce - Soblahov, Omšenie - Krajné, Čachtice - Ľuborča, Svinná - H. Súča, 9. kolo - 28.9. Zamarovce - Podolie, Drietoma B - Mel.-Lieskové, Soblahov - N. Ves, Tr. Jastrabie - Častkovce, Tr. Turná - Omšenie, Krajné - Čachtice, Ľuborča - Svinná, H. Súča - TTS Trenčín, 10. kolo - 5.10. Podolie - Častkovce, Mel.-Lieskové - Soblahov, N. Ves - Tr. Jastrabie, Omšenie - Drietoma B, Čachtice - Tr. Turná, Svinná - Krajné, TTS Trenčín - Ľuborča, Zamarovce - H. Súča, 11. kolo - 11.10. H. Súča - Podolie, Tr. Jastrabie - Mel.-Lieskové, Častkovce - N. Ves, Soblahov - Omšenie, Drietoma B - Čachtice, Tr. Turná - Svinná, Krajné - TTS Trenčín, Ľuborča - Zamarovce, 12. kolo - 19.10. Podolie - N. Ves, Mel.-Lieskové - Častkovce, Omšenie - Tr. Jastrabie, Čachtice - Soblahov, Svinná - Drietoma B, TTS Trenčín - Tr. Turná, Zamarovce - Krajné, H. Súča - Ľuborča, 13. kolo - 26.10. Ľuborča - Podolie, N. Ves - Mel.-Lieskové, Častkovce - Omšenie, Tr. Jastrabie - Čachtice, Soblahov - Svinná, Drietoma B - TTS Trenčín, Tr. Turná - Zamarovce, Krajné - H. Súča, 14. kolo - 1.11. Podolie - Mel.-Lieskové, Omšenie - N. Ves, Čachtice - Častkovce, Svinná - Tr. Jastrabie, TTS Trenčín - Soblahov, Zamarovce - Drietoma B, H. Súča - Tr. Turná, Ľuborča - Krajné, 15. kolo - 9.11. Krajné - Podolie, Mel.-Lieskové - Omšenie, N. Ves - Čachtice, Častkovce - Svinná, Tr. Jastrabie - TTS Trenčín, Soblahov - Zamarovce, Drietoma B - H. Súča, Tr. Turná - Ľuborča

II. TRIEDA SEVER
1. kolo - 23.8. Trenč Teplice - voľno, Záblatie - Dolná Poruba, Kľúčové - Ivanovce, Tr. Teplá - Dolná Súča, Beckov - Bobot, 2. kolo - 31.8. Bobot - voľno, Dol. Poruba - Kľúčové, Ivanovce - Tr. Teplá, Dol. Súča - Beckov, Tr. Teplice - Záblatie, 3. kolo - 7.9. Záblatie - voľno, Tr. Teplá - Dol. Poruba, Beckov - Ivanovce, Bobot - Dol. Súča, Kľúčové - Tr. Teplice, 4. kolo - 13.9. Dolná Súča - voľno, Dol. Poruba - Beckov, Ivanovce - Bobot, Tr. Teplice - Tr. Teplá, Záblatie - Kľúčové, 5. kolo - 21.9., Klúčové - voľno, Bobot - Dol. Poruba, Dol. Súča - Ivanovce, Beckov - Tr. Teplice, Tr. Teplá - Záblatie, 6. kolo - 28.9. Ivanovce - voľno, Dol. Poruba - Dol. Súča, Tr. Teplice - Bobot, Záblatie - Beckov, Kľúčové - Tr. Teplá, 7. kolo - 4.10. Tr. Teplá - voľno, Ivanovce - Dol. Poruba, Dol. Súča - Tr. Teplice, Bobot - Záblatie, Beckov - Kľúčové, 8. kolo - 12.10. Dol. Poruba - voľno, Tr. Teplice - Ivanovce, Záblatie - Dol. Súča, Kľúčové - Bobot, Tr. Teplá - Beckov, 9. kolo - 19.10. Beckov - voľno, Dol. Poruba - Tr. Teplice, Ivanovce - Záblatie, Dol. Súča - Kľúčové, Bobot - Tr. Teplá

II. TRIEDA JUH
1. kolo - 10.8. Lubina kop. - Mor. Lieskové, Považany - Turá Lúka, Dolné Srnie - Lúka, voľno - Bošáca, Kálnica - Horná Streda, Vrbovce - Tr. Bohuslavice, Lubina - Hrašné, 2. kolo - 16.8. Mor. Lieskové - Hrašné, Turá Lúka - Dol. Srnie, Lúka - voľno, Bosáca - Kálnica, H. Streda - Vrbovce, Tr. Bohuslavice - Lubina, Lubina kop. - Považany, 3. kolo - 24.8. Považany - Mor. Lieskové, voľno - Turá Lúka, Kálnica - Lúka, Vrbovce - Bošáca, Lubina - H. Streda, Hrašné - Tr. Bohuslavice, Dol. Srnie - Lubina kop., 4. kolo - 31.8. Mor. Lieskové - Tr. Bohuslavice, Turá Lúka - Kálnica, Lúka - Vrbovce, Bošáca - Lubina, H. Streda - Hrašné, Lubina kop. - voľno, Považany - Dol. Srnie, 5. kolo - 6.9. Dol. Srnie - Mor. Lieskové, Vrbovce - Turá Lúka, Lubina - Lúka, Hrašné - Bošáca, Tr. Bohuslavice - H. Streda, Kálnica - Lubina kop., voľno - Považany, 6. kolo - 14.9. Mor. Lieskové - H. Streda, Turá Lúka - Lubina, Lúka - Hrašné, Bošáca - Tr. Bohuslavice, Lubina kop. - Vrbovce, Považany - Kálnica, Dol. Srnie - voľno, 7. kolo - 21.9. voľno - Mor. Lieskové, Hrašné - Turá Lúka, Tr. Bohuslavice - Lúka, H. Streda - Bošáca, Lubina - Lubina kop., Vrbovce - Považany, Kálnica - D. Srnie, 8. kolo - 27.9. Mor. Lieskové - Bošáca, Turá Lúka - Tr. Bohuslavice, Lúka - H. Streda, Lubina kop. - Hrašné, Považany - Lubina, D. Srnie - Vrbovce, voľno - Kálnica, 9. kolo - 5.10. Kálnica - Mor. Lieskové, H. Streda - Turá Lúka, Bošáca - Lúka, Tr. Bohuslavice - Lubina kop., Hrašné - Považany, Lubina - D. Srnie, Vrbovce - voľno, 10. kolo - 12.10. Mor. Lieskové - Lúka, Turá Lúka - Bošáca, Lubina kop. - H. Streda, Považany - Tr. Bohuslavice, D. Srnie - Hrašné, voľno - Lubina, Kálnica - Vrbovce, 11. kolo - 18.10. Vrbovce - Mor. Lieskové, Lúka - Turá Lúka, Bošáca - Lubina kop., H. Streda - Považany, Tr. Bohuslavice - D. Srnie, Hrašné - voľno, Lubina - Kálnica, 12. kolo - 26.10. Mor. Lieskové - Turá Lúka, Lubina kop. - Lúka, Považany - Bošáca, D. Srnie - H. Streda, voľno - Tr. Bohuslavice, Kálnica - Hrašné, Vrbovce - Lubina, 13. kolo - 2.11. Lubina - Mor. Lieskové, Turá Lúka - Lubina kop., Lúka - Považany, Bošáca - D. Srnie, H. Streda - voľno, Tr. Bohuslavice - Kálnica, Hrašné - Vrbovce

Starší žiaci

II. liga
1. kolo - 2.-3. 8. Piešťany - Topoľčany, Levice B - Lok. Trnava, Trenčín B - Šaľa, ČFK Nitra - Komárno, N. Mesto - N. Zámky, P. Bystrica - Trnava B, Galanta - Nitra B, Vráble - Dubnica B, 2. kolo - 9.-10. 8. Topoľčany - Dubnica B, Nitra B - Vráble, Trnava B - Galanta, N. Zámky - P. Bystrica, Komárno - N. Mesto, Šaľa - ČFK Nitra, Lok. Trnava - Trenčín B, Piešťany - Levice B, 3. kolo - 16.-17. 8. Levice B - Topoľčany, Trenčín B - Piešťany, ČFK Nitra - Lok. Trnava, N. Mesto - Šaľa, P. Bystrica - Komárno, Galanta - N. Zámky, Vráble - Trnava B, Dubnica B - Nitra B, 4. kolo - 23.-24. 8. Topoľčany - Nitra B, Trnava B - Dubnica B, N. Zámky - Vráble, Komárno - Galanta, Šaľa - P. Bystrica, Lok. Trnava - N. Mesto, Piešťany - ČFK Nitra, Levice B - Trenčín B, 5. kolo - 30.-31. 8. Trenčín B - Topoľčany, ČFK Nitra - Levice B, N. Mesto - Piešťany, P. Bystrica - Lok. Trnava, Galanta - Šaľa, Vráble - Komárno, Dubnica B - N. Zámky, Nitra B - Trnava B, 6. kolo - 6.-7. 9. Topoľčany - Trnava B, N. Zámky - Nitra B, Komárno - Dubnica B, Šaľa - Vráble, Lok. Trnava - Galanta, Piešťany - P. Bystrica, Levice B - N. Mesto, Trenčín B - ČFK Nitra, 7. kolo - 13.-14. 9. ČFK Nitra - Topoľčany, N. Mesto - Trenčín B, P. Bystrica - Levice B, Galanta - Piešťany, Vráble - Lok. Trnava, Dubnica B - Šaľa, Nitra B - Komárno, Trnava B - N. Zámky, 8. kolo - 20.-21. 9. Topoľčany - N. Zámky, Komárno - Trnava B, Šaľa - Nitra B, Lok. Trnava - Dubnica B, Piešťany - Vráble, Levice B - Galanta, Trenčín B - P. Bystrica, ČFK Nitra - N. Mesto, 9. kolo - 27.-28. 9. N. Mesto - Topoľčany, P. Bystrica - ČFK Nitra, Galanta - Trenčín B, Vráble - Levice B, Dubnica B - Piešťany, Nitra B - Lok. Trnava, Trnava B - Šaľa, N. Zámky - Komárno, 10. kolo - 4.-5. 10. Topoľčany - Komárno, Šaľa - N. Zámky, Lok. Trnava - Trnava B, Piešťany - Nitra B, Levice B - Dubnica B, Trenčín B - Vráble, ČFK Nitra - Galanta, N. Mesto - P. Bystrica, 11. kolo - 11.-12. 10. P. Bystrica - Topoľčany, Galanta - N. Mesto, Vráble - ČFK Nitra, Dubnica B - Trenčín B, Nitra B - Levice B, Trnava B - Piešťany, N. Zámky - Lok. Trnava, Komárno - Šaľa, 12. kolo - 18.-19. 10. Topoľčany - Šaľa, Lok. Trnava - Komárno, Piešťany - N. Zámky, Levice B - Trnava B, Trenčín B - Nitra B, ČFK Nitra - Dubnica B, N. Mesto - Vráble, P. Bystrica - Galanta, 13. kolo - 25.-26. 10. Galanta - Topoľčany, Vráble - P. Bystrica, Dubnica B - N. Mesto, Nitra B - ČFK Nitra, Trnava B - Trenčín B, N. Zámky - Levice B, Komárno - Piešťany, Šaľa - Lok. Trnava, 14. kolo - 1.-2. 11. Topoľčany - Lok. Trnava, Piešťany - Šaľa, Levice B - Komárno, Trenčín B - N. Zámky, ČFK Nitra - Trnava B, N. Mesto - Nitra B, P. Bystrica - Dubnica B, Galanta - Vráble, 15. kolo - 8.-9. 11. Vráble - Topoľčany, Dubnica B - Galanta, Nitra B - P. Bystrica, Trnava B - N. Mesto, N. Zámky - ČFK Nitra, Komárno - Trenčín B, Šaľa - Levice B, Lok. Trnava - Piešťany

III. liga Sever
1. kolo - 16.-17. 8. Bánovce - Prievidza B, Partizánske - D. Vestenice, N. Dubnica - Handlová, Šimonovany - Myjava B, Nemšová - TTS Trenčín, Beluša - Práznovce, Led. Rovne - Púchov B, 2. kolo - 23.-24. 8. Prievidza B - Púchov B, Práznovce - Led. Rovne, TTS Trenčín - Beluša, Myjava B - Nemšová, Handlová - Šimonovany, D. Vestenice - N. Dubnica, Bánovce - Partizánske, 3. kolo - 30.-31. 8. Partizánske - Prievidza B, N. Dubnica - Bánovce, Šimonovany - D. Vestenice, Nemšová - Handlová, Beluša - Myjava B, Led. Rovne - TTS Trenčín, Púchov B - Práznovce, 4. kolo - 6.-7. 9. Prievidza B - Práznovce, TTS Trenčín - Púchov B, Myjava B - Led. Rovne, Handlová - Beluša, D. Vestenice - Nemšová, Bánovce - Šimonovany, Partizánske - N. Dubnica, 5. kolo - 13.-14. 9. N. Dubnica - Prievidza B, Šimonovany - Partizánske, Nemšová - Bánovce, Beluša - D. Vestenice, Led. Rovne - Handlová, Púchov B - Myjava B, Práznovce - TTS Trenčín, 6. kolo - 20.-21. 9. Prievidza B - TTS Trenčín, Myjava B - Práznovce, Handlová - Púchov B, D. Vestenice - Led. Rovne, Bánovce - Beluša, Partizánske - Nemšová, N. Dubnica - Šimonovany, 7. kolo - 27.-28. 9. Šimonovany - Prievidza B, Nemšová - N. Dubnica, Beluša - Partizánske, Led. Rovne - Bánovce, Púchov B - D. Vestenice, Práznovce - Handlová, TTS Trenčín - Myjava B, 8. kolo - 4.-5. 10. Prievidza B - Myjava B, Handlová - TTS Trenčín, D. Vestenice - Práznovce, Bánovce - Púchov B, Partizánske - Led. Rovne, N. Dubnica - Beluša, Šimonovany - Nemšová, 9. kolo - 11.-12. 10. Nemšová - Prievidza B, Beluša - Šimonovany, Led. Rovne - N. Dubnica, Púchov B - Partizánske, Práznovce - Bánovce, TTS Trenčín - D. Vestenice, Myjava B - Handlová, 10. kolo - 18.-19. 10. Prievidza B - Handlová, D. Vestenice - Myjava B, Bánovce - TTS Trenčín, Partizánske - Práznovce, N. Dubnica - Púchov B, Šimonovany - Led. Rovne, Nemšová - Beluša, 11. kolo - 25.-26. 10. Beluša - Prievidza B, Led. Rovne - Nemšová, Púchov B - Šimonovany, Práznovce - N. Dubnica, TTS Trenčín - Partizánske, Myjava B - Bánovce, Handlová - D. Vestenice, 12. kolo - 1.-2. 11. Prievidza B - D. Vestenice, Bánovce - Handlová, Partizánske - Myjava B, N. Dubnica - TTS Trenčín, Šimonovany - Práznovce, Nemšová - Púchov B, Beluša - Led. Rovne, 13. kolo - 8.-9. 11. Led. Rovne - Prievidza B, Púchov B - Beluša, Práznovce - Nemšová, TTS Trenčín - Šimonovany, Myjava B - N. Dubnica, Handlová - Partizánske, D. Vestenice - Bánovce

KS Sever
1. kolo - 16.-17. 8. Bošany - Plevník, Nováky - N. Mesto B, Ilava - Stupné, T. Jastrabie - Kanianka, T. Stankovce - St. Turá B, Domaniža - voľno, H. Srnie - Ladce, 2. kolo - 23.-24. 8. Plevník - Ladce, voľno - H. Srnie, St. Turá B - Domaniža, Kanianka - T. Stankovce, Stupné - T. Jastrabie, N. Mesto B - Ilava, Bošany - Nováky, 3. kolo - 30.-31. 8. Nováky - Plevník, Ilava - Bošany, T. Jastrabie - N. Mesto B, T. Stankovce - Stupné, Domaniža - Kanianka, H. Srnie - St. Turá B, Ladce - voľno, 4. kolo - 6.-7. 9. Plevník - voľno, St. Turá B - Ladce, Kanianka - H. Srnie, Stupné - Domaniža, N. Mesto B - T. Stankovce, Bošany - T. Jastrabie, Nováky - Ilava, 5. kolo - 13.-14. 9. Ilava - Plevník, T. Jastrabie - Nováky, T. Stankovce - Bošany, Domaniža - N. Mesto B, H. Srnie - Stupné, Ladce - Kanianka, voľno - St. Turá B, 6. kolo - 20.-21. 9. Plevník - St. Turá B, Kanianka - voľno, Stupné - Ladce, N. Mesto B - H. Srnie, Bošany - Domaniža, Nováky - T. Stankovce, Ilava - T. Jastrabie, 7. kolo - 27.-28. 9. T. Jastrabie - Plevník, T. Stankovce - Ilava, Domaniža - Nováky, H. Srnie - Bošany, Ladce - N. Mesto B, voľno - Stupné, St. Turá B - Kanianka, 8. kolo - 4.-5. 10. Plevník - Kanianka, Stupné - St. Turá B, N. Mesto B - voľno, Bošany - Ladce, Nováky - H. Srnie, Ilava - Domaniža, T. Jastrabie - T. Stankovce, 9. kolo - 11.-12. 10. T. Stankovce - Plevník, Domaniža - T. Jastrabie, H. Srnie - Ilava, Ladce - Nováky, voľno - Bošany, St. Turá B - N. Mesto B, Kanianka - Stupné, 10. kolo - 18.-19. 10. Plevník - Stupné, N. Mesto B - Kanianka, Bošany - St. Turá B, Nováky - voľno, Ilava - Ladce, T. Jastrabie - H. Srnie, T. Stankovce - Domaniža, 11. kolo - 25.-26. 10. Domaniža - Plevník, H. Srnie - T. Stankovce, Ladce - T. Jastrabie, voľno - Ilava, St. Turá B - Nováky, Kanianka - Bošany, Stupné - N. Mesto B, 12. kolo - 1.-2. 11. Plevník - N. Mesto B, Bošany - Stupné, Nováky - Kanianka, Ilava - St. Turá B, T. Jastrabie - voľno, T. Stankovce - Ladce, Domaniža - H. Srnie, 13. kolo - 8.-9. 11. H. Srnie - Plevník, Ladce - Domaniža, voľno - T. Stankovce, St. Turá B - T. Jastrabie, Kanianka - Ilava, Stupné - Nováky, N. Mesto B - Bošany

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
1. kolo - 17.8. Tr. Teplice - Krajné, Mel.-Lieskové - Z. Podhradie, Zamarovce - Podolie, Častkovce - Vrbovce, Soblahov - voľno, H. Súča - Tr. Turná, Dolná Súča - voľno, 2. kolo - 24.8. Krajné - voľno, Z. Podhradie - Zamarovce, Podolie - Častkovce, Vrbovce - voľno, Soblahov - H. Súča, Tr. Turná - D. Súča, Tr. Teplice - Mel.-Lieskové, 3. kolo - 31.8. Mel.-Lieskové - Krajné, Častkovce - Z. Podhradie, Podolie - voľno, H. Súča - Vrbovce, D. Súča - Soblahov, Tr. Turná - voľno, Zamarovce - Tr. Teplice, 4. kolo - 7.9. Krajné - Tr. Turná, Z. Podhradie - voľno, Podolie - H. Súča, Vrbovce - D. Súča, Soblahov - voľno, Tr. Teplice - Častkovce, Mel.-Lieskové - Zamarovce, 5. kolo - 14.9. Zamarovce - Krajné, H. Súča - Z. Podhradie, D. Súča - Podolie, Vrbovce - voľno, Tr. Turná - Soblahov, Tr. Teplice - voľno, Častkovce - Mel.-Lieskové, 6. kolo - 21.9. Krajné - Soblahov, Z. Podhradie - D. Súča, Podolie - voľno, Vrbovce - Tr. Turná, Tr. Teplice - H. Súča, Mel.-Lieskové - voľno, Zamarovce - Častkovce, 7. kolo - 28.9. Častkovce - Krajné, Z. Podhradie - voľno, Tr. Turná - Podolie, Soblahov - Vrbovce, D. Súča - Tr. Teplice, H. Súča - Mel.-Lieskové, Častkovce - voľno, 8. kolo - 5.10. Krajné - Vrbovce, Z. Podhradie - Tr. Turná, Podolie - Soblahov, Tr. Teplice - voľno, Mel.-Lieskové - D. Súča, Zamarovce - H. Súča, Častkovce - voľno, 9. kolo - 12.10. Krajné - voľno, Soblahov - Z. Podhradie, Vrbovce - Podolie, Tr. Turná - Tr. Teplice, Mel.-Lieskové - voľno, D. Súča - Zamarovce, H. Súča - Častkovce, 10. kolo - 19.10. Krajné - Podolie, Z. Podhradie - Vrbovce, Tr. Teplice - Soblahov, Mel.-Lieskové - Tr. Turná, Zamarovce - voľno, Častkovce - D. Súča, H. Súča - voľno, 11. kolo - 26.10. H. Súča - Krajné, Podolie - Z. Podhradie, Vrbovce - Tr. Teplice, Soblahov - Mel.-Lieskové, Tr. Turná - Zamarovce, Častkovce - voľno, D. Súča - voľno, 12. kolo - 2.11. Krajné - Z. Podhradie, Tr. Teplice - Podolie, Mel.-Lieskové - Vrbovce, Zamarovce - Soblahov, Častkovce - Tr. Turná, Horná Súča - Dolná Súča, 13. kolo - 9.11. D. Súča - Krajné, Z. Podhradie - Tr. Teplice, Podolie - Mel.-Lieskové, Vrbovce - Zamarovce, Soblahov - Častkovce, Tr. Turná - voľno, H. Súča - voľno

II. TRIEDA - SKUPINA A
1. kolo - 24.8. Dol. Poruba - Skalka n/V., Neporadza - Dubodiel, Opatová n/V. - Mníchova Lehota, Veľká Hradná - Bobot, Tr. Teplá - Motešice, 2. kolo - 31.8. Skalka - Motešice, Dubodiel - Opatová, Mn. Lehota - V. Hradná, Bobot - Tr. Teplá, Dol. Poruba - Neporadza, 3. kolo - 7.9. Neporadza - Skalka, V. Hradná - Dubodiel, Tr. Teplá - Mn. Lehota, Motešice - Bobot, Opatová - Dol. Poruba, 4. kolo - 14.9. Skalka - Bobot, Dubodiel - Tr. Teplá, Mn. Lehota - Motešice, Dol. Poruba - V. Hradná, Neporadza - Opatová, 5. kolo - 21.9. Opatová - Skalka, Motešice - Dubodiel, Bobot - Mn. Lehota, Tr. Teplá - Dol. Poruba, V. Hradná - Neporadza, 6. kolo - 28.9. Skalka - Mn. Lehota, Dubodiel - Bobot, Dol. Poruba - Motešice, Neporadza - Tr. Teplá, Opatová - V. Hradná, 7. kolo - 5.10. V. Hradná - Skalka, Mn. Lehota - Dubodiel, Bobot - Dol. Poruba, Motešice - Neporadza, Tr. Teplá - Opatová, 8. kolo - 12.10. Skalka - Dubodiel, Dol. Poruba - Mn. Lehota, Neporadza - Bobot, Opatová - Motešice, V. Hradná - Tr. Teplá, 9. kolo - 19.10. Tr. Teplá - Skalka, Dubodiel - Dol. Poruba, Mn. Lehota - Neporadza, Bobot - Opatová, Motešice - V. Hradná

II. TRIEDA - SKUPINA B
1. kolo - 24.8. Selec - voľno, Dol. Srnie - Kľúčové, Bošáca - Mor. Lieskové, Drietoma - Chocholná/Vel., V. Bierovce/Opat. - Záblatie, 2. kolo - 31.8. Záblatie - voľno, Kľúčové - Bošáca, Mor. Lieskové - Drietoma, Chocholná/Vel. - V. Bierovce/Opat., Selec - Dol. Srnie, 3. kolo - 7.9. Dol. Srnie - voľno, Drietoma - Kľúčové, V. Bierovce/Opat. - Mor. Lieskové, Záblatie - Chocholná/Vel., Bošáca - Selec, 4. kolo - 14.9. Chocholná/Vel. - voľno, Kľúčové - V. Bierovce/Opat., Mor. Lieskové - Záblatie, Selec - Drietoma, Dol. Srnie - Bošáca, 5. kolo - 21.9. Bošáca - voľno, Záblatie - Kľúčové, Chocholná/Vel.- Mor. Lieskové, V. Bierovce/Opat. - Selec, Drietoma - Dol. Srnie, 6. kolo - 28.9. Mor. Lieskové - voľno, Kľúčové - Chocholná/Vel., Selec - Záblatie, Dol. Srnie - V. Bierovce/Opat., Bošáca - Drietoma, 7. kolo - 5.10. Drietoma - voľno, Mor. lieskové - Kľúčové, Chocholná/Vel. - Selec, Záblatie - Dol. Srnie, V. Bierovce/Opat. - Bošáca, 8. kolo - 12.10. Kľúčové - voľno, Selec - Mor. Lieskové, Dol. Srnie - Chocholná/Vel., Bošáca - Záblatie, Drietoma - V. Biuerovce/Opat., 9. kolo - 19.10. V. Bierovce/Opat. - voľno, Kľúčové - Selec, Mor. Lieskové - Dol. Srnie, Chocholná/Vel.- Bošáca, Záblatie - Drietoma

II. TRIEDA - SKUPINA C
1. kolo - 24.8. Považany - N. Ves n/V., Bzince p/J.- Kálnica, Čachtice - Hradok, Potvorice - Kočovce, Turá Lúka - Horná Streda, 2. kolo - 31.8. N. Ves - H. Streda, Kálnica - Čachtice, Hradok - Potvorice, Kočovce - Turé Lúka, Považany - Bzince, 3. kolo - 7.9. Bzince - N. Ves, Potvorice - Kálnica, Turá Lúka - Hradok, H. Streda - Kočovce, Čachtice - Považany, 4. kolo - 14.9. N. Ves - Kočovce, Kálnica - Turá Lúka, Hradok - H. Streda, Považany - Potvorice, Bzince - Čachtice, 5. kolo - 21.9. Čachtice - N. Ves, H. Streda - Kálnica, Kočovce - Hradok, Turá Lúka - Považany, Potvorice - Bzince, 6. kolo - 28.9. N. Ves - Hradok, Kálnica - Kočovce, Považany - H. Streda, Bzince - Turá Lúka, Čachtice - Potvorice, 7. kolo - 5.10. Potvorice - N. Ves, Hradok - Kálnica, Kočovce - Považany, H. Streda - Bzince, Turá Lúka - Čachtice, 8. kolo - 12.10. N. Ves - Kálnica, Považany - Hradok, Bzince - Kočovce, Čachtice - H. Streda, Potvorice - Turá Lúka, 9. kolo - 19.10., Turá Lúka - N. Ves, Kálnica - Považany, Hradok - Bzince, Kočovce - Čachtice, H. Streda - Potvorice

Mladší žiaci

MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
1. kolo - 17.8. Očkov - Čachtice, Tr. Stankovce - Ivanovce, Stará Turá - N. Mesto n/V. B, Dolná Súča - voľno, Veľká Hradná - voľno, 2. kolo - 24.8. Čachtice - voľno, Ivanovce - St. Turá, N. Mesto B - voľno, D. Súča - V. Hradná, Očkov - Tr. Stankovce, 3. kolo - 31.8. Tr. Stankovce - Čachtice, Ivanovce - voľno, V. Hradná - N. Mesto B, D. Súča - voľno, St. Turá - Očkov, 4. kolo - 7.9. Čachtice - D. Súča, Ivanovce - V. Hradná, N. Mesto B - voľno, Očkov - voľno, Tr. Stankovce - St. Turá, 5. kolo - 14.9. St. Turá - Čachtice, Ivanovce - voľno, D. Súča - N. Mesto B, V. Hradná - Očkov, Tr. Stankovce - voľno, 6. kolo - 21.9. Čachtice - N. Mesto B, Ivanovce - D. Súča, Očkov - voľno, Tr. Stankovce - V. Hradná, St. Turá - voľno, 7. kolo - 28.9. Čachtice - voľno, N. Mesto B - Ivanovce, D. Súča - Očkov, Tr. Stankovce - voľno, V. Hradná - St. Turá, 8. kolo - 5.10. Čachtice - Ivanovce, Očkov - N. Mesto B, Tr. Stankovce - D. Súča, St. Turá - voľno, V. Hradná - voľno, 9. kolo - 12.10. V. Hradná - Čachtice, Ivanovce - Očkov, N. Mesto B - Tr. Stankovce, D. Súča - St.Turá

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte
  2. Ivan Krechňák: Robiť niečo, čo máš rád, je na nezaplatenie
  3. Rodinná atmosféra na Trnavskej univerzite: Milí sú aj vrátnici
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. Získaj náskok pred štartom
  6. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  7. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  8. Aj vám chýba voňavá a chutná káva?
  9. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  10. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  1. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť
  2. Získaj náskok pred štartom
  3. 2. ročník Social Awards Slovakia prichádza
  4. MetLife spustila online nahlasovanie poistných udalostí
  5. Minulý rok boli v priemere ukradnuté takmer tri autá denne
  6. Žabka expanduje na západe krajiny, hľadá nadšených podnikateľov
  7. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme
  8. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  9. Aj vám chýba voňavá a chutná káva?
  10. Moruša – Málo známa a predsa účinná
  1. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 18 723
  2. Ako vyzerá majetok Slovákov? Zvyšuje sa najmä z jedného dôvodu 10 510
  3. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 8 971
  4. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur 6 725
  5. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 480
  6. Séria dvoch príloh: Angličtina nielen pre maturantov 6 213
  7. Príbeh Patrika Tkáča a J&T, Lidl verzus Tesco a investičné tipy 6 167
  8. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto! 5 670
  9. Zažite farebný Marakéš a hory Atlasu so slovenským sprievodcom 5 102
  10. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 4 615
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Primátor Dubnice nad Váhom Peter Wolf pred vstupom do kaštieľa.

Pamiatku chce mesto zrekonštruovať.

15 h
Antikorové srdcia na plastové vrchnáky.

Stredná odborná škola strojnícka srdcia venovala každej základnej škole v Bánovciach nad Bebravou. Zámerom týchto sŕdc je budovanie vzťahu k životnému prostrediu a triedeniu odpadu u detí.

16 h

Nálezy z obdobia badenskej či lužickej kultúry, ale i osídlenia z vrcholného stredoveku objavili archeológovia počas svojho výskumu v Nemšovej, časti Kľúčové.

17 h
Ilustračné foto.

Súdna mapa navrhovaná ministerstvom spravodlivosti prinesie spomalenie súdneho konania a zvýšené výdavky občanom, podnikateľom i štátnym orgánom. V 30-stranovom pripomienkovacom dokumente k návrhu súdnej mapy na to upozorňuje sudcovská rada Krajského súdu (KS) v Trenčíne.

17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Od budúceho týždňa, pondelka 1. marca, sa mení farba na covid automate pre okres Liptovský Mikuláš.

23. feb

Pamiatku chce mesto zrekonštruovať.

15 h

V strojárskom podniku v Istebnom ochorela približne štvrtina zamestnancov.

20 h

Banská Bystrica a Brezno zostávajú bordové.

23. feb

Už ste čítali?