Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. trieda sever

Mn. Lehota – Dol. Súča 2:1 (1:0). Domáci zaslúžene vyhrali, nakoľko mali počas celého zápasu viac z hry. Hostia sklamali, okrem jediného gólu neukázali skoro nič. Domáci sa teda tešili z tretieho víťazstva za sebou. Domáci okrem gólov nevyužili veľa gólových príležitostí a nastrelili dva krát brvno. Góly domácich: Hoos, Marušinec V. Rozhodoval: Čič, 120 divákov.
Július Hrnčár

TTS Trenčín - Beckov 2:2 (1:1). Hostia po krutej domácej prehre a stratených bodoch, chceli naplno bodovať na ihrisku TTS. Svoj cieľ začali napĺňať už v prvom polčase keď otvoril skóre hosťujúci Bogár. Domácim sa podarilo vyrovnať do polčasu z pokutového kopu. V druhom polčase sa opäť ujali vedenie hostia gólom Matláka a celý polčas mali miernu prevahu. Záver patril domácim, ktorý sa pokúšali niečo urobiť s nepriaznivým výsledkom a nadstavenom čase sa im podarilo vyrovnať na konečných 2:2. Góly hostí: Bogár, Matlák. Rozhodoval:Horňák.
Vladimír Školár

V. Bierovce/Opatovce – Drietoma 2:0 (2:0)
Z dlho očakávaného bojovného zápasu po jeseni sa nakoniec vyklulo priemerné slušné stretnutie, v ktorom domáci potvrdili súčasnú formu. Do zápasu vstúpili s miernou prevahou. Prvé šance síce zahodili, ale v 18. min Breznický po veľmi dobrej akcii Bartáka vsietil vedúci gól. Hostia sa snažili, hra v strede poľa bola pomerne vyrovnaná, ale šance si vytvárali hlavne domáci. V 30. min znova po rýchlej kombinačnej akcii celej zálohy a útoku si obranca hostí gólový center zrazil do vlastnej brány. Hostia prakticky v prvom polčase bránku domácich neohrozili. Druhý polčas býva obyčajne zo strany domácich horší, ale teraz hlavne v prvých dvadsiatich minútach si vytvorili niekoľko dobrých gólových šancí, ale šance Fabiána, Bartáka, Marcináta ostali nevyužité. Domáci potom prestriedali a pomerne jednoducho ustrážili svoj dvojgólový náskok. Góly: Breznický, vlastný. Rozhodoval: Otiepka, Ježík, Majcher, 250 divákov.

Ivanovce – Zamarovce 2:2. V stretnutí susedov v tabuľke sa zrodila remíza, keď hlavne v prvom polčase mali viac z hry hostia zo Zamaroviac. V druhom polčase domáci vyrovnali hru i výsledok stretnutia, keď doťahovali náskok hostí. Góly: Vido, Kuchta. Rozhodoval: Jančo, 80 divákov.

Tr. Teplice – Omšenie 1:0 (1:0). Teplickí chlapci po množstve nepremenených šancí s tabuľkovo posledným Omšením za krásneho počasia a veľmi peknou diváckou kulisou predsa len zvíťazili gólom Drobného.
Gól: Drobný. Rozhodoval: Ďurech, 400 divákov.
Rudolf Mrázik

Neporadza – Záblatie 5:0 (2:0)

Skalka n/V. – Svinná 1:0 (0:0)

1. Trenč. Teplice 18 14 3 1 55:16 45 (+18)
2. V.Bierovce/Op. 18 14 2 2 47:20 44 (+17)
11. Mn. Lehota 18 5 4 9 23:36 19 (-8)
12. Skalka n/V. 18 5 2 11 20:30 17 (-10)
13. TTS Trenčín 18 2 4 12 26:50 10 (-17)
14.Omšenie 18 0 3 15 26:64 3 (-24)

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 553

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

4 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

5 h
Plošné testovanie na Covid-19.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Trenčíne.