Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. trieda juh

Hrádok – Brestovec 2:2 (0:1)
V prvom polčase sa hral iba priemerný futbal. Za zmienku stojí akcia domácich, keď sa na bránu hostí rútil sám Kačina, ale jeho strelu brankár hostí zneškodnil. V 45. min zahrávali hostia rohový kop, lopta sa dostala až k Polákovi, ktorý prízemnou strelou k žrdi otvoril skóre zápasu. V prestávke domáce prestriedali, na ihrisko prišiel Pánik, čo sa ukázalo ako dobrý ťah. V 52. min po prihrávke Mullera Pánik vyrovnal a o minútu neskôr po prihrávke Pagáča poslal domácich do vedenia. Domáci sa však dlho netešili, keď v 56. min vyrovnal Stančík na konečných 2:2.
Góly: Pánik 2 – Polák, Stančík. Rozhodoval: Rožník, 80 divákov.
Vlastimil Otrubný

Lubina kop. – Tr. Bohuslavice 1:3 (1:0)
V slušne hranom stretnutí domáci mali v prvom polčase navrch, keď v 24. min zápasu strelil Švehla vedúci gól. Tak skončil i prvý polčas. Do druhého polčasu hostia nastúpili s odhodlaním zvíťaziť, čo sa im nakoniec podarilo. Hoci domáci dali do víťazstva všetko, avšak hostia mali navrch a výhra hostí bola zaslúžená, hoci domáci bojovali. Avšak za stavu 1:1, keď mali možnosť rozhodnúť domáci, hostia z rýchleho protiútoku sa ujali vedenia na 1:2, čo malo za výsledok, že stáli na pevných nohách a za cieľom, za ktorým išli ich túžba po víťazstve sa naplnila.
Góly: Švehla – Hujík, Bližňák, Kozáček. Rozhodoval: Kýška, 90 divákov.
(dm)

Považany – H. Streda 3:1 (1:1)
V derby zápase domáci sa presadili až v závere zápasu.
Góly: Munk 2, Krawczik – Šupka. Rozhodoval: Obeda, 150 divákov. Ján Miklovič

Bošáca – Očkov 5:3 (1:0)
Zápas mal iba priemernú úroveň najmä v prvom polčase, keď väčšinou sa hralo iba medzi šestnástkami, ale i tak padlo na prekvapenie veľa gólov. Skóre otvoril v 20. min Figura ml. po prihrávke Rasťa Kusendu, keď obohral i hosťujúceho brankára a do prázdnej brány skóroval. Na 2:0 zvýšil v 60. min jeho otec Figura st., o päť minút hostia znížili Rehákom na 2:1. V 67. min na 3:1 zvýšil opäť Figura st. z pokutového kopu po faule na Rasťa Kusendu. V posledných desiatich minútach padli štyri góly. Najskôr v 80. min sa prekľučkoval v pokutovom území Kusenda Pavol a zvýšil na 4:1. V 82. min peknou strelou do šibenice dal piaty gól domácich Janega. Potom dávali góly iba hostia, keď v 85. min na 5:2 znížil krížnou strelou Valo a na konečných 5:3 upravil opäť Valo v nastavenom čase z pokutového kopu.
Góly: Figura st. 2, Figura ml., Kusenda P., Janega – Valo 2, Rehák. Rozhodoval: Thao, 220 divákov.
Vladimír Kozáček

Moravské Lieskové – Vrbovce 1:1 (1:0)
Po prvopolčasovej hre po prelievaní útokov z jednej strany na druhú využil zaváhanie hosťujúceho brankára Sukupčáka domáci kapitán dôslednou hrou, čím vsietil prvý gól domácich. V druhom polčase bola hra opäť vyrovnaná, ale v 88. min po zlom odkope domáceho obrancu sa lopta dostala k hosťujúcemu hráčovi, ktorý pohotovo odcentroval a vsietil hlavou gól. V prvom polčase rozhodca neodpískal pokutový kop, ktorý mal byť pre domácich jednoznačne nariadený.
Gól domácich: Kukuča P. Rozhodoval: Nedveď, 80 divákov.
Peter Straka

Ostatné výsledky: Myjava B – Lúka n/V. 3:0 (0:0), Brezová B/Košariská – Krajné 2:0 (1:0).

1. Bošáca 15 13 1 1 55:16 40 (+16)
2. Vrbovce 15 11 1 3 29:17 34 (+16)
3. Brestovec 15 9 3 3 31:15 30 (+12)
4. Turá Lúka 14 9 0 5 34:14 27 (+6)
5. Tr. Bohuslavice 16 8 2 6 25:24 26 (+5)
6. Krajné 15 7 3 5 30:22 24 (+3)
7. Brezová B 15 7 2 6 17:10 23 (-4)
8. Myjava B 15 6 2 7 24:18 20 (-4)