Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. LIGA

Dubnica B - D. Vestenice 1:1 (0:1)
Po hrubej chybe domácich sa k lopte dostal v 4. min Mráz a otvoril skóre. Dubničani hrali celý polčas zakríknuto, hostia dobre bránili a mali niekoľko nebezpečných protiútokov. Šorec a Papranec sa po prieniku stredom obrany dostali do šancí, ale ich strely smerovali tesne vedľa. Úspechom neskončila ani akcia Cígera. Domáci mali jedinú šancu v 28. min, keď Tubonemi z päťky trafil brankára. Po prestávke sa situácia zmenila, Dubničania mali veľký tlak a vypracovali si množstvo šancí. V 64. min Ulrich opečiatkoval brvno a o tri minúty po Beňovom centri hlavičkoval Sokol nad. V 72. min Ranuša ani Tubonemi nedokázali poslať loptu z troch krokov do prázdnej brány. Až v 81. min Ľupták vyrovnal strelou zo šestnástky. Dubnica mohla aj vyhrať, ale v 83. Ondráš po rohu minul hlavičkou šibenicu a v 85. min Bajza po rohu hlavičkoval nad.
Góly: 81. Ľupták - 4. Mráz. Rozhodoval Škadra, 150 divákov, ŽK: Jakuš, Cíger, Minich.
ZTS B: Igaz - Beňo, Bajza, Struška, Ondráš, Vlado (36. Matejov), Sokol, Tubonemi, Jakuš, Ľupták, Ulrich (66. Ranuša). Tréner Dušan Kramlík.
VEGUM: Jurenka - Zimmer, Kurbel, Mráz, Koreň, Šorec, Cíger, Cserge, Minich (84. Ďuriš), Obert, Papranec (68 Laurinec). Tréner Dušan Uškovič.
ALEXANDER BAKOŠ

Lednické Rovne – Partizánske 0:0
Mužstvá začali opatrne a dôležitom zápase sa šance rodili iba veľmi ťažko. Hosťujúci Provazník a domáci Václavík mierili nepresne. Potom v dobrej pozícii hlavičkoval Mišún nad bránu. V sieti neskončili ani strelecké pokusy Václavíka a Lovičku. V 32. min sa sám pred Holičkom ocitol Mišún, ale zblízka trafil iba jeho telo. V 45. min zlyhal v gólovej šanci aj Kecík. Druhý polčas začal bojovne a narastala nervozita. Jančovičovu nepríjemnú strelu v 66. min chytil Holička a najväčšiu šancu L. Rovní nevyužil v 75. min Mišún, ktorého strelu zastavila žrď. Hostia sa v druhom polčase zamerali na defenzívu a náznaky šancí nedokázali dotiahnuť do úspešného konca. Snaha domácich na súpera nestačila a mužstvá si body podelili.
Rozhodoval Frič, 200 divákov, ŽK: Ptáček, Jančovič, Kollár, Lovička.
CRYSTAL: Kováčik – Ptáček (75. Mišík), Verchola, Hrehuš, Ragula, Kristín, Mackovčin, Václavík, Kecík, Jančovič, Mišún. Tréner V. Kavecký.
TEMPO: Holička – Provazník, Ručka (76. Varga), Briatka, Kollár, Macega, Kundala, Norocký, Kaplan, Lovička (65. Rodina), Šimončič. Tréner M. Ivanka.
STANISLAV DETKO

Jaslovské Bohunice – Myjava 0:1 (0:1)
Bleskový gól už v 17. sekunde ovplyvnil celý priebeh zápasu. Hneď z výkopu smeroval dlhý pas na ľavé krídlo a prihrávku do pokutového územia nechytateľnou strelou zakončil Bogora. Domáci potom museli búšiť do plných zadných radov. Hostia majú skúsený tím, ktorý si vie poradiť aj s takouto defenzívnou taktikou. Až v druhom polčase domáci niekoľkými strelami zo stredných vzdialeností ohrozovali hosťujúceho brankára. No ani jedna strela neskončila za jeho chrbtom. Zápas bol plný nasadenia, domácim však chýbala finálna fáza.
Gól: 1. Bogora. R Černák, ŽK: Jakáb, Goga, 300 divákov.
ŠK BLAVA: Psota - Maška, Gábriš, Bachnák, Strečanský, Kiš (68. Goga), Boháčik, Jakáb, Heteš, Gerši, Varhaník
SPARTAK: Solnička – Kumančík, Stančík, Kvasnica, Hyža (79. Bruško), Zverec, Kosík (91. Benčík), Manák, Bogora (86. Vyselka), Černáček, Kročian.
MIROSLAV BRUNNER

Ostatné výsledky: ČFK Nitra - Šamorín 2:2 (0:0), Nové Zámky - Gabčíkovo 1:0 (0:0), Neded – Domaniža 5:0 (3:0), Galanta - P. Bystrica 3:1 (3:0), V. Ludince – Štúrovo 0:2 (0:1)

1. D. Vestenice 18 11 4 3 34:13 37 (+10)

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 5 608

Odberné miesta v okrese Trenčín má najviac ľudí navštíviť cez víkend.

Čaká nás ďalšie kolo testovania.

Polícia pátra po Ľubošovi Blahovi

Policajti hľadajú Ľuboša Blahu z Hornej Vsi.

Pozor na snehové jazyky a záveje

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahu prvého stupňa pred snehovými závejmi a jazykmi.

Na cestách pozor na snehové jazyky.

V Trenčíne chcú počas víkendu otvoriť 36 odberných miest

Mesto Trenčín chce počas víkendu testovať antigénovými testami v 36 odberných miestach. Informovala o tom hovorkyňa Trenčína Erika Ságová.

Plošné testovanie na Covid-19:Zdravotník odoberá vzorku.