Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

FUTBAL / V. LIGA SEVER

Z. Kostoľany – N. Ves n/V. 0:1 (0:0)
Na ťažkom teréne sa hral kvalitný zápas, úvodných 30 min patrilo domácim. Už v 5. min R. Zvalo postupoval sám na brankára, ale svoju príležitosť nepremenil. O 2 minúty neskôr Duda bol sám pred brankárom hostí, tiež však neskóroval. Záver prvého polčasu hostia sčasti vyrovnali hru, ale vážnejšiu gólovú príležitosť si nevypracovali. V druhom dejstve mali domáci dve čisté gólové príležitosti. V 73. min hostia zahrávali roh a Urban hlavičkou otvoril skóre. V 75. min dostal ČK domáci Paukeje a hostia umnou hrou si podržali výsledok. Pre domácich vzhľadom na predvedený výkon to bola veľmi krutá prehra.
Gól: 73.Urban, 200 divákov, R: Moncman.
Z. KOSTOĽANY: M. Zvalo – Huléni, Výškrabka, A. Zvalo, Hancko, Duda, T. Mokoš, Oršula, V. Mokoš, Paukeje, R. Zvalo, str. Adamec, Baláž.
N. VES n/V: Grznár – Gučik, Gablech, Hujík, Urban, Hanko, Gábriš, Koritina, Jambor, Petruš, Némethy, str. Ondris, Jurík. (J. Záhon)

V. Bielice - Ladce 0:0
Diváci videli vyrovnaný zápas. V prvom polčase si obe mužstva vypracovali niekoľko šancí, gólom sa však neskončila napokon ani jedna. Po zmene strán tempo hry upadlo a hralo sa prevažne len medzi šestnástkami. Diváci sa tak v nedeľu predpoludnia gólu nedočkali a súperi si body spravodlivo podelili.
Rozhodoval: Puna, 200 divákov.
LADCE: Porubčan – Šedík, Koštialik, Cwiačka, Zabojník, Havánek, K. Mražik, Hudec, Hronka, E. Mražik, M. Habánek, striedali J. Váň, F. Váň, Martinka.

V. Uherce - Podolie 3:0 (1:0)
Vstup do jarnej časti sezóny domácim vyšiel dokonale, keď s prehľadom zvíťazili nad svojim súperom. Dvakrát skóroval Bartoš a jeden gól pridal z penalty Cifrík. Domáce mužstvo si tak ponechalo doma tri úvodné body a nastavili tak dobrý smer k ďalším zápasom.
Góly: Bartoš 2, Cifrík (11 m).

Kočovce – Selec 3:2 (1:1)
V 10. min po rohovom kope Hošeka nedal domáci Glas vo vyloženej šanci. Po centri z ľavej strane domáci nevyužili vyloženú šancu Hošekom. V 13. min sa domáci ujali vedenia Suchánkom, ktorý s prehľadom dal na 1:0. V 27. min bol domáci Glas opäť vo vyloženej šanci. V 30. min po centri Suchánka nevyužil svoju šancu domáci Benko. Hostia sa z ojedinelého protiútoku tešili v 34. min po góle Paulínyho. V 45. min domáci Benko po peknom zákroku brankára Vlka nedal. V 50. min sa domáci opäť ujali vedenia hlavičkou Šmelka. V 55. min domáci Šumaj z priameho kopu trafil spojnicu hosťujúcej bránky. V 72. min po prihrávke Hošeka nedal z vyloženej šance Doboš. V 76. min hostia vyrovnali Paulínym, ktorý bol najlepším hráčom hostí. V 89. min hostia faulovali hostia v pok. území a Hošek z penalty dával na 3:2. Domáci zaslúžene vyhrali po kolektívnom výkone. V mužstve hostí vynikol brankár Vlk a autor dvoch gólov Paulíny.
Góly: 16. Suchánek, 56. Šmelko, 89. Hošek – 36., 76. Paulíny. Rozhodoval: Kolár, 150 divákov. ŽK: Šorec, Suchánek – Šišovský, Puček, Masaryk ČK: Šišovský, Horňák (obaja Selec).
KOČOVCE: Kukučka – Mihál, Šumaj, Šmelko, Šorec, Benko, Pichler, Doboš, Glas, Hošek, Suchánek
SELEC: Vlk – Palatinus, Šišovský, Koštial, Horňák, Paulíny, Puček, Chromý, Masaryk, Ondriška (Svatík)
Pavol Pristaš

Brezová p/Br. – Nováky 2:0 (2:0)
Zápas niesol všetky známky prvého jarného kola, mužstvo Nováky prešli oproti jeseni značne pozmenené. Domáci sa ujali vedenia v 11. min po ruke hosťujúceho hráča v pokutovom území. V 34. min Petráš strieľal prízemnú strelu zo vzdialenosti 20 m, ktorú tečoval hosťujúci hráč a lopta skončila v sieti. Domáci nevyužili viacero vyložených šancí a nastrelili 3 tyče. Hráči Novák vážnejšie neohrozili domácu bránu.
Góly: 11. a 34. Petráš (prvý z 11 m). Rozhodoval: Kollár. ŽK: bez kariet, 300 divákov
BREZOVÁ: Fišan – Barík, Nosko, Miča, Pavlovič(Nižník)? Šarudy, Pavlík(Potúček), Šebo, Petráš, Minda, Beňa
NOVÁKY: Daňo - Gajdáš, Bartoš, Kováč, Škrík, Štefan, Jakubis, Štefanička, Bielik, Nemec, Píš.
Ján Vrkoč

Tr. Jastrabie – H. Poruba 1:0 (1:0)
Domáce mužstvo na ihrisku AS Trenčín predviedlo futbal solídnej úrovne, zahodilo veľké množstvo vyložených gólových príležitostí, hostia predviedli priemerný výkon. Pár prítomných divákov bolo spokojných hlavne s víťazstvom domáceho mužstva.
Góly: 42. Mikušík. Rozhodoval: Kellner, ŽK: Glasa M. – Živčic, Buchta, Jánoško
TR. JASTRABIE: Hruška – Glasa M., Glasa R., Hodek T., Fisher L., Vavro, Jandák, Beleš, Mikušík, Halasz, Sidor (Doktor, Praženec)
H. PORUBA: Leško – Hostinák, Bagin, Staňo, Živčic, Majerík, Staňo A., Buchta, Živčic M., Stano T., Jánoško (Puček)