Extraliga muži
17. kolo: Inter “A“ - Podbrezová “B“ 3:5 (3494:3495), Sládkovičovo - Sučany “A“ 6:2 (3334:3220),Trenčín “A“ - Modranka “A“ 2:6 (3230:3295), Hlohovec - Podbrezová “A“ 6:2 (3597:3595), Vrútky - V.Šariš odl.
1. Podbrezová „A“ 11 8 0 3 59:29 16
2. V.Šariš „A“ 10 7 1 2 51:29 15
3. Sučany „A“ 11 6 1 4 48:40 13
4. Inter „A“ 11 6 0 5 50:38 12
5. Podbrezová „B“ 11 5 1 5 43:45 11
6. Sládkovičovo 11 5 1 5 35:53 11
7. Vrútky 10 5 0 5 36:44 10
8. Trenčín „A“ 11 4 0 7 39:49 8
9. Modranka „A“ 11 3 0 8 42:46 6
10. Hlohovec 11 3 0 8 32:56 6
Extraliga ženy
10. kolo: Z. Klasy - Podbrezová 2,5:5,5 (2913:2965).
1. Podbrezová 8 8 0 0 53,5:10,5 16
2. V.Šariš 8 5 0 3 33:31:00 10
3. Vrútky 8 2 1 5 26:38:00 5
4. Z.Klasy 8 2 1 5 26,5:37,5 5
5. Trenčín 8 2 0 6 22:42 4
I. liga Západ
10. kolo: Šaľa “A“ - Z.Klasy 1:7 (2904:3054), Piešťany “A“ - Uhrovec “A“ 6:2 (3289:3172), Galanta “A“ - St.Turá “A“ 6:2 (3344:3276), Modranka “B“ - Inter “B“ 2:6 (3155:3195), Preseľany-Rakovice 1:7 (3194:3355), Trenčín “B“ - Tatran (12.1.2008).
1. Inter „B“ 10 9 1 0 60:20 19
2. Galanta „A“ 10 7 1 2 51:29 15
3. Modranka „B“ 10 7 0 3 49:31 14
4. Stará Turá „A“ 10 7 0 3 44:36 14
5. Piešťany „A“ 10 6 1 3 46:34 13
6. Rakovice 10 5 2 3 48,5:31,5 12
7. Trenčín „B“ 9 3 1 5 28:44 7
8. Tatran Bratislava 9 3 0 6 31:41 6
9. Šaľa „A“ 10 3 0 7 31,5:48,5 6
10. Preseľany 10 2 0 8 29,5:50,5 4
11. Uhrovec „A“ 10 2 0 8 29,5:50,5 4
12. Zlaté Klasy 10 1 2 7 27:53 4
II. liga Západ
n 11. kolo: Limbach - Pobedim “A“ 5:3 (3087:2961), Spoje -Dubnica “A“ 5:3 (2991:2959), Trenčín “KWH“ -Tlmače 6:2 (3209:3064), Cabaj-Čápor - Nitra 7:1 (3241:3032), Šaľa“B“-Piešťany “B“ 4,5:3,5 (3036:2968), Bánovce“B“-Galanta“B“ 7:1 (2933:2865). Dohrávka 8. kola: Piešťany “B“-Spoje 2:6 (3082:3197).
1. Cabaj-Čápor 11 11 0 0 68,5:19,5 22
2. Bánovce n/B 11 8 0 3 55,5:32,5 16
3. Spoje Bratislava 11 7 1 3 53:35 15
4. Trenčín „KWH“ 11 7 0 4 50,5:37,5 14
5. Pobedim „A“ 11 6 0 5 42,5:45,5 12
6. Galanta „B“ 11 5 1 5 45:43 11
7. Zornička Dubnica 11 5 0 6 38,5:49,5 10
8. Limbach 11 4 1 6 40:48 9
9. Piešťany „B“ 11 4 0 7 43,5:44,5 8
10. Šaľa „B“ 11 3 0 8 34:54 6
11. Nitra 11 3 0 8 27:61 6
12. Tlmače 11 1 1 9 30:58 3
Dorast – Západ
9. kolo: Trenčín - Hlohovec 3:0 (1562:1523), Galanta - Pobedim 2:1 (1405:1383), Piešťany-St. Turá 0:3 (1526:1602), Modranka - Inter 0:3 (1546:1573).
1. Stará Turá 8 8 0 0 22:2 16
2. Modranka 8 6 0 2 17:7 12
3. Hlohovec 8 5 0 3 15:9 10
4. Inter 8 5 0 3 14:10 10
5. Trenčín 8 5 0 3 14:10 10
6. Piešťany 8 3 0 5 11:13 6
7. Pobedim 8 2 0 6 9:15 4
8. Galanta 8 2 0 6 5:19 4
9. Sládkovičovo 8 0 0 8 4:20 0
Mestská liga v Trenčín
Kamikadze 935, Ex-trém-isti 890, Šamani 826, Agri 945, Kooperatíva 959, Zvieratká 906, Rýchle šípy 891, Exoty 865, Slniečka 899, Jogurti 824, Kotaind 911, Kabaret 850, Coyotky 789.
1. Kamikadze 10 8519 102
2. Ex-trém-isti 10 8419 94
3. Agri 10 8314 88
4. Šamani 10 8278 88
5. Kooperatíva 10 8091 78
6. Zvieratká 10 7961 73
7. Rýchle šípy 10 7892 64
8. Exoty 10 7865 62
9. Slniečka 10 7531 44
10. Kotaind 10 7567 42
11. Jogurti 10 7486 37
12. Kabaret 10 7538 35
13. Coyotky 10 6766 12
Mestská kolkárska liga v Novom Meste nad Váhom
n 9. kolo: Cuculo Team - Bambusy 9:1 (1001/2:810/0), Luščik - Ondrašovic 276/2:207/0, Lukács - Madarová 234/2:167/0, Macko A. - Borovský 216/1:206/1, Hochelová L. - Valach 275/2:230/0. Lieskovani - Karpatská 6 9:1 (967/2:813/0), Bystrický - Šicko 232/2:183/0, Černý P. - Hanic 237/2:173/0, Mikulec - Šramo 248/2:206/0, Korytár - Potrok 250/1:251/1. Kanix - Lions 6:4 (999:989), Pisca - Školár 263/2:249/0, Gabriš P. - Skovajsa 239/1:237/1, Lazarčík - Krajčovic 251/0:268/2, Bača - Smatana 246/1:235/1.
1. Kanix 6 5 0 1 44:16 10
2. Cuculo Team 6 4 0 2 44:16 8
3. Lions 6 4 0 2 41,5:18,5 8
4. Lieskovani 6 4 0 2 34,5:25,5 8
5. Bambusy 6 0 1 5 8:52 1
6. Karpatská6 6 0 1 5 8:52 1
(rš)