EXTRALIGA MUŽI
9. kolo: V.Šariš “A“ - Sládkovičovo 7:1 (3449:3144), Vrútky - Podbrezová “A“ 5:3 (3516:3498), Sučany“A“-Podbrezová “B“ 6:2 (3315:3276), Trenčín“A“-Hlohovec 6:2 (3324:3243), Modranka“A“ - Inter“A“ 3:5 (3284:3406).
1. Podbrezová „A“ 9 7 0 2 52:20 14
2. V. Šariš „A“ 9 6 1 2 44:28 13
3. Inter „A“ 9 6 0 3 45:27 12
4. Sučany „A“ 9 5 1 3 40:32 11
5. Vrútky 9 5 0 4 34:38 10
6. Podbrezová „B“ 9 4 1 4 35:37 9
7. Sládkovičovo 9 4 1 4 28:44 9
8. Trenčín „A“ 9 4 0 5 36:36 8
9. Modranka „A“ 9 1 0 8 29:43 2
10. Hlohovec 9 1 0 8 20:52 2
I. LIGA
Galanta A - Stará Turá 6:2 (3344:3276), Šaľa A - Zlaté Klasy 1:7 (2904:3054), Preseľany - Rakovice 1:7 (3194:3355), Piešťany A - Uhrovec 6:2 (3289:3172), Modranka - Inter B 2:6 (3115:3195). Trenčín - Tatran Ba odložili na 12. 1.
1. Inter B 10 9 1 0 60:20 19
2. Galanta 10 7 1 2 51:29 15
3. Modranka B 10 7 0 3 49:31 14
4. Stará Turá 10 7 0 3 44:36 14
5. Piešťany A 10 6 1 3 46:34 13
6. Rakovice 10 5 2 3 48,5:31,5 12
7. Trenčín B 9 3 1 5 28:44 7
8. Tatran Ba 9 3 0 6 31:41 6
9. Šaľa A 10 3 0 7 31,5:48,5 6
10. Preseľany 10 2 0 8 29,5:50,5 4
11. Uhrovec 10 2 0 8 29,5:50,5 4
12. Zlaté Klasy 10 1 2 7 27:53 4
II. LIGA
Dubnica - Cabaj-Čápor 2:6 (3154:3265), Galanta B - Trenčín KWH 6:2 (3171:3096), Šaľa B - Limbach 6:2 (3002:2968), Nitra - Pobedim 1:7 (2919:3076), Tlmače - Spoje Ba 4:4 (3144:3142), Piešťany B - Bánovce 6:2 (3165:3120).
1. Cabaj-Čápor 10 10 0 0 61,5:18,5 20
2. Bánovce 10 7 0 3 48,5:31,5 14
3. Trenčín KWH 10 6 0 4 44,5:35,5 12
4. Pobedim 10 6 0 4 39,5:40,5 12
5. Spoje Ba 9 5 1 3 42:30 11
6. Galanta B 10 5 1 4 44:36 11
7. Dubnica 10 5 0 5 35,5:44,5 10
8. Piešťany B 9 4 0 5 38:40 8
9. Limbach 10 3 1 6 35:45 7
10. Nitra 10 3 0 7 26:54 6
11. Šaľa B 10 2 0 8 29,5:50,5 4
12. Tlmače 10 1 1 8 28:52 3
III. LIGA
9. kolo: Pobedim “B“ - Uhrovec “B“ 1929:1873, DKK N.Mesto - St. Turá “B“ 1932:1978, ZKK N.Mesto - Trenčín “Pošta“ 2089:2069, Trenčín “C“ - Handlová 1854:2086, St.Turá “C“ - Dubnica “B“ 1938:2003, Handlová - Trenčín “Pošta “ 1938:1744 (dohrávka).
1. Dubnica n/V „B“ 9 7 0 2 1984 14
2. Stará Turá „B“ 9 7 0 2 1974 14
3. Handlová 9 7 0 2 1957 14
4. Trenčín „Pošta“ 9 6 0 3 1972 12
5. DKK Nové Mesto 9 4 0 5 1928 8
6. ZKK Nové Mesto 9 4 0 5 1877 8
7. Uhrovec „B“ 9 4 0 5 1848 8
8. Stará Turá „C“ 9 3 0 6 1908 6
9. Trenčín „C“ 9 2 0 7 1887 4
10. Pobedim „B“ 9 1 0 8 1926 2
EXTRALIGA ŽENY
10. kolo: Vrútky-Trenčín 5:3 (3168:3046).
1. Podbrezová 7 7 0 0 48:8 14
2. V.Šariš 8 5 0 3 33:31 10
3. Vrútky 8 2 1 5 26:38 5
4. Z.Klasy 7 2 1 4 24:32 5
5. Trenčín 8 2 0 6 22:42 4
Mestská liga v Trenčíne
9. kolo: Kamikadze 935, Ex-trém-isti 890, Šamani 826, Agri 945, Kooperatíva 959, Zvieratká 906, Rýchle šípy 891, Exoty 865, Slniečka 899, Jogurti 824, Kotaind 911, Kabaret 850, Coyotky 789.
1. Kamikadze 8519 102
2. Ex-trém-isti 8419 94
3. Agri 8314 88
4. Šamani 8278 88
5. Kooperatíva 8091 78
6. Zvieratká 7961 73
7. Rýchle šípy 7892 64
8. Exoty 7865 62
9. Slniečka 7531 44
10. Kotaind 7567 42
11. Jogurti 7486 37
12. Kabaret 7538 35
13. Coyotky 6766 12
Mestská liga v Novom Meste nad Váhom
n 4. kolo: Kanix - Cuculo Team 6:4 (991/2:947/0), Pristachová - Kovačovic 239/2:195/0, Lazarčík - Lukács 253/0:279/2, Pisca - Hochelová L. 245/0:255/2, Bača J. - Luščik 254/2:218/0. Bambusy - Karpatská 6 5:5 (866/2:835/0), Borovský - Potrok 222/0:249/2, Ondrašovic - Šicko 187/0:193/2, Valach - Hanic 233/1:210/1, Muca - Šramo 224/2:183/0. Lions - Lieskovani 10:0 (1055:956) kontumačne.
n 5. kolo: Lieskovani - Bambusy 8,5:1,5 (934/2:782/0), Bystrický - Ondrašovic 206/0,5:217/1,5, Černý P. - Kohút 254/2:183/0, Vojtek P. - Madarová 241/2:163/0, Bača M. - Valach 233/2:219/0 Karpatská 6 - Kanix 0:10 (731/0:1007/2), Potrok - Pristachová 215/0:236/2, Šicko - Gabriš P. 178/0:254/2, Čapková - Bača J. 158/0:248/2, Šramo - Lazarčík 180/0:269/2. Cuculo Team - Lions 4,5:5,5 (952/0:991/2), Macko A. - Skovajsa 222/0,5:251/1,5; Lukács - Školár 211/1:233/1, Hochelová L. - Smatana 239/2:234/0, Gordík - Krajčovic 280/1:273/1.
1. Kanix 5 4 0 1 38:12 8
2. Lions 5 4 0 1 37,5:12,5 8
3. Cuculo Team 5 3 0 2 35:15 6
4. Lieskovani 5 3 0 2 25,5:24,5 6
5. Bambusy 5 0 1 4 7:43 1
6. Karpatská 6 5 0 1 4 7:43 1
n Program 6. kola: 8.12.o 17.00 h Cuculo Team - Bambusy, o 18.00 h Lieskovani - Karpatská 6, o 19.00 h Kanix -Lions.
(rš)