Dorast
I. LSD
15. kolo: B. Bystrica - Artmedia 4:0, Stropkov - Ružomberok 0:4, Dubnica - Michalovce 4:0 (2:0), Lupták 2, Urgela, Svorada, Slovan - Z. Moravce 4:0, Košice - Podbrezová 2:1, Trnava - Prešov 1:0, Nitra – Inter 1:1, Trenčín - Žilina 3:1 (1:1), Polcik 2, Zubo.
1. Nitra 15 11 2 2 28:15 35
2. Ružomberok 15 10 1 4 43:17 31
3. Dubnica 15 10 1 4 32:17 31
4. Košice 15 8 3 4 26:18 27
5. Trnava 15 8 1 6 23:24 25
6. B. Bystrica 15 7 3 5 28:19 24
7. Prešov 15 7 3 5 30:26 24
8. Slovan 15 6 4 5 23:18 22
9. Trenčín 15 6 3 6 36:29 21
10. Žilina 15 6 3 6 20:17 21
11. Inter 15 5 5 5 25:25 20
12. Michalovce 15 5 3 7 24:28 18
13. Podbrezová 15 4 3 8 13:18 15
14. Stropkov 15 2 4 9 15:39 10
15. Z. Moravce 15 2 3 10 12:38 9
16. Artmedia 15 2 0 13 13:43 6
I. LMD
15. kolo: B. Bystrica - Artmedia 1:1, Stropkov - Ružomberok 1:4, Dubnica - Michalovce 5:0 (1:0), Rariga 2, Sečány, Gábor, Priecel, Slovan - Z. Moravce 9:0, Košice - Podbrezová 3:0, Trnava - Prešov 0:1 , Nitra - Inter 4:1, Trenčín - Žilina 1:2 (1:0), Mišák.
1. Nitra 15 10 4 1 35:8 34
2. Košice 15 10 0 5 33:16 30
3. Trnava 15 7 5 3 23:9 26
4. Prešov 15 8 4 3 22:17 28
5. Žilina 15 9 0 6 27:19 27
6. Trenčín 15 6 5 4 27:13 23
7. Dubnica 15 7 5 3 25:13 26
8. Slovan 15 7 4 4 31:15 25
9. Inter 15 7 1 7 21:22 22
10. Michalovce 15 7 1 7 20:26 22
11. Ružomberok 15 7 2 6 31:22 23
12. Podbrezová 15 5 4 6 15:25 19
13. B. Bystrica 15 3 5 7 21:18 14
14. Artmedia 15 2 6 7 7:20 12
15. Stropkov 15 1 2 12 5:43 5
16. Z. Moravce 15 0 0 15 3:60 0
II. LSDZ
FC Senec - Nitra B 3:2, N. Zámky - Myjava 0:3, Šaľa - ŠKP Dúbravka 5:0, Levice - Púchov 1:0, PVFA - Inter B 4:1, AAC Trenčín - P. Bystrica 3:0, SFM Senec - Dubnica B 0:2, Prievidza - Artmedia B 5:2.
1. Levice 15 11 2 2 36:9 35
2. AAC Trenčín 15 10 3 2 37:9 33
3. Dubnica B 15 8 4 3 30:10 28
4. FC Senec 15 7 2 6 24:21 23
5. Myjava 15 7 2 6 21:19 23
6. SFM Senec 15 6 4 5 16:16 22
7. Šaľa 15 7 1 7 25:27 22
8. Nitra B 15 6 3 6 32:21 21
9. PVFA 15 5 4 6 21:21 19
10. Prievidza 15 6 1 8 25:28 19
11. Inter B 15 6 1 8 22:39 19
12. Nové Zámky 15 5 3 7 14:21 18
13. Artmedia B 15 5 1 9 20:32 16
14. P. Bystrica 15 5 1 9 20:35 16
15. Dúbravka 15 5 1 9 13:35 16
16. Púchov 15 3 3 9 14:27 12
II. LMDZ
FC Senec - Nitra B 1:2, N. Zámky - Myjava 5:2, Šaľa - ŠKP Dúbravka 1:3, Levice - Púchov 2:2, PVFA - Inter B 0:1, AAC Trenčín - P. Bystrica 0:0, SFM Senec - Dubnica B 1:2, Prievidza - Artmedia B 0:4.
1. Dubnica B 15 12 0 3 41:20 36
2. Nitra B 15 9 4 2 34:17 31
3. Levice 15 8 4 3 34:19 28
4. PVFA 15 8 3 4 27:11 27
5. AAC Trenčín 15 7 6 2 29:13 27
6. Púchov 15 6 7 2 32:16 25
7. Artmedia B 15 8 1 6 29:22 25
8. Nové Zámky 15 7 2 6 38:35 23
9. Inter B 15 6 3 6 28:24 21
10. Prievidza 15 6 2 7 18:29 20
11. Dúbravka 15 5 4 6 24:22 19
12. SFM Senec 15 3 6 6 17:19 15
13. Myjava 15 4 2 9 13:33 14
14. P. Bystrica 15 3 2 10 18:38 11
15. FC Senec 15 2 3 10 9:34 9
16. Šaľa 15 1 1 13 10:49 4
III. LSD
Dun. Streda - Vráble 10:1, ČFK Nitra - Partizánske 5:0, Lok. Trnava - Chrenová 3:1, Galanta - Bánovce 1:2, Topoľčany - AS Trenčín 1:1, Nemšová - Komárno 4:0, Senica - Brezová 3:1, Nové Mesto - Trnava B 0:3.
1. Lok. Trnava 13 12 0 1 42:9 36
2. Trnava B 13 10 2 1 30:8 32
3. Senica 13 10 1 2 47:14 31
4. Dun. Streda 13 9 0 4 51:18 27
5. Brezová 13 8 2 3 25:14 26
6. Topoľčany 13 6 4 3 19:11 22
7. AS Trenčín B 13 5 3 5 20:22 18
8. Vráble 13 5 2 6 23:31 17
9. Nové Mesto 13 4 4 5 17:28 16
10. Nemšová 13 3 4 6 14:19 13
11. Partizánske 13 4 1 8 20:33 13
12. ČFK Nitra 13 3 3 7 17:21 12
13. Bánovce 13 3 3 7 12:28 12
14. Komárno 13 3 1 9 15:42 10
15. Chrenová 13 2 1 10 22:48 7
16. Galanta 13 1 1 11 13:41 4
III. LMD
Dun. Streda - Vráble 3:1, ČFK Nitra - Partizánske 1:2, Lok. Trnava - Chrenová 5:1, Galanta - Bánovce 0:5, Topoľčany - AS Trenčín B 0:0, Nemšová - Komárno 12:0, Senica - Brezová 4:0, Nové Mesto - Trnava B 0:6.
1. Senica 13 11 0 2 42:9 33
2. AS Trenčín B 13 10 2 1 38:7 32
3. Topoľčany 13 8 3 2 27:10 27
4. Lok. Trnava 13 8 2 3 47:15 26
5. Trnava B 13 8 2 3 44:13 26
6. Dun. Streda 13 7 2 4 42:23 23
7. Brezová 13 7 1 5 20:23 22
8. Vráble 13 7 0 6 34:21 21
9. Chrenová 13 6 0 7 29:27 18
10. Bánovce 13 5 2 6 22:29 17
11. Partizánske 13 4 2 7 22:40 14
12. ČFK Nitra 13 4 0 9 28:34 12
13. Galanta 13 4 0 9 23:32 12
14. Nemšová 13 3 2 8 28:40 11
15. Nové Mesto 13 3 0 10 10:50 9
16. Komárno 13 0 0 13 5:88 0
IV. liga SZ
Vrbové – Nováky 2:1, Handlová – Moravany 2:2, Leopoldov – Hrnčiarovce 2:1, J. Bohunice – D. Vestenice 5:2, Radošovce – Hlohovec 1:2, Skalica – Holíč 3:0, Led. Rovne – Tr. Stankovce 0:2, Piešťany – Ilava nedohrali.
1. J. Bohunice 13 10 0 3 45:14 30
2. Piešťany 12 10 0 2 45:19 30
3. Tr. Stankovce 13 9 0 4 30:15 27
4. D. Vestenice 13 9 0 4 39:26 27
5. Leopoldov 13 8 2 3 28:12 26
6. Hlohovec 13 7 0 6 26:25 21
7. Nováky 13 6 2 5 20:22 20
8. Moravany 13 5 1 7 23:25 16
9. Led. Rovne 13 5 1 7 33:36 16
10. Vrbové 13 4 4 5 25:29 16
11. Hrnčiarovce 13 5 1 7 22:38 16
12. Handlová 13 3 4 6 25:34 13
13. Skalica 13 3 3 7 22:32 12
14. Holíč 13 4 0 9 27:39 12
15. Ilava 12 4 0 8 16:29 12
16. Radošovce 13 1 2 10 9:40 5
V. liga Sever
Stará Turá – H. Ozorovce 1:3, Chynorany – Pov. Teplá 2:2, Beluša - Sebedražie 7:0, Kanianka - Nová Dubnica 2:0, Horné Srnie - Zem. Kostoľany 1:3, Nitr. Pravno - Košeca 5:2, Streženice - Drietoma 0:2, D. Kočkovce - Ladce 3:0.
1. Kanianka 13 9 1 3 31:13 28
2. D. Kočkovce 13 9 0 4 29:14 27
3. Chynorany 13 8 3 2 26:23 27
4. Beluša 13 8 2 3 26:15 26
5. N. Dubnica 13 8 1 4 33:21 25
6. N. Pravno 13 8 0 5 35:25 24
7. Drietoma 13 8 0 5 27:21 24
8. St. Turá 13 6 2 5 23:24 20
9. Streženice 13 6 0 7 24:17 18
10. H. Ozorovce 13 5 0 8 16:27 15
11. P. Teplá 13 4 2 7 26:30 14
12. Košeca 13 4 2 7 21:26 14
13. Z. Kostoľany 13 4 1 8 33:38 13
14. H. Srnie 13 4 1 8 16:28 13
15. Ladce 13 4 1 8 23:36 13
16. Sebedražie 13 1 0 12 13:44 3
Majstrovstvá oblasti
12. kolo: Trenč. Jastrabie - Kálnica 1:0, TTS Trenčín - Trenč. Turná 6:0, Čachtice - Podolie 2:5, Dubodiel - Soblahov 5:1, Kočovce - Omšenie 6:2, Horná Súča - Zamarovce 7:2, Nová Ves - Častkovce 8:0, Mel. Lieskové - Ľuborča 3:3.
1. Dubodiel 12 11 1 0 57:10 34
2. Nová Ves n/V. 12 10 1 1 52:21 31
3. Ľuborča 12 7 2 3 31:20 23
4. Podolie 12 7 1 4 45:22 22
5. Tr. Jastrabie 12 7 0 5 32:21 21
6. Melčice-Lieskové 12 6 3 3 32:26 21
7. TTS Trenčín 12 6 1 5 28:20 19
8. Soblahov 12 6 1 5 27:20 19
9. Častkovce 12 5 2 5 18:28 17
10. Horná Súča 12 5 0 7 34:34 15
11. Kočovce 12 4 2 6 25:31 14
12. Čachtice 11 4 1 6 24:32 13
13. Zamarovce 11 3 1 7 12:38 10
14. Tr. Turná 12 2 1 9 10:36 7
15. Omšenie 12 2 0 10 14:38 6
16. Kálnica 12 1 1 10 10:54 4
POHÁR STRELCOV: Vladimír Lacko 16 (Nová Ves), Michal Michalech 14 (Dubodiel), Lukáš Horák 13 (Trenč. Jastrabie), Ján Ondreička 11 (Nová Ves) Juraj Beňo 11 (Ľuborča), Michal Sýkora 10 (Soblahov), Ľuboš Herák 10 (Podolie), Peter Žiška 9 (Mel. Lieskové), Jakub Ondračka 9 (Horná Súča), Jozef Kačáni 8 (Čachtice), atď.
II. trieda - Juh
11. kolo: Horná Streda - Dolné Srnie 1:8, Kostolné - Brunovce 0:1, Považany - Mor. Lieskové 3:3, Lúka - Lubina kop. 2:1, Krajné - Lubina 3:1. Bošáca a Tr. Bohuslavice mali voľno.
1. Dolné Srnie 9 8 1 0 40:11 25
2. Lúka nad Váhom 10 8 0 2 24:17 24
3. Krajné 9 7 2 0 33:10 23
4. Bošáca 10 7 1 2 45:13 22
5. Tr. Bohuslavice 10 5 2 3 32:22 17
6. Lubina 10 4 1 5 21:24 13
7. Mor. Lieskové 9 3 3 3 28:18 12
8. Brunovce 10 4 0 6 18:26 12
9. Horná Streda 10 2 1 7 18:51 7
10. Považany 9 1 1 7 17:29 4
11. Kostolné 10 1 0 9 11:30 3
12. Lubina kopanice 8 1 0 7 10:46 3
Starší žiaci
I. LSŽZ
Levice - Nitra 1:1, Dubnica - P. Bystrica 5:2, Inter - Senica 1:1, Slovan - SFM Senec 4:0, PVFA - Trenčín 0:2, Artmedia - Trnava 1:5, Púchov - Myjava 0:1.
1. Trnava 13 10 1 2 30:9 31
2. AS Trenčín 13 9 2 2 32:13 29
3. Dubnica 13 9 2 2 28:11 29
4. Nitra 13 8 3 2 30:8 27
5. Slovan 13 7 2 4 33:16 23
6. Inter 13 6 5 2 24:11 23
7. Levice 13 6 5 2 21:18 23
8. Senica 13 5 1 7 17:22 16
9. Púchov 13 4 2 7 9:17 14
10. Myjava 13 3 3 7 13:17 12
11. SFM Senec 13 3 2 8 7:30 11
12. PVFA 13 2 3 8 5:14 9
13. Artmedia 13 2 1 10 13:39 7
14. P. Bystrica 13 1 0 12 4:41 3
II. LSŽ
Nitra B - Topoľčany 1:1, Nové Zámky - Šaľa 1:1, Štúrovo - Prievidza 1:5, Vráble - FC ViOn 3:1, Komárno - AS Trenčín B 4:1, Levice B - Piešťany 0:0, Trnava B - Dun. Streda 3:1, Dubnica B - Lok. Trnava 2:0.
1. Prievidza 14 11 3 0 47:8 36
2. Nové Zámky 14 10 2 2 39:10 32
3. Šaľa 14 9 4 1 43:6 31
4. Lok. Trnava 14 9 1 4 31:9 28
5. Piešťany 14 8 2 4 24:20 26
6. Nitra B 14 8 1 5 32:20 25
7. Komárno 14 7 2 5 20:16 23
8. Topoľčany 14 5 3 6 24:21 18
9. Vráble 14 5 1 8 18:27 16
10. Dubnica B 14 5 1 8 17:27 16
11. Dun. Streda 14 4 3 7 18:16 15
12. Levice B 14 4 2 8 21:31 14
13. Trnava B 14 4 1 9 34:47 13
14. AS Trenčín B 14 4 1 9 17:41 13
15. FC ViOn 14 3 2 9 16:38 11
16. Štúrovo 14 1 1 12 15:79 4
III. LSŽ SEVER
P. Bystrica B - Myjava B 0:0, Púchov B - Nemšová 3:0, Prievidza B – Led. Rovne 0:2, TTS Trenčín - Nové Mesto 2:1, Bánovce n/B. – N. Dubnica 2:1, Partizánske - Šimonovany 3:0, Handlová - Beluša 1:1.
1. TTS Trenčín 12 10 2 0 45:7 32
2. N. Mesto 12 10 1 1 60:16 31
3. Bánovce 12 9 1 2 41:9 28
4. Nemšová 12 7 1 4 32:20 22
5. Púchov B 12 7 0 5 29:20 21
6. Partizánske 12 7 0 5 29:28 21
7. Led. Rovne 12 6 2 4 22:14 20
8. Prievidza B 12 4 2 6 17:30 14
9. N. Dubnica 12 3 3 6 16:26 12
10. Handlová 12 2 4 6 8:21 10
11. Šimonovany 12 3 0 9 15:34 9
12. Myjava B 12 2 2 8 11:32 8
13. Beluša 12 2 1 9 15:55 7
14. P. Bystrica B 12 1 3 8 8:36 6
Majstrovstvá oblasti
n 10. kolo: Trenč. Turná - Nová Ves 3:1, Čachtice - Soblahov 2:4, Trenč. Teplice - Trenč. Jastrabie 0:1, Horná Súča - Zamarovce 9:0, Horná Streda - Dolná Súča 1:4, Vrbovce - Mel.-Lieskové 1:2. Častkovce voľno.
1. Tr. Jastrabie 10 10 0 0 80:9 30
2. Horná Súča 10 8 1 1 43:6 25
3. Soblahov 10 8 1 1 47:18 25
4. Tr. Teplice 10 7 1 2 37:8 22
5. Dolná Súča 10 6 1 3 56:16 19
6. Vrbovce 10 4 3 3 22:18 15
7. Čachtice 11 5 0 6 30:33 15
8. Melčice-Lieskové 10 5 0 5 19:25 15
9. Tr. Turná 11 4 0 7 17:59 12
10. Častkovce 10 2 1 7 15:50 7
11. Nová Ves n/V. 10 0 3 7 9:40 3
12. Horná Streda 10 1 0 9 13:45 3
13. Zamarovce 10 0 1 9 7:68 1
POHÁR STRELCOV: Michal Fodrek 25 (Trenč. Jastrabie), Milan Danko 21 (Trenč. Jastrabie), Patrik Trúnek 20 (Dol. Súča), Lukáš Mrázik 10 (Soblahov), Dominik Šedivý 10 (Soblahov), Matej Ambrozay 10 (Soblahov), Patrik Sedláček 9 (Dol. Súča), Daniel Šicko 9 (Čachtice), atď.
Mladší žiaci
I. LMŽZ
Levice - Nitra 0:3, Dubnica - P. Bystrica 4:0, Inter - Senica 0:3, Slovan - SFM Senec 3:1, PVFA - Trenčín 0:2, Artmedia - Trnava 0:8, Púchov - Myjava 0:1.
1. Trnava 13 10 2 1 39:6 32
2. Nitra 13 10 1 2 52:8 31
3. Dubnica 13 9 3 1 36:5 30
4. AS Trenčín 13 10 0 3 35:14 30
5. Senica 13 8 1 4 37:20 25
6. PVFA 13 8 1 4 19:11 25
7. Slovan 13 7 2 4 25:12 23
8. Inter 13 5 2 6 25:20 17
9. Myjava 13 4 2 7 18:18 14
10. P. Bystrica 13 4 0 9 13:48 12
11. SFM Senec 13 2 4 7 11:20 10
12. Levice 13 2 2 9 8:35 8
13. Púchov 13 1 2 10 4:30 5
14. Artmedia 13 0 0 13 1:76 0
II. LMŽ
Nitra B - Topoľčany 2:0, Nové Zámky - Šaľa 0:0, Štúrovo - Prievidza 0:4, Vráble - FC ViOn 0:2, Komárno - AS Trenčín B 1:3, Levice B - Piešťany 0:0, Trnava B - Dun. Streda 2:4, Dubnica B - Lok. Trnava 0:5.
1. Nitra B 14 13 0 1 59:10 39
2. Prievidza 14 12 0 2 45:15 36
3. Lok. Trnava 14 11 0 3 50:12 33
4. Topoľčany 14 9 2 3 31:12 29
5. FC ViOn 14 8 4 2 22:11 28
6. Piešťany 14 7 4 3 37:22 25
7. Dubnica B 14 7 2 5 36:32 23
8. Nové Zámky 14 6 4 4 26:29 22
9. AS Trenčín B 14 4 2 8 26:39 14
10. Trnava B 14 4 1 9 25:30 13
11. Šaľa 14 4 1 9 23:38 13
12. Dun. Streda 14 4 1 9 30:46 13
13. Levice B 14 4 1 9 15:38 13
14. Vráble 14 4 0 10 15:29 12
15. Komárno 14 3 0 11 23:40 9
16. Štúrovo 14 1 0 13 5:65 3
III. LMŽ SEVER
P. Bystrica B - Myjava B 2:1, Púchov B - Nemšová 4:1, Prievidza B – Led. Rovne 5:3, TTS Trenčín - Nové Mesto 1:1, Bánovce n/B. – N. Dubnica 3:0, Partizánske - Šimonovany 4:1, Handlová - Beluša 3:0.
1. Prievidza B 12 12 0 0 50:10 36
2. Bánovce 12 10 1 1 65:11 31
3. N. Mesto 12 8 2 2 32:13 26
4. Partizánske 12 8 1 3 42:16 25
5. TTS Trenčín 12 8 1 3 32:12 25
6. Púchov B 12 6 1 5 34:17 19
7. L. Rovne 12 6 1 5 41:25 19
8. N. Dubnica 12 5 0 7 22:23 15
9. Šimonovany 12 5 0 7 22:36 15
10. Handlová 12 4 2 6 18:22 14
11. Myjava B 12 3 1 8 8:41 10
12. P. Bystrica B 12 2 0 10 9:62 6
13. Beluša 12 2 0 10 8:66 6
14. Nemšová 12 0 0 12 8:37 0
Majstrovstvá oblasti
n 9. kolo: Svinna - Trenč. Stankovce 0:1, Očkov - Nové Mesto 2:2, Stará Turá - Dolná Súča 1:1.
1. Trenč. Stankovce 9 8 0 1 45:11 24
2. Dolná Súča 9 7 1 1 63:10 22
3. Stará Turá 9 5 2 2 39:10 17
4. Svinná 9 2 1 6 7:55 7
5. Nové Mesto n/V. 9 1 1 7 15:42 4
6. Očkov 9 1 1 7 7:48 4
POHÁR STRELCOV: Róbert Šedivý 21 (Trenč. Stankovce), Patrik Sedláček 21 (Dol. Súča), Michal Danihel 17 (Stará Turá), Jakub Sedláček 13 (Dol. Súča) Matúš Repa 8 (Dol. Súča), Peter Trúnek 8 (Dol. Súča), Mário Hlávek 7 (Dol. Súča) atď.
Prípravky
Záverečný turnaj v Nemšovej: Stará Turá - Nemšová 0:7, Jaško 2, Kiačik 2, Hudek, Slabý, Štefaničiak, Nemšová - Dolná Súča 3:5, Kristín, Slabý, Štefaničiak - Sedláček 3, Hlávek, Kučerák, Dolná Súča - Brezová p/Br. 5:1, Sedláček 5 - Danek, Nemšová - Brezová p/Br. 3:4, Slabý, Štefaničiak, Kristín - Gímeš, Alina, Lalák, vlastný, Dolná Súča - Stará Turá 6:2, Sedláček 3, Kocifaj 2, Hlávek - Marták 2, Brezová p/Br. - Stará Turá 6:1, Tobiaš 2, Danek 2, Zekmák, Gémeš - Uhrík.
1. Dolná Súča 12 12 0 0 69:16 36
2. Brezová p/Br. 12 9 0 3 49:24 27
3. Nemšová 12 6 0 6 32:34 18
4. Stará Turá 12 2 0 10 8:42 6
5. TTS Trenčín 12 1 0 11 5:47 3
PRÍPRAVKA - ročník 1998 (skupina „A“): Spartak Dubnica „B“ - AS Trenčín „A“ 3:4 (2:2). Góly za AS: R. Držík 2, P. Václav, Šišovský. Oporou Trenčanov bol brankárAdamať.