Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
5. kolo: Prešov - Artmedia 3:0 Podbrezová - Inter 1:0, Z. Moravce - Žilina 0:0, Michalovce - Trenčín 4:4 (2:4), Polcik 2, Olej, Zubo, Ružomberok - Nitra 0:1, B. Bystrica - Trnava 5:1, Stropkov - Košice 1:1, Dubnica - Slovan 1:2 (0:2), Lupták.
6. kolo: Artmedia - Slovan 3:2, Košice - Dubnica 3:0 (1:0), Trnava - Stropkov 1:1, Nitra - B. Bystrica 2:1, Trenčín - Ružomberok 1:2 (1:1), Zubo, Žilina - Michalovce 5:2, Inter - Z. Moravce 5:1, Prešov - Podbrezová 1:1.
1. Nitra 6 5 0 1 13:8 15
2. Inter 6 4 1 1 14:8 13
3. Košice 6 3 2 1 12:3 11
4. Žilina 5 3 2 0 10:4 11
5. Trnava 6 3 1 2 11:9 10
6. Slovan 6 3 1 2 10:8 10
7. Ružomberok 6 3 0 3 9:7 9
8. B. Bystrica 6 3 0 3 13:12 9
9. Dubnica 6 3 0 3 11:11 9
10. Prešov 5 2 2 1 12:8 8
11. Trenčín 6 2 2 2 16:14 8
12. Artmedia 6 2 0 4 9:13 6
13. Michalovce 6 1 2 3 11:18 5
14. Podbrezová 6 1 1 4 4:9 4
15. Stropkov 6 0 2 4 7:18 2
16. Z. Moravce 6 0 2 4 4:16 2

Skryť Vypnúť reklamu

I. LMD
5. kolo: Prešov - Artmedia 0:0,Podbrezová - Inter 0:0, Z. Moravce - Žilina 0:3, Michalovce - Trenčín 0:3 (0:1), Mišák 2, Ďanovský, Ružomberok - Nitra 0:0, B. Bystrica - Trnava 0:0, Stropkov - Košice 0:4, Dubnica - Slovan 0:1.
6. kolo: Artmedia - Slovan 0:0, Košice - Dubnica 4:0, Trnava - Stropkov 4:1, Nitra - B. Bystrica 2:0, Trenčín - Ružomberok 2:0 (1:0), Mišák 2, Žilina - Michalovce 5:0, Inter - Z. Moravce 3:1, Prešov - Podbrezová 1:0.
1. Košice 6 5 0 1 23:7 15
2. Nitra 6 4 2 0 20:2 14
3. Trenčín 6 4 1 1 16:3 13
4. Inter 6 4 1 1 10:6 13
5. Žilina 5 4 0 1 14:2 12
6. Trnava 6 3 3 0 12:3 12
7. Slovan 6 3 2 1 12:6 11
8. Dubnica 6 2 2 2 7:7 8
9. B. Bystrica 6 1 3 2 11:8 6
10. Ružomberok 6 1 2 3 8:12 5
11. Prešov 5 1 2 2 2:8 5
12. Podbrezová 6 1 2 3 2:12 5
13. Artmedia 6 0 4 2 2:6 4
14. Michalovce 6 1 1 4 5:16 4
15. Stropkov 6 0 1 5 1:23 1
16. Z. Moravce 6 0 0 6 1:25 0

Skryť Vypnúť reklamu

II. LSDZ
6. kolo: Púchov - Nitra B 3:3, Levice - Myjava 3:0, PVFA - N. Zámky 0:1, SFM Senec - Šaľa 3:1, AAC Trenčín - FC Senec 3:0, ŠKP Dúbravka - Prievidza 2:1, Dubnica B - Artmedia B 1:2, Inter B - P. Bystrica 4:3.
1. Levice 6 6 0 0 20:2 18
2. SFM Senec 6 4 1 1 10:4 13
3. Dubnica B 6 4 0 2 15:4 12
4. FC Senec 6 4 0 2 10:6 12
5. AAC Trenčín 6 3 1 2 14:7 10
6. PVFA 6 2 3 1 8:5 9
7. Dúbravka 6 3 0 3 7:11 9
8. Púchov 6 2 2 2 9:10 8
9. Artmedia B 6 2 1 3 7:11 7
10. Nové Zámky 6 2 1 3 4:8 7
11. Inter B 6 2 1 3 8:17 7
12. Prievidza 6 2 0 4 9:11 6
13. Šaľa 6 2 0 4 7:15 6
14. Nitra B 6 1 2 3 7:9 5
15. Myjava 6 1 1 4 4:11 4
16. P. Bystrica 6 1 1 4 8:16 4

II. LMDZ
Púchov - Nitra B 2:2, Levice - Myjava 5:1, SFM Senec - Šaľa 1:0, PVFA - Nové Zámky 1:2, AAC Trenčín - FC Senec 4:0, Dúbravka - Prievidza 0:1, Dubnica B - Artmedia B 2:0, Inter B - P. Bystrica 7:0.
1. PVFA 6 5 0 1 19:4 15
2. Levice 6 5 0 1 17:6 15
3. AAC Trenčín 6 4 2 0 20:5 14
4. Prievidza 6 4 1 1 10:5 13
5. Dubnica B 6 4 0 2 11:10 12
6. Púchov 6 2 4 0 11:5 10
7. Nové Zámky 6 3 1 2 14:10 10
8. Inter B 6 3 0 3 16:12 9
9. Nitra B 6 2 3 1 9:11 9
10. Dúbravka 6 2 1 3 11:11 7
11. SFM Senec 6 1 1 4 4:8 4
12. Artmedia B 6 1 1 4 5:10 4
13. FC Senec 6 1 1 4 4:11 4
14. Myjava 6 1 1 4 4:13 4
15. P. Bystrica 6 1 1 4 4:20 4
16. Šaľa 6 0 1 5 3:21 1

Skryť Vypnúť reklamu

III. LSD
5. kolo: ČFK Nitra - Senica 1:1, Galanta - Vráble 2:4, Chrenová - Partizánske 3:5, AS Trenčín B - Komárno 4:1, Lok. Trnava - Dun. Streda 3:0, Topoľčany - Trnava B 0:0, Nemšová - N. Mesto 0:0, Bánovce - Brezová 1:1
6. kolo: Vráble - Bánovce 1:0, Komárno - Chrenová 3:1, Dun. Streda - Topoľčany 0:2, Nemšová - ČFK Nitra 1:1, Trnava B - Galanta 3:1, Brezová - AS Trenčín B 1:0, Senica - Lok. Trnava 1:3, Nové Mesto - Partizánske 3:0.
1. Lok. Trnava 5 5 0 0 19:4 15
2. Topoľčany 5 3 2 0 6:1 11
3. Senica 5 3 1 1 16:6 10
4. Trnava B 5 3 1 1 10:4 10
5. AS Trenčín B 5 2 2 1 13:7 8
6. Brezová 5 2 2 1 7:4 8
7. Nové Mesto 5 2 2 1 10:10 8
8. Partizánske 5 2 1 2 12:11 7
9. Komárno 5 2 1 2 9:10 7
10. Vráble 5 2 1 2 8:11 7
11. Dun. Streda 5 2 0 3 6:10 6
12. Bánovce 5 1 1 3 4:10 4
13. Chrenová 5 1 0 4 10:17 3
14. ČFK Nitra 5 0 3 2 2:9 3
15. Nemšová 5 0 2 3 1:8 2
16. Galanta 5 0 1 4 6:17 1

III. LMD
5. kolo: Galanta - Vráble 2:1, Chrenová - Partizánske 5:3, Topoľčany - Trnava B 1:1, Lok. Trnava - Dun. Streda 2:2, ČFK Nitra - Senica 0:2, AS Trenčín B - Komárno 10:0, Nemšová - N. Mesto 2:1, Bánovce - Brezová 2:0
6. kolo: Vráble - Bánovce 3:0, Komárno - Chrenová 2:5, Dun. Streda - Topoľčany 2:0, Nemšová - ČFK Nitra 2:5, Trnava B - Galanta 3:1, Brezová - AS Trenčín 0:2, Senica - Lok. Trnava 2:1, Nové Mesto - Partizánske 0:3.
1. AS Trenčín 5 5 0 0 20:0 15
2. Senica 5 5 0 0 18:2 15
3. Topoľčany 5 3 1 1 9:3 10
4. Trnava B 5 3 1 1 11:7 10
5. Chrenová 5 3 0 2 13:10 9
6. Lok. Trnava 5 2 1 2 11:8 7
7. Partizánske 5 2 1 2 10:9 7
8. Dun. Streda 5 2 1 2 8:10 7
9. Bánovce 5 2 1 2 7:9 7
10. Galanta 5 2 0 3 14:11 6
11. Vráble 5 2 0 3 10:10 6
12. ČFK Nitra 5 2 0 3 12:14 6
13. Brezová 5 2 0 3 5:10 6
14. Nové Mesto 5 1 0 4 3:12 3
15. Nemšová 5 1 0 4 6:18 3
16. Komárno 5 0 0 5 5:29 0

IV. liga SZ
5. kolo: Radošovce - Skalica 0:1, Nováky - Holíč 3:2, Leopoldov - Piešťany 2:1, Dolné Vestenice - Hlohovec 1:0, Moravany - Hrnčiarovce 3:0, Jasl. Bohunice - Led. Rovne 6:0, Vrbové - Tr. Stankovce 2:3, Handlová - Ilava 3:1.
6. kolo: Holíč - Moravany 3:1, Piešťany - Hlohovec 6:0, Leopoldov - Radošovce 5:0, Skalica - J. Bohunice 1:5, Led. Rovne - Handlová 2:3, Ilava - Vrbové 1:3, Tr. Stankovce - Nováky 2:0, Hrnčiarovce - Dolné Vestenice 1:3.
1. J.Bohunice 5 4 0 1 18:6 12
2. Piešťany 5 4 0 1 17:6 12
3. Leopoldov 5 4 1 1 11:4 10
4. Tr.Stankovce 4 3 0 1 10:6 9
5. Holíč 5 3 0 2 13:11 9
6. Handlová 5 3 0 2 13:11 9
7. D.Vestenice 5 3 0 2 10:9 9
8. Nováky 5 2 1 2 9:10 7
9. Ilava 5 2 0 3 9:9 6
10. L.Rovne 5 2 0 3 12:14 6
11. Vrbové 5 2 0 3 10:12 6
12. Hlohovec 5 2 0 3 9:11 6
13. Moravany 5 2 0 3 8:11 6
14. Hrnčiarovce 5 1 1 3 4:11 4
15. Skalica 5 1 1 3 5:14 4
16. Radošovce 4 0 0 4 1:15 0

V. liga Sever
5. kolo: H. Ozorovce - Z. Kostoľany 3:6, H. Srnie – Beluša 0:1, Stará Turá – Kanianka 2:0, N. Pravno – Drietoma 1:2, Chynorany – N. Dubnica 2:1, P. Teplá – Sebedražie 3:1, Košeca – Ladce 5:1, D. Kočkovce – Streženice 2:1.
6. kolo: Ladce – H. Ozorovce 2:0, Drietoma – Chynorany 2:0, Kanianka – N. Pravno 5:0, Sebedražie – Košeca 3:2, D. Kočkovce - H. Srnie 3:0, Beluša - St. Turá 2:2, N. Dubnica – P. Teplá 4:2, Streženice - Zem. Kostoľany 6:0.
1. D. Kočkovce 5 4 0 1 13:5 12
2. N. Dubnica 5 4 0 1 13:6 12
3. Drietoma 5 4 0 1 12:6 12
4. Chynorany 5 3 1 1 11:9 10
5. Beluša 5 3 1 1 7:5 10
6. Streženice 5 3 0 2 12:4 9
7. Kanianka 5 3 0 2 11:7 9
8. Ladce 5 2 1 2 14:13 7
9. St. Turá 5 2 1 2 8:8 7
10. Košeca 5 2 0 3 11:11 6
11. P. Teplá 5 2 0 3 11:14 6
12. N. Pravno 5 2 0 3 10:14 6
13. Z. Kostoľany 5 2 0 3 13:20 6
14. H. Ozorovce 5 1 0 4 6:11 3
15. Sebedražie 5 1 0 4 6:13 3
16. H. Srnie 5 0 0 5 1:13 0

Majstrovstvá oblasti
4. kolo: Trenč. Jastrabie - Omšenie 3:0 kont., TTS Trenčín - Nová Ves 0:1, Kálnica - Mel. Lieskové 1:5, Trenč. Turná - Ľuborča 0:1, Podolie - Častkovce 3:1, Soblahov - Zamarovce 7:0, Čachtice - Horná Súčaq 4:1, Dubodiel - Kočovce 8:0.
1. Nová Ves n/V. 4 4 0 0 17:1 12
2. Dubodiel 4 4 0 0 20:4 12
3. Melčice-Lieskové 4 3 1 0 13:6 10
4. Tr. Jastrabie 4 3 0 1 13:3 9
5. Horná Súča 4 3 0 1 14:6 9
6. Soblahov 4 2 1 1 11:4 7
7. Ľuborča 3 1 1 1 5:5 4
8. Kočovce 3 1 1 1 8:9 4
9. Podolie 4 1 1 2 9:10 4
10. Častkovce 4 1 1 2 6:7 4
11. Omšenie 3 1 0 2 3:5 3
12. Čachtice 4 1 0 3 7:17 3
13. Zamarovce 4 1 0 3 1:14 3
14. Tr. Turná 4 0 1 3 4:13 1
15. Kálnica 4 0 1 3 2:20 1
16. TTS Trenčín 3 0 0 3 1:10 0
POHÁR STRELCOV: Matúš Švajda 5 (Horná Súča), Michal Michalech 5 (Dubodiel), Jakub Ondračka 4 (Horná Súča), Patrik Šebáň 4 (Trenč. Jastrabie), Peter Žiška 4 (Mel. Lieskové), Filip Vráblic 4 (Nová Ves) Ján Ondreička (Nová Ves) 4, Lukáš Horák 4 (Tr. Jastrabie), Peter Žiška 4 (Mel.-Lieskové), atď.

II. trieda Sever
3. kolo: Záblatie - Neporadza (neodohrané), Trenč. Teplá - Bobot 10:3, Svinná - Selec 6:2, Trenč. Teplice - Drietoma „B“ 3:2.
1. Tr. Teplice 3 2 0 1 11:11 6
2. Neporadza 2 1 1 0 5:4 4
3. Svinná 2 1 0 1 8:5 3
4. Tr. Teplá 2 1 0 1 11:10 3
5. Selec 3 1 0 2 12:13 3
6. Bobot 2 1 0 1 9:12 3
7. Drietoma B 2 0 1 1 4:5 1

II. trieda Juh
3. kolo: Trenč. Bohuslavice - Brunovce 2:4, Lubina - Mor. Lieskové 2:2, Horná Streda - Považany 3:2, Krajné - Kostolné (neodohrané), Lúka, Bošáca, Lubina kop. mali voľno.
1. Lubina 3 2 1 0 8:3 7
2. Tr. Bohuslavice 3 2 0 1 12:8 6
3. Krajné 2 1 1 0 5:3 4
4. Dolné Srnie 1 1 0 0 8:1 3
5. Brunovce 1 1 0 0 4:2 3
6. Kostolné 2 1 0 1 6:4 3
7. Lúka n/V. 2 1 0 1 6:7 3
8. Horná Streda 3 1 0 2 7:13 3
9. Bošáca 1 0 1 0 2:2 1
10. Mor. Lieskové 2 0 1 1 3:7 1
11. Považany 3 0 0 3 6:10 0
12. Lubina kopanice 1 0 0 1 1:8 0

STARŠÍ ŽIACI

I. LSŽZ
4. kolo: Nitra - Púchov 2:0, Inter - Dubnica 1:0, Slovan - P. Bystrica 7:0, SFM Senec - Trnava 1:2, AS Trenčín - Senica 5:1, PVFA - Myjava 0:0, Artmedia - Levice 2:2.
5. kolo: Trnava - Nitra 2:4, Levice - Slovan 2:1, Senica - SFM Senec 4:0, Myjava - AS Trenčín 1:3, Dubnica - Artmedia 5:0, Púchov - Inter 2:1, P. Bystrica - PVFA 1:0.
1. AS Trenčín 5 4 0 1 14:4 12
2. Trnava 5 4 0 1 10:6 12
3. Dubnica 5 3 1 1 11:2 10
4. Nitra 5 3 1 1 8:3 10
5. Slovan 5 3 0 2 15:5 9
6. Levice 5 2 2 1 8:8 8
7. Inter 5 2 1 2 7:5 7
8. Artmedia 5 2 1 2 8:9 7
9. Púchov 5 2 1 2 4:7 7
10. Senica 5 2 0 3 7:10 6
11. PVFA 5 1 2 2 3:5 5
12. P. Bystrica 5 1 0 4 1:16 3
13. Myjava 5 0 2 3 3:8 2
14. SFM Senec 5 0 1 4 3:14 1

II. LSŽ
5. kolo: Piešťany - Šaľa 0:5, FC ViOn - Lok. Trnava 0:2, Komárno - N. Zámky 0:1, Vráble - Prievidza 1:4, Dun. Streda - AS Trenčín B 3:0, Levice B - Topoľčany 1:0, Dubnica B - Štúrovo 4:0, Trnava B - Nitra B predohrali (2:4).
6. kolo: Nové Zámky - Trnava B 4:2, Nitra B - Vráble 2:0, Štúrovo - AS Trenčín B 2:4, Dubnica B - Komárno 0:1, Prievidza - Levice B 4:0, Šaľa - FC ViOn 5:0, Topoľčany - Piešťany 1:2, Lok. Trnava - Dun. Streda 1:0.
1. Prievidza 6 6 0 0 30:3 18
2. Šaľa 6 5 0 1 24:2 15
3. Lok. Trnava 6 5 0 1 15:3 15
4. Dun. Streda 6 4 1 1 15:3 13
5. Nové Zámky 6 4 1 1 14:7 13
6. Nitra B 5 4 0 1 14:5 12
7. Piešťany 6 4 0 2 12:12 12
8. AS Trenčín B 6 2 1 3 9:11 7
9. Dubnica B 6 2 1 3 12:17 7
10. Topoľčany 6 2 0 4 11:15 6
11. Komárno 6 2 0 4 5:11 6
12. FC ViOn 6 1 1 4 5:15 4
13. Levice B 6 1 1 4 3:15 4
14. Vráble 6 1 0 5 4:15 3
15. Trnava B 6 1 0 5 10:29 3
16. Štúrovo 5 0 0 5 4:24 0

III. LSŽS
3. kolo: N. Dubnica – Nemšová 0:3, Prievidza B – Partizánske 2:0, N. Mesto– Led. Rovne 3:0, TTS Trenčín - Myjava B 6:0, Púchov B – Beluša 3:0, P. Bystrica B – Handlová 0:0, Bánovce - Šimonovany 1:2.
4. kolo: P. Bystrica B – Prievidza B 1:2, Led. Rovne – N. Dubnica 3:0, Handlová – Nemšová 0:4, Myjava B – N. Mesto 1:7, Beluša – Bánovce 0:8 Šimonovany – AAC Trenčín 1:8, Partizánske – Púchov B 3:2.
1. N. Mesto 4 3 1 0 20:5 10
2. TTS Trenčín 3 3 0 0 17:2 9
3. Bánovce 4 3 0 1 18:4 9
4. Púchov B 4 3 0 1 12:4 9
5. Partizánske 4 3 0 1 11:4 9
6. Prievidza B 4 3 0 1 11:8 9
7. Nemšová 4 2 1 1 12:7 7
8. P. Bystrica B 4 1 1 2 4:9 4
9. Led. Rovne 3 1 0 2 3:7 3
10. Beluša 4 1 0 3 8:18 3
11. Šimonovany 4 1 0 3 3:17 3
12. Handlová 4 0 2 2 1:7 2
13. N. Dubnica 4 0 1 3 1:13 1
14. Myjava B 4 0 0 4 4:20 0

KS Sever
3. kolo: H. Srnie – N. Mesto B 2:0, St. Turá – D. Vestenice 0:3, Tr. Stankovce - AS Trenčín C 2:1, Ilava – Bošany 4:0, Domaniža – Ladce 1:4, Plevník a Podolie mali voľno.
4. kolo: Bošany – Domaniža 2:1, N. Mesto B – Ladce 2:0, Plevník – St. Turá 1:0, Podolie – Tr. Stankovce 0:0, AS Trenčín C – Ilava 3:1, H. Srnie a D. Vestenice mali voľno.
1. Ilava 4 3 0 1 10:3 9
2. Plevník 3 3 0 0 7:2 9
3. Tr. Stankovce 4 2 1 1 5:4 7
4. D. Vestenice 2 2 0 0 8:1 6
5. AS Trenčín C 3 2 0 1 5:3 6
6. Bošany 3 2 0 1 5:7 6
7. N. Mesto B 4 1 1 2 3:6 4
8. Ladce 4 1 0 3 4:6 3
9. H. Srnie 3 1 0 2 5:8 3
10. Podolie 2 0 2 0 0:0 2
11. St. Turá 4 0 1 3 0:5 1
12. Domaniža 4 0 1 3 3:10 1

Majstrovstvá oblasti
2. kolo: Častkovce - Zamarovce 4:0, Trenč. Turná - Horná Súča 0:7, Nová Ves - Vrbovce 1:1, Soblahov - Mel. Lieskové 6:0, Trenč. Jastrabie - Dol. Súča 6:4, Čachtice - Trenč. Teplice 1:2. Horná Streda voľno.
1. Tr. Teplice 2 2 0 0 12:1 6
2. Soblahov 2 1 1 0 7:1 4
3. Dolná Súča 2 1 0 1 17:6 3
4. Horná Súča 1 1 0 0 7:0 3
5. Čachtice 2 1 0 1 8:2 3
6. Tr. Jastrabie 1 1 0 0 6:4 3
7. Horná Streda 1 1 0 0 3:1 3
8. Častkovce 2 1 0 1 4:7 3
9. Vrbovce 2 0 2 0 2:2 2
10. Nová Ves n/V. 2 0 1 1 2:4 1
11. Mel.-Lieskové 1 0 0 1 0:6 0
12. Tr. Turná 2 0 0 2 0:17 0
13. Zamarovce 2 0 0 2 0:17 0
POHÁR STRELCOV: Patrik Trúnek 10 (Dol. Súča), Dominik Šedivý 5 (Soblahov) Patrik Sedláček 4 (Dol. Súča), Matej Moško 4 (Tr. Teplice), Jakub Uher 4 (Horná Streda), Filip Seriš 4 (Hor. Súča), atď.

II. trieda - skupina A
2. kolo: Trenč. Teplá - Motešice 4:8, Kľúčové - Dol. Poruba 1:13, Bobot - Skalka 3:1, Dubodiel - V. Hradná 1:1. Mn. Lehota voľno.
1. Bobot 2 2 0 0 9:2 6
2. Veľká Hradná 2 1 1 0 16:2 4
3. Dolná Poruba 1 1 0 0 13:1 3
4. Motešice 2 1 0 1 9:6 3
5. Skalka n/V. 2 1 0 1 3:4 3
6. Dubodiel 1 0 1 0 1:1 1
7. Tr. Teplá 1 0 0 1 4:8 0
8. Mn. Lehota 1 0 0 1 1:6 0
9. Kľúčové 2 0 0 2 2:28 0

II. trieda - skupina B
2. kolo: Záblatie - Dol. Srnie 2:1, Drietoma - Zem. Podhradie 0:6, Chocholná Vel. - Ivanovce 5:2, Bošáca - V. Bierovce/Op. 0:6, Beckov - Selec 3:0 kont.
1. V. Bierovce/Op. 2 2 0 0 19:0 6
2. Zem. Podhradie 2 2 0 0 12:0 6
3. Beckov 2 2 0 0 12:1 6
4. Drietoma 2 1 0 1 5:6 3
5. Ivanovce 2 1 0 1 6:7 3
6. Choch.-Velčice 2 1 0 1 5:8 3
7. Záblatie 2 1 0 1 3:10 3
8. Bošáca 2 0 0 2 2:10 0
9. Selec 2 0 0 2 0:8 0
10. Dolné Srnie 2 0 0 2 1:15 0

II. trieda - skupina C
2. kolo: Turá Lúka - Považany 5:5, Krajné - Kálnica 1:4, Potvorice - Bzince 12:0, Hrádok - Kočovce 5:0.
1. Hrádok 2 2 0 0 15:0 6
2. Potvorice 2 2 0 0 17:2 6
3. Kálnica 2 1 0 1 6:6 3
4. Kočovce 2 1 0 1 6:6 3
5. Turá Lúka 1 0 1 0 5:5 1
6. Považany 2 0 1 1 6:11 1
7. Krajné 1 0 0 1 1:4 0
8. Bzince p/J. 2 0 0 2 0:22 0

MLADŠÍ ŽIACI

I. LMŽZ
4. kolo: Nitra - Púchov 5:0, Inter - Dubnica 0:2, Slovan - P. Bystrica 5:0, SFM Senec - Trnava 0:2, AS Trenčín - Senica 2:1, PVFA - Myjava 3:1, Artmedia - Levice 1:4.
5. kolo: Trnava - Nitra 2:1, Levice - Slovan 0:3, Senica - SFM Senec 2:1, Myjava - AS Trenčín 1:2, Dubnica - Artmedia 9:0, Púchov - Inter 0:1, P. Bystrica - PVFA 0:2.
1. Dubnica 5 4 1 0 22:1 13
2. Senica 5 3 1 1 18:6 10
3. Slovan 5 3 1 1 13:3 10
4. Inter 5 3 1 1 13:4 10
5. PVFA 5 3 1 1 7:3 10
6. Trnava 5 3 1 1 6:3 10
7. AS Trenčín 5 3 0 2 9:7 9
8. Nitra 5 2 1 2 10:5 7
9. P. Bystrica 5 2 0 3 6:13 6
10. Levice 5 2 0 3 6:19 6
11. Myjava 5 1 1 3 7:9 4
12. SFM Senec 5 1 1 3 3:9 4
13. Púchov 5 0 1 4 3:13 1
14. Artmedia 5 0 0 5 1:29 0

II. LMŽ
5. kolo: Komárno - N. Zámky 0:2, Dun. Streda - AS Trenčín B 2:3, Levice B - Topoľčany 2:3, FC ViOn - Lok. Trnava 0:2, Vráble - Prievidza 0:2, Dubnica B - Štúrovo 8:0, Piešťany - Šaľa 5:0, Trnava B - Nitra B predohrali (1:2).
6. kolo: Nitra B - Vráble 7:0, Nové Zámky - Trnava B 2:3, Štúrovo - AS Trenčín B 2:1, Dubnica B - Komárno 4:1, Prievidza - Levice B 7:0, Šaľa - FC ViOn 1:2, Topoľčany - Piešťany 0:0, Lok. Trnava - Dun. Streda 8:0.
1. Lok. Trnava 6 6 0 0 22:0 18
2. Nitra B 5 5 0 0 24:5 15
3. Prievidza 6 5 0 1 21:6 15
4. Topoľčany 6 4 1 1 10:5 13
5. Nové Zámky 6 4 0 2 16:11 12
6. Piešťany 6 3 2 1 16:8 11
7. FC ViOn 6 3 2 1 10:4 11
8. Dubnica B 6 3 0 3 19:15 9
9. AS Trenčín B 6 2 1 3 12:20 7
10. Šaľa 6 2 0 4 12:17 6
11. Dun. Streda 6 2 0 4 11:19 6
12. Trnava B 6 1 0 5 6:14 3
13. Vráble 6 1 0 5 8:18 3
14. Komárno 6 1 0 5 9:20 3
15. Levice B 6 1 0 5 8:24 3
16. Štúrovo 5 1 0 4 4:22 3

III. LMŽS
3. kolo: N. Dubnica – Nemšová 4:0, Prievidza B – Partizánske 4:2, N. Mesto – Led. Rovne 5:2, TTS Trenčín - Myjava B 4:0, Púchov B – Beluša 6:0, P. Bystrica B – Handlová 0:8, Bánovce - Šimonovany 10:0.
4. kolo: P. Bystrica B – Prievidza B 0:10, Led. Rovne – N. Dubnica 3:2, Handlová – Nemšová 1:0, Myjava B – N. Mesto 0:3, Beluša – Bánovce 0:12, Šimonovany – AAC Trenčín 0:3, Partizánske – Púchov B 1:1.
1. Bánovce 4 4 0 0 40:0 12
2. Prievidza B 4 4 0 0 27:3 12
3. N. Mesto 4 4 0 0 16:5 12
4. TTS Trenčín 3 3 0 0 9:0 9
5. Handlová 4 3 0 1 12:7 9
6. Partizánske 4 2 1 1 18:5 7
7. Púchov B 4 2 1 1 14:4 7
8. N. Dubnica 4 1 0 3 9:10 3
9. L. Rovne 3 1 0 2 5:14 3
10. Šimonovany 4 1 0 3 4:18 3
11. Beluša 4 1 0 3 3:27 3
12. Nemšová 4 0 0 4 1:11 0
13. Myjava B 4 0 0 4 0:24 0
14. P. Bystrica B 4 0 0 4 0:30 0

Majstrovstvá oblasti
1. kolo: Nové Mesto - Tr. Stankovce 1:5, Dol. Súča - Svinná 21:0, Stará Turá - Očkov 13:0.
POHÁR STRELCOV: Patrik Sedláček 9 (Dol. Súča), Michal Daniel 7 (St. Turá), Matúš Repa 6 (Dol Súča), Peter Trúnek 3 (Dol.Súča).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 38 031
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 36 520
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 930
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 254
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 990
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 8 573
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 328
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 950
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 726
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 624
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Alma.art premieňa elektroodpad na ozdobný hmyz.

1 h

Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 1 544 pozitívne testovaných ľudí formou PCR testov a 2 097 pozitívne testovaných antigénnymi testami.

6 h

Slovenský hydrometeorologický ústav vydal výstrahy pred poľadovicou na území celého Trenčianskeho kraja.

6 h
Plošné testovanie na Covid-19.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Trenčíne.

7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

21 h

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

22. jan

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

19 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Už ste čítali?