Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Mládežnícky futbal

Dorast

I. LSD
4. kolo: Artmedia - Dubnica 0:2 (0:1), Straka, Gorelka, Slovan - Stropkov 3:1, Košice - B. Bystrica 4:0, Trnava - Ružomberok 2:1, Nitra - Michalovce 3:1, Trenčín - Z. Moravce 3:1 (2:1), Zubo, Olej, Polcik, Žilina - Podbrezová 1:0, Inter - Prešov 2:1.
1. Inter 4 3 1 0 9:6 10
2. Trnava 4 3 0 1 9:3 9
3. Dubnica 4 3 0 1 10:6 9
4. Nitra 4 3 0 1 10:7 9
5. Košice 4 2 1 1 8:2 7
6. Trenčín 4 2 1 1 11:8 7
7. Žilina 3 2 1 0 5:2 7
8. Slovan 4 2 1 1 6:4 7
9. Ružomberok 4 2 0 2 7:5 6
10. B. Bystrica 4 2 0 2 7:9 6
11. Prešov 3 1 1 1 8:7 4
12. Michalovce 4 1 1 2 5:9 4
13. Artmedia 4 1 0 3 6:8 3
14. Z. Moravce 4 0 1 3 3:11 1
15. Podbrezová 4 0 0 4 2:8 0
16. Stropkov 4 0 0 4 5:16 0

Skryť Vypnúť reklamu

I. LMD
4. kolo: Artmedia - Dubnica 1:1 (0:0), Rariga. Slovan - Stropkov 6:0, Košice - B. Bystrica 3:1, Trnava - Ružomberok 1:1, Nitra - Michalovce 5:1, Trenčín - Z. Moravce 4:0 (4:0), Mišák, Štefánik, Ivitze, Ďaňovský, Žilina - Podbrezová 1:2, Inter - Prešov 2:0.
1. Nitra 4 3 1 0 18:2 10
2. Košice 4 3 0 1 15:7 9
3. Inter 4 3 0 1 7:5 9
4. Trnava 4 2 2 0 8:2 8
5. Dubnica 4 2 2 0 7:2 8
6. Trenčín 4 2 1 1 11:3 7
7. Slovan 4 2 1 1 11:6 7
8. Žilina 3 2 0 1 6:2 6
9. B. Bystrica 4 1 2 1 11:6 5
10. Ružomberok 4 1 1 2 8:10 4
11. Michalovce 4 1 1 2 5:8 4
12. Podbrezová 4 1 1 2 2:11 4
13. Artmedia 4 0 2 2 2:6 2
14. Prešov 3 0 1 2 1:8 1
15. Stropkov 4 0 1 3 0:15 1
16. Z. Moravce 4 0 0 4 0:19 0

II. LSDZ
SFM Senec - Nitra B 0:0, Levice - Artmedia B 4:0, AAC Trenčín - Šaľa 6:1, Prievidza - Nové Zámky 3:0, PVFA - Myjava 0:0, Púchov - P. Bystrica 0:1, ŠKP Dúbravka - FC Senec 1:3, Dubnica B - Inter B 5:0.
1. Levice 4 4 0 0 15:1 12
2. Dubnica B 4 3 0 1 12:1 9
3. FC Senec 4 3 0 1 8:2 9
4. SFM Senec 4 2 1 1 6:3 7
5. AAC Trenčín 4 2 0 2 10:6 6
6. PVFA 4 1 3 0 6:3 6
7. Prievidza 4 2 0 2 7:7 6
8. Šaľa 4 2 0 2 5:10 6
9. Nitra B 4 1 1 2 3:4 4
10. Púchov 4 1 1 2 4:6 4
11. Myjava 4 1 1 2 4:7 4
12. Artmedia B 4 1 1 2 4:8 4
13. P. Bystrica 4 1 1 2 4:10 4
14. Inter B 4 1 1 2 4:13 4
15. Nové Zámky 4 1 0 3 2:7 3
16. ŠKP Dúbravka 4 1 0 3 4:10 3

Skryť Vypnúť reklamu

II. LMDZ
SFM Senec - Nitra B 1:1, Levice - Artmedia B 2:0, AAC Trenčín - Šaľa 8:1, Prievidza - Nové Zámky 3:1, PVFA - Myjava 3:0, Púchov - P. Bystrica 0:0, Dúbravka - FC Senec 3:1, Dubnica B - Inter B 3:2.
1. PVFA 4 4 0 0 15:1 12
2. Levice 4 4 0 0 12:3 12
3. AAC Trenčín 4 3 1 0 15:4 10
4. Púchov 4 2 2 0 8:2 8
5. Prievidza 4 2 1 1 8:5 7
6. Dúbravka 4 2 1 1 9:7 7
7. Nové Zámky 4 2 0 2 11:8 6
8. Dubnica B 4 2 0 2 6:8 6
9. Nitra B 4 1 2 1 5:9 5
10. FC Senec 4 1 1 2 4:6 4
11. P. Bystrica 4 1 1 2 2:10 4
12. Artmedia B 4 1 0 3 4:7 3
13. Inter B 4 1 0 3 6:10 3
14. SFM Senec 4 0 1 3 3:7 1
15. Myjava 4 0 1 3 2:8 1
16. Šaľa 4 0 1 3 2:17 1

III. LSD
Dun. Streda - ČFK Nitra 4:0, Komárno - Bánovce 2:0, Brezová - Galanta 4:0, Nové Mesto - Chrenová 4:1, Vráble - Topoľčany 1:2, Partizánske - AS Trenčín B 3:3, Senica - Nemšová 2:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (3:1).
1. Senica 3 3 0 0 14:2 9
2. Trnava B 3 3 0 0 10:1 9
3. Topoľčany 3 2 1 0 4:1 7
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 11:6 6
5. Dun. Streda 3 2 0 1 6:5 6
6. AS Trenčín B 3 1 2 0 9:5 5
7. Brezová 3 1 1 1 5:3 4
8. Partizánske 3 1 1 1 7:5 4
9. Komárno 3 1 1 1 5:5 4
10. Nové Mesto 3 1 1 1 7:10 4
11. Chrenová 3 1 0 2 6:9 3
12. Bánovce 3 1 0 2 3:8 3
13. Vráble 3 0 1 2 3:9 1
14. Galanta 3 0 1 2 3:10 1
15. ČFK Nitra 3 0 1 2 0:7 1
16. Nemšová 3 0 0 3 0:7 0

Skryť Vypnúť reklamu

III. LMD
Dun. Streda - ČFK Nitra 2:4, Komárno - Bánovce 2:4, Brezová - Galanta 3:1, Nové Mesto - Chrenová 1:0, Vráble - Topoľčany 0:2, Partizánske - AS Trenčín 0:1, Senica - Nemšová 7:0, Trnava B - Lok. Trnava predohrali (1:3).
1. Senica 3 3 0 0 14:1 9
2. Topoľčany 3 3 0 0 8:0 9
3. AS Trenčín 3 3 0 0 8:0 9
4. Lok. Trnava 3 2 0 1 8:4 6
5. Trnava B 3 2 0 1 7:5 6
6. Brezová 3 2 0 1 5:6 6
7. Partizánske 3 1 1 1 4:4 4
8. Bánovce 3 1 1 1 5:6 4
9. Galanta 3 1 0 2 11:7 3
10. Vráble 3 1 0 2 6:8 3
11. Chrenová 3 1 0 2 3:5 3
12. ČFK Nitra 3 1 0 2 7:10 3
13. Dun. Streda 3 1 0 2 4:8 3
14. Nové Mesto 3 1 0 2 2:7 3
15. Nemšová 3 0 0 3 2:12 0
16. Komárno 3 0 0 3 3:14 0

IV. liga SZ
4. kolo: Holíč - Vrbové 2:1, Piešťany - Dol. Vestenice 3:1, Skalica - Leopoldov 1:1, Led. Rovne - Radošovce 4:1, Ilava - Jaslovské Bohunice 0:3, Tr. Stankovce - Handlová 3:0, Hrnčiarovce - Nováky 1:1, Hlohovec - Moravany 2:1.
1. Piešťany 3 3 0 0 10:4 9
2. Hlohovec 3 2 0 1 9:4 6
3. L.Rovne 3 2 0 1 10:5 6
4. Ilava 3 2 0 1 7:3 6
5. J.Bohunice 3 2 0 1 7:5 6
6. Holíč 3 2 0 1 8:7 6
7. Leopoldov 3 1 1 1 4:3 4
8. Nováky 3 1 1 1 6:6 4
9. Hrnčiarovce 3 1 1 1 3:5 4
10. Tr.Stankovce 2 1 0 1 5:4 3
11. Handlová 3 1 0 2 7:8 3
12. D.Vestenice 3 1 0 2 6:8 3
13. Vrbové 3 1 0 2 5:8 3
14. Moravany 3 1 0 2 4:8 3
15. Skalica 3 0 1 2 3:9 1
16. Radošovce 2 0 0 2 1:9 0

V. liga Sever
4. kolo: Sebedražie – Chynorany 1:2, Zem. Kostoľany – Košeca 3:2, Ladce – Pov. Teplá 5:1, Drietoma – Stará Turá 5:2, Streženice - Horné Ozorovce 1:0, Nová Dubnica - Nitrianske Pravno 3:1, Beluša - Dolné Kočkovce 2:0, Kanianka - Horné Srnie 4:0.
1. N. Dubnica 3 3 0 0 8:2 9
2. Chynorany 3 2 1 0 9:6 7
3. D. Kočkovce 3 2 0 1 8:4 6
4. Drietoma 3 2 0 1 8:5 6
5. Streženice 3 2 0 1 5:2 6
6. N. Pravno 3 2 0 1 9:7 6
7. Kanianka 3 2 0 1 6:5 6
8. Beluša 3 2 0 1 4:3 6
9. Ladce 3 1 1 1 11:8 4
10. H. Ozorovce 3 1 0 2 3:3 3
11. St. Turá 3 1 0 2 4:6 3
12. P. Teplá 3 1 0 2 6:9 3
13. Košeca 3 1 0 2 4:7 3
14. Z. Kostoľany 3 1 0 2 7:11 3
15. Sebedražie 3 0 0 3 2:8 0 16. H. Srnie 3 0 0 3 1:9 0

Majstrovstvá oblasti
3. kolo: Dubodiel - Trenč. Jastrabie 2:1, Nová Ves n/V. - Kálnica 10:0, Melčice-Lieskové - Trenč. Turná 2:2, Ľuborča - Podolie 3:3, Častkovce - Soblahov 1:1, Zamarovce - Omšenie 1:0, Kočovce - Čachtice 7:0, Horná Súča - TTS Trenčín (neodohrané).
1. Nová Ves 3 3 0 0 16:1 9
2. Dubodiel 3 3 0 0 12:4 9
3. Mel.-Lieskové 3 2 1 0 8:5 7
4. Horná Súča 2 2 0 0 10:2 6
5. Tr. Jastrabie 3 2 0 1 10:3 6
6. Kočovce 3 1 1 1 9:7 4
7. Ľuborča 2 1 1 0 4:3 4
8. Častkovce 3 1 1 1 5:4 4
9. Omšenie 2 1 0 1 3:2 3
10. TTS Trenčín 2 1 0 1 7:7 3
11. Zamarovce 3 1 0 2 1:7 3
12. Soblahov 3 0 1 2 2:4 1
13. Podolie 3 0 1 2 6:9 1
14. Trenč. Turná 3 0 1 2 4:11 1
15. Kálnica 3 0 1 2 1:15 1
16. Čachtice 3 0 0 3 3:16 0
POHÁR STRELCOV: Matúš Švajda 5 (Horná Súča), Jakub Ondračka 4 (Horná Súča), Patrik Šebáň 4 (Trenč. Jastrabie), Peter Žiška 4 (Mel. Lieskové), Filip Vráblic 4 (Nová Ves) Vladimír Lacko 3 (Nová Ves), Ján Ondreička 3 (Nová Ves), Ľuboš Horák 3 (Trenč. Jastrabie), Miloš Bajzík 3 (Omšenie) Martin Trnčák 3, (Dubodiel), Michal Michalech 3 (Dubodiel) atď.

II. trieda - Sever
2. kolo: Neporadza - Svinná 3:2, Bobot - Trenč. Teplice 6:2, Selec - Trenč. Teplá 7:1, Drietoma „B“ - Záblatie (neodohrané).
1. Neporadza 2 1 1 0 5:4 4
2. Bobot 1 1 0 0 6:2 3
3. Selec 2 1 0 1 10:7 3
4. Svinná 2 1 0 1 4:4 3
5. Tr. Teplice 2 1 0 1 8:9 3
6. Drietoma “B“ 1 0 1 0 2:2 1
7. Tr. Teplá 2 0 0 2 2:9 0

II. trieda - Juh
2. kolo: Mor. Lieskove - Tr. Bohuslavice 1:5, Považany - Lubina 1:2, Kostolné - Horná Streda 6:0, Lúka - Krajne 1:3, Bošáca, Lubina kop., Brunovce, Dol. Srnie mali voľno.
1. Tr. Bohuslavice 2 2 0 0 10:4 6
2. Lubina 2 2 0 0 6:1 6
3. Krajné 2 1 1 0 5:3 4
4. Dol. Srnie 1 1 0 0 8:1 3
5. Kostolné 2 1 0 1 6:4 3
6. Lúka 2 1 0 1 6:7 3
7. Bošáca 1 0 1 0 2:2 1
8. Považany 2 0 0 2 4:7 0
9. Mor. Lieskové 1 0 0 1 1:5 0
10. Hor. Streda 2 0 0 2 4:11 0
11. Lubina kop. 1 0 0 1 1:8 0

Starší žiaci

I. LSŽZ
SFM Senec - Nitra 0:2, Levice - Inter 2:1, Senica - PVFA 0:1, Myjava - Slovan 1:3, Trnava - AS Trenčín 2:1, Dubnica - Púchov 3:0, P. Bystrica - Artmedia 0:5.
1. Trnava 3 3 0 0 6:1 9
2. Dubnica 3 2 1 0 6:1 7
3. Artmedia 3 2 0 1 6:2 6
4. AS Trenčín 3 2 0 1 6:2 6
5. Slovan 3 2 0 1 7:3 6
6. Inter 3 1 1 1 5:3 4
7. Nitra 3 1 1 1 2:1 4
8. Levice 3 1 1 1 4:5 4
9. PVFA 3 1 1 1 3:4 4
10. Púchov 3 1 1 1 2:4 4
11. Senica 3 1 0 2 2:5 3
12. Myjava 3 0 1 2 2:5 1
13. SFM Senec 3 0 1 2 2:8 1
14. P. Bystrica 3 0 0 3 0:9 0

II. LSŽ
Nitra B - Komárno 2:1, Nové Zámky - Dubnica B 1:1, Štúrovo - Dun. Streda 0:6, AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 2:0, Topoľčany - Vráble 2:0, Prievidza - Trnava B 8:1, Lok. Trnava - Piešťany 1:2. Predohrávka: Trnava B - Nitra B 2:4.
1. Prievidza 4 4 0 0 22:2 12
2. Dun. Streda 4 3 1 0 12:2 10
3. Šaľa 4 3 0 1 14:2 9
4. Lok. Trnava 4 3 0 1 12:3 9
5. Nitra B 4 3 0 1 12:5 9
6. Piešťany 4 3 0 1 10:6 9
7. Nové Zámky 4 2 1 1 9:5 7
8. Topoľčany 4 2 0 2 10:12 6
9. AS Trenčín B 4 1 1 2 5:6 4
10. FC ViOn 4 1 1 2 5:8 4
11. Dubnica B 4 1 1 2 8:16 4
12. Komárno 4 1 0 3 4:10 3
13. Vráble 4 1 0 3 3:9 3
14. Trnava B 5 1 0 4 8:25 3
15. Levice B 4 0 1 3 2:11 1
16. Štúrovo 3 0 0 3 2:16 0

III. liga SZ
2. kolo: Šimonovany – Púchov B 0:5, Led. Rovne – TTS Trenčín odložené na 5. 9. Myjava B – Bánovce 2:5, Nemšová – N. Mesto n/V. 4:4, Handlová – N. Dubnica 1:1, Beluša - Prievidza B 7:4, Partizánske – P. Bystrica B 6:0.
1. Partizánske 2 2 0 0 8:0 6
2. Bánovce 2 2 0 0 9:2 6
3. Púchov B 2 2 0 0 7:1 6
4. N. Mesto 2 1 1 0 10:4 4
5. AAC Trenčín 1 1 0 0 3:1 3
6. Beluša 2 1 0 1 8:7 3
7. Prievidza B 2 1 0 1 7:7 3
8. P. Bystrica B 2 1 0 1 3:7 3
9. Nemšová 2 0 1 1 5:7 1
10. Handlová 2 0 1 1 1:3 1
11. N. Dubnica 2 0 1 1 1:7 1
12. Myjava B 2 0 0 2 3:7 0
13. Led. Rovne 1 0 0 1 0:4 0
14. Šimonovany 2 0 0 2 0:8 0

KS Sever
2. kolo: Bošany - Tr. Stankovce 3:2, Podolie - Stará Turá 0:0, N. Mesto B – Domaniža 1:1, Ladce – Ilava 0:2, Plevník - Horné Srnie 3:2, AS Trenčín C a D. Vestenice voľno.
1. Ilava 2 2 0 0 5:0 6
2. Plevník 2 2 0 0 6:2 6
3. D. Vestenice 1 1 0 0 5:1 3
4. Bošany 1 1 0 0 3:2 3
5. AS Trenčín C 1 1 0 0 1:0 3
6. Tr. Stankovce 2 1 0 1 3:3 3
7. Podolie 1 0 1 0 0:0 1
8. St. Turá 2 0 1 1 0:1 1
9. Domaniža 2 0 1 1 1:4 1
10. N. Mesto B 2 0 1 1 1:4 1
11. Ladce 2 0 0 2 0:3 0
12. H. Srnie 2 0 0 2 3:8 0

Majstrovstvá oblasti
1. kolo: Čachtice - Častkovce 7:0, Tr. Teplice - Tr. Turná 10:0, Horná Streda - Nová Ves 3:1, Vrbovce - Soblahov 1:1, Dol. Súča - Zamarovce 13:0, Mel. Lieskové - Tr. Jastrabie (neodohrané).

II. trieda - Skupina A
1. kolo: Veľká Hradná - Kľúčové 15:1, Mn. Lehota - Bobot 1:6, Skalka - Motešice 2:1, Dubodiel - Tr. Teplá (neodohrané), Dol. Poruba voľno.

II. trieda - Skupina B
1. kolo: Beckov - Záblatie 9:1, Selec - Drietoma 0:5, Zem. Podhradie - Chocholná-Velčice 6:0, Ivanovce - Bošáca 4:2, V. Bierovce/Opat. - Dol. Srnie 13:0.

II. trieda - Skupina C
Kálnica - Potvorice 2:5, Bzince - Hrádok 0:10, Kočovce - Považany 6:1, Turá Lúka a Krajne mali voľno.

Mladší žiaci

I. LMŽZ
SFM Senec - Nitra 1:1, Levice - Inter 0:6, Senica - PVFA 1:1, Myjava - Slovan 0:3, Trnava - AS Trenčín 2:1, Dubnica - Púchov 1:1, P. Bystrica - Artmedia 1:0.
1. Senica 3 2 1 0 15:3 7
2. Dubnica 3 2 1 0 11:1 7
3. Inter 3 2 1 0 12:2 7
4. P. Bystrica 3 2 0 1 6:6 6
5. Slovan 3 1 1 1 5:3 4
6. Nitra 3 1 1 1 4:3 4
7. Myjava 3 1 1 1 5:4 4
8. Trnava 3 1 1 1 2:2 4
9. PVFA 3 1 1 1 2:2 4
10. SFM Senec 3 1 1 1 2:5 4
11. AS Trenčín 3 1 0 2 5:5 3
12. Levice 3 1 0 2 2:15 3
13. Púchov 3 0 1 2 3:7 1
14. Artmedia 3 0 0 3 0:16 0

II. LMŽ
Nitra B - Komárno 5:1, N. Zámky - Dubnica B 5:2, Štúrovo - Dun. Streda 2:5, AS Trenčín B - FC ViOn 0:0, Šaľa - Levice B 1:3, Topoľčany - Vráble 2:0, Prievidza - Trnava B 3:1, Lok. Trnava - Piešťany 4:0. Predohrávka: Trnava B - Nitra B 1:2.
1. Lok. Trnava 4 4 0 0 12:0 12
2. Nitra B 4 4 0 0 17:5 12
3. Prievidza 4 3 0 1 12:6 9
4. Topoľčany 4 3 0 1 7:3 9
5. Nové Zámky 4 3 0 1 12:8 9
6. FC ViOn 4 2 2 0 8:1 8
7. Piešťany 4 2 1 1 11:8 7
8. Dun. Streda 4 2 0 2 9:8 6
9. Šaľa 4 2 0 2 11:10 6
10. AS Trenčín B 4 1 1 2 8:16 4
11. Vráble 4 1 0 3 8:9 3
12. Komárno 4 1 0 3 8:14 3
13. Dubnica B 4 1 0 3 7:14 3
14. Levice B 4 1 0 3 6:14 3
15. Trnava B 5 0 0 5 3:12 0
16. Štúrovo 3 0 0 3 2:13 0

III. liga SZ
2. kolo: Šimonovany – Púchov B 3:1, Led. Rovne – TTS Trenčín odložené na 5. 9. Myjava B – Bánovce 0:11, Nemšová – N. Mesto n/V. 1:4, Handlová – N. Dubnica 3:1, Beluša - Prievidza B 0:9, Partizánske – P. Bystrica B 9:0.
1. Bánovce 2 2 0 0 18:0 6
2. Partizánske 2 2 0 0 15:0 6
3. Prievidza B 2 2 0 0 13:1 6
4. N. Mesto 2 2 0 0 8:3 6
5. Púchov B 2 1 0 1 7:3 3
6. AAC Trenčín 1 1 0 0 2:0 3
7. Šimonovany 2 1 0 1 4:5 3
8. Handlová 2 1 0 1 3:7 3
9. Beluša 2 1 0 1 3:9 3
10. N. Dubnica 2 0 0 2 3:7 0
11. Nemšová 2 0 0 2 1:6 0
12. L. Rovne 1 0 0 1 0:7 0
13. P. Bystrica B 2 0 0 2 0:12 0
14. MyjavaB 2 0 0 2 0:17 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Bývanie v meste predlžuje život
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  4. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  5. Aká je chémia vôní
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  8. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  9. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. Pomôžte ľuďom v núdzi v najväčšej potravinovej zbierke v Tescu
  2. Aké sú dopady pandémie na financie ľudí?
  3. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  4. Účastníci charitatívneho behu No Finish Line nabehali 26 007 km
  5. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  6. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  7. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  8. Aká je chémia vôní
  9. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  10. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 29 771
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 17 639
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 14 341
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 10 691
  5. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 594
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 455
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 127
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 834
  9. Predplatená telefónna karta s kreditom 10 € v denníku SME 7 762
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 491
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Trenčín - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Trenčín

Vianočný stromček na Mierovom námestí rozsvietia v nedeľu

Mesto finišuje s inštaláciou sviatočnej výzdoby.

FOTO: Cestári dostali novú techniku. Týmito kusmi budú brázdiť cesty Trenčianskeho kraja

Ide o sypače, čelné snehové radlice a ďalšiu techniku, ktorá je určená na zimnú údržbu.

Kto sa dostal do ideálnej jedenástky jesennej časti V. ligy Sever?

Vybrali sme ideálnu jedenástku V. ligy Sever.

Ilustračná fotografia.

Richard Rychtarech píše knihy za múrmi kláštora, prečo?

„Mnísi radi hrajú videohry alebo bicyklujú,“ hovorí Rychtarech.

Richard Rychtarech

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Maľbu na trnavskom paneláku za tisíce eur autor prerobí, ľuďom sa nepáči

Mala vyžarovať pozitívnu energiu, ľudia zo sídliska ju však prijali veľmi rozpačito.

Pri nehode v centre Zvolena vyhasol ľudský život

Nehoda sa stala v blízkosti Zvolenského zámku.

Obnažená a dobitá žena ležala pred bytovkou v Holíči

Pred incidentom v meste popíjala s dvoma mužmi.

Už ste čítali?