Góly: 17. Farkaš, 63. Hujík, 90. Petruš – 72. Živčic, 88. Staňo
Pred 100 divákmi rozhodoval Boledovič. ŽK. Ostrenka, Matulja.
(rš)

Trenč. Jastrabie – Zem. Kostoľany 2:0 (0:0)
Góly: 66. M. Kyselica, 68. T. Fodrek
V priemernom zápase zaslúžene zvíťazilo domáce mužstvo, ktoré navyše nepremenilo ani pokutový kop z kopačky Pilátyho. ŽK: Duda, Pavkeje, Zvalo ČK. M. Kyselica. Rozhodca Zigoi, sledovalo 80. divákov.
(glas)

Selec – Kamenec p/Vt 6:2 (2:1)
Góly: 54., 83. a 84. Navrátil, 31. Paulíny, 41. B. Puček, 56. Dušák – 26. a 61. D. Fábry
Na začiatku zápasu sa domáci zahrýzli do súpera a do 10. min sa hralo iba na polovici hosti, ale šance Punu a R. Pučeka zostal.i nepremenené. V 15 min začalo pršať a s ďaždom sa viac začali presadzovať hostia. V 26 min sa ujali vedenia, keď osamotený hráč hostí Fábry nedal z 5 m šancu domácemu brankárovi. Selčanom sa ešte do polčasu podarilo otočiť skóre, keď v 31. min brankár hostí neudržal centrovanú loptu a Pauliny ju dokopol do siete. V 41. min dostal domácich do vedenia strelou po zemi B. Puček. Vstup do druhého polčasu vyšiel domácim a v rozpätí troch minút zvýšil. Navrátil a Dušák na rozdiel troch gólov. Hostia sa ani za tohtol stavu nevzdali a podarilo sa im znížiť.. Potom sa hral útočný futbal na oboch stranách ale góly dal už iba Navrátil a to v 83. a 84. min. Pred 150 divákmi rozhodovall Jakubčák. ŽK: Navrátil, Nechala.
(mas)

Púchov B – Borčice 0:2 (0:2)
Góly: 8. Košťál, 39. Kuric.
Hostia sa ujali vedenia strelou Košťála z hranice šestnástky. Hološkov pokus v 29. min vyrazil Kopčan na roh, na druhej strane Kopačkova strela letela o chvíľu tesne vedľa. V 38. min Kopačka vyskúšal Jankoviča a o minútu Kuric zvýšil na 0:2. V 48. min Jankovič vychytal osamoteného Berdeho. V gólovej šanci sa ocitol v 54. min Chovanec, ale trafil iba brankárove nohy a v 64. min Holeščák mieril do žrde. V 78. min Guzma v ťažkej pozícii prestrelil a v 81. min Holeščákovu tutovku vyrazil Kopčan. V 90. min Bútorov pokus zmaril Jankovič rovnako aj strelu Kopačku. Hostia potom mohli oslavovať postup do IV. ligy.
Púchov B: Jankovič – Jánoško (Rojko), Poljak, Veng (Guzma), Mihálik, Hološko, Chovanec, Kozík, Hrnčiarik, Rosina, Holeščák.
Borčice: Kopčan – Decký, Kuric, Staňo, Košťál (Sabo), Kopačka, Ilas, Berde, Suchý, Turza, Martinko (Bútora).
J. Gašpárek

M. Lednice – Prečín 3:2 (2:1)
Góly: 37. a 50. T. Hudek, 28. Dudák – 22. a 90. Briestenský.
O kvalitný zápas sa postarali obe mužstvá. V 22. min po zaváhaní obrany prestrelil domáceho brankára Briestenský – 0:1. O šesť minút po centri M. Hudeka vyrovnal hlavou Dudák. V 32. min Bartovič zmaril tri tutovky domácich, ale v 37. min osamotený T. Hudek zvýšil na 2:1. Po rohu v 50. min T. Hudek upravil na 3:1 a strela M. Hudeka skončila v 64. min na žrdi. Hostia sa takmer k ničomu nedostali, až v 90. min prikrášlil skóre Briestenský.
(led)

Pov. Teplá – Podolie 0:6 (0:2)
Góly: 7., 47. a 58. Augustín, 68. a 86. Križák, 20. Čerňanský.
V 3. min Urík po úniku minul bránu, hostia v 7. min otvorili skóre Augustínom. V 20. min po peknej akcii osamotený Čerňanský zvýšil na 0:2. Urík v závere polčase trafil brvno. V 47. min Augustín zvýšil na 0:3 a o osem minút ten istý hráč pridal štvrtý gól. Na 0:5 zvyšoval v 68. min Križák a v 86. min znova Križák pridal šiesty gól hostí. Domáci mali iba jednu šancu, ale Šimík neuspel.
Pov. Teplá: Špalek – Kolembus, Vrábel, Michálek, Urík, Hluško, Lutišan, Šimík, Sárinec, Vozatár (Krasňanský), Janíček.
Podolie: Vojtech (I. Bobocký) – R. Hrušovský (T. Bobocký), Ščepko, Krajčík, M. Hrušovský, Mizerák, Čerňanský, Luštík, Ivana, Križák, Augustín.
(zla)

Nováky – Brezová p/B. 4:2 (1:0)
Góly: 33. Kaňa, 74. Zaťko, 83. Iliáš, 88. Vavro – 82. Sadloň, 90. Šimek, 150, Sedlár. Hralo sa na ťažkom rozmočenom teréne a útoky sa od úvodu striedali na oboch stranách. V 8. min Ďuriš mieril len nad bránu a vzapätí hostia pohrozili rýchlym protiútokom a Michalička z priestoru malého vápna zoči-voči domácemu brankárovi mieril rovnako nad. Gólov sa nepresadili ani domáci Zaťko, Mečiar, Kaňa. V 22. min mal gólovú šancu Kaňa, ale trafil žrď. V 33. min Zaťko ideálne prihral Kaňovi a bolo 1:0. Po zmene strán sa hostia snažili zmeniť vývoj zápasu a častejšie boli v 16-tke domácich. V 55. min hosťujúci Pavlík trafil pravú žrď a po tvrdej strele Michaličku sa vyznamenal domáci brankár. V 74. min sa do streleckej listiny zapísal veľký bojovník v tomto zápase Zaťko. V 82. min hostia upravili skóre a v zapätí Iliáš zvyšoval na 3:1. V záverečných sekundách domáci hrali s veľkou chuťou a striedajúci Vavro zvýšil na 4:1. Keď už všetci čakali na hvizd rozhodcu v nadstavenom čase uzavrel stav stretnutia na 4:2 hosťujúci Šimek.
NOVÁKY: Domaník – Kováč, Škríp, Štrbák, Mečiar, Roháč, Árgyusi, Ďuriš, Iliáš, Kaňa, Zaťko, str: Hrubina, Chlpek, Vavro.
BREZOVÁ P/BR.: Vajaš - Dobrocký, Marík, Miča, Šido, Šimek, Pavlík, Duška, Potuček, Kavecký, Michalička, str. Kutlák, Klein, Sadloň.