Nedeľa, 1. november, 2020 | Meniny má Denis, DenisaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. trieda juh - 22. kolo

Lubina – Tr. Bohuslavice 1:3 (1:1)
Domáci zbytočným kľučkovaním a prihrávaním vo vlastnej obrane si v 8. min dali vlastný gól. V 45. min faul brankára na Hargaša v šestnástke premenil Vido z pokutového kopu na vyrovnávajúci gól. V úvode druhého polčasu mali hostia dve vyložené šance, ktoré zmaril dobre chytajúci brankár Vlado. V 55. min Ševcech prekonal domáceho brankára. V 90. min Sahaj vsietil tretí gól a uzavrel skóre. Víťazstvo hostí bolo zaslúžené.
Góly: Vido - vlastný, Ševcech, Sahaj. Rozhodoval: Pavlovič, 70 divákov. ŽK: 1:2.
Dorast: 3:1 (1:0). Góly: Černák, Poláček, Dunajčík – Žácky.
(ej)

Mor. Lieskové – Lubina kop. 1:2 (0:0)
V prvom polčase domáci hrali nátlakovú hru, do 30. min nepustili hostí na svoju polovičku. Mali množstvo vyložených šancí, ktoré nevyužili a tým sa skončil polčas 0:0. V druhom polčase domáci opäť zatlačili hostí, z množstva šancí rezultoval gól Mikláša. Z ojedinelého protiútoku dala hostia po trme vrme pred domácim brankárom z päťky na 1:1. Potom mal domáci Pohradský na kopačke druhý gól, ale trafil žrďku. Následne domáci kopali pokutový kop, ktorý nepremenil Šimovec, potom mali domáci ešte množstvo vyložených šancí, ktoré nevyužili. V 80. min po nedorozumení domácej obrany vsietili hostia druhý gól z pokutového kopu za stiahnutie hráča v šestnástke Gulanom. Domáci sa v závere snažili vyrovnať, ale nepodarilo sa im to.
Gól domácich: Mikláš. Rozhodoval: Kontra, 100 divákov.
Peter Straka

Kálnica – Bošáca 1:3 (0:0)
Obojstranne futbal veľmi dobrej úrovne. Domáci v prvom polčase mali miernu prevahu, ale gól nedokázali vsietiť. Hostia v druhom polčase vycítili príležitosti a po rýchlom vedúcom góle v 50. min už do konca zápasu mali vývoj stretnutia pod kontrolou. Kálničania i napriek enormnej snahe nedokázali priniesť zvrat vo svoj prospech.
Góly: Trgo z pok. kopu – Figura ml. 2, Janeček. Rozhodoval: Gróf, 250 divákov.
Dorast: 7:1 (3:0). Góly: Krchňavý 3, Jendrušák 2, Koreň, Čičmanský – Šamák. Žiaci: Hôrka – Kálnica 5:1 (4:1). Gól hostí: Tvarožek M.
Dušan Filip

Myjava B – Brestovec 2:1 (2:0)
Góly: Poláček, Bruško – Polák. Rozhodoval: Kýška, 400 divákov.

Bzince p/J. – Očkov 4:2 (4:1)
Domáce mužstvo zatlačilo od prvej minúty hostí a v 10. min po individuálnej akcii dal Hasala prvý gól. Druhý gól strelil po rohovom kope hlavičkou Denk. Ďalšie dva góly prišli behom desiatich minút a to domácich natoľko uspokojilo, že nechali hru súperovi, ktorý dal prvý gól do šatne v 44. min. Druhý polčas hostia všetko vsadili na útok a v 82. min sa im podarilo skorigovať na konečných 4:2.
Góly: Hasala 3, Denk – Valo, Rehák. Rozhodoval: Babrnák, 200 divákov.
Ivan Kuhajda

Hrádok – Brezová B/Košariská 0:5 (0:1)
V zápase, v ktorom sa stretli susedné mužstvá tabuľky sa hralo v prvej pol hodine väčšinou medzi šestnástkami, keď si ani jedno mužstvo nevytvorilo gólovú šancu. V 27. min sa ujali hostia vedenia, keď Nemec tvrdou strelou prekonal domáceho brankára. V 30. min mohli domáci vyrovnať, Muller v blízkosti trafil iba brankára hostí. V 41. min Gáborovú hlavičku odvrátil z bránkovej čiary obranca hostí. Koniec prvého a začiatok druhého polčasu patril domácim, ktorí súpera zatlačili, vyrovnať sa im však nepodarilo. Naopak v 62. min unikol Mrva, domáci brankár ho stiahol, za čo videl červenú kartu a Barbírik z pokutového kopu zvýšil na 2:0. V 65. min strela maca skončila na brvne brány hostí. Záver zápasu patril hosťom, keď v 79. min Nemec svojím druhým gólom zvýšil na 3:0, v 85. min Beňo na 4:0 a v 90. min Nemec svojím tretím gólom na konečných 5:0.
Góly: Nemec 3, Barbirík, Beňo. Rozhodoval: Oppenberger, 100 divákov.
Žiaci: Hrádok – Očkov 3:1. Góly domácich: Sevald J. 2, Sevald M.
Vlastimil Otrubný

Považany – Vrbovce 0:1 (0:0)
Domáci zohrali vyrovnaný zápas, prehrali gólom v 90. min. Za bojovnosť si bod zaslúžili.
Gól: Petrák. Rozhodoval: Hruda, 110 divákov.
Žiaci: Považany – Potvorice 2:4. Góly domácich: Krajčík L., Mišura M. – Kubica 2, Kubán O., Kubán M.