Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. tr. Juh

14. kolo

Lubina – Myjava B 2:4 (0:3)
Za stáleho sneženia na klzkom teréne už v 6. min dostal hostí do vedenia prudkou strelou Poláček. V 16. min Adamec z trestného kopu z 18 metrov umiestnenou strelou nedal brankárovi šancu. V 26. min nastrelili domáci brvno hosťujúcej bránky. Hráč hostí Augustín išiel tri krát sám na brankára no neuspel. V 35. min sa mu podarilo po chybe domácej obrany predsa vsietiť tretí gól hostí. V 48. min premenil Adamec pokutový kop. Ani za nepriaznivého stavu sa domáci nevzdávali. V 50. min sa Hargaš prekľučkoval cez obranu hostí a vsietil. V 58. min po priamom kope Suchý usmernil loptu do brány hostí a stanovil výsledok. Aj napriek nepriaznivému počasiu videli diváci zaujímavý futbal. S prehľadom rozhodoval Bušo, ktorému po zápase podaním ruky zaďakovali hostia i domáci.
Góly: Hargaš, Suchý – Adamec 2, Poláček, Augustín. Rozhodoval: Bušo, 50 divákov.
Dorast: Lubina – Hor. Streda 5:1 (3:0). Hetrikom sa blysol Daniel Dunajčík, po góle pridali Gorc, Poláček. Hostia, ktorí nastúpili ôsmi, upravili na 5:1 na konci zápasu.
(ej)

Hrádok – Kálnica 3:2 (2:2)
Góly hostí: Moravčík, Pavlech L. Rozhodoval: Stračiak, 100 divákov.
Dorast: Kálnica – Brunovce 14:0 (6:0). Góly: Jendrušák 6, Koreň 2, Dovina 2, Čičmanský, Kuchta, Važan, Gadošech.

Bošáca – Považany 4:1 (2:0)
Prvý polčas sa odohrával medzi šestnástkami, keď ako tak stačili hostia kondične s domácimi. V 20. min hostia faulovali v pokutovom území P. Kusendu a nariadený pokutový kop premenil Figura. V 35. min po prihrávke Figuru zvýšil Kusenda na 2:0. V druhom polčase domáci už jasne ovládli hru, ale zahadzovali jednu šancu za druhou, keď nevyužili i také, i keď išli dvaja na hosťujúceho brankára. V 60. min opäť faulovali hostia v pokutovom území Janegu a Figura sa opäť nemýlil a zvýšil na 3:0. V 82. min po peknej narážačke Ochodnický P. Kusenda posledne menovaný dal na 4:0. Hostia znížili v 85. min po rohovom kope hlavičkou Jambora.
Góly: Figura 2, Kusenda P. 2 – Jambor. Rozhodoval: Kováč, 90 divákov.
Dorast: 2:3 (1:0). Góly: Žembera D., Žembera A. – Sedlák 2, Michalčík. Vladimír Kozáček

Lubina kop. – Tr. Bohuslavice 2:2 (1:1)

Mor. Lieskové – Bzince p/J.
0:3 (0:2)
Góly: Hasala 2, Andrášik. Rozhodoval: Farkaš, 60 divákov.

Brestovec – Vrbovce 4:1 (2:0)

Očkov – Brezová B/Košariská 2:0 (0:0)
Za stáleho dažďa domáci nastúpili s úmyslom bodovať naplno v ďalšom domácom zápase. V prvom polčase boli hostia viac ako vyrovnaným súperom, ale boli iba po brankára, ktorý podržal svoje mužstvo. Do druhého polčasu domácim vyšiel nástup a už v 47. min vsietil úvodný gól Valo Patrik. Od toho času sa hra odohrávala medzi šestnástkami. Hostia mali šancu v 70. min, keď trafili brvno domácej brány. V 73. min domáci hráč Guriš vsietil gól na 2:0 a dal domácim poistku. Domáci odohrali ďalší svoj lepší zápas, v ktorom s prehľadom rozhodoval Markech.
Góly: Valo P., Guriš. Rozhodoval: Markech, 50 divákov.