Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA JUH

12. kolo

Lubina – Mor. Lieskové 2:2 (0:1)
V 9. min Podhradský prudko umiestnenou strelou ľavačkou prekonal domáceho brankára. V 20. min hostia nastrelili brvno. V 45. min za šľapák v šestnástke kopali domáci pokutový kop, ktorý brankár hostí zneškodnil. Bola to už piata jedenástka, ktorú domáci doteraz v tejto sezóne nepremenili. Po prestávke hneď z prvého útoku nastrelili domáci brvno. Hoci sa domáci snažili, boli to hostia, ktorí v 60. min vsietili Kozáčkom druhý gól. Hosťom dobre zachytal brankár Poláček. V 67. min Hornáček znížil na 1:2. Po trestnom kope v 90. min Golány vsietil vyrovnávajúci gól.
Góly: Hornáček, Golany – Podhradský, Kozáček. Rozhodoval: Oppenberger, 80 divákov. ŽK: 1:1.
Dorast: Lubina – Dol. Srnie 2:3 (2:1). Góly: Dunajčík, Rrzavský – Gavaklec 2, Gašparík.
(ej)

Myjava B – Kálnica 2:0 (1:0)
Hra vyrovnaná. Hostia nepremenili šance a domáci dali dva góly.
Góly: Poláček 2. Rozhodoval: Klimčík, 150 divákov.
Milan Majtán

Bzince p/J. – Bošáca 2:0 (1:0)
Futbal kvalitnej úrovne za ideálneho počasia. Hostia začali hrať úplne s prehľadom prvých dvadsať minút a potom sa prebudilo aj domáce mužstvo a predviedlo peknú kombinačnú hru, z čoho pramenil aj prvý gól. V 25. min bol vylúčený hráč hostí po hrubom nešportovom zákroku po odpískaní. Od tohto momentu domáce mužstvo jednoznačne dominovalo na ihrisku. Druhý polčas bol už len záležitosťou domácich, na ihrisku dominoval do zranenia hráč domácich Denk Michal. Hostia nakoniec mohli byť radi, že odišli iba s prehrou 2:0.
Góly: Denk, Stacho. Rozhodoval: Babrnák, 300 divákov.
Ivan Kuhajda

Hrádok – Lubina kop. 4:1 (1:1)
Hostia nastúpili na zápas bez siedmych zranených hráčov základnej zostavy a jedenástym hráčom, ktorý musel nastúpiť bol tréner Machajdík. Napriek tomu predviedli snaživý výkon. V prvom polčase diváci veľa pekného futbalu nevideli. Domáci predvádzali slabú hru s množstvom nepresných prihrávok. V 33. min bol faulovaný v šestnástke hostí Sevald a Pavlovič z pokutového kopu otvoril skóre zápasu. V 43. min zahrávali hostia priamy kop. Strelu Kuldana domáci brankár neudržal a bolo vyrovnané. V druhom polčase sa domáci zlepšili, keď už po šiestich minútach hry prihral Bajzík loptu po šestnástku a Domin peknou strelou poslal domácich do vedenia. V 53. min zbehol po pravej strane Gábor, poslal spätnú prihrávku pred bránu a Ocet zvýšil na 3:1. V 68. min zahrával Gábor rohový kop, lopta sa dostala k Pavlovičovi, ktorý zvýšil na konečných 4:1.
Góly: Pavlovič 2, Domin, Ocet – Kuldan R. Rozhodoval: Valápka, 80 divákov. Vlastimil Otrubný

Považany – Brestovec 0:1 (0:0)
Domáci statočne bojovali, náhodný gól hostí rozhodol o výsledku.
Gól: Polák. Rozhodoval: Sokol, 60 divákov.
Dorast: Považany – Kostolné 1:0. Gól: Jambor M. Žiaci: Krajné – Považany 5:1. Ján Miklovič

Tr. Bohuslavice – Očkov 2:2 (0:0)

Vrbovce – Brezová B/Košariská 2:1 (1:0)
Bojovný vyrovnaný zápas kvalitný z oboch strán, v ktorom vyhrali šťastnejší domáci vlastným gólom hostí.
Góly: Mareček, vlastný – Svoboda. Rozhodoval: Švancara, 100 divákov.
Žiaci: Vrbovce - Kálinica 2:0.