Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. TRIEDA SEVER

11. kolo

V. Bierovce/Opatovce – Drietoma 1:0 (0:0)
V derby zápase sa prejavila momentálna biedna forma oboch mužstiev. Domáci v prvom polčase hoci mali podporu silného vetra prakticky brankára hostí neohrozili. Naopak hostia z rýchlych protiútokov mohli dva krát skórovať. Druhý polčas bola hra rozháraná, diváci boli s predvedenou hrou nespokojní. Hostia mali miestami navrch, ale taktiež podporu vetra nevedeli zúžitkovať. O výsledku sa rozhodlo v posledných piatich minútach, keď domáci troška pritlačili a po centroch do šestnástky a skrumáži sa dokázal presadiť striedajúci Novotka, ktorý vsietil rozhodujúci gól. Derby stretnutie úrovňou nenadchlo, ale hráči svojím vystupovaním splnili.
Gól: Novotka. Rozhodoval: Malec, 100 divákov. ŽK: 1:3.
Peter Oravec

Dolná Súča – Záblatie 2:1 (2:0)
Zápas v prvom polčase prebiehal
Góly: Fábik, Hlávek - Brlej. Rozhodoval: Nedveď, 50 divákov.
Dorast: Tr. Jastrabie – Dol. Súča 0:3. Žiaci: Dol. Súča – Melčice–Lieskové 1:6. Pavol Straka

Mn. Lehota – Svinná 1:1 (1:0)
Za krásneho jesenného slnečného počasia sa nehral pekný futbal zo strany hostí, ktorí celých 90. minút len rečnili s rozhodcom za čo im boli udelené žlté karty. Domáci sa hosťom prispôsobili, keď vysoké lopty nakopávali na obrancov a tí ich odkopávali na polovicu domácich. Vedenia sa ujali domáci, keď v 29. min vystrelil z dvadsať metrov Dunajčík, ktorý trafil pravý vinkel brankára hostí Košíka. V domácom mužstve nastala zmena, keď od začiatku zápasu nastúpil náhradný brankár Balaj, ktorý zlikvidoval nebezpečné strely. V druhom polčase hostia pokračovali ako v prvom polčase a domáci sa im prispôsobili, čím hra upadla do priemeru. Šťastný môžu byť hostia, keď v 72. min Fiala krížnou strelou prekvapil brankára domácich, ktorý nestačil reagovať. Od tohto stavu sa hostia zamerali na obranu a odniesli si bod.
Góly: Dunajčík – Fiala. Rozhodoval: Farkaš, 100 divákov. ŽK: 0:4.
Žiaci: Mn. Lehota – Klúčové 0:2 (0:0).
Július Hrnčár

Neporadza – Zamarovce 5:1 (3:0)
Po dvoch domácich prehrách domáci spustili na hostí uragán. V 8. min po hrubej chybe brankára dal Richtarech vedúci gól. V 15. min dal Dlábik druhý gól. V 18. min zvýšil Puna na 3:0. Domáci hráči už do konca polčasu poľavili. Po zmene strán hráči Neporadze mali hru plne pod kontrolou. V 55. min dal z pokutového kopu Lašo štvrtý gól. O ďalších päť minút po peknej kombinačnej akcii zvýšil opäť Lašo na 5:0. V 75. min hostia skorigovali na konečných 5:1.
Góly domácich: Lašo 2, Richtárech, Dlábik, Puna. Rozhodoval: Cintula, 80 divákov.
Žiaci: Dol. Poruba – Neporadza 3:0.
Dlábik

Bobot – Omšenie 2:2 (2:0)
Domáci sa po vydarenom prvom polčase ujali vedenia, ktoré však nedokázali uhájiť. Druhé dejstvo hostia zabrali naplno a Bobot si neudržal doma tri body.
Góly: Podhorský, Káčer – Bielik, Hollý. Rozhodoval: Škrovánek, 50 divákov.
Žiaci: Bobot – V. Hradná 0:0.
(bm)

Ivanovce – Tr. Teplice 1:1 (1:0)
V priemernom zápase sa zrodila zaslúžená remíza. Ak možno niekoho vyzdvihnúť, tak brankára domácich Fabiána.
Góly: Ťazim – Červený. Rozhodoval: Naď, 30 divákov.
Vlado Fabián

TTS Trenčín – Chocholná-Velčice 4:1 (3:0)
Zápas dvoch popredných celkov mal veľmi dobrú úroveň. Domáci svoju dobrú taktickú hru vyjadrili už do polčasu. Druhý polčas súper svojím prístupom a nasadením vyvinul tlak, ale nevedel ho strelecky využiť vďaka pozornej defenzívnej hre domácich. Štvrtý gól domáceho mužstva padol po učebnicovej akcii - po pravej strane potiahol Parašín a zakončil hetrikom Haško. Zaslúžená výhra domáceho celku bola podložená kvalitnou hrou celého tímu.
Góly: Haško 3, Kalaba – Tukovský. Rozhodoval: Klimčík, 200 divákov.
Mušuta

1. Chocholná-Velč. 10 8 1 1 41:12 25 (+10)
2. TTS Trenčín 11 8 1 2 29:14 25 (+10)
3. Dolná Súča 11 8 1 2 26:13 25 (+7)
4. V.Bierovce/Op. 11 6 0 5 24:24 18 ( 0)
Záblatie 11 6 0 5 24:24 18 ( 0)
6. Neporadza 11 5 2 4 21:18 17 (+2)
7. Svinná 11 5 2 4 18:16 17 (-1)
8. Trenč. Teplice 11 4 3 4 18:18 15 (-3)

1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Za útok na verejného činiteľa hrozí až doživotie

Policajti z Trenčína obvinili 21-ročnú ženu z okresu Trenčín za obzvlášť závažný zločin útoku na verejného činiteľa.

Obyvateľov ulice K nemocnici v Bánovciach nad Bebravou začali v utorok ráno plošne testovať na nový koronavírus.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.