Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

FUTBAL / II. tr. Sever

6. kolo

Drietoma – Bobot 0:0
V prvom polčase sa hral priemerný futbal. Domáci síce boli futbalovejší, ale hostia zodpovedne bránili celých 45 minút. Do druhého polčasu hostia postavili do brány Petra Káčera. Tento ťah sa stal veľmi dobrým, lebo vychytal veľmi veľa gólových príležitostí domácich hráčov a vďaka nemu si hostia odviezli z Drietomi bod. Hralo sa čisto, bez kariet. Pred 80 divákmi rozhodoval Sokol.
Dorast dohrávka: Drietoma – Dolná Súča 3:2 góly za domácich: Vasko 2, Blažej – Krajčo, Valaštín.
Dorast: LO Trenčín – Drietoma 1:5, góly za hostí: Siláček 2, Vasko, Zajac, vlastný.
Žiaci: Chocholná Velčice – Drietoma 7:0
Marián Šurga

Ivanovce – Neporadza 1:2 (1:1)
Hostia vyťažili z minima maximum. Dve strely na domácu bránu znamenali dva góly. Domácim sa naskytla možnosť aspoň vyrovnať za stavu 1:2, no nepremenili pokutový kop.
Góly za domácich: Kročil. Stretnutie sledovalo 80 divákov, rozhodoval Ondrušek.
Žiaci: Ivanovce – Trenčianske Bohuslavice 10:1 (2:0), góly: Vaško 5, Fabián 4, Ševčík.
Vlado Fabián st.

TTS Trenčín – Mníchova Lehota 3:1 (1:0)
Domáci hráči podali veľmi dobrý výkon, za ktorý si zaslúžili víťazstvo. Hostia sa snažili no jeden gól na body nestačil.
Góly: Hudec, Urban, Haško – Bachinec. Stretnutie sledovalo 80 divákov, veľmi dobrý výkon podal rozhodca Farkaš.
Supeková

Chocholná-Velčice – Dolná Súča 3:3 (2:2)
Hostia sa predstavili ako mladé ambiciózne mužstvo, ktoré predviedlo behavý futbal. Domácich nepodržali obaja brankári. Remíza bola vydretá, pretože z vedenia 2:0 hostia otočili vo svoj prospech na 2:3. vyrovnanie padlo v poslednej minúte zápasu. I keď mladosť prevládala obe mužstvá boli nervózne, z čoho vyplynuli po jednej červenej karte na oboch stranách.
Góly: Tuharský Ján 2, Tuharský Juraj – Pleva A. 2, Pleva V. Čk.: 1-1. Pred 300 divákmi rozhodoval Bušo.
Žiaci: Chocholná-Velčice – Drietoma 7:0 (3:0), góly: Papp 4, Cingel, Sekula R., Mikulinec M.
(iš)

Trenčianske Teplice – Veľké Bierovce 3:2 (1:2)
Domáci hráči nastúpili na zápas s cieľom konečne zvíťaziť. Ale v 20. minúte sa hostia ujali vedenia. V zapätí kapitán domácich Krivda Tomáš vyrovnal, ale hostia v 40. minúte opäť vsietili na 1:2. Do druhého polčasu domáci hráči v 48. minúte Potperom hlavičkou vyrovnali. Tlak domácich vyústil v 80.minúte, keď prekrásnou strelou z 25 metrov dosiahol gól Červený Ján.
Góly: Červený Ján, Krivda Tomáš, Potpera Ján - Horňák Tomáš, Bulko Peter. Žk.: Belák Roman – Žucha Marcel, Fabián Milan. Čk.: 89. min. Bulko Peter za hostí. Stretnutie sledovalo 100 divákov, rozhodoval Hruda.
Dorast: Trenčianske Teplice – Potvorice 11:0
Rudolf Mrázik

Omšenie – Záblatie 3:1 (3:0)
Domáci po dobrom výkone v prvom polčase zaslúžene vyhrávali 3:0. V druhom polčase sa hra postupne vyrovnala a hostia v závere upravili výsledok jedným gólom.
Góly: Bielik Marián, Dorušinec, Ilavský – Minárik. Čk.: Homola za domácich. Pred 400 divákmi rozhodoval Stračiak.
(vv)

Zamarovce – Svinná 2:2 (2:1)
V prvom polčase boli lepší domáci, ktorí si vypracovali jednogólový náskok. V druhom jasne dominovali hostia, ktorí po veľkom množstve nevyužitých gólových šancí si odniesli aspoň bod za remízu. Hostia mali prevahu nielen na ihrisku, ale aj v hľadisku.
Góly za hostí: Miloš Szabo, Mliečko. Hralo sa čisto, bez kariet. Pred 100 divákmi rozhodoval Baláž.