FUTBAL / III. liga Západ

4. kolo

Bánovce - Gabčíkovo 1:1 (0:0)
Góly: 85. Kolieska (11 m) – 86. K. Csicsay.
Domáci mali po celý zápas územnú prevahu, avšak výraznejšiu gólovú šancu si nevytvorili. Hostia boli veľmi nebezpeční z rýchlych kontier. Bánovčania tlačili a často v poslednej chvíli zachytávali rýchle protiútoky. Domáci sa dočkali gólu až v 85. min., keď po ruke jedného z hosťujúcich hráčov v pokutovom území premenil Kolieska penaltu - 1:0. Hneď však z nasledujúceho protiútoku dostal kolmú prihrávku K. Csicsay, ušiel obrancom a v sólovom nájazde nedal brankárovi Igazovi šancu. S blížiacim sa koncom stretnutia spartakovci dreli, vystupňovali tempo, hostia sa bránili iba za cenu odkopávaných lôpt a taktickými striedaniami šetrili minútky.
Rozhodoval Otiepka, ŽK: Filin – Illés, Kováč, K. Csicsay, 220 divákov.
SPARTAK: P. Igaz – M. Igaz, Zita, Škultéty, Filin, Kolieska, Varga (88. Guniš), Slovák, Valach (75. Morávek), Buchel, Malina (79. Jamrich). Tréner M. Michalička.
OFC: Izsmán - Soós, Pozor, Liszkay, Méry (88. Kvačkaj), K. Csicsay (90. L. Csicsay), Illés, Baják, Oravec (91. Kozmér), Kováč, Nagy. Tréner T. Szaban. Peter Bulík

Led. Rovne – Dubnica B 0:0
Zápas obaja súperi začali opatrne, v 5. min nebezpečenú strelu Adama vyrazil brankár, na druhej starne neuspel Bagin. Potom skúšali šťastie bezúspešne Gábor a Basila, no skóre sa nemenilo. V sieti neskončil ani prudký Baginov pokus v 27. min. V 37. min Adamovu strelu vytlačil domáci brankár a polčas skončil bezgólovou remízou. Minarech v úvode druhej časti zmaril šancu Adama, v 60. min Bagin hlavičkoval vedľa. O minútu po faule v šestnástke na Augustíniho vyrazil Minarech Deckému pokutový kop. V 75. min Bagin neprestrelil múr a v 84. min mu ďalšiu strelu vyrazil Kolmokov. Gólman hostí podržal svojich v 88. min, kedy vyrazil gólovú strelu Grendela. Dobrý zápas sa skončil nakoniec zaslúženou remízou.
Rozhodoval Vöros, ŽK J. Šebo, 300 divákov.
CRYSTAL: Minarech – J. Šebo, Bagin, Šatka, Kanderka, Mišík (90. Gajdoš), Basila, Kadlec, Mackovčin (80. Egly), Grendel, Ľ. Šebo. Tréner V. Kavecký.
ZTS B: Kolmokov – Vlado (86. Burdej), Decký, Kiačik, J. Zápotoka, Ondráš, Gábor (55. Ranuša), Švikruha, Jakuš, Augustíni, Adam. Tréner M. Mičega. Stanislav Detko

Myjava - Štúrovo
2:1 (0:0)
Góly: 59. a 69. Viselka - 90. Tyčiak (11 m)
Domáci mali počas celého zápasu hernú prevahu a vytvorili si päť až šesť vyložených streleckých príležitosti. Po bezgólovom polčase sa strelecky presadil Viselka, keď dvakrát mieril presne. Hostia korigovali výsledok v poslednej minúte z pokutového kopu po faule brankára.
Rozhodoval Fehér, ŽK: Tyčiak, Varga, 300 divákov.
SPARTAK: Solnička (44. Michálek) - Viselka, Peknik, Bruško, Coufalík (87. Štajger), Manák, Kumančík, Buček, Eliáš, Škoda (74. Žák), Šarudi. Tréner R. Madunický.
JUHCELPAP: Németh - Varga, Urbán, Smatana (80. Ármai), Baka (60. Molnár), Gavron, Tyčiak, Balázs, Dobai, Ivanics (58. Horňan), Tácsik. Tréner B. Toběrny. Zdeno Šimo

Ostatné výsledky: Topoľčany – V. Ludince 2:2 (0:1), Neded – Moravany 1:4 (0:0), Partizánske - Domaniža 4:1 (2:0), Šamorín – Galanta 2:2 (1:2), Nové Zámky – J. Bohunice 1:1 (0:0).

1. Led. Rovne 4 2 2 0 4:1 8 (-1)
2. J. Bohunice 4 2 2 0 5:2 8 (+2)
3. Galanta 4 2 1 1 6:3 7 (+1)
4. Topoľčany 4 2 1 1 9:7 7 (+1)
5. V. Ludince 4 1 3 0 7:5 6 ( 0)
6. Moravany 4 2 0 2 8:6 6 (+3)
7. Myjava 4 2 0 2 5:6 6 (-3)
8. Neded 4 2 0 2 6:9 6 (-3)